Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kosmētika - padoms

 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Labrīt dāmas.
Ikdienā lietoju minimāli kosmētiku, man ir tonālais krēms, skropstu tuša, acu zīmulis un viegls lūpu spīdums vai lūpu balzāms.
Ko vēl lietojat lai panāktu labāku efektu, gludāku sejas ādu un aizpūderētu vecuma izraisītos defektiņus, es negaidu grumbu izlīdzināšanu, bet asinsvadiņi, āda palikusi caurspīdīgāka, līdz ar to ir redzami asinsvadiņi, loki utml.
Redzēju instagram ka dāmas taisa video kur liek dažādu kosmētiku, tur neaprobežojas tikai ar tonālo bet vēl entie retušētāji un pūderi. Negribu arī panākt to ka sejas āda tā tiek sakrāsota ka tas ir labi redzams no malas.
27.11.2018 09:27 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Video un bildēs tāds kosmētikas daudzums izskatās labi, bet dzīvē šausmīgi. Grumbas neaizmālēsi ar tonālo. Ir nācies satikt meitenes kas dara visu kā tajos video un ir tas cakey seja, kad vēl vairāk visas grumbas izceļas.
Jālieto viegli tonālie utt. Īsti jau asinsvadus grumbas tā nepaslēpsi, tikai ar biezu špakteļa kārtu.
27.11.2018 09:43 |
 
10 gadi
Reitings 3545
Reģ: 13.03.2013
Atkarīgs no tā cik tev gadu.:-D iespējams, tavam tonālajam nav baigi intesīvs pigments, lai tos asinsvadus nomaksēt, var lietot krāsu koriģējošus konsīlerus vai praimerus. Ādai visticamāk vajag vairāk mitrināšanas tāpēc tiešām labu mitrinātāju un visticamāk full coverage dewy tonālo.
27.11.2018 09:44 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Pazuda man garš komentārs... īsāk sakot, tev vajag piepirkt korektoru. Pūdertekstūras vispār labāk izmantot minimāli, un labāk caurspīdīgo pūderi vai kādu ļoti vieglu pūderi, un nevis pa visu seju, bet sejas vidū.
Ja tu vēlies tādu efektu kā tevis izliktajā bildē, bez tevis nosauktajiem produktiem tur vēl ir vaigu sārtums, bronzeris, acu ēnas, iekšējos kaktiņos izgaismotājs vai spīdīgas acu ēnas, uzacu zīmulis, vaigu sārtumam pieskaņota lūpu krāsa.
27.11.2018 11:16 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Nē, es negribu tādu efektu. Bildei informatīva nozīme.
27.11.2018 11:30 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.01.2013
Man tā meitene pa kreisi daudz labāk patīk un šķiet simpātiskāka :)
27.11.2018 11:44 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Katrā ziņā, jo vairāk defektu tiks maskēti, jo vairāk prasīsies "atgūt krāsu" vismaz ar vaigu sārtumu. Galvenais pielietot pareizo tehniku, tad arī ar kaudzi dažādu produktu efekts būs patīkams un neizskatīsies pārspīlēts. Ja vienkārši noklāt seju ar stipri sedzošu tonālo, seja būs plakana kā pankūka. Labāk pielietot korektoru vietās, kur tas nepieciešams. Apakšā bb krēmu vai vieglu tonālo.
27.11.2018 11:50 |
 
Reitings 207
Reģ: 04.01.2018
Ja tev ir redzami asinsvadi, tad āda ir superplāna un to ir jāpabaro, jāmēģina padarīt vismaz tajās vietās biezāku, nevis jāliek virsū tonālais. Kāds barojošais krēms (Artemis firmai ir viens ar lipīdiem, ļoti labs) vai aizčāpošana pie dermatologa līdzēs vairāk kā slēpšana un maskēšana - kaut kas lietas labā ir jādara nevis visu laiku jāmaskē un jāslēpj āda zem tonālā krēma kārtas.
27.11.2018 12:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits