Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neatbildēta mīlestība

 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Sveikas, sveiki!
Kā jūs iesakāt tikt galā ar neatbildētu mīlestību. Patīk ļoti viens vīrietis, bet viss līdz šim liecinājis, ka es viņam nē. Grūti būt ikdienā kopā, bet kaut kā zemapziņā just, ka viņam nepatīk un ka neredz ar mani neko serious. Meklēt jaunu aizraušanos? Iet uz visu banku, kliedēt šaubas par to, vai tiešām tiešām nekā tur nav, vai tikai nav īstais laiks un vieta?
04.12.2018 19:16 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Sanāk muļļāties.
06.12.2018 23:02 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
aphoria
Kā tad. Ja vīrietim konkrētā sieviete nešķitīs pievilcīga, nekādi pieguļoši apģērbi, skatieni vai ignorēšana neko nedos.
05.12.2018 20:42 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Omg nu šitik ilgi muļļāsies sen cita viņu būs savākusi sev, bet tas arī varbūt liecina, ka viņam neinteresē, anyway...tiešā tekstā arī uzaicini kkur vai vnk runā atklāti, ja nevari saņemties, tad uzraksti.
Bet es tomēr sliecos domāt, ka viņš nojauš par taviem nodomiem, bet nav diži ieinteresēts...
05.12.2018 19:50 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Mērķis ir tikt viņa galvā - piedabūt lai vīrietis par tevi sāk domāt.

Jā, mērķi sasniegsi, viņš sāks domāt kāpēc tu esi tik dīvaina un tizla :D
05.12.2018 18:22 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Nedēļas plāns ir saplānots patstāvīgi, bet varu ieteikt palasīt The Art of Seduction.
05.12.2018 18:13 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Kādā grāmatā izlasīji šādas gudrības? :-D
Tādas spēles spēlējot, panāksi to, ka tevi uztvers kā smagi dīvainu.
05.12.2018 18:07 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Kas tas par īpatnēju humoru?

Tas nav nekāds humors. Mērķis ir tikt viņa galvā - piedabūt lai vīrietis par tevi sāk domāt. Ir jāmēģina izraisīt pēc iespējas vairāk emociju (gan pozitīvas, gan negatīvas) līdz viņš kļūst atkarīgs. Nedēļas plāns:
.
Pirmdiena. Hey, ir pirmdiena, es atkal tevi satieku. Draudzīgi, priecīgi ar mirdzošāma acīm.
Otradiena. Es vakar biju tik forša, bet tu tāds atturīgs. Šodien es būšu tā vēsā. Rets, attāls, skumjš acu skatiens.
Trešdiena. Pietiek bozties. Šodien jāuzvelk kaut kas pieguļošs un jāuztaisa neliels šovu.
Ceturdiena. Pilnīga viņa ignorēšana. Bet dzīvespreicīga ar citiem kolēģiem.
Piektdiena. Atkal tevi neredzēšu... ja nu vienīgi... Šodien daudz acu skatiena "Kad beidzot tu mani kaut kur uzaicināsi?"
05.12.2018 18:04 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
emonstrē savu vērtību (pievērs uzmanību savai ārienei): uzvelc pieguļošas bikses un noparko savu dibenu viņa redzeslokā. Viņš noteikti pamanīs, viņam noteikti patiks, viņam noteikti būs aizdomas, bet drošs viņš nekādi nevarēs būt.
.
Ja tas kādu laiku nestrādā, tad pārstāj pucēties un kļūsti vēsāka pret viņu (skaties uz viņu ar skumjām acīm), bet izrādi dzīvesprieku kopā ar citiem kolēģiem.

Kas tas par īpatnēju humoru? :D
05.12.2018 17:06 |
 
Reitings 13
Reģ: 04.12.2018
Sveiki katrs protams mēs varam gudri runāt ka o ja tagad Tu viņam nepatīc samierinies un ej uz priekšu bet tas ir vis teikt tikai tāpēc ka mēs esam aizmursi tas sāpes vai vienkārši mums šobrīd ir labi vai esam vnk vienmēr mīlētu un nezinām ka tas ir būt vienpusējas simpātijas upurim! Es teikšu tā ja Tev tiešām tas cilvēks patīk no sirds un juti ko daudz vairāk ka vienkāršas simpātijas nepadodies nekad nepadodies jo lai vai kaa mēs būsim vienmēr blakus atbalstīsim tam cilvēkam rādīsies intere vīns sapratis ka nevienam viņu tā nevajag ka Tev un vis būs cikineka a tie kas te gudri runa padomājiet par pagātni vai vnk iedziļināties ka jūs justos ja tagaf jusu partneris jūs nemīlētu pirms raksti padoma
05.12.2018 16:44 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
megijametra, paldies par rūpēm!
Nē, nesēžu un tupi nesmaidu. To rakstīju ar domu, ka varbūt neuzvedos tā, kā biju iedomājusies, samulstu. Bet varbūt tikai man tā notiek kādreiz.
05.12.2018 12:11 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.11.2018
Autore peec visaam teemaam atgaadina garlaiciigu skolnieciiti, kas neko nezin un neko nevar.
tādās izdevībās es noslēdzos un nevaru atrast par ko runāt

Kaa tas ir? Jus paliekat divata un tu tikai skaties uz vinju un tupi smaidi? Protams, ka virietim tas neizraisa nekadu interesi. :D Paskaties uz sevi kristiski un padomaa vai tev piemiit sievishkiigs sharms.
05.12.2018 12:06 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
:-D
05.12.2018 11:30 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Varbūt te kāds vīrietis var tev ko ieteikt. Kad vajag, tad savas gudrības neraksta.

Neizrunājies! :P
05.12.2018 00:08 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Varbūt te kāds vīrietis var tev ko ieteikt. :D Kad vajag, tad savas gudrības neraksta.
04.12.2018 23:59 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Uzpucējies, pasaki viņam, ka gribi atiet no trakās darba dienas, ka bija slikta diena, nu tādā žēlīgā balsī un prasi, vai pievienosies. Ja ir stingrs nē, tad skaidrs, ir slikti. Ja pievienojas, viss laimīgi. Ja kaut ko stumdās un beigās nē, tad vēl ir cerība varbūt. Ja tāda neitrāla vērošana nepalīdz.
04.12.2018 23:56 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Un ja rakstītu izmisušāk, tad sāktos negāciju gūzma, to nevajag. :D
04.12.2018 23:53 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Laiks ''zem 4 acīm'' īsti nav bijis - tādās izdevībās es noslēdzos un nevaru atrast par ko runāt, kā arī tas notiek darba atmosfērā, tāpēc tā pēkšņi sākt par kaut ko citu runāties ir grūti. Tāda spēlīte ir jūtama, bet laikam, ka nekāda plāna, kā pārbaudīt, iegūt mierīgu sirdi, nav. Zinātu, ka galīgi galīgi ne pa 100 gadiem neko ar mani neiedomājas, tad kaut kā varētu sākt atiet - grūti gan būtu, jo uzrunā viss, kas līdz šim izpausmēs redzēts. Viena meitene te privāti arī teica, ka esot līdzīgā situācijā šobrīd, ka viss vīrietī esot, bet nekustās uz priekšu. Bet tā arī netikām abas skaidrībā, ko lai dara. :D
04.12.2018 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Tēmas pieteikums nav tākā pārāk dramatisks.:-D
04.12.2018 23:45 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Arī ir bijis, kad neatbild uz ziņu, bet varbūt tāds tips, kurš nečatojas.

Žēl jau teikt, bet .. ja vīrietim patīk un vajag, tad arī nečatotāji čatojas, arī tie, kas par vienlīdzību, izmaksā smalkas vakariņas utt. Esmu redzējusi, kā vīrieši maina savus principus kad satiek sievieti, kas patiešām patīk un interesē.
Šajā gadījumā tiešām labākais ieteikums būtu samierināties, pasmaidīt un pievērsties sev,mīlēt sevi. Jo skriešana pakaļ kādam, kas neatbild uz jūtām, ir kaitēšana sev vistiešākajā nozīmē.
Vienkārši dzīvē tā gadās. Tas, kurš ir tavs cilvēks, būs ar tevi jebkurā gadījumā- bez dibena gorīšanas un cenšanās (ja jau tas ir izmēģināts un nelīdz). Vienkārši ir jābūt saķerei no abām pusēm un ja nav, tad nav.Pasmaidi un ej tālāk ;-)
04.12.2018 23:37 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Sveikas, sveiki!
Kā jūs iesakāt tikt galā ar neatbildētu mīlestību. Patīk ļoti viens vīrietis, bet viss līdz šim liecinājis, ka es viņam nē. Grūti būt ikdienā kopā, bet kaut kā zemapziņā just, ka viņam nepatīk un ka neredz ar mani neko serious. Meklēt jaunu aizraušanos? Iet uz visu banku, kliedēt šaubas par to, vai tiešām tiešām nekā tur nav, vai tikai nav īstais laiks un vieta?

Vieglākais, samierināties! Dzert cik lien iekšā... :D Bet, tas protams joks, tā tikai jaunas meitenes dara, kuras nespēj iegūt to puisi, kuru vēlās.Vai arī nav apmierinātas ar savu dzīvi.
Bet, par tavu situāciju. Vīrieši ir interesantas būtnes, ne vienmēr viņiem patīk, ja sieviete pirmā izrāda uzmanību.Bet, ja Tu ar savu Es, kādā ziņā piesaisti viņu.Viņš to jutīs, sapratīs un spēlēs līdzi, ja būs kāda interese.Tu jau nezini, varbūt viņam ir sarakstes ar citām sievietēm, grūti tikt pāri bijušajām attiecībām, daudz faktori kas ietekmē.Varbūt, pagaidām liecies viņam, kādā ziņā ne tik pievilcīga, kā viņam gribētos.Bet, to es nevaru Tev pateikt, lai ko ieteiktu vai mainītu, jāredz kāda Tava bilde.Iespējamā problēma arī var būt, tavā kautrīgumā, neizlēmīgumā, kas zin tādas varbūt viņam nesimpaticē.Un viss beidzot, varbūt viņš vienkārši nevēlas veidot attiecības ar darba kolēģi un VISS!!!! Man personīgs viedoklis varbūt, ka noder! :)
04.12.2018 23:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)