Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5091
Reģ: 03.11.2012
Surikaaats @ 16.06.2022 12:44
Kā Jums ir ar pieredzi mammītes, ar to paredzētā svara noteikuši, cik precīzi vai atkal kłūdaini? ?

Principā precīzi pateica, 36.ned. svars bija 2600 un teica, ka piedzims ap 3kg
Piedzima 40+0 nedēļā un svars bija 2940g.
Datums arī sanāca precīzi kā bija noteikts pēc pirmā usg
16.06.2022 21:14 |
 
Reitings 380
Reģ: 09.05.2022
Te daudzas izsaka kā viņa var plānot to un šito ar bērnu , ko viņa darīs ja būs tas un tas , bet objektīvi skatoties arī es ar pirmo bērnu veidoju Napoleona plānus un likās nu tik būs mums , jā ok kaut ko palasi , dzirdi bet kamēr ar tevi tas nenotiek Tu esi eiforijā un domā kā nu būs , bet piedzima bērns un rīkojos pēc situācijas un tādēļ nekļuvu par sliktāku mammu, ka negaidīju to visu sliktāko kā mani apvems, ko likās un ko tik ne . Protams viņa runā daudz muļķības un dara bet nu arī suni atdeva jo neērts bet bērns ir bērns un gan jau par to rūpēsies. Un var izrunāt muļķības ko viņa dara un ka tā nevajadzētu lai jaunas meitenes palasa bet novēlēt , ka apvems tevi , visu slikto utt man liekas gan nevajag un tā fantazēšana par to kā būs no jūsu puses ir tik pat jokaina kā didrihsones sapnis ka nu tik močīs ar zīdaini.
16.06.2022 21:20 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Ebigeila @ 16.06.2022 21:00

Vispār labi,ka tu ierunājies par svara krišanu. Te nav apspriests, bet ar šādu Elīnas uzturu noteikti var gadīties, ka mazais nokritīsies svarā vairāk par normu un tad Elīnai slimnīcā būs jāpaliek ilgāk par tām 3 dienām.
Vēl par ko aizdomājos. Tāpat zīdaiņiem ir vajadzīgas gaisa peldes,kas ar puikām ir sevišķi jautri,un var būt arī ļoti lielas piena atgrūšanas. Vot kā to vienlaicīgi apvienos ar jaunās kolekcijas bildēšanu? Mazais apvems, bet pofig liekam preci atpakaļ veikalā?

Kas ir gaisa peldes? Piedodiet, neesmu tēmā.
16.06.2022 21:50 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Zuziii @ 16.06.2022 21:20
Te daudzas izsaka kā viņa var plānot to un šito ar bērnu , ko viņa darīs ja būs tas un tas , bet objektīvi skatoties arī es ar pirmo bērnu veidoju Napoleona plānus un likās nu tik būs mums , jā ok kaut ko palasi , dzirdi bet kamēr ar tevi tas nenotiek Tu esi eiforijā un domā kā nu būs , bet piedzima bērns un rīkojos pēc situācijas un tādēļ nekļuvu par sliktāku mammu, ka negaidīju to visu sliktāko kā mani apvems, ko likās un ko tik ne . Protams viņa runā daudz muļķības un dara bet nu arī suni atdeva jo neērts bet bērns ir bērns un gan jau par to rūpēsies. Un var izrunāt muļķības ko viņa dara un ka tā nevajadzētu lai jaunas meitenes palasa bet novēlēt , ka apvems tevi , visu slikto utt man liekas gan nevajag un tā fantazēšana par to kā būs no jūsu puses ir tik pat jokaina kā didrihsones sapnis ka nu tik močīs ar zīdaini.

Ne, nu te es piekrītu. Bērna ziņā, es viņai novēlu tikai labu, kļūt prātīgākai, dzemdēt veselu mazuli, visu to labāko.
Tas, ka viņa pati tāda pastulba, nenozīmē, ka bēbis vainīgs.
Ceru, ka viņa saņemsies.
16.06.2022 21:52 |
 
Reitings 2164
Reģ: 07.06.2022
minniethemouse @ 16.06.2022 21:50

Kas ir gaisa peldes? Piedodiet, neesmu tēmā.

Kad bērnińu izgerbj un lauj pieklūt skābeklim, dienas gaismai no visām pusēm
16.06.2022 21:58 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10521
Reģ: 29.01.2009
Kas ir gaisa peldes? Piedodiet, neesmu tēmā.

Būšana svaigā gaisā.
16.06.2022 21:58 |
 
Reitings 220
Reģ: 17.05.2022
Karstā vasaras diena pāris aped - vienu saldejumu UZ pusītēm.... kapec tas vispar japiemin? Wtf? Kad būs berns tad pirks 2 un katram pa pusei,un pusiti pataupiis tad nakos reiz bus japerk tikai viens..😅🤣 jebal
16.06.2022 22:08 |
 
Reitings 2142
Reģ: 10.09.2021
Gaisa peldes nav busana svaiga gaisa. Gaisa peldes ir tad kad bebitis pa pliko dzivojas vai nu iekstelpas vai ara.
16.06.2022 22:32 |
 
Reitings 617
Reģ: 16.02.2022
Tieši gribēju teikt, ka Didra zīmē eiforiju un Napaleona plānus kaļ, bet forums pandoras lādes atvēršanu pēc dzemdībām.
Nu nav visām tie bērni baigi nemierīgie vēmēji, negulētāji. Un arī ar pamperu nav nedēļu no vietas jāstaigā. Cita jau uzreiz pēc dzemdībām gatava kalnus gāzt, ātri atgūst formu un arī ceļot ar pavisam mazu zīdaini ir daudz vienkāršāk, kā gadu vecu mazuli.
Bet būtu iņčīgi, ja pēc dzemdībām Didrai smadzene atrastu savu vietu un viņa kļūtu par paraugmāyi- varoni. Tas, lūk, būtu negaidīts pavērsiens.
16.06.2022 22:36 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Valdet @ 16.06.2022 22:32
Gaisa peldes nav busana svaiga gaisa. Gaisa peldes ir tad kad bebitis pa pliko dzivojas vai nu iekstelpas vai ara.

Šādas gaisa peldes (kaitina šis termins, jo izklausās tizli) iesaka gan bērniņam, lai dupsis pamperos nesasvīst. Sākumā āda ir ļoti jūtīga, var veidoties apsārtumi, iekaisumi - ja nepienācīgi apietas. Tāpat arī mammai, kas baro ar krūti - arī iesaka gaisa peldes krūtīm!
Vasaras mazulim īpaši jāvērš uzmanība uz visām krunciņām un rieviņām, kuras ir regulāri jātīra. Prasa īpašu uzmanību - vai šis klaunu pāris to darīs... Kas to lai zin!
16.06.2022 22:39 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Ja tomēr notiktu tas,ko daudzas Didrai sola un viņa saprotot,ka tiešām dzīvoja ilūzijās,iedzīvotos pēcdzemdību depresijā,kā daudzas parastas mammas un pēkšņi kļūtu tikai par instamammu,standarta čīkstētāju,kura dekrētā nevis dzīvo bet cenšas izdzīvot,jūs viņai sekotu?😂viņi cer,ka dzīve nemainīsies,tāpat,kā Valdmaņu pāris cerēja,kuriem no malas tik tiešām dzīve ar bērnu nav mainījusies-strādā abi,ceļo katru mēnesi ar mazuli,ir seksīgi un sakopti,iet uz randiņiem.Pēc dažām nedēļām sprāgs ārā tāds patiesības mirklis.Es pat nevaru iedomāties kā tad beigās būs.Ir tak krievu instablogeres ar 4 bērniem,kuras prot to fake izcilo dzīvi pat ar pēcdzemdību pamperu mugurā notēlot.Man liekas,ka ar Didru būs tāpat.Nu nebūs viņa tik garlaicīga mamma kā Dzenes,Danenbergsones,Nīmanes un citas,kuras visas ir 100% dekrētā un neko lieku nepaspēj,satikties ar cilvēkiem jau ir sasniegums.😂Kaut kādas jaunas vēsmas Latvijas instamammu aprindās.Katru gadu ir populārākās tieši šajā kategorijā.Nav mums neviena Latvijā ar tik daudz sekotājiem.ja vēl taisīs kaut kādas mammu sanākšanas,kaut veikalā 10 bēbjus palaist,nofilmēt video,kurš kļūs viral😂.Didrihsoni,jums ir visas iespējas iepazīt vēl lielāku auditoriju,jo ig sēž parsvarā tikai mammas,kurām ir tam laiks😂
16.06.2022 22:41 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Fargerihe,tu tā noķēri manu domu.Es nebiju izlasījusi ko tu raksti,bet tieši tajā brīdī rakstiju.😂😂😂
Labots 22:44-pārlasiju un tiešām sajutos dīvaini.Sister,is that you?Pat pa daļām identiskas domas,tikai es palagu uzklāju😂
16.06.2022 22:43 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Ebigeila @ 16.06.2022 21:00

Vispār labi,ka tu ierunājies par svara krišanu. Te nav apspriests, bet ar šādu Elīnas uzturu noteikti var gadīties, ka mazais nokritīsies svarā vairāk par normu un tad Elīnai slimnīcā būs jāpaliek ilgāk par tām 3 dienām.
Vēl par ko aizdomājos. Tāpat zīdaiņiem ir vajadzīgas gaisa peldes,kas ar puikām ir sevišķi jautri,un var būt arī ļoti lielas piena atgrūšanas. Vot kā to vienlaicīgi apvienos ar jaunās kolekcijas bildēšanu? Mazais apvems, bet pofig liekam preci atpakaļ veikalā?

Mani tā tik izrakstīja, arī biedēja ka ja nepieņemsies ar noteiktu svaru, tad būs jāpaliek ilgāk,ka šķita vislielākais murgs. Mana palāta bija tuvu dzemdību zālei - dzirdēju kā no rīta līdz vakaram notiek dzemdības un visas klaigā :D
It sevišķi ja netiek pie ģimenes palātas - nav forši un omulīgi. Par laimi tiku vismaz pie vienvietīgās un vīrs dienas laikā varēja būt ar mums.
16.06.2022 22:47 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.05.2022
Didrihsone nav nobriedusi bērniem. Viņa nesaprot, cik tas ir nopietni. Žēl tā nabaga bērniņa. Labāk būtu nevairojusies un turpinātu tik "močīt"
16.06.2022 23:22 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Man rādās vai...?
17.06.2022 01:41 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Zuziii @ 16.06.2022 21:20
Te daudzas izsaka kā viņa var plānot to un šito ar bērnu , ko viņa darīs ja būs tas un tas , bet objektīvi skatoties arī es ar pirmo bērnu veidoju Napoleona plānus un likās nu tik būs mums , jā ok kaut ko palasi , dzirdi bet kamēr ar tevi tas nenotiek Tu esi eiforijā un domā kā nu būs , bet piedzima bērns un rīkojos pēc situācijas un tādēļ nekļuvu par sliktāku mammu, ka negaidīju to visu sliktāko kā mani apvems, ko likās un ko tik ne . Protams viņa runā daudz muļķības un dara bet nu arī suni atdeva jo neērts bet bērns ir bērns un gan jau par to rūpēsies. Un var izrunāt muļķības ko viņa dara un ka tā nevajadzētu lai jaunas meitenes palasa bet novēlēt , ka apvems tevi , visu slikto utt man liekas gan nevajag un tā fantazēšana par to kā būs no jūsu puses ir tik pat jokaina kā didrihsones sapnis ka nu tik močīs ar zīdaini.
Es pavisam noteikti novēlu viņas bērnam būt veselam, pašai netikt satraumētai un lai viss ir, kā saka, bombīgi. Es novēlu, lai pēc dzemdībām viņa atjēgtos, ka nevarēs skriet pa taisno pie fotogrāfes jaunās lupatas bildēt, ka nevarēs visu dienu fočēties, ka bērns nav lelle, ka bērnam ir svarīgas vajadzības, kuras nedrīkst ignorēt. Ka sapratīs, ka prioritātēm ir jāmainās.
Bet es uz to neceru. Šobrīd es diemžēl ne no viņas darbībām visas grūtniecības laikā, ne teiktā nu jau pie finiša taisnes, neredzu nevienu iemeslu uz to cerēt. Ja sākumā vēl likās, ka saņemsies, apradīs, pārdomās dzīvi, sakārtos savu "kastīti"... Tad nu jau esmu visai pesimistiska.
Pat ja bērns piedzims šķietami vesels (kā visticamāk arī būs, protams) un te dažas varēs sist plaukstiņas, ka ļaunais forums muļķības runājis, tad to, kas tam bērnam uztura dēļ ir nodarīts smadzeņu attīstībai un vielmaiņai, nekad neuzzināsim ne mēs, ne pati didra.
17.06.2022 01:59 |
 
Reitings 437
Reģ: 03.02.2022
LiepaShmiepa @ 17.06.2022 01:41
Man rādās vai...?
Kas tieši?
17.06.2022 02:28 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
To,kas tam bērnam ir izdarīts uztura dēļ?Ko Tu murgo?Bērns paņem no mammas rezervēm,ne kartupelis pa taisno no mammas mutes,aiziet uz mazuļa vēderu.Zini,cik procentuāli liels ir to mammu skaits,kuras piedzīvo grūtnieču toksikozi un nevar ieest vairāk kā dažus konkrētus produktus,jo jāvemj?Tie ir vismaz 40 % un to tev apliecinās jebkura vecmāte,jo man visās grūtniecībās bija tāpat.Ir mammas,kuras štopē iekšā visu ko var vai nevar,uz dzemdību namu aizripo,ir tādas,kurām organisms visu atgrūž.Man tiešām vienalga,ko jūs par Didriem sakat,bet beidziet piesaukt vai zīlēt nedzimušam bērniņam veselības problēmas.Jā,veselīgs uzturs ir svarīgs,bet lielākoties,lai mamma nenoresnē un var piedzemdēt,jo mazulis paņem mammas REZERVES!!! nav tā ka viņa visus šos 9 mēnešus neko nav ēdusi.Ēd ļoti daudz augļus un dārzeņus,olbaltumvielas,visu pārējo gan jau arī.Tas jau ir labāk kā liela daļa,kura salātus uz šķīvja mūžam nav likušas un štopē visu eļļā ceptu
17.06.2022 07:32 |
 
Reitings 7534
Reģ: 27.02.2022
Fargerike @ 16.06.2022 22:36
Tieši gribēju teikt, ka Didra zīmē eiforiju un Napaleona plānus kaļ, bet forums pandoras lādes atvēršanu pēc dzemdībām.
Nu nav visām tie bērni baigi nemierīgie vēmēji, negulētāji. Un arī ar pamperu nav nedēļu no vietas jāstaigā. Cita jau uzreiz pēc dzemdībām gatava kalnus gāzt, ātri atgūst formu un arī ceļot ar pavisam mazu zīdaini ir daudz vienkāršāk, kā gadu vecu mazuli.
Bet būtu iņčīgi, ja pēc dzemdībām Didrai smadzene atrastu savu vietu un viņa kļūtu par paraugmāyi- varoni. Tas, lūk, būtu negaidīts pavērsiens.
jā, es pamperi vilku tikai pirmajā dienā pēc dzemdībām. Ar abiem bērniem pēc dzemdībām gāju uz kafejnīcām, ar draugiem staigāt, ciemos braukaju utt. Jā tur bija kolikas, pirmais visu nakti raudāja, meitai pāris stundas pa dienu. Bet tas nebija pasaules gals un manu dzīvi neapturēja. Ir jāmāk vienkārši saplānot. Protams neatbalstu didrenes plānu stiept uz butterfly līdzi, lai šis visu dienu ratos noguļ, kamēr viņa dara mega svarīgo darbu, focet sevi.🤪
17.06.2022 08:46 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Nesaku , ka didrai būs tāds variants bet ir taču mazie kuri guļ pa dienu un neguļ naktis , kā tad viņa domā savos 6os braukt uz darbu? Iespējams būs pa reizei tāda nakts . Man meitai pāris mēnešus bija šāds posms uznācis , bija traki!
17.06.2022 09:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits