Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 376
Reģ: 10.03.2022
Miuce @ 21.12.2022 10:41
Ar Didriksoni un Kivičiem tas pats princips, kas ar bomžiem trolejbusā. Skolnieci bez biļetes izlamās, uzliks sodu un izmetīs, bomžiem apies ar līkumu. Te tas pats - Didriksonus izsauc, jo šie blisinās acis, atvainosies un tad uzceps panaivu IG stāstiņu, viss, Kiviču meita var staigāt izspūrusi, netīriem nagiem, tikt rauta naktī no gultas, skatīties uz sunīšpozu, būt dzērājballēs zem kājām, nekas nebūs, jo Kivičs taču var sociālā dienesta tantei iemest ar krēslu.
Tās 20gadīgās Rīgas cackas, kas te tup Didriksonu tēmā, tikpat intensīvi pazvanieties par Kivičiem, jo tur tiešām bērns jau ir handikapēts.
P.S. Didriksone absolūti nesimpatizē, ģīmis vien atbaida, taču, kā apieties ar bērnu viņai var paskaidrot ģimenes vecākās sievietes, nevis 20gadīgām cackām jāzvanās uz sociem. Nekādas vardarbības vai nolaidības tur nav, pilnīgākās stulbenes. Plus vēl pašas skrien tās aļika šmotkas pirkt, jo par tupu, lai apsēstos pie datora un nopirktu 5reiz lētāk.
!Didrihsone! Īsti neredzu jēgu aizstāvēt,ja nemāk rakstīt pareizi uzvārdu!
21.12.2022 22:29 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Kad te par 🥱 diskusiju izveidojusies? 😀
21.12.2022 22:38 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
Olly30 @ 21.12.2022 20:40
bāc "man ir ietekme" un "man esot ietekme" ir atškirigi termini.soc dienesta pateica,pec vestulem viņiem esot ietekme uz sekotājiem.Viņi neteica ka viņiem IR ietekme.To izdomāja ziņotāji ka viņiem ir ta ietekme,nu un puse ši foruma.Un ta izskatās,ka viņiem tiešam ir ietekme ,jo skenē katru vārdu, nevārdu tieši tie,kuri ir antisekotāji.

Tu lapu vai pāris lapas iepriekš teici “kāpēc mēs piesienamies vārdiem un katrs interpretējam dzirdēto kā gribam”. Un tagad sanāk, ka pati piesienies vārdiem un pilnīgi skenē ko, kad un kā didriķiene pasaka. Un izskatās, ka didrai tiešām ir liela Ietekme uz Tevi. 😃
21.12.2022 22:38 |
 
Reitings 170
Reģ: 15.01.2022
Tortilja @ 21.12.2022 10:54
Bērna nepiesprādzēšana autosēdeklī apdraud viņa dzīvību un veselību tik pat ļoti, kā piedzērušies vecāki. Beidzam stigmatizēt, ka tikai alkašiem un narikiem ir nepieciešama attiecīgo instanču piesaiste.

Un vēl loti daudz pierādījies,ka pusaudžu gados no ceļa noiet nevis mazturīgo vai nelabvēlīgo ģimeņu bērni,bet tieši šādu močītāju bērni,jo vecākiem nav laiks bērniem,jo viņiem jāmočī,tikmēr bērns uzmanību un mīlestību meklē ārpus mājas
21.12.2022 22:40 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Apgūstiet valsts alimentu nemaksātāju sarakstu un zvaniet visām iestādēm par jebkuru no tā sarakstiņa.
Kivičus abus! ieskaitot. Būs vairāk jēga un labums.
Mani tas besī vairāk, jo no manas nodokļu naudas tiek uzturēti viņu bērni.
Didrih(K)sonus lieciet mierā! Labāk savējiem pievērsieties, nekā vairākas h dienā sekojiet katram viņu pirdienam!
21.12.2022 22:47 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
Mcare @ 21.12.2022 22:40

Un vēl loti daudz pierādījies,ka pusaudžu gados no ceļa noiet nevis mazturīgo vai nelabvēlīgo ģimeņu bērni,bet tieši šādu močītāju bērni,jo vecākiem nav laiks bērniem,jo viņiem jāmočī,tikmēr bērns uzmanību un mīlestību meklē ārpus mājas

skaties, ka Tavējais/ie jau nav ieņēmis nepareizo ceļa virzienu, kamēr seko Didrihsonu sirdsdarbībai diennakts garumā!
21.12.2022 22:49 |
 
Reitings 170
Reģ: 15.01.2022
Danuta @ 21.12.2022 15:17
Tieši tā, jo peldas pienā. ? Didra to apstiprinās tūlīt savā IG. Protams, ka viņai vajag korekciju krūtīm, tas ir acīmredzami.
Meitenes, viņa savos gados ir sasniegusi to, ko jūs lielākā daļa nekad nesasniegsiet, tādēļ mācieties gribasspēku un kā vajag rubīt fišku. Pat ja tas ir noticis ar mahinācijām, i gailis pakaļ nedziedās. Lai kā jums nepatiktu, viņa māk pārdot un pelnīt naudu, un viņa nečīkst, bet dara. Pamācieties jūs to. ?
bet kas teica,ka te kada pelna mazak ,ka kada izskatas sliktak,uttt..??
Te vnk ienirdz par Didrikiem un visieam dzili pofig,cik vini pelna,jo ienirdz par vinu tupumu
21.12.2022 22:50 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Sofija123 @ 21.12.2022 22:38

Tu lapu vai pāris lapas iepriekš teici “kāpēc mēs piesienamies vārdiem un katrs interpretējam dzirdēto kā gribam”. Un tagad sanāk, ka pati piesienies vārdiem un pilnīgi skenē ko, kad un kā didriķiene pasaka. Un izskatās, ka didrai tiešām ir liela Ietekme uz Tevi. ?
man nebija izvēles,jo te 101 reizi atkartojas.ka paši teica.Un storija bieziem burtiem bija uzrakstits "ESOT ietekmīgi "😁 un to pašu teica ar skaņu.
21.12.2022 22:50 |
 
Reitings 543
Reģ: 23.11.2022
Es tikai priecājos, ka viņiem piezvanīja sociālie. Neiet runa par sliktiem vecākiem u.t.t., bet viņiem būtu beidzot jāsaprot, ka bērns nav instagram aksesuārs un tiešām, lai viņi domā ko rāda. Vaitad neviena neiedomājās, ka bērns ir radīts tikai, lai buķikam būtu bērnu kolekcija? Nu neviena normāla mamma dienā 100x nepārģērbtu zīdaini un neapžilbinātu ar kkādām zibspuldzēm. Man pašai ir 3 mēnešus veca meita un pārģērbt viņu nav viegli un kur nu vēl visu dienu filmēt un fotogrāfēt. Būtu labāk bērnam attīstījuši maņas kā, piemēram, tausti. Neesmu nekad redzējusi, ka mazais viņiem kko rokās turētu. Ceru, ka šis apmeklējums viņiem ievirzīs nedaudz smadzeni. Lai tā Elīna tur gorās plika kamerā, bet taču lai liek to bērnu mierā un attīsta viņa maņas.
21.12.2022 23:02 |
 
Reitings 2256
Reģ: 19.05.2022
aluskaste @ 21.12.2022 23:02
Es tikai priecājos, ka viņiem piezvanīja sociālie. Neiet runa par sliktiem vecākiem u.t.t., bet viņiem būtu beidzot jāsaprot, ka bērns nav instagram aksesuārs un tiešām, lai viņi domā ko rāda. Vaitad neviena neiedomājās, ka bērns ir radīts tikai, lai buķikam būtu bērnu kolekcija? Nu neviena normāla mamma dienā 100x nepārģērbtu zīdaini un neapžilbinātu ar kkādām zibspuldzēm. Man pašai ir 3 mēnešus veca meita un pārģērbt viņu nav viegli un kur nu vēl visu dienu filmēt un fotogrāfēt. Būtu labāk bērnam attīstījuši maņas kā, piemēram, tausti. Neesmu nekad redzējusi, ka mazais viņiem kko rokās turētu. Ceru, ka šis apmeklējums viņiem ievirzīs nedaudz smadzeni. Lai tā Elīna tur gorās plika kamerā, bet taču lai liek to bērnu mierā un attīsta viņa maņas.

davaj, sāc zvanīt par visiem IGramščikiem, kuri izmanto bērnu savos kontos.
Vēl Baidenam var par Madonnu pasūdzēties, par Bekhemiem Anglijas karalim un visiem
citiem, kuri izliek savus bērnus IG.
Es savējos neizrādu, jo mans darbs nav IGramīgs, ne ieņēmumi no tā atkarīgi, bet esmu pret šo haipu konkrēti Didrihsoniem.
Lai moči un darās- tas ir labāk nekā piedalīties drausmīgos šovos un nauda paliek dzerstiņiem īrētos LT minidzīvoklīšos.
21.12.2022 23:12 |
 
Reitings 42
Reģ: 21.05.2021
Kādreiz bij tāda stūra māja, kurā bija anonīma pastkastīte, kurā varēja iemest sūdzību.
Tikai saku….
21.12.2022 23:35 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Meitenes - normālās! Nomierinieties! Jūs jau visu esat pateikušas! Nav jēgas tērēt savus resursus šeit strīdoties ar didras aizstāvem. Nu es nekad nesapratīšu kā to tupo grīdas lupatu var aizstāvēt, ja vien visus tos komentārus neraksta BĻauris 😁 viņam ļoti patīk iesaistīties diskusijās un apsaukāt citas par resnām un neglītām, kamēr daļa šeit raksta PAMATOTU kritiku :)
Nauri - ej dirst. Tava sieva nav seksa simbols. Viņa ir filleru antireklāma.
21.12.2022 23:43 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
vivii @ 21.12.2022 21:58

Tur jau tā lieta, ka šajā diskusijā, ja tu izsaki kaut vienu labu vārdu par Elīnu vai nedod Dievs aizstāvi, vai vienkārši nepiekrīti vairākuma, noliekošajiem viedoklim tā esi sliktais un dupsī lienošais Elīnas atbalstītājs.
Un nemaz nerunāsim par tēmu, kad aizrādi kādai, ka viņai nav taisnība, jo arī tā mēdz būt. Tad apvainojas tā, ka sākas pārmetumi, ka to raksta Nauris vai Elīna.
oooo jā, es visbiežāk esmu bijusi Nauris.😁
21.12.2022 23:44 |
 
Reitings 543
Reģ: 23.11.2022
Mathilde @ 21.12.2022 23:12

davaj, sāc zvanīt par visiem IGramščikiem, kuri izmanto bērnu savos kontos.
Vēl Baidenam var par Madonnu pasūdzēties, par Bekhemiem Anglijas karalim un visiem
citiem, kuri izliek savus bērnus IG.
Es savējos neizrādu, jo mans darbs nav IGramīgs, ne ieņēmumi no tā atkarīgi, bet esmu pret šo haipu konkrēti Didrihsoniem.
Lai moči un darās- tas ir labāk nekā piedalīties drausmīgos šovos un nauda paliek dzerstiņiem īrētos LT minidzīvoklīšos.
a davaj izlasi manu komentāru vēlreiz un padomā par savu atbildi 😀 nav jāaiziet galējībās. Uzpūš te no mušas ziloni, gudrīte.
21.12.2022 23:49 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
aluskaste @ 21.12.2022 23:02
Es tikai priecājos, ka viņiem piezvanīja sociālie. Neiet runa par sliktiem vecākiem u.t.t., bet viņiem būtu beidzot jāsaprot, ka bērns nav instagram aksesuārs un tiešām, lai viņi domā ko rāda. Vaitad neviena neiedomājās, ka bērns ir radīts tikai, lai buķikam būtu bērnu kolekcija? Nu neviena normāla mamma dienā 100x nepārģērbtu zīdaini un neapžilbinātu ar kkādām zibspuldzēm. Man pašai ir 3 mēnešus veca meita un pārģērbt viņu nav viegli un kur nu vēl visu dienu filmēt un fotogrāfēt. Būtu labāk bērnam attīstījuši maņas kā, piemēram, tausti. Neesmu nekad redzējusi, ka mazais viņiem kko rokās turētu. Ceru, ka šis apmeklējums viņiem ievirzīs nedaudz smadzeni. Lai tā Elīna tur gorās plika kamerā, bet taču lai liek to bērnu mierā un attīsta viņa maņas.
Diez kurā profilā Jūs redzat ka Džeisonu pārģērbj 100x un ka visu dienu viņu filmētu? Cik es esmu manījusi (bet nu katru dienu nesekoju līdz) varbūt kādu minūti var salasīt pa visu dienu kopsumma, cik Džeisons tiek parādīts.
21.12.2022 23:51 |
 
Reitings 207
Reģ: 09.06.2015
Brīžiem šķiet, ka pasaule jūk prātā!
Vai tām sūdzambībelēm savu problēmu nav, ko risināt? Man ir, un nekad visās jomās nebūśu perfekta, tāpēc par citiem nesūdzēšos.(protams nav runa par ārkātējiem gadijumiem).
Atskatoties pagātnē, jā, arī es pieļāvu kļūdas bērnu audzināšanā. Ja dr.mācīja zīdaini nesēdināt, tad manā uztverē varēja uzguldīt uz lielāka spilvena,ko varētu traktēt kā atgulšanos, bet tas nav pareizi.
Par sprādzēšanos!! Šorīt pievērsu tam īpašu uzmanību. Apmekleju gan skolas, gan bd stavlaukumu, pat nav jāzīlē, cik bērnu bija piesprādzēti.
22.12.2022 00:01 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Marcipaaans @ 21.12.2022 23:43
Meitenes - normālās! Nomierinieties! Jūs jau visu esat pateikušas! Nav jēgas tērēt savus resursus šeit strīdoties ar didras aizstāvem. Nu es nekad nesapratīšu kā to tupo grīdas lupatu var aizstāvēt, ja vien visus tos komentārus neraksta BĻauris ? viņam ļoti patīk iesaistīties diskusijās un apsaukāt citas par resnām un neglītām, kamēr daļa šeit raksta PAMATOTU kritiku :)
Nauri - ej dirst. Tava sieva nav seksa simbols. Viņa ir filleru antireklāma.
Meitene normālā tak pieņem to,ka dažām nav aizmiglojies prāts no naida tā, ka katrs Elinas vai Naura pagrieziens jatraktē, ka briesmīga ietekme uz jauniešu psihi,ka katra berna mazāka kustiba japrunā,ka attīstības traucejumi.(mazākais,kas te bijis) varu derēt ,ka tā daļa meiteņu,kas pasaka ko labu,nav nobadinātas no burkānu uzbrukuma,Elīnas ietekmē, ir dažādos izmēros,un histēriski neķer katru vārdu no Didrihsonu mutes,kā personisko apvainojumu sev 😁sorry meitene,bet ši diskusija parsvarā uz to velk.
22.12.2022 00:11 |
 
Reitings 281
Reģ: 11.02.2022
Sofija123 @ 21.12.2022 22:38

Tu lapu vai pāris lapas iepriekš teici “kāpēc mēs piesienamies vārdiem un katrs interpretējam dzirdēto kā gribam”. Un tagad sanāk, ka pati piesienies vārdiem un pilnīgi skenē ko, kad un kā didriķiene pasaka. Un izskatās, ka didrai tiešām ir liela Ietekme uz Tevi. ?
olly ir viena no tām, kas īsti nefiltrē. Nesaprotu un nekad nesapratīšu, kāpèc viņa te nāk kko komentēt, jo ir vairāk kā skaidrs, ka viņai mūsu komentàri nepatīk. 😃
22.12.2022 00:13 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
SmiekliNāk @ 22.12.2022 00:13
olly ir viena no tām, kas īsti nefiltrē. Nesaprotu un nekad nesapratīšu, kāpèc viņa te nāk kko komentēt, jo ir vairāk kā skaidrs, ka viņai mūsu komentàri nepatīk. ?
Nu protams "Es Nefiltrēju." Un jūs jau pālfiltrējušās.Jūs te vārāties visu nedēļu. Vienu un to pašu maļat uz riņķi.pašām neapnīk?
22.12.2022 00:20 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Marcipaaans @ 21.12.2022 23:43
Meitenes - normālās! Nomierinieties! Jūs jau visu esat pateikušas! Nav jēgas tērēt savus resursus šeit strīdoties ar didras aizstāvem. Nu es nekad nesapratīšu kā to tupo grīdas lupatu var aizstāvēt, ja vien visus tos komentārus neraksta BĻauris ? viņam ļoti patīk iesaistīties diskusijās un apsaukāt citas par resnām un neglītām, kamēr daļa šeit raksta PAMATOTU kritiku :)
Nauri - ej dirst. Tava sieva nav seksa simbols. Viņa ir filleru antireklāma.

Normālās, tieši tā. Bŭt normālai nozīmē apd... cilvēkus ar putām uz lŭpām par katru cenu un piesieties pie absolŭti visa! Tieši tā. Nevis laimīgi dzīvot SAVU dzìvi, darboties un risināt SAVAS lietas. Normāli ir bŭt pretīgai klaču bábai tieši tā, bŭsim normālas, modernas un iekšā sapuvušas 🤭🤭🤭 un ja nepiekrīti Tu esi nauris jo nekad un nepiekādas iespëjas var bŭt tā, ka Tu neklačojies un neatbalsti zvanìšanos dienestiem.
22.12.2022 00:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits