Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
cinderella @ 14.01.2022 19:29
Vienu nesaprotu, kāpēc lai viņas mamma viņai stāstītu to, ka apsvēra abortu? Ko tādu nedrīkst atklāt bērnam. Tas nedaudz izskaidro to kāda viņa ir tagad. Tā slimīgā tieksme pašapliecināties ar jebkādiem līdzekļiem.

Man mamma to pašu ir teikusi, mamma mani nevēlējās, bet tēvs vēlējās. Kas no tā? Kas bijis bijis, galvenais ir tā lielā mīlestība no vecākiem ko esmu saņēmusi un nav svarīgi kādas domas ir bijušas tajā laikā un var redzēt, Elīnai mammas mīlestība trūkusi nav, par tēvu grūti teikt, var redzēt, ka cilvēks ir vairāk introverts, bez emocijām, tadi arī milestību savādāk izrāda.
14.01.2022 20:44 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Clara @ 14.01.2022 19:03
Jūs esat spečuki, lūdzu ielieciet kādu video no tiem storijiem, lai nesekotājas arī redzētu ?

https://failiem.lv/f/8vrtvb4rz
14.01.2022 20:52 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Bet nu Elīnai tak lielie plāni, tak tagad tiek lielie līgumi slēgti, tad nu jāizdomā kā to visu notirgos. Nevar tak nolīst klusi maliņā un izbaudīt grūtniecību, vajag katru dienu kačāt savu statistiku, un kā gan Elīna to spētu, ja ne atrādīt cik tupa viņa ir.
Man arī ir lūpās filleri, laikam gan 10x mazāk kā Elīnai, bet, ko gribēju teikt, mans kosmetologs katru reizi pārjautā vai nav grūtniecība, kā arī viņa to nedara krūts barošanas laikā. Tā Elīna var mūldēt, ko grib, bet neviens normāls ārsts tādu lietu neatļautu. Bet Elīna jau pilnā plaukumā ir parādījusi, ko viņa domā par šo grūtniecību, ēdīs to, ko reāli ginekologi iesaka neēst grūtniecības laikā, lidināties apkārt, paštonējošos zieķēs noteikti vēl ejot uz slimnīcu dzemdēt, filleri, nagi, skropstas, matu krāsošana, ar lepnumu stāsta, ka guļ pāris stundas naktī un tik močīt, strādāt un pa laikam uzēst kādu gurķa šķēlīti. Cik ļoti egoistei ir jābūt, lai šo visu nodarītu savam bērnam. Ok, labi ej krāso savus matus, skropstas, nagi, bet vai vismaz no kaut kā viņa spēj atteikties sava bērna dēļ!?
14.01.2022 20:58 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Skaistslaiks @ 14.01.2022 20:58
Bet nu Elīnai tak lielie plāni, tak tagad tiek lielie līgumi slēgti, tad nu jāizdomā kā to visu notirgos. Nevar tak nolīst klusi maliņā un izbaudīt grūtniecību, vajag katru dienu kačāt savu statistiku, un kā gan Elīna to spētu, ja ne atrādīt cik tupa viņa ir.
Man arī ir lūpās filleri, laikam gan 10x mazāk kā Elīnai, bet, ko gribēju teikt, mans kosmetologs katru reizi pārjautā vai nav grūtniecība, kā arī viņa to nedara krūts barošanas laikā. Tā Elīna var mūldēt, ko grib, bet neviens normāls ārsts tādu lietu neatļautu. Bet Elīna jau pilnā plaukumā ir parādījusi, ko viņa domā par šo grūtniecību, ēdīs to, ko reāli ginekologi iesaka neēst grūtniecības laikā, lidināties apkārt, paštonējošos zieķēs noteikti vēl ejot uz slimnīcu dzemdēt, filleri, nagi, skropstas, matu krāsošana, ar lepnumu stāsta, ka guļ pāris stundas naktī un tik močīt, strādāt un pa laikam uzēst kādu gurķa šķēlīti. Cik ļoti egoistei ir jābūt, lai šo visu nodarītu savam bērnam. Ok, labi ej krāso savus matus, skropstas, nagi, bet vai vismaz no kaut kā viņa spēj atteikties sava bērna dēļ!?

