Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 266
Reģ: 02.04.2022
Jā, šis pāris varēja samaksāt PEP mammai, kas sniedz atbalstu pirmajos mēnešos. Varēja apmeklēt kursus, iegādāties literatūru. Un vienalicīgi to visu arī publicēt, piesaistīt jaunu publiku, kā arī sniegt lielisku piemēru tam, kā jauna ģimene gatavojas bērnam. Tomēr viņi publicē bildes, kuras ilustrē nedrošu bērnkopību.
Un nav jau problēma ar sakarīgiem cilvēkiem, kuri saprot, ka to nevar uztvert kā pareizo. Diemžēl ir cilvēki, kuriem neinteresē pašiem izzināt un meklēt labāko varianto, ļaujoties inercei un garām slīdošiem piemēriem. Un tie cilvēki gan varētu sākt savus bērnus tuntulēt un nesprādzēt.
09.10.2022 07:40 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Runājot par tiem saldumiem. Manuprāt,tas lieliski pierāda ,ka viņa vēl ir bērns ,pieaudzis bērns,kas ārstē savā sbernibas traumas .un ja viņas vecāki nebija gatavi bērnam ,pati minēja ,ka mamma gribēja abortu taisīt, varbūt tādēļ kāds viņu līdz galam nemīlēja . Varbūt tagad mamma izjūt vainu un kad Elīna pati ir mamma un nopietnas attiecības tad viņam ir labs kontakts . Bet ja tie saldumu un visa pirkšana,jo pati beidzot var ,parāda ka viņa ir bērns vēl .
09.10.2022 08:31 |
 
10 gadi
Reitings 4682
Reģ: 29.01.2009
Bet nav jau teikts, ka Didrai slimnīcā neiedeva bukletiņus un nepamācīja. Tā nu viņa ies un teiks, ka viņai stāstīja, bet man tas nebij svarīgi, jo es tak pati visu labāk zinu. Un tā kā viņai nav mātes jūtu pret bērnu, tad iespējam pēc dzemdībām viņai ārste paskaidroja ko var un ko nē, bet viņa to neuzsūca, jo ar bērnu tak darbosies Nauris. Un tagad saka, ka neviens par to nerunā, tāpat kā daudzas jau viņau neraksta un nepamāca.
09.10.2022 09:30 |
 
Reitings 311
Reģ: 04.05.2021
Saldumus vinja peeerk taapec ka organisms tos prasa! Tie ir ātri enerģijas gūšanas avoti, jo ikdienā viņa normālu edienu need. Taapec uz vakaru, kad lielais izsalkums piezogas no badošanas visu dienu, viņa stunj iekšaa gan saldejumus, gan konfektes , gan visu paareejo.
Tas nav taapec , ka vinja ir beerns vai berniba nesanjema
saldumus. Tas ir pavisam vienkāršs signāls no organisma, ka VAJAG
09.10.2022 12:51 |
 
Reitings 78
Reģ: 08.04.2022
Cik var tīt to mazo tajos palagos un mest virsū segas.
09.10.2022 13:41 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Te staigā Lāča kostīmā jo auksts te stāsta ka visu dienu abi pliki pa māju skraida, ej nu saproti!!
09.10.2022 18:05 |
 
Reitings 194
Reģ: 27.04.2022
Atkal rīta mērīšanās ar paketi biksītēs. Kas viņai tas par fetišu tā atrādīties..
09.10.2022 18:33 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Te visas mēģina kaut ko iestāstīt vienai forumniecei, bet nu acīmredzami nav vērts, agree to disagree meitenes 😅
09.10.2022 19:08 |
 
Reitings 273
Reģ: 22.02.2020
Tik bēdīgi izskatās, ka viņa katru reizi badojas, ēd burkānus, bet Nauris katru dienu rij burgerus, kebabus, picas utt. Nauris ir reāli palicis neglīts, pieņēmies svarā, mati atkāpušies, apģērbs viss par mazu un kā pusaudzim, kas vēl vairāk izceļ viņa svara pieaugumu. 🤢 Un tās retās reizes, kad Didra rāda, ka viņš iet uz zāli. 😂 Nu smieklīgi. Būtu sācis ar to, ka beigtu norīties.
09.10.2022 20:13 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nu tā pakete, tiešām? Ok, sieviete peldkostīmā, apakšveļā, bet nu nezinu, šitā izrādīšanās ar to paketi man liek tiešām nelaikā
09.10.2022 20:23 |
 
Reitings 1353
Reģ: 05.12.2021
Meitenearputniem @ 09.10.2022 08:31
Runājot par tiem saldumiem. Manuprāt,tas lieliski pierāda ,ka viņa vēl ir bērns ,pieaudzis bērns,kas ārstē savā sbernibas traumas .un ja viņas vecāki nebija gatavi bērnam ,pati minēja ,ka mamma gribēja abortu taisīt, varbūt tādēļ kāds viņu līdz galam nemīlēja . Varbūt tagad mamma izjūt vainu un kad Elīna pati ir mamma un nopietnas attiecības tad viņam ir labs kontakts . Bet ja tie saldumu un visa pirkšana,jo pati beidzot var ,parāda ka viņa ir bērns vēl .

Nu protams, man bērnībā nedeva kolu, jo es izslimoju smagu nefrītu, man nedeva končas daudz, jo tas vnk nebija pieejams veikalos bezizmērā un arī nevarēja atļauties nopirkt. Šodien es, kā pieaudzis cilvēks, kas izglītojās par procesiem cilvēka ķermenī, neskrienu pirkt ātros ogļhidrātus, jo tie man bērnībā nebija pieejami. Es ēdu normālu ēdienu, es bez badošanās gadiem (izlasi divreiz - gadiem) esmu vienā svarā, es esmu sasniegusi vecumu, kur vielmaiņa dabīgi paliek lēnāka un ar pareizu ēšanu mans ķermenis spēj funkcionēt bez cukura.
09.10.2022 20:44 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nja, par šo es iesmēju. Elīnas vecums, tad vēl tā, bet teiksim es esmu tuvu pie 40, un nāku no mazpilsētas, mana bērnība, 80 -desmitie, 90-desmitie mani klases biedri, sētas draudzenes principā visi tajā laikā saldumus redzējām labi, ja svētkos, tas bija, protams, deficīts, un arī lielākā daļa tajā laikā cilvēki nevarēja atļauties piebarot bērnus ar saldumiem. Ko viņa tur muld, lai vai kā, bet to, ka pieaudzis cilvēks skrien pirkt un ēd saldumus kaudzēm tagad, jo bērnībā nedabūja man izraisa smaidu. Man gan tas norāda uz tikai vienu, ka tieši tā, tās ir tukšās, ātrās kalorijas, ko ķermenis izmisis pieprasa. Man draudzene arī tāda, ēd 1x dienā ēdienreizi, bet ēd kaudzi saldumus, respektīvi aizvieto pārējās ēdienreizes ar saldumiem, un tiešām daudz tos saldums ēd. Interesanti, ka viņa arī nepieņemams svarā tā, tāpēc laikam gadiem to piekopj. Bet viņa gan to vienu ēdienreizi ēd kā cilvēks, normālu ēdienu, ne tikai burkānus ar kāpostiem 😁
09.10.2022 21:44 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Skaistslaiks @ 09.10.2022 21:44
Nja, par šo es iesmēju. Elīnas vecums, tad vēl tā, bet teiksim es esmu tuvu pie 40, un nāku no mazpilsētas, mana bērnība, 80 -desmitie, 90-desmitie mani klases biedri, sētas draudzenes principā visi tajā laikā saldumus redzējām labi, ja svētkos, tas bija, protams, deficīts, un arī lielākā daļa tajā laikā cilvēki nevarēja atļauties piebarot bērnus ar saldumiem. Ko viņa tur muld, lai vai kā, bet to, ka pieaudzis cilvēks skrien pirkt un ēd saldumus kaudzēm tagad, jo bērnībā nedabūja man izraisa smaidu. Man gan tas norāda uz tikai vienu, ka tieši tā, tās ir tukšās, ātrās kalorijas, ko ķermenis izmisis pieprasa. Man draudzene arī tāda, ēd 1x dienā ēdienreizi, bet ēd kaudzi saldumus, respektīvi aizvieto pārējās ēdienreizes ar saldumiem, un tiešām daudz tos saldums ēd. Interesanti, ka viņa arī nepieņemams svarā tā, tāpēc laikam gadiem to piekopj. Bet viņa gan to vienu ēdienreizi ēd kā cilvēks, normālu ēdienu, ne tikai burkānus ar kāpostiem ?

Bet vai Elīna arī tievē, vai arī viņa tikai badojas, lai neuzņemtu svaru? Sen viņai jau atsekoju, tāpēc vairs neko neredzu. Cik tad viņa tagad sver? Vai arī svars vēl nav pietiekami zems,lai to publicētu?
09.10.2022 21:51 |
 
Reitings 172
Reģ: 15.01.2022
Kā var priecāties par savu skinny fat augumu.
Ap 30 jau vielmaiņa pamainās,tad pat burkānu nevarēs ēst,vai viņa vispār zin,kas ir olbaltumvielas,metabolisms un muskuļu masa,ko sievietēm ļoooti vajag
09.10.2022 21:53 |
 
Reitings 172
Reģ: 15.01.2022
Brendija @ 09.10.2022 21:51

Bet vai Elīna arī tievē, vai arī viņa tikai badojas, lai neuzņemtu svaru? Sen viņai jau atsekoju, tāpēc vairs neko neredzu. Cik tad viņa tagad sver? Vai arī svars vēl nav pietiekami zems,lai to publicētu?

Elīna lopsē no leļļu virtuves traukiem un apgrāpsta, fotogrāfē ēdienu,ko wanna bē ēd,bet ēd citi
09.10.2022 21:56 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Mcare @ 09.10.2022 21:56

Elīna lopsē no leļļu virtuves traukiem un apgrāpsta, fotogrāfē ēdienu,ko wanna bē ēd,bet ēd citi

Nu gan stulba kas stulba 😀
09.10.2022 22:04 |
 
Reitings 311
Reģ: 04.05.2021
Ņemot vērā, ka viņa katru dienu “močī” uz 100% , var nebrīniities , ka no saldumiem neņemas svarā- viņa vienkaarši to nodedzina. Nu kas ir saldumu ēšana ? Uz viņas dzīvesveidu tas nav nekas. Viņa “piemāna organismu” ar tām kafijām ( jo tur ir arī daudz piens tomēr, un kafijaa salasas arii kalorijas).
Bet nu runa jau vairāk ir par to, ka viņa grib apgalvot , ka saldumiņi tik daudz, jo beernibaa nebija vai kas?
Nu nav taa. Cilvēkam ir jāēd normāla ēdiens , nevis tukša pārtika - lai būtu enerģija “močīt” , bet nav jēga viņai vispār ko skaidrot… galvenais , ka ciskiņa tiek nomērīta ar meerlenti 😄
09.10.2022 22:12 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Brendija @ 09.10.2022 21:51

Bet vai Elīna arī tievē, vai arī viņa tikai badojas, lai neuzņemtu svaru? Sen viņai jau atsekoju, tāpēc vairs neko neredzu. Cik tad viņa tagad sver? Vai arī svars vēl nav pietiekami zems,lai to publicētu?
Nobadojās līdz tagadējam un tur tagad stāv uz vietas un cītīgi seko līdzi, lai neietu uz augšu. Saka, ka zemāk negrib. (~50kg mīnus krūtis mīnus matu kaudze)
10.10.2022 00:56 |
 
Reitings 184
Reģ: 03.07.2022
Superiigaa @ 09.10.2022 18:05
Te staigā Lāča kostīmā jo auksts te stāsta ka visu dienu abi pliki pa māju skraida, ej nu saproti!!
tas storijs var būt filmēts vasarā Romā 🤣🤣🤣. Kad vēl sekoju Didrai tad ievēroju ka viņa liek storijus, kuri filmēti hvz kad.
10.10.2022 06:53 |
 
Reitings 979
Reģ: 11.09.2022
Katru reizi, kad viņa izvelk savu mērlenti, es noskurinos par to, cik mentāli nestabila ir viņas uztvere par savu ķermeni. Red flags! Viņai ir reālas pašuztveres un vesela saprāta problēmas. Man vienalga, ja viņa to dara savā marmora dzīvoklī vienatnē, bet to barot savai auditorijai, kurā 70% ir pusaugu meitenes!? Lieki jau te teikt, vai domā par sekām, jo skaidrs, ka šī sieviete nedomā ne pirksta gala vairāk par drēbēm un savām tievajām sienāžu kājiņām.
10.10.2022 12:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits