Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 10802
Reģ: 05.07.2020
cory @ 17.01.2023 01:11
Didrihsone ir atradusi jaunu veidu, kā aizpildīt laiku, lai nebūtu jāauklē savs bērns- uzfilmē storijus "restūzī" un tad vēlāk uzfilmētajam ierunā pa virsu savu atsauksmi, lai varētu ielikt instagram.
Next level.😅
17.01.2023 11:16 |
 
Reitings 4141
Reģ: 01.03.2022
BellaCiao @ 17.01.2023 06:25
Es domāju, tuvākajā laikā Annemarijai būs piešķirts bans uz Džeisona likšanu IG ? viņai, atšķirībā no pusi uz pusi auklējošiem vecākiem, viņš ir katrā storijā

Ņemot vērā, ka te jau kādas 3 lapas par nabaga Annemariju ir sarakstītas, tad pieņemu, ka ne tikai Elīna būs kārtīgi sadevusi pa mizu, bet arī pati nevēlēsies neko likt. Ne visi tomēr ir kā Elīna, cietsirdīgi tanki, nav patīkami par sevi lasīt nepatīkamas ziņas, kur tevi izķidā no visām pusēm. Lai vai kāda Annemarija būtu, tāda nu cilvēks ir, un te nevienam nav parādā, lai viņu ķidātu. Meitene ir jauna, izskatās super jauka. Džeisons neizskatās, ka būtu briesmās. Kad nāks pie prāta pati sapratīs savu mācību. Vienīgais, kurš te ir pelnījis pļauku ir Elīna, kura melo, krāpj un izmanto. Bet par Annemariju jau te par daudz sāk runāt
17.01.2023 11:22 |
 
Reitings 1571
Reģ: 03.03.2020
Dalia @ 17.01.2023 11:22

Ņemot vērā, ka te jau kādas 3 lapas par nabaga Annemariju ir sarakstītas, tad pieņemu, ka ne tikai Elīna būs kārtīgi sadevusi pa mizu, bet arī pati nevēlēsies neko likt. Ne visi tomēr ir kā Elīna, cietsirdīgi tanki, nav patīkami par sevi lasīt nepatīkamas ziņas, kur tevi izķidā no visām pusēm. Lai vai kāda Annemarija būtu, tāda nu cilvēks ir, un te nevienam nav parādā, lai viņu ķidātu. Meitene ir jauna, izskatās super jauka. Džeisons neizskatās, ka būtu briesmās. Kad nāks pie prāta pati sapratīs savu mācību. Vienīgais, kurš te ir pelnījis pļauku ir Elīna, kura melo, krāpj un izmanto. Bet par Annemariju jau te par daudz sāk runāt

Te pārsvarā neko sliktu par viņu nesaka. Tieši otrādi, priecājas, ka vismaz kāds tam bērnam ir blakus.
17.01.2023 11:23 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Dalia @ 17.01.2023 11:22

Ņemot vērā, ka te jau kādas 3 lapas par nabaga Annemariju ir sarakstītas, tad pieņemu, ka ne tikai Elīna būs kārtīgi sadevusi pa mizu, bet arī pati nevēlēsies neko likt. Ne visi tomēr ir kā Elīna, cietsirdīgi tanki, nav patīkami par sevi lasīt nepatīkamas ziņas, kur tevi izķidā no visām pusēm. Lai vai kāda Annemarija būtu, tāda nu cilvēks ir, un te nevienam nav parādā, lai viņu ķidātu. Meitene ir jauna, izskatās super jauka. Džeisons neizskatās, ka būtu briesmās. Kad nāks pie prāta pati sapratīs savu mācību. Vienīgais, kurš te ir pelnījis pļauku ir Elīna, kura melo, krāpj un izmanto. Bet par Annemariju jau te par daudz sāk runāt

100% piekrītu Tev. Tā nabaga meitene tiek paķerta līdzi tikai tāpēc, ka Elīna palikusi garlaicīga un nav kur izlikt savas negācijas.
17.01.2023 11:25 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
nē nu jā @ 17.01.2023 11:01

Liekas, ka viņa gaida kaut kādu mistisko apgarotības sajūtu, ka nu tad uzreiz 100% zinās, ko un kā vajag darīt, un tad tikai sāks rūpēties par dēlu. Man gan pašai nav bērnu, bet, man šķiet, ka viņa pārspīlē ar to mātes instinktu, lai attaisnotu sevi. Vai arī tiešām tic, ka viņai pēkšņi būs kaut kāds klikšķis, kas viņu pārvērtīs par 180 grādiem. Tev piedzima bērns, tā ir tava atbildība un tev par viņu jārūpējas no pirmās dienas, nevis jāgaida kaut kādas mistiskas sajūtas. Arī ar visu mātes instinktu vajag zināšanas par bērnkopību. Man šķiet, ka tieši rūpējoties par savu bērnu, tās mātes jūtas arī pieaug. Bet, protams, mammas mani var palabot.
nevis no dzimšanas, bet reāli tam mātes instinktam jāsāk jau parādīties grūtniecības laikā, tā vēlme pasargāt puncī augošo, runāties, glastīt vēderu, rūpēties par to, lai abiem būtu labi, sagatavoties satikšanās brīdim. Mazajam piedzimstot jau tai sajūtai būtu jābūt ļoti stiprai (nerunāju par pēcdzemdību skumjām vai depresiju)...
Un kā jau tu minēji, tā arī ir - ar katru dienu aug tikai stiprumā arī pēc dzimšanas.
Kas ir Didrai? Nezinu.
17.01.2023 11:27 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Sunim esot mātes instinkts, sēžot zem gultas un rūcot. Tā ir greizsirdība nevis mātes instinkts. Bail tādu suni tuvumā bērnam laist. Suns jau paliek greizsirdīgs, jo māmuļa tikai ar Dž ņemās, kad ir tuvumā, suns arī viņai ir otrā vietā.
17.01.2023 11:34 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Un Elina saka, ka viņai neesot bijusi pēcdzemdību depresija, jo nebija laika par to domāt. Pēcdzemdību depresija neparādās nākamajā dienā, tā arī var parādīties pēc gada.
17.01.2023 11:36 |
 
Reitings 977
Reģ: 11.09.2022
Elīnas mammaška izvairās no kamerām, jo nedo' Dies' kāds pajautās-Kam pieder Krima? 😀
17.01.2023 11:36 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.06.2022
https://failiem.lv/u/nthxx6c2p
Elina bez filtriem. Tagad saprotu kāpēc visu laiku tie filtri.
17.01.2023 11:45 |
 
Reitings 1427
Reģ: 01.08.2021
Es esmu bišķin iepalikusi Didriksonu famīlijas balagānā, bet vai tā Anmarija nebija kautkāda radiniece Naurim?
17.01.2023 11:47 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
Dita.D @ 17.01.2023 11:36
Un Elina saka, ka viņai neesot bijusi pēcdzemdību depresija, jo nebija laika par to domāt. Pēcdzemdību depresija neparādās nākamajā dienā, tā arī var parādīties pēc gada.

Man gan ir aizdomas, ka viņai tā depresija pat ļoti ir. Par sevi rūpējas arvien mazāk (tā matu nemazgāšana, plāksnītes, utt), bērnu nevēlas auklēt. Labprāt ir citur, tik ne ar mazo. Nepatīk, kad bērnam tiek veltīta vairāk uzmanība nekā viņai.
Un vēl vaino bērnu savās veselības problēmās - nevaru tagad otru bērnu, jo Džeisons izstaipīja zarnu. Ja Elīna būtu mana draudzene, tad es reāli celtu sarkano karogu par visu šo.
17.01.2023 11:48 |
 
Reitings 3698
Reģ: 06.05.2014
Tas moments, kad Didra ieliek mīļu video ar mazo gultā, bet tavs pirmais jautājums galvā - Annemarija atnesa vecākiem mazo no rīta, lai šo iefilmētu? Tas skan ļauni, bet viņa pati ar saviem meliem šādu reakciju ir panākusi. Un gan jau ne man vien.
17.01.2023 11:51 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Pelnrukšķīte @ 17.01.2023 11:48

Man gan ir aizdomas, ka viņai tā depresija pat ļoti ir. Par sevi rūpējas arvien mazāk (tā matu nemazgāšana, plāksnītes, utt), bērnu nevēlas auklēt. Labprāt ir citur, tik ne ar mazo. Nepatīk, kad bērnam tiek veltīta vairāk uzmanība nekā viņai.
Un vēl vaino bērnu savās veselības problēmās - nevaru tagad otru bērnu, jo Džeisons izstaipīja zarnu. Ja Elīna būtu mana draudzene, tad es reāli celtu sarkano karogu par visu šo.

hmmm varbūt tiešām, jo viņa ļoooti drūma izskatās vienmēr, kad nav uzspīlēti priecīga. Kādreiz bija tada dabīgi jauka, pat sirsnīga. Buļa raidījumā ļoti varēja redzēt tādu rūgtumu, visa pasaule pret mani utml.
Vienīgi nezinu, cilvēks ar depresiju tiešām var pilnvērtīgi pavadīt dienu, runāties, iet sabiedribā?
17.01.2023 11:51 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
Lula @ 17.01.2023 11:51

hmmm varbūt tiešām, jo viņa ļoooti drūma izskatās vienmēr, kad nav uzspīlēti priecīga. Kādreiz bija tada dabīgi jauka, pat sirsnīga. Buļa raidījumā ļoti varēja redzēt tādu rūgtumu, visa pasaule pret mani utml.
Vienīgi nezinu, cilvēks ar depresiju tiešām var pilnvērtīgi pavadīt dienu, runāties, iet sabiedribā?

mierīgi. Man bija tikai pazīmes. Pats sākumiņš noķerts. Bet kad es to sāku stāstīt, neviens neticēja, sak - tu takš vienmēr esi pozitīva un priecīga.
Cilvēki TIK lieliski māk noslēpt sliktās sajūtas.
17.01.2023 11:57 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Lula @ 17.01.2023 11:51

hmmm varbūt tiešām, jo viņa ļoooti drūma izskatās vienmēr, kad nav uzspīlēti priecīga. Kādreiz bija tada dabīgi jauka, pat sirsnīga. Buļa raidījumā ļoti varēja redzēt tādu rūgtumu, visa pasaule pret mani utml.
Vienīgi nezinu, cilvēks ar depresiju tiešām var pilnvērtīgi pavadīt dienu, runāties, iet sabiedribā?

Vienīgā ssbiedrība, kurā viņa iziet, ir instagrams, un, kas tad tur ko nenotēlot uz pāris storijiem.
17.01.2023 11:57 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Lula @ 17.01.2023 11:51

hmmm varbūt tiešām, jo viņa ļoooti drūma izskatās vienmēr, kad nav uzspīlēti priecīga. Kādreiz bija tada dabīgi jauka, pat sirsnīga. Buļa raidījumā ļoti varēja redzēt tādu rūgtumu, visa pasaule pret mani utml.
Vienīgi nezinu, cilvēks ar depresiju tiešām var pilnvērtīgi pavadīt dienu, runāties, iet sabiedribā?

Tak pārgurusi gan jau viņa ir. Neēd normāli, neguļ normāli. Par buķiku jārūpējas, šad tad arī par bērnu jārūpējas, lai nesaņemtu tik daudz pārmetumus. Regulāra ceļošana gan jau arī nogurdina. Izlikšanās, ka negatīvie komentāri viņu neskar noteikti prasa milzu enerģiju. Jābrīnās, ka viņa vispār vēl nav sabrukusi. Nē es viņai to nenovēlu. Novēlu pārvērtēt prioritātes un kaut ko pamainīt savā dzīvē.
17.01.2023 11:59 |
 
Reitings 715
Reģ: 04.01.2023
Lula @ 17.01.2023 11:51

hmmm varbūt tiešām, jo viņa ļoooti drūma izskatās vienmēr, kad nav uzspīlēti priecīga. Kādreiz bija tada dabīgi jauka, pat sirsnīga. Buļa raidījumā ļoti varēja redzēt tādu rūgtumu, visa pasaule pret mani utml.
Vienīgi nezinu, cilvēks ar depresiju tiešām var pilnvērtīgi pavadīt dienu, runāties, iet sabiedribā?

Jā, mierīgi. Bieži vien no malas nevar pateikt, ar ko cilvēks iekšēji cīnās, pat ja pazīst personīgi un satiek katru dienu. Ir tāda lieta kā “high-functioning” depresija, kad cilvēks it kā uzvedas “normāli” un pat mēdz būt sabiedrības dvēsele, bet īstenībā iekšēji katru dienu cīnās ar sevi, un tā “normālās” fasādes uzturēšana prasa daudz pūļu.
17.01.2023 12:20 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
nē nu jā @ 17.01.2023 12:20

Jā, mierīgi. Bieži vien no malas nevar pateikt, ar ko cilvēks iekšēji cīnās, pat ja pazīst personīgi un satiek katru dienu. Ir tāda lieta kā “high-functioning” depresija, kad cilvēks it kā uzvedas “normāli” un pat mēdz būt sabiedrības dvēsele, bet īstenībā iekšēji katru dienu cīnās ar sevi, un tā “normālās” fasādes uzturēšana prasa daudz pūļu.

njaa, var jau būt, tā negulēšana noteikti arī nepalīdz + vēl negācijas ģimenē (ja par to Naura māti stāstītais bija taisnība)
17.01.2023 12:38 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
šodien mazliet aizdomājos, ka tā izteiktā čupošanās tieši ar Elīnas ģimeni norāda uz to, kas viņu ģimenē ir vairāk saimnieks. paskaidrošu. gan jau visi pamanīja, ka ar Elīnas vecākiem viņi biežāk kaut kur brauc kopā, kaut ko dara, brauc ciemos utt. un es nedomāju, ka attālums starp dzīvesvietām viņiem ir noteicošais. Dobele tuvāk, tādēļ tur biežāk. man šķiet, ka Elīnai vnk nav connection ar Naura ģimeni, līdz ar to viņai tur arī nepatīk braukt un viņi kopā to dara gaužām reti. kādreiz pasaka, ka Nauris pats tur aizbrauca, Elīna līdzi nebrauc. savukārt Elīnas mamuļa šķiet, ka neko pretī meitai nevar pateikt, tikai izdabā, līdz ar to Elīnai patīk būt viņas tuvumā (kas, principā, ir okei, jo tā ir viņas mamma), vienīgi nesaprotu, vai Nauris nejūtās kaut kādā veidā apdalīts? jo nu šajā gadījumā Elīna diktē noteikumus viņu ģimenē.
kaut kad iepriekš te teica, ka Naura mamma brutāli Elīnu nodirš. tik ļoti negribētos tam ticēt, bet ticu, ka nav dūmu bez uguns un šo divu (N. mammas un Elīnas) starpā nav viss ok.
17.01.2023 12:44 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Mamimami @ 17.01.2023 10:35
Man liekas, viņi tagad mēģina radīt priekšstatu, ka ir cita aukle, kas nav Anemarija, jo ja atzītu, ka aukle ir Annemarija, tad cilvēki sāktu interesēties vai viņi viņai maksā un vai no tās algas tiek maksāts IIN un VSAOI. Oficiāli tad Annerlmarijai būtu jābūt reģistrētai kā pašnodarbinātajam vai IK. Saprotu, ka realitātē noteikti gandrīz neviens no aukles algas nemaksā nodokļus, bet teorētiski būtu jāmaksā. Bet tā kā tagad viņi uzbur ainiņu, ka viņiem ir kaut kāda aukle X, kuru neviens publiski nav redzējis, tad grūtāk piesieties.

Izmantojot situāciju, tagad pagriež, ka ir cita aukle tikai un vienīgi tāpēc, lai atkal netiktu norakti, ka veikala darbiniece - jauna meitene, vnk paķerta kā aukle. Es domāju, ka viņi viņu taa arī nealgo. Ir kaa veikala meitene, kurai samaksā, ja pieskata un savā starpā pajoko, ka ir kā auklīte...
17.01.2023 12:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits