Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LAUKU DĀMAS RĪGĀ

 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Labvakar, Rīgas lilitas!
Pati esmu rīdziniece 4.paaudzē, lauku vide man vienmēr bijusi sveša, grūti izprotama.
Tāpēc, kad Rīgas ballēs, klubos un citur ieraugu lauciniecies, pārņem nelāga sajūta. Var redzēt, ka viņas neiederas šajā vidē, tomēr fascinē tā milzīgā aizrautība, ar kuru tiek mēģināts kārties kaklā pilsētas čaļiem, zīmēties utt.
Manā kursā bija pretencioza dāma no Valmieras vai Cēsīm. Staigāja visu laiku bezgaumīgos minisvārkos, runāja ar totālu pāķu dialektu. Uzskatīja sevi par pievilcīgu, lai gan neskuva pat paduses. Kā izteicās- mūsu pusē neviena to nedara. Ok, vau!
Nekad neaizmirsīšu arī lepno kurzemnieci no Kuldīgas, kura krāsojās 6 reizes dienā, pūtās ar Drogās pirktām smaržām neaptveramā apjomā, bet vēlāk citas meitenes no kojām atklāja, ka viņa pēc WC apmeklējuma pa lielam nekad nemazgā rokas, atstājot nenoskalotus brūnumus uz poda, it kā pat nelietojot tualetes papīru vispār! Oh, my god!
Un tādi stāsti dzirdami regulāri.
Rīdzinieces, kāds ir jūsu viedoklis par lauku dāmām?
Maija
02.12.2018 22:53 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Reiz zaļoja jaunība.
Globuss @ 03.03.2023 23:11

Naukšēni nav pāķi, jo Naukšēnos ir disko. ?
03.03.2023 23:26 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
krixis3 @ 03.03.2023 23:12
Kiviča tā tu? ???

Eh, ka jokus nesaprot. 🙄 Fredim ir dziesma par Naukšēnu disko.
03.03.2023 23:15 |
 
Reitings 2600
Reģ: 05.12.2021
Kiviča tā tu? 😂😂😂
03.03.2023 23:12 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Artūrs77 @ 03.03.2023 23:09
Esmu no Naukšēniem. Naukšēnos ir pāķi? Kur? ?

Naukšēni nav pāķi, jo Naukšēnos ir disko. 😁
03.03.2023 23:11 |
 
Reitings 166
Reģ: 14.07.2020
Esmu no Naukšēniem. Naukšēnos ir pāķi? Kur? 👀
This moment @ 02.12.2018 23:06
Valmiera, Cēsis un Kuldīga man gan nešķiet lauki. Ja tu teiktu Naukšēni, tad vēl varētu domāt.
Kas attiecas uz dialektiem, man sākumā atnākot uz Rīgu likās, ka tieši rīdziniekiem ir baigā izloksne - tāda uzsvērta, lauzīta, caciska. Tagad jau pierasts un vairs ikdienā nedzirdu. Tomēr nepiekritīšu, ka visas "stilīgās" uz ielas sastopamās vienmēr būs laucinieces. Ir pietiekams daudzums arī Maskačkas rīdzinieces, kas iespārda vēl vairāk par lauku brunčiem.
03.03.2023 23:09 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Klīrīgā @ 03.03.2023 06:58
Netīšam uzgāju vēl vienu sakarīgu viedokli par lauku tēmu. Saprotu, ka daudzas mūs tas nomāc

Jā, uzgāji savu veco profilu, pastulbā tante. Tagad esi Lauma un Klīrīgā, bet rakstības stilu gan nejēdz pamainīt ticamības momentam. Tas vien liecina, ka tante ar putniem galvā nevis trollis. Cerams, ka vismaz sabiedrībai nav bīstama, kādā brīdī trakums neprogresēs un nenogriezīs kādu un neveiks kaku rituālu. Kaut kādu nekaitīgu Ervīnu Vardi savulaik krimināli tiesāja, jo šis tur k.kādu dantāziju bij uzskricelējis, kurā neesoša pedofīlija rādījās, te var redzēt, ka psihiski slima, gadiem murgo, varbūt derētu IP iečekot un galvas dakteri pieslēgt.
03.03.2023 07:26 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2020
Netīšam uzgāju vēl vienu sakarīgu viedokli par lauku tēmu. Saprotu, ka daudzas mūs tas nomāc
03.03.2023 06:58 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Ja es aizietu uz rautu ar čali, kurš klāsta par savu daiktu publikai, otrreiz vairs neietu.
Autore esot gājusi vairākkārt.Pisec.

Nu, tas, ka vīrietis kepojas ar sava dzimumlocekļa garumu, ir normāli. Daudzi to dara. Un skaidrs, ka vīriešu sabiedrībā, par dāmām nemaz nerunājot, tādi bauda lielāku apbrīnu. Taču problēma konkrētajā gadījumā bija tā, ka viņam nebija nevienas citas tēmas- tikai un vienīgi dziumlocekļa garums. Man ar to ir par maz.
04.12.2018 21:30 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.11.2018
Vispaar es sho iedaliijumu esmu noveerejusi sievieshu viduu, viirishiem par taadaam lietaam nav laiks uztraukties.
04.12.2018 17:40 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.11.2018
tas bija miss99 domaats.. shausmas, cik aprobezhoti, ka kaads visas laukjes sabaazh vienaa maisaa, bet pati peec tam saka, ka parasti jau tie riidzinieki ir pretiiigi :D
04.12.2018 17:39 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
aww... tava izklaide ir taisīt provocējošas tēmas, kurās apvaino veselas cilvēku grupas. Man tevis žēl. Nepietiek prāta/naudas/laika labākām izklaidēm? Trūkst uzmanības reālajā dzīvē?
Kas ir Rīga? Centrs + grausti/psrs neglīto kastīšu rajoni, kas to ieskauj?

Un pašai? :D
04.12.2018 17:34 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Stereotipi?
Nu reālā dzīvē pārvari, nevis mazos vietējos forumos. :-P Piemēram, darba grupas ir pa vairākām valstīm. :-) Jums tur kāda laika josla? Aha, labi, Jums tur vispār augstskolas ir? Ak ir? Un varat darboties ar programmu x? Ak tā? Bet tomēr, cik projektos Jūs iepriekš piedalījāties?
Labi, eiropas savienība, Jums tur parasti forši, ka nevajag ņemt kredītu augstskolas studijā, bet Jums tur droši bankomātu apmeklēt? Jūs tiešām protat veikt slodzes testēšanu? Patiešām Jums tur ir augstskolas tajā Rīgā???
Jautājumi no Soltleiksitijā dzīvojoša darba grupas locekļa. Sietlā esošais vismaz zināja kas par vietu no renes sporta, kuram seko, bet nu arī bija izbrinīts, ka te saprot kompjus.
Vot i pup zemļi Riga. :-P
04.12.2018 17:19 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
esmu no laukiem, bet tāpēc jau nešausminos par pilsētniecēm. protams, ir gan lauku, gan pilsētas sievietes, kuras kautkādā ziņā liek ieplest acis, bet nejau visas pilsētnieces, un visas laucinieces ir vienādas. man dzīve pilsētā vnk nesaista kā tāda, nekaunos ka dzīvoju laukos, jo jūtos te labi.
Manā kursā bija pretencioza dāma no Valmieras vai Cēsīm. Staigāja visu laiku bezgaumīgos minisvārkos, runāja ar totālu pāķu dialektu. Uzskatīja sevi par pievilcīgu, lai gan neskuva pat paduses. Kā izteicās- mūsu pusē neviena to nedara.

un sitas vispār stulbuma paraugs. man visas paziņas palielam no valmieras puses, un neticēsi - bet visas skuj paduses.
04.12.2018 17:17 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.11.2018
Es dažreiz brīnos,uz kāda pamata šāda domāšana rodas? Tas ir vienkārši stulbums,aprobežotība vai kas vēl?

novērojums ir viens ,lielāks nekūlturālisms ir sastopams tieši no rīdziniekiem.

Laukes var sausminaties par pilsetniecem, bet pilsetnieces, kuras sausminas par laukiem gan ir stulbas un aprobezotas :D Patiesiba visi tie, kuri dzivo stereotipos, ir aprobezoti neatkarigi no ta vai uzaudzis Riga, Ludza vai Nujorka.
04.12.2018 17:06 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Debileņu izklaide?
Ja es aizietu uz rautu ar čali, kurš klāsta par savu daiktu publikai, otrreiz vairs neietu.
Autore esot gājusi vairākkārt.Pisec.
Galvenā fīča; daikta eregētā stāvokļa garums. Johaidī, šis arī esot atkarīgs no procesa "stipruma".
Daiktu autore dzīvē redzējusi nav vai vienkārši kaitina.
04.12.2018 16:59 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Maija1988, aww... tava izklaide ir taisīt provocējošas tēmas, kurās apvaino veselas cilvēku grupas. Man tevis žēl. Nepietiek prāta/naudas/laika labākām izklaidēm? Trūkst uzmanības reālajā dzīvē?
Kas ir Rīga? Centrs + grausti/psrs neglīto kastīšu rajoni, kas to ieskauj?
04.12.2018 15:02 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
miss99 Piekrītu. Man agrāk bija viens kolēģis, kurš tiešām apstulba, kad viņam pateica, ka aiz Rīgas arī turpinās Latvija un, ka tur cilvēki IR un DZĪVO :-D. Bet šaubos, ka noticēja, gan jau domāja, ka kolēģi viņu pranko. Grūti pateikt - iespējams, ģeogrāfiju bastoja, bet nu fakts kā tāds - ārpus Rīgas nemaz Latviju nav redzējis. Vai nu Rīga, vai ārzemju ceļojumi. Es neticēju, ka šādi eksemplāri eksistē, līdz ar tādu sastapos :D
Par tēmu - rīdzinieki ir atvērtāki un šiverīgāki (pozitīvā nozīmē). Pati esmu no laukiem, Rīgā mitinos tikai 8 gadus (aptuveni +-1x mēnesī kaut kur ciemos ārpus Rīgas aizbraucu). Saradusi ar pilsētu esmu. Kaut vienmēr ikdienā varēs atšķirt kontrastainākos piemērus no laukiem un Rīgas.
Un jā - sākumā Rīga likās liela :D Bet tagad - uz katra stūra kādam pazīstamam cilvēkam var virsū uzdurties :D
04.12.2018 13:40 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
satiekot kādu cilvēku, kurš nav rīdzinieks ir jūtams "kolhoznieka" domāšanas stils, tas protams notiek reti, bet tomēr notiek.

Es dažreiz brīnos,uz kāda pamata šāda domāšana rodas? Tas ir vienkārši stulbums,aprobežotība vai kas vēl?
Esmu no laukiem (ak,šausmas šausmas) Rīgā dzīvoju jau ļoti sen un no malas vērojot cilvēkus,tusiņos,darbā ,uz ielas,kafejnīcās,veikalos,dažādos draugu saietos,skolā,arī tos dižciltīgos rīdziniekus :-D novērojums ir viens ,lielāks nekūlturālisms ir sastopams tieši no rīdziniekiem.
04.12.2018 11:39 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Liekas ka Maija1988 rakstītā ir patiesības grauds. Ikdienā komunicējot ar Rīgas iedzīvotājiem viss ir OK, toties citreiz satiekot kādu cilvēku, kurš nav rīdzinieks ir jūtams "kolhoznieka" domāšanas stils, tas protams notiek reti, bet tomēr notiek.
03.12.2018 22:56 |
 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Piemēram reiz gāju pa ielu. Pie gājēju pārejas stāvēja jauna, sabijusies meitene un baidījās iet pāri ielai, jo mašīnu uz ielas bija daudz. Es uzgāju uz pārejas un meitene, redzot, ka mašīnas bremzē, skrēja pāri ielai, kamēr es no tās pārejas neesmu nogājusi nost un mašīnas nav atkal sākušas braukt. Apjuka vienkārši meitene, jo laikam viņas dzīves vietā satiksme ir ļoti maza un iespējams pat tādas gājēju pārejas nav..
03.12.2018 20:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)