Jā sanāk kaut kā nepareizi. Itkā viņa rādija piemēru jauniešiem, ka smagi strādājot var daudz konsasniegt, bet tagat, kad varēja parādīt, ka smagi strādājot, var pasēdēt pienācīgi dekrētā un pavadīt mierīgi laiku, saaudzējot sevi un bērniņu, viņa rāda pretējo. Varbūt būtu paklusējusi par grūtniecību, sapotējusi ko vajag, izlidinājusies pa pasauli un tad paziņojusi par bērniņu, kad vēders jau aug, tad arī cilvēce neņemtos par viņas stulbumu. Bet tik apzināti nerūpēties par gaidāmo mazulīti, tajā pašā laikā slavināt Dieva vārdu ar savu kafijā izmērcēto Bībeli, liekas ļoti tupi. Sāk likties, ka viņai ir kaut kādi garīgi traucējumi, ja popularitātes dēļ šādi izdarās. Būtu nākusi pie prāta, lēnām iekārtojusi mazulītim istabu, meklējusi drēbītes, interesējusies par veselīgu uzturu, dūlām, dzemdībām, tāpat piesaistītu sekotājus, un saturs būtu vismaz kvalitatīvs. Bet tagat. Jo dziļāk mežā, jo trakāk.
14.01.2022 21:33 |
 
Reitings 69
Reģ: 09.01.2021
Nemierīgā @ 14.01.2022 21:33

Jā sanāk kaut kā nepareizi. Itkā viņa rādija piemēru jauniešiem, ka smagi strādājot var daudz konsasniegt, bet tagat, kad varēja parādīt, ka smagi strādājot, var pasēdēt pienācīgi dekrētā un pavadīt mierīgi laiku, saaudzējot sevi un bērniņu, viņa rāda pretējo. Varbūt būtu paklusējusi par grūtniecību, sapotējusi ko vajag, izlidinājusies pa pasauli un tad paziņojusi par bērniņu, kad vēders jau aug, tad arī cilvēce neņemtos par viņas stulbumu. Bet tik apzināti nerūpēties par gaidāmo mazulīti, tajā pašā laikā slavināt Dieva vārdu ar savu kafijā izmērcēto Bībeli, liekas ļoti tupi. Sāk likties, ka viņai ir kaut kādi garīgi traucējumi, ja popularitātes dēļ šādi izdarās. Būtu nākusi pie prāta, lēnām iekārtojusi mazulītim istabu, meklējusi drēbītes, interesējusies par veselīgu uzturu, dūlām, dzemdībām, tāpat piesaistītu sekotājus, un saturs būtu vismaz kvalitatīvs. Bet tagat. Jo dziļāk mežā, jo trakāk.
Te nu gan nepiekrītu! Viņai vēl nav jāiet dekrētā! Es šobrīd arī esmu bērniņa gaidībās, līdzīgs laiks kā Didrai, ja man liktu iet tagad dekrētā un audzēt masu- paldies nē- es labāk strādāju! Nu Ok varbut ir par traki, bet viņa strādā sev, tik cik pati noraus tik būs!
14.01.2022 21:39 |
 
Reitings 69
Reģ: 09.01.2021
sirsniņa - 117611 @ 14.01.2022 21:39
Te nu gan nepiekrītu! Viņai vēl nav jāiet dekrētā! Es šobrīd arī esmu bērniņa gaidībās, līdzīgs laiks kā Didrai, ja man liktu iet tagad dekrētā un audzēt masu- paldies nē- es labāk strādāju! Nu Ok varbut ir par traki, bet viņa strādā sev, tik cik pati noraus tik būs!
ko tad viņa tādu bīstamu un traku dara savā darbā, lai nevarētu strādāt? Es arī lidoju un drīz atkal lidošu, tas nav aizliegts līdz pēdējiem mēnešiem! Lasi VAR ĒST, ja tas ir pirms tam bijis saldēts, jo tas nomirst visi iespējamie parazīti. Latvijā lasis ir principā tikai saldēts protams ar dažiem izņēmumiem!
14.01.2022 21:41 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
sirsniņa - 117611 @ 14.01.2022 21:39
Te nu gan nepiekrītu! Viņai vēl nav jāiet dekrētā! Es šobrīd arī esmu bērniņa gaidībās, līdzīgs laiks kā Didrai, ja man liktu iet tagad dekrētā un audzēt masu- paldies nē- es labāk strādāju! Nu Ok varbut ir par traki, bet viņa strādā sev, tik cik pati noraus tik būs!
neviens viņai neiet likt sēdēt tagad dekrētā, tu kaut ko te ne tā esi sapratusi. Viņa pati skandināja, ka dekrētā VISPĀR neies, močīs un močīs pa savu lupatu ieskrietuvi, kā līdz šim gan pirms, gan pēc dzemdībām.
14.01.2022 21:43 |
 
Reitings 2128
Reģ: 10.09.2021
Es pielauju, ka filleri neliek grutniecibas laika, jo rezultats var but neprognozejams. Peksni alergija vai organisms peksni vairs nepienem. Tads pats stasts ar permamentam uzacim u.c neiesaka ne grutniecibas laika, ne kruts barosanas laika.
Didrai vispar vajadzetu iznemt visu filleri ara no lupam un tikai tad domat par jaunu spricesanu.
14.01.2022 21:45 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Loģiski,ka grūtniecības laikā nevar fillerus... Gāju uz botoksu tur arī prasīja vai ir grūtniecība...
14.01.2022 21:49 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Elīnai visu dzīvi ir trūkusi uzmanība, tāpēc tagad cenšas to dabūt visādos veidos, bērnam pat nav jāsaka, ka viņš ir negribēts, to jūt, arī viņas grūtniecības nebūtu, ja to nevarētu monitizēt, ja būtu svarīgs bērns, atteiktos no filleriem un visa kaitīgā bērnam uz grūtniecības un barošanas periodu (pat, ja ir tikai aizdomas, ka tas var būt kaitīgs), zinu daudzas grūtnieces, kas pirms bērna bija lielas egoistes pa dzīvi, bet bērnu nolika pirmajā vietā, Elīna to nevar un skaidrs kāpēc. Ceru, ka tomēr kļūdos un pēc dzimšanas viņa attapsies, jo pagaidām izskatās, ka augs nākošā nemīlētā paaudze.
14.01.2022 22:01 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Maija ... @ 14.01.2022 22:01
Elīnai visu dzīvi ir trūkusi uzmanība, tāpēc tagad cenšas to dabūt visādos veidos, bērnam pat nav jāsaka, ka viņš ir negribēts, to jūt, arī viņas grūtniecības nebūtu, ja to nevarētu monitizēt, ja būtu svarīgs bērns, atteiktos no filleriem un visa kaitīgā bērnam uz grūtniecības un barošanas periodu (pat, ja ir tikai aizdomas, ka tas var būt kaitīgs), zinu daudzas grūtnieces, kas pirms bērna bija lielas egoistes pa dzīvi, bet bērnu nolika pirmajā vietā, Elīna to nevar un skaidrs kāpēc. Ceru, ka tomēr kļūdos un pēc dzimšanas viņa attapsies, jo pagaidām izskatās, ka augs nākošā nemīlētā paaudze.
piekrītu tev, tieši manas domas. (Man slinkums bija rakstīt, paldies tev)
14.01.2022 22:07 |
 
10 gadi
Reitings 784
Reģ: 13.01.2011
sirsniņa - 117611 @ 14.01.2022 21:41
ko tad viņa tādu bīstamu un traku dara savā darbā, lai nevarētu strādāt? Es arī lidoju un drīz atkal lidošu, tas nav aizliegts līdz pēdējiem mēnešiem! Lasi VAR ĒST, ja tas ir pirms tam bijis saldēts, jo tas nomirst visi iespējamie parazīti. Latvijā lasis ir principā tikai saldēts protams ar dažiem izņēmumiem!

Ārpus tēmas- kas tās pa muļķībām, ka Latvijā gandrīz nav svaigu lašu? :D Ja tu nopērc svaigu lasi, viņš iepriekš nav bijis saldēts. Gribi saldētu- pērc sasalušu.
Zivis nāk atdzesētas līdz mums
14.01.2022 22:34 |
 
Reitings 30437
Reģ: 11.02.2015
Didriņa, ja reiz tāds šoks, ka grūtnieces nevar skropstas likt, tiešām, sāc kaut cik lasīt informāciju, nevis tikai savas ig vēstules.
Pagūglē - "gulēšana uz muguras grūtniecības laikā". Varbūt kaut kas daleks?.. maybe not...
14.01.2022 22:50 |
 
Reitings 466
Reģ: 11.11.2014
reina @ 14.01.2022 22:50
Didriņa, ja reiz tāds šoks, ka grūtnieces nevar skropstas likt, tiešām, sāc kaut cik lasīt informāciju, nevis tikai savas ig vēstules.
Pagūglē - "gulēšana uz muguras grūtniecības laikā". Varbūt kaut kas daleks?.. maybe not...

Gribu redzēt, kā viņa pieaudzēs skropstas! 😄👍
14.01.2022 22:56 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Es tiešām nesaprotu, ko Elīnas galvā nozīmē plānota grūtniecība? Vai tiešām viņai prāta nemaz neienāca pameklēt informāciju pirms tam, ko var vai nevar grūtniecības laikā. Būtu sameklējusi, un, ja atbilde nepatiktu, būtu saprastusi, ka pagaidām nespēj upurēt savus paštonējošos, figūru, fillerus varbūt varēja atlikt grūtniecību uz vēlāku laiku. Nerunājot jau par to, ka, ja plāno grūtniecību aizej pie ginekologa, kur ārsts pirms tam paņem analīzes, tajā skaitā D vit, dzelzi, iesaka jau laicīgi dzert folskābi. Vai Elīnas galvā plānota grūtniecība ir tik cik beidzam izsargāties un aidā, un tad jau kaut kā izvilksim to grūtniecību.
14.01.2022 23:06 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
reina @ 14.01.2022 22:50
Didriņa, ja reiz tāds šoks, ka grūtnieces nevar skropstas likt, tiešām, sāc kaut cik lasīt informāciju, nevis tikai savas ig vēstules.
Pagūglē - "gulēšana uz muguras grūtniecības laikā". Varbūt kaut kas daleks?.. maybe not...

Grūtniecēm arī gēla nagi slikti turas. Nepazīstu nevienu grūtnieci kurai nebūtu lekuši nost mākslīgie nagi grūtniecības laikā.
14.01.2022 23:20 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Cik tie filleri ilgi turas?
Didrai būs šoks, kad viņas tūnings sāks birt nost. Sākot ar nagiem un skropstām, beidzot ar matiem un zobiem (pēc dzemdībām). Aa, un visu cieņu krūšu ādai, tur strijas domājams garantētas. Ja viņas šobrīd esošās vēl lielākas paliks.. vai nav tik traki, tie implanti tik ļoti neietekmē?
14.01.2022 23:26 |
 
Reitings 30437
Reģ: 11.02.2015
C00L Dzipsy @ 14.01.2022 23:20

Grūtniecēm arī gēla nagi slikti turas. Nepazīstu nevienu grūtnieci kurai nebūtu lekuši nost mākslīgie nagi grūtniecības laikā.

Viens ir par turēšanos, otrs - par kaitīgumu bērnam, tostarp, tā pati it kā "smieklīgā" skropstu likšana
14.01.2022 23:26 |
 
Reitings 30437
Reģ: 11.02.2015
Un matkritis...pat mammām ar nenomocītiem un ar normāla uztura uzturētiem matiem...
14.01.2022 23:27 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Bet varbūt tpc jābeidz viņai sekot un par viņu runāt, viņai vairs nebūs tās popularitātes un tas stulbums beigsies?
14.01.2022 23:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits