Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Dalia @ 27.01.2023 20:19

Šie esot rakstījuši privāti vietai, kur grib palikt vai var piedāvāt sadarbību vai reklāmu un tie esot piekrituši. Piedāvāja atlaidi, zemāku summu, ko maksāt. Tā ka gaidiet #pašipirkām reklāmas, kad aizmirsīs, ka pati to ir teikusi
es laikam palaidu garām, jo neko tādu nedzirdēju, kā tikai to, ka nevarējuši atrast vietu un rakstījuši viņiem whatsapp vai varot uz 4 dienām 😀
Ja arī ir sadarbība, tad žēl, ka tie, kas atlaidi piedāvāja, nezina, ka viņas sekotāji mazgadīgi personāži vai pirkti indieši, katrā ziņā ne maksātspējīgi 😀
27.01.2023 20:22 |
 
Reitings 3480
Reģ: 08.09.2015
Viņi dabūja sadarbību vietai kur paliks Tenerifē? Jo Telegram jau informēja, ka tak lielas izmaksas par vietu kur palikšot.
27.01.2023 20:25 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
es gan dzirdēju, ka tikai atlaidi prasīja. tam nevajag sadarbības un reklāmas, jebkurš var atlaidi prasīt. nedod jau lielu.
27.01.2023 20:34 |
 
Reitings 2330
Reģ: 11.10.2022
Paldies, par update! 🤣
Šai sievietei visi filtri aizgājuši ciet ar paštonējošo!
Tāaaaaads bezsakars! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
"Šis ir dārgs brauciens, galīgi nav izdevīgi, un domājat mums no tā peļņa? Vispār nē, bet tā kā es gribu ceļot, un parādīt modelēm saulīti, es braukšu viena fočēt visus 101 dalmācieša kompletu, bet vēl līdz brauks fotogrāfs un montētājs" 🤯🤯🤯
Pilnīgs sviests!
27.01.2023 22:15 |
 
Patīk
Reitings 34463
Reģ: 12.10.2022
Elettte @ 27.01.2023 17:25
Un tas, ko viņa nosauc pie vienas pieļaujamās atpūtas dienas ir varbūt kādu reelu uztaisīt ar Nauri un Džeisonu ? ak Dievs, tiešām, lūdzu, kaut viņa spētu paņemt no dzīves kaut ko vērtīgu, izbaudīt tuvos, ģimeni, patiesi un no sirds. Nevis tikai viss priekš IG.
Paklausoties viņas runātajā Telegram, viņa vēl nekur nav aizbraukusi, bet JAU izklausās tas ir slikti, tas ir tālu, tas tā, tas šitā, karoč JAU ir slikti ? bet dalīsies ar cenām, atcerieties to ?
Nav runa tik par darbu deleģēšanu, domāju, ka nav arī viegli novirzīt uzmanību, lai tā būtu citām meitenēm. Viņai vajag visu uzmanību ?‍♀️ tāpēc modele būs tikai viņa, kurai kā pasaules dīvai apkārt ir vesela komanda, kas fočē, filmē, montē, gludina, pienes kafiju ? un, protams, pieskata bērnu ?‍♀️? nu, iztēlojaties, kā J.Lo., piemēram ?
bet jūs tikai nedomājiet, ka tas ir viegli un ka tas nav smags darbs ? bet es gribu to visu, lai man ir vērts atrādīt sevi, ka veltīgi nebadojos. Un, lai varu pateikt, ka nereāli močīju ??
Tas kad brauks? Ņuris, Elīna, Dž, aukle, kas nav aukle un fotogrāfe? :D
27.01.2023 23:53 |
 
Patīk
Reitings 34463
Reģ: 12.10.2022
Apple of my eye @ 27.01.2023 17:50
Pa ilgiem laikiem paskatījos Butterfly un Elīnai rokā tas nešķiet kā viņas bērns, tur vispār nav saiknes! Izskatās kā sieviete, kurai iedeva uz pusminūti paturēt
Elīna izskatās vienkārši ŠAUSMĪGI. Totāli nesievišķīgi. Lai gan ir gari mati un lokas, un tonna ar makeup, bet seja kopumā kā 2x vecākai sievietei, kas izmisīgi cenšas saglabāt jaunību. Un augums - fuiiiiiiiiiiii
Par darbu - ja nestrādā Elīna un tad Elīnas komandai nav darba (un Elīna ir šajā biznesā GADIEM), tad tas nav stilīgi un kruta, tas ir STULBI, jo viņa vispār nav iemācījusies deleģēt! Netiek pāri kaut kādam pirmajam līmenītim. Zems līmenis. Elīna ir tipiskais mazais priekšniecelītis, kas neuzticas saviem darbiniekiem :/ Nav jau brīnums, ka tur ir tāda darbinieku mainība
Pie tam diemžēl viņa sev šitā krāj veselības problēmas un visdrīzāk pēc gadiem par to dārgi maksās………
Kāpēc jābrauc uz kkādu salu un jābildējas apartamentos??? What?
Jāpaņem lux klases apartamenti, lai var bildēties iekšā :D Šīs dienas Elīnas pērle :D
Latvijā 5* viesnīcu nevar noīrēt? :D
Un kur ir meiteņu izaugsme, par ko vienmēr tā runā? Kur tur var izaugt? Labi, ka meitenes nepieliek pie flīžu mainīšanas. Būtu plaša profila speciālistes.
27.01.2023 23:56 |
 
Patīk
Reitings 34463
Reģ: 12.10.2022
Vivi @ 27.01.2023 18:21
Es nesaprotu kāpēc par tik sīkumainām lietām jāmelo? Es par tiem koferiem... Saka, ka nopirka divus koferus, protams, ka viņiem jau bija divi koferi, bet lietojot tik daudz tur ritentiņi vairs neiet, ravejslēdzejs nestrādā... Bet citā video stāsta, ka viņiem 4 koferi ar butterfly komplektiem būs. Kāpēc vienkārši nevar pateikt, ka nopirka koferus priekš komplektiem?
Vēl viens jautājums.... Nafig viņiem vispār braukt, ja tā pat bildēsies basic vietās, nafig tad īrēt foto telpas, ja viņi visur kur braukājas, lai bildētos vai mājās pie plīts bildejas. Kā arī nafig montētāju jāņem līdzi? Ir 21.gadsimts, ir internets...
Kā var būt tik sudigs uznemums, ka bez Elīnas nav citiem darba? Kaa citi uzņēmumi izdzīvo bez vadītājiem kad viņi aizbrauc atvaļinājuma vai komandējumos?
Man reāli sadusmo viņas neloģiskā domāšana un stulbums, un melošana.
Un nafig parbildet 101 reizi vienu un to pašu? Tiešām viņai darīt nav ko, viss ko māk darīt ir imitēt darbību.
Dievs nav iedevis 50% gudrības, jo vēl savus 50% nav sasniegusi. Diez kam jānotiek, lai viņa sasniegtu vismaz savus 50%?
Es visu laiku prātoju, vai Elīna vispār nojauš, kas notiek Butterfly aizmugurē, ko Ņuris dara? Vai viņai vispār nav ne mazākās sajēgas par nodokļu muhļīšanos un visām netīrajām lietām?
27.01.2023 23:58 |
 
Reitings 1250
Reģ: 18.12.2022
šis ir tas gadījums, kad varēja mazo mierīgi atstāt mājās. Tas būtu tikai loģiski. Un tas teksts, ka komanda nevar strādāt bez viņas... Iedomība to the max + parāda, ka kā boss ir 0. Īsts uzņēmējs rada komandu, kas funkcionē arī tad, kad viņš atpūšas
28.01.2023 01:40 |
 
Reitings 2330
Reģ: 11.10.2022
CallMeAnnika teksts @ 27.01.2023
Kāpēc bildēties pie baltas sienas Latvijā, ja vari ar 7 koferiem un zīdaini kratīties x stundas pie baltas sienas salā?
28.01.2023 07:09 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2022
CallMeAnnika @ 27.01.2023 23:58
Es visu laiku prātoju, vai Elīna vispār nojauš, kas notiek Butterfly aizmugurē, ko Ņuris dara? Vai viņai vispār nav ne mazākās sajēgas par nodokļu muhļīšanos un visām netīrajām lietām?

Domāju Elina neko nesaprot no tā, ko Nauris muhļī ar biznesu, finansēm. Par tām atbildīgs viņš. Kā arī domāju viņš Elīnai neko daudz nestāsta,lai atkal neizpļurkst kādu informāciju ar savu lielo muti.
28.01.2023 08:56 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Es iedomājos, ka viņa kādu dienu visu dienu neparādās IG un vakarā pasaka - šodien bija man diena ar Džeisonu divatā. Pastaiga, laiks kopā utt. Kas, piemēram, nav tikai priekš citiem, bet priekš pašas....
Tai pašā laikā skatos uz to mīļo bērniņu, viņam sejā tāds mīļums un žēlums, kā kliegtu pie sevis - mammit, esmu te, samīļo mani pa īstam...
Viņa pieceļas, parāda IG savu rītu, močīt jāsāk- krāsoties, iefilmēt sevi jebkādā paskatā, pabakstīt brokastis, nosvērties, izgorīties. Nav, nu nav tā, ka viņa ķipa nerāda pārējo IG. To tikai saka, kad ir pārmetumi. Katra, pilnigi katra mamma var pateikt, ka šādi aizvadīt pirmos 7 mēnešus ar savu pirmo bērniņu, ja esi reāli klātesoša un mīloša, nav iespējams...
Atbrauc no Zakopanes vienā auto ar savu dēlu, kur viņš mājupceļā ir prasījis tik daudz uzmanības un viņa tiešām izskatījās TIIIIK nelaimīga, tiiiik pārgurusi... kā viņai būtu kas atņemts.
Dzīvo kā dzīvo, bet atstāj kaut ko ekrāna otrā pusē. Ja ne, nebrīnies, ka tavai uzmanības kārei ir sekas.
Viņa ir viena no tukšāk runājošiem cilvēkiem, kādu esmu dzirdējusi. Un tāda vēl izdomā, ka viņā klausīsies par biznesa ieteikumiem.... noklusa. Viss skaidrs. Vot gudri būtu bijis šobrīd nepalaist tos kursus, zinot, kas pēdējos mēnešus iet pāri tavai galvai. Bet ko tad par gudrību...
28.01.2023 09:25 |
 
Reitings 73
Reģ: 11.10.2021
Gudralapsa @ 28.01.2023 07:09
CallMeAnnika teksts @ 27.01.2023
Kāpēc bildēties pie baltas sienas Latvijā, ja vari ar 7 koferiem un zīdaini kratīties x stundas pie baltas sienas salā?
Ja viņa nebūtu tāda dura, tad paskatītos, ka te pat Latvijā ir fantastiskās viesnīcas kuras bildēties, vai namiņi. Tā pati Nurmuiža vai HE Vanadziņš utt. Bet nu ko var gribēt
28.01.2023 09:51 |
 
Reitings 841
Reģ: 18.01.2023
Meitenearputniem @ 27.01.2023 16:48
a kur viņai iet? Normāla meitene ar pašcieņu sen būtu šķīrusies pēc daudziem komentāriem ko Nauris viņai velta ,bet ne dzīvo tēlo reels perfekto pāri.
Kur viņai iet? Pie vecākiem ? Pašai par bērnu rūpēties? Pffff līdz Nauris nesapratīs ka viņa gremdē viņa ( Naura) uzņēmumu un Nauris viņu nepametis tikmēr dzīvos un pacietis.

Tieši Šodien skatījis Naura profilā storiju un nodomāju, ka tas būtu diezgan interesanti, ka jauns, izskatīgs vīrietis reklamē sieviešu veikalu, mani pat tas uzrunāja, es iespējams kaut ko tur nopirktu. Bet Elīna tiešām liekas nedaudz sajukusi prātā un viņas dēļ tur neko negribas pirkt.
Man absolūti neinteresē, ka drēbes ir no Polijas bāzēm, tas ir normāli
28.01.2023 10:26 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Ausmas tante @ 28.01.2023 10:26

Tieši Šodien skatījis Naura profilā storiju un nodomāju, ka tas būtu diezgan interesanti, ka jauns, izskatīgs vīrietis reklamē sieviešu veikalu, mani pat tas uzrunāja, es iespējams kaut ko tur nopirktu. Bet Elīna tiešām liekas nedaudz sajukusi prātā un viņas dēļ tur neko negribas pirkt.
Man absolūti neinteresē, ka drēbes ir no Polijas bāzēm, tas ir normāli

Tu tikko Nauri nosauci par izskatīgu vīrieti??? Oooookay...katram sava gaume....
28.01.2023 10:29 |
 
Reitings 9555
Reģ: 05.07.2020
Kā nez jūtas fizioterapeite noklausoties, ka nebija īsti noderīga? 😅
28.01.2023 11:31 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Mayaaa @ 28.01.2023 11:31
Kā nez jūtas fizioterapeite noklausoties, ka nebija īsti noderīga? ?

Tātad janvāris ir beidzies un fizio bija pāris reizes. Lai gan akūti to jau vajadzēja darīt janvāra sākumā vismaz 3x nedēļā, pirms Polijas. Protams, ka no dažām reizēm nebija nekāda jēga. Ja Džeisons tiktu kārtīgi vadāts pie fizio janvārī, tad viņam būtu lēciens attīstībā un jau būtu rāpotājs. Tikmēr Elīna domā, ja fizio ir domāts lai viņam ko pajautātu.
Par baseinu vai specializētajām zīdaiņu pērļu vanniņām Džeisons var nesapņot.
Braukt ceļojumos nav dārgi, bet bērnam veselībai dārgi.
28.01.2023 11:47 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
araka @ 28.01.2023 09:51
Ja viņa nebūtu tāda dura, tad paskatītos, ka te pat Latvijā ir fantastiskās viesnīcas kuras bildēties, vai namiņi. Tā pati Nurmuiža vai HE Vanadziņš utt. Bet nu ko var gribēt
Jelinska domāju pār muižas slieksni to netīreli nelaistu😀 kāds būtu spa? Kādi palagi?
28.01.2023 11:53 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Berry5 @ 28.01.2023 11:47

Tātad janvāris ir beidzies un fizio bija pāris reizes. Lai gan akūti to jau vajadzēja darīt janvāra sākumā vismaz 3x nedēļā, pirms Polijas. Protams, ka no dažām reizēm nebija nekāda jēga. Ja Džeisons tiktu kārtīgi vadāts pie fizio janvārī, tad viņam būtu lēciens attīstībā un jau būtu rāpotājs. Tikmēr Elīna domā, ja fizio ir domāts lai viņam ko pajautātu.
Par baseinu vai specializētajām zīdaiņu pērļu vanniņām Džeisons var nesapņot.
Braukt ceļojumos nav dārgi, bet bērnam veselībai dārgi.

njaa, pēdējais teikums ļoooti trāpīgs.
Interesanti, ka viņa pati izsprieda, ka bērnam viss ok un 50 eur tomēr tā kā žēl. Viņiem taču naudas netrūkst. Bērnam 6 fizioterapijas ir vieni Ņaura zābaki...
Arī, ja šķiet, ka nekas nemainās un var iztikt, varbūt tomēr pamēģināt ilgāk un paskatīties kādas ir izmaiņas?
28.01.2023 12:01 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
araka @ 28.01.2023 09:51
Ja viņa nebūtu tāda dura, tad paskatītos, ka te pat Latvijā ir fantastiskās viesnīcas kuras bildēties, vai namiņi. Tā pati Nurmuiža vai HE Vanadziņš utt. Bet nu ko var gribēt

Domāju, ka TIK dumja jau nav, tiem foto ceļojumiem cits kaut kas ir apakšā. Varbūt Nauris vnk grib atpūsties un tāpēc uztaisa tos "darba" braucienus.
28.01.2023 12:02 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Berry5 @ 28.01.2023 11:47

Tātad janvāris ir beidzies un fizio bija pāris reizes. Lai gan akūti to jau vajadzēja darīt janvāra sākumā vismaz 3x nedēļā, pirms Polijas. Protams, ka no dažām reizēm nebija nekāda jēga. Ja Džeisons tiktu kārtīgi vadāts pie fizio janvārī, tad viņam būtu lēciens attīstībā un jau būtu rāpotājs. Tikmēr Elīna domā, ja fizio ir domāts lai viņam ko pajautātu.
Par baseinu vai specializētajām zīdaiņu pērļu vanniņām Džeisons var nesapņot.
Braukt ceļojumos nav dārgi, bet bērnam veselībai dārgi.

Viņa jau nesaprot īsti kam domāts fizioterapeits! Ne jau tik lai atbildētu uz viņas jautājumiem.
Pārņemta tikai par un ap sevi - viņai redz fizio nav vajadzīgs jo neuzskata ka dod pienesumu :D Bet par bērnu pilnīgi nedomā!
28.01.2023 12:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits