Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 10832
Reģ: 05.07.2020
Nu didra dirsēja, nesen vēl teica , ka nauris nopircis to D burtiņu. Tagad jau uzdāvināts🤦🏻‍♀️
20.12.2022 21:32 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Es piekrītu tam, ka viņi nav tas labākais vecāku paraugs un ir pieļāvuši daudz kļūdas, tostarp smagas-gan nesprādzēšana, gan tīšana segās, gan sēdināšana, bet babybjorns,atstāšana auklei un omēm, maisījums- nu tie nav nekādi noziegumi. Un ir daudz jauno vecāku, kas aiz sava slinkuma un nezināšanas arī šo visu dara, pat trakāk. Piemēram-Una Vītola, kura savu mazo dēliņu veca skatīties lāci, kas bija ceļa malā. Tas man likās vienkārši drausmīgi!
Te nostrādā fakts, ka tā ir Didrihsone, kura mums visām besī un lai ko viņa darītu, tāpat mums tas besīs.
20.12.2022 21:50 |
 
10 gadi
Reitings 42
Reģ: 07.02.2011
Redzēju šodien Didriķus Alfā, nu ar tādu neapmierinātību ģīmi staigāja apkārt itkā sūdā būtu iekāpusi 😄 smieklīgi bija,ka meitenes man priekšā normāli viņus nodirsa,ir vēl cerība uz jaunatni 😄
20.12.2022 22:32 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
papy12 @ 20.12.2022 22:32
Redzēju šodien Didriķus Alfā, nu ar tādu neapmierinātību ģīmi staigāja apkārt itkā sūdā būtu iekāpusi ? smieklīgi bija,ka meitenes man priekšā normāli viņus nodirsa,ir vēl cerība uz jaunatni ?
priecāties,ka jaunatne nodirš citus. mjaā .nakamāis limenis nodirst meitenes,,kas staigā ne tajās drēbes.?No vienas puses mācit neapcelt citus,no otras priecāties.
20.12.2022 22:57 |
 
Reitings 3942
Reģ: 08.09.2015
Kā jau te minēja, sociālais dienests netērēs laiku ar vecākiem kuri nav neko sliktu izdarījuši. Ticu, ka šis zvans vai pat tikšanās nebūs par auklēm, un pienu maisījumu vai pat par to, ka bērns sēž benķī visu laiku😀 Domāju, ka viņi reaģēja uz to video, kas ir nolaidība pret bērnu, to pat ārsti atzina, un domāju, ka līdz viņiem ir aizgājis arī bērnu nesprādzēšana un varbūt pat tā tīšana tajās biezajās segās. Un uzskatu, ka tas nav nekas slikts, ka sociālais dienests kaut nedaudz izglītotu to pārīti, par lietām, kas tiešām apdraud viņu bērnu. Ceru, ka viņi vismaz viņos ieklausīsies, jo pārējos jau uzskata par heiteriem, ka visi tik ļaunu gribot. Pie tam šī būs arī uzvara, ja vairs nesekos stulbību publicēšana, kas skar bērnu, lai jaunā paaudze nepārņemtu tādas “ gudrības “ no viņas.
20.12.2022 23:22 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Mayaaa @ 20.12.2022 21:32
Nu didra dirsēja, nesen vēl teica , ka nauris nopircis to D burtiņu. Tagad jau uzdāvināts??‍♀️

Tas jau tas pats, kas ar eglīti bija 😀
20.12.2022 23:59 |
 
10 gadi
Reitings 42
Reģ: 07.02.2011
Olly30 @ 20.12.2022 22:57
priecāties,ka jaunatne nodirš citus. mjaā .nakamāis limenis nodirst meitenes,,kas staigā ne tajās drēbes.?No vienas puses mācit neapcelt citus,no otras priecāties.

Priecājos, ka jaunatne nav pavilkusies uz Didrihsones stulbumu un neuztver viņu kā elku kuram līdzināties. Nav viņa labs piemērs.
21.12.2022 00:16 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Tādu žurku dēļ kā jūs te mums Latvijā nevar un nebūs nekas, absolūti nekas nekad augošs. Nopietni kādas zvanās visādiem dienestiem? Iegāju storijos gandrīz apgāzos, sen te nebiju ielīdusi palasīt. Viens ir kaut ko aprunāt, labi puse no jums sēž mājās pašām dzīves nav un aprunā, bet iet tik tālu lai zvanītos... neesat redzējušas bērnus kas nelabvēlīgos apstākļos aug? Katrai otrajai kaimiņos dzīvo nodzërušies tēvi kas sit sievas un bērnus, bet jūs te par sviestu kasaties? Ja man bija cerìba uz Latvijas nākotni, man vairs nav. Pretīgi. Tāpēc LV ir padomju joptvai guberņa, jo te nav smakas no inteliğences. Fui, vnk nav vārdu!!!!! Pilnīgi vienalga kādas jums te vecenēm izglītības vai kas, jūs te visas esat no viena kaluma, nav ko teikt. Man varat neatbildēt man ir absolūti pie kājas kas jums ir sakāms, man ar padibenēm nav uz viena ceļa. Uz redzēšanos!
21.12.2022 00:27 |
 
10 gadi
Reitings 1053
Reģ: 08.05.2014
Elizabeteputnos cerams labāk palika šo uzrakstot
21.12.2022 00:54 |
 
Reitings 54
Reģ: 27.10.2015
Elizabeteputnos @ 21.12.2022 00:27
Tādu žurku dēļ kā jūs te mums Latvijā nevar un nebūs nekas, absolūti nekas nekad augošs. Nopietni kādas zvanās visādiem dienestiem? Iegāju storijos gandrīz apgāzos, sen te nebiju ielīdusi palasīt. Viens ir kaut ko aprunāt, labi puse no jums sēž mājās pašām dzīves nav un aprunā, bet iet tik tālu lai zvanītos... neesat redzējušas bērnus kas nelabvēlīgos apstākļos aug? Katrai otrajai kaimiņos dzīvo nodzërušies tēvi kas sit sievas un bērnus, bet jūs te par sviestu kasaties? Ja man bija cerìba uz Latvijas nākotni, man vairs nav. Pretīgi. Tāpēc LV ir padomju joptvai guberņa, jo te nav smakas no inteliğences. Fui, vnk nav vārdu!!!!! Pilnīgi vienalga kādas jums te vecenēm izglītības vai kas, jūs te visas esat no viena kaluma, nav ko teikt. Man varat neatbildēt man ir absolūti pie kājas kas jums ir sakāms, man ar padibenēm nav uz viena ceļa. Uz redzēšanos!

Pilnīgi piekrītu uz visiem simts! Var redzēt, ka lielākā dala komentētāju nemaz nezin, kas ir nelabvēlīgi vecāki!!! Ir ģimenes, kur tēvi izvaro savus miesīgos bērnus un kur mātes dzērājas utt!! Un te kaut kādas pilsētas čiepiņas izdomājušas, ka tērēs valsts līdzekļus un darbinieku laiku, lai darbienieki katru otro dienu ietu pie Didriksoniem!? Kas jūs idiotes? Jūs tiešām neesat no pamatskolas vecuma izaugušas!? Fuj pretīgi no šitādām vecenēm, Lv nekad nekad neizies ārā no tās bedres, kur tā pašlaik atrodas, jo pus Latvija ar tādiem tukšpauriem kā jūs. Un man arī pie vienas vietas, ka jūs man tos mīnusus komentāram saspiedīsiet. Klaunu bars.
21.12.2022 00:55 |
 
Reitings 2164
Reģ: 07.06.2022
Elizabeteputnos @ 21.12.2022 00:27
Tādu žurku dēļ kā jūs te mums Latvijā nevar un nebūs nekas, absolūti nekas nekad augošs. Nopietni kādas zvanās visādiem dienestiem? Iegāju storijos gandrīz apgāzos, sen te nebiju ielīdusi palasīt. Viens ir kaut ko aprunāt, labi puse no jums sēž mājās pašām dzīves nav un aprunā, bet iet tik tālu lai zvanītos... neesat redzējušas bērnus kas nelabvēlīgos apstākļos aug? Katrai otrajai kaimiņos dzīvo nodzërušies tēvi kas sit sievas un bērnus, bet jūs te par sviestu kasaties? Ja man bija cerìba uz Latvijas nākotni, man vairs nav. Pretīgi. Tāpēc LV ir padomju joptvai guberņa, jo te nav smakas no inteliğences. Fui, vnk nav vārdu!!!!! Pilnīgi vienalga kādas jums te vecenēm izglītības vai kas, jūs te visas esat no viena kaluma, nav ko teikt. Man varat neatbildēt man ir absolūti pie kājas kas jums ir sakāms, man ar padibenēm nav uz viena ceļa. Uz redzēšanos!

Tev taisnība! Ja LV būtu tik attīstīta no sociālo mediju viedokļa. Elīnai jau sen būtu krusts pāri un zilais ķeksis nost! :) un speciālisti arī nebaidītos internetā aizrādīt
21.12.2022 01:11 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
papy12 @ 21.12.2022 00:16

Priecājos, ka jaunatne nav pavilkusies uz Didrihsones stulbumu un neuztver viņu kā elku kuram līdzināties. Nav viņa labs piemērs.
katram ir tiesības kautkam patikt vai nepatikt.nodiršana un nepavilkšanas 2 dažadas lietas
21.12.2022 08:08 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Šorīt Našķoties Zane storijā ielikusi, ka viņai arī ir kaut kāds botu uzbrukums, mēģina tīrīt tos feikos sekotājus. Tad jau varbūt tiešām Didrene vai heiteri tos nav pirkuši, bet tas kaut kas globālāks? Kā jau te dažas rakstīja un arī man pēdējā laikā random cilvēki pieseko, bet, protams, ne tādos apmēros.
21.12.2022 08:41 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
nu vispār ne Elīnas kontekstā, bet sabiedrības labuma kontekstā, es atbalstu tos cilvēkus, kas ziņo, ja redz kādu nelikumību - kaut kādu miskasti, kur tai nevajadzētu būt, transporta līdzekļus noparkotus zaļajā zonā utt., jo tieši šādu, kā tu saki, žurku dēļ - Latvija pamazām kustas uz sakārtotas valsts statusu un bezkaunīgiem cilvēkiem nebūs tā sajūta - daru, ko gribu un man par to nekas nebūs. Elīna jau ir izteikts eksemplārs, ka likumi nav jāievēro un viss pofig, covid laiks to pierādīja (itkā bija izslimojusi, bet tāpat visu laiku vazājās apkārt un strādāja), tā kā viņas gadījumā tie soci nav slikts variants, lai atgādinātu, ka viņa dzīvo sabiedrībā, nevis tikai savā burbulī.
PS. es kā daži saka "nestučīju" viņu, bet neko sliktu tajā neredzu.
21.12.2022 08:43 |
 
Reitings 3699
Reģ: 06.05.2014
Viņiem jau tāpat tajos socos neko neizdarīs. Naudas ir, Džeisons badā netiek mērdēts vai sists. Viņiem ir auklīte, viss notiek. Puika jebkurā gadījumā izaugs un būs nodrošināts ilgam laikam, ja vien Baķikam kas nenotiks un iestāsies bankrots. Tad gan varētu sākties joki.
21.12.2022 09:55 |
 
Nepatīk
Reitings 950
Reģ: 17.06.2022
iiieviiite @ 21.12.2022 08:43
nu vispār ne Elīnas kontekstā, bet sabiedrības labuma kontekstā, es atbalstu tos cilvēkus, kas ziņo, ja redz kādu nelikumību - kaut kādu miskasti, kur tai nevajadzētu būt, transporta līdzekļus noparkotus zaļajā zonā utt., jo tieši šādu, kā tu saki, žurku dēļ - Latvija pamazām kustas uz sakārtotas valsts statusu un bezkaunīgiem cilvēkiem nebūs tā sajūta - daru, ko gribu un man par to nekas nebūs. Elīna jau ir izteikts eksemplārs, ka likumi nav jāievēro un viss pofig, covid laiks to pierādīja (itkā bija izslimojusi, bet tāpat visu laiku vazājās apkārt un strādāja), tā kā viņas gadījumā tie soci nav slikts variants, lai atgādinātu, ka viņa dzīvo sabiedrībā, nevis tikai savā burbulī.
PS. es kā daži saka "nestučīju" viņu, bet neko sliktu tajā neredzu.
Sakārtota valsts būs tikai tad ja valsts arī kaut ko darīs vai dos risinājumus.
Bet vienīgais ko piedāvā ir sodīt un stučīt.
Jūs laikam nedzīvojat Rīgā vai arī nav auto, bet ieteiktu pastaigāt pa guļamrajoniem un paskatīties, kur cilvēkiem ir iespēja novietot savu auto. Viens ir bezkaunība, bet cits, ka nav citu variantu, jo risinājumu un piedāvājumu nav, tikai sodi utt.
Stučīšana par visu un vienmēr ir saglabājusies no PSRS laikiem, kad kaimiņu pat nosūdzēja, jo šis ko sliktu pateicis par Ļeņinu, nevis normālu risinājumu meklēšana utt., jo ir neapmierināti cilvēki.
21.12.2022 10:03 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
Zuzuu10 @ 21.12.2022 10:03
Sakārtota valsts būs tikai tad ja valsts arī kaut ko darīs vai dos risinājumus.
Bet vienīgais ko piedāvā ir sodīt un stučīt.
Jūs laikam nedzīvojat Rīgā vai arī nav auto, bet ieteiktu pastaigāt pa guļamrajoniem un paskatīties, kur cilvēkiem ir iespēja novietot savu auto. Viens ir bezkaunība, bet cits, ka nav citu variantu, jo risinājumu un piedāvājumu nav, tikai sodi utt.
Stučīšana par visu un vienmēr ir saglabājusies no PSRS laikiem, kad kaimiņu pat nosūdzēja, jo šis ko sliktu pateicis par Ļeņinu, nevis normālu risinājumu meklēšana utt., jo ir neapmierināti cilvēki.

Oh. Un kā ar UK un Norvēģiju, kur #svešubērnunav un kaimiņi pieskata un zvana i sociem, i policijai?
Tur arī PSRS atmiņas?!?!?!?!
21.12.2022 10:08 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.05.2022
L.. @ 21.12.2022 09:55
Viņiem jau tāpat tajos socos neko neizdarīs. Naudas ir, Džeisons badā netiek mērdēts vai sists. Viņiem ir auklīte, viss notiek. Puika jebkurā gadījumā izaugs un būs nodrošināts ilgam laikam, ja vien Baķikam kas nenotiks un iestāsies bankrots. Tad gan varētu sākties joki.

Pat par sarkasmu nenodēvēsi...Protams, ka publiski ieņirgt varēja! 🥱
21.12.2022 10:11 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Ceru, ka viņiem ir ļoti kauns tur ierasties! Un ticu, ka tā nebūs pedējā reize!! Gan jau ka tulīt teiks, ka visi kopīgi pasmējušies par heiteriem, bet gan jau ka dziļi sirsniņā grauž, jo Naura joks par to, ka “GADA SLIKTĀKIE SENČi”- katrā jokā ir ir daļa patiesības!!
21.12.2022 10:15 |
 
Reitings 1583
Reģ: 09.06.2015
“Nauris tagad brauc (pie stūres) un lasa ziņas…” nu viņi nebeidz pārsteigt😂
21.12.2022 10:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits