Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Interesants video par krūtsbarošanu.

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
https://vimeo.com/225439693
Ko jūs par to sakat? Kādas ir jūsu domas par šo video?
24.11.2018 22:28 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ne, nu tapat nu kads sakars te salidzinat kruts barosanu ar ielas piedirssanu, jezin nu, divas loti dazadas lietas. Atlauts ir est visiem sabiedriskas vietas, mazulim un lielam cilvekam, atlauts staigat dekolte un mini utt, tikkai katrs izvelas ka to darit, cik diskreti utt. Drazties uz ielas ir pavisam kas cits. Kads te sakars “vienlidzibai”, lai gan, es nemaz neesmu par vienlidzibu VISAS LIETAS.
26.11.2018 21:21 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Man atkal nav skaidrs - vai veidotāji mēģina sabiedrībai pateikt, ka tiem, kas iebilst pret kailām krūtīm sabiedriskās vietās, vistu spārniņi, burgeri un picas turpmāk būs jāēd ar nazīti un dakšiņu? :-D Vai kas tiek mēģināts ar norādi, ka arī lieli cilvēki ēd nesmuki?
26.11.2018 19:31 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Barot bērnu ar grūti ir dabīgi , seks ir dabīgs , čurāt un kakāt arī visi grib. Tad kapēc , vieniem ir atļauts viss kamēr citiem jāgaida rinda uz wc . Sagribēji dirst - novelc bikses un uz priekšu !
26.11.2018 19:26 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
NightSky tas vairāk piemēram domāts, ne salīdzināšanai. Īstenībā tik daudz lietas var parādīt kā ko skaistu ,bet tik pat labi kā ko pretīgu, tik viss ir atkarīgs no tā kā tiek tas parādīts.
Nu piemēram es nekur neesmu redzējusi ka pieaugušie cilvēki ēstu tā kā video. Nē nu jā tie ir bezpajumtnieki ,tad skaidrs, bet kultūrāli , audzināti cilvēki tā noteikti neēd:-/
26.11.2018 17:29 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu jau nu, salidzinat krutsbarosanu ar seksu un dzemdibam, mazliet parspileti
26.11.2018 17:23 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Bordo tas pats būtu ja parādītu dzemdības,un ne jau to momentu kā uzliek tīru ietītu autiņā mazuli uz mammas vēdera, bet gan palielinātu to dzemdību procesu, kas notiek kad nāk galva ārā, visas tās gļotas un asinis, tad diezvai te teiktu ka bērniņa nākšana pasaulē ir skaists mirklis.
26.11.2018 14:44 |
 
Reitings 2042
Reģ: 21.02.2015
Manuprāt video ir speciāli izstrādāts tā lai krūts barošana izskatās smuki,bet kā cilvēki ēd , nesmuki. Visa tā palēnināšana, rada to efektu,cik tas briesmīgi izskatās, bet ja parādītu palēnināšanā krūts barošanu, kā tek piens pa krūtīm, kā ir kad uzreiz nesanāk iedot to krūts galu utt.

Piekrītu!
Es par piesegšanos un kaut kāda privātuma ievērošanu, esot ārpus mājas. Pēc idejas arī bērniņa ieņemšana ir debešķīgs un svēts mirklis, vai tad kāds to iedomājas darīt publiski (ok, ir, kas to dara publiski, bet tas jau cits stāsts)? Nepatīk man skatīties uz citu cilvēku plikumiem, īpaši, ja tie vēl ir neestētiski.
26.11.2018 11:33 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Kas attiecas uz video - noskatījos bez emocijām.
Pilnīgi vienalga kā cilvēki ēd vai baro ar krūti.
26.11.2018 10:44 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Ieraudzīju, kas izveidojis diskusiju un uzreiz sapratu, ka diskusija kārtējo reizi izveidota ar mērķi norādīt, cik superīgi viss ir vienradžu zemē Norvēģijā,un kādi atpalikuši dauņi ir sabiedrība Latvijā. Ja jau tur viss ir tik superīgi un (saskaņā ar kaut kādiem pasaules laimīguma pētījumiem) visi ir tur tik briesmīgi laimīgi, tad man rodas jautājums, kā tas nākas, ka Raven nemaz neizturas kā īstena un laimīga norvēģiete, bet tik ienāk ik pa laikam izliet žulti uz tiem, kas dzīvo Latvijā? Ka tik pati neesi no tiem, par kādiem visus šejieniešus uzskati?

Gluži manas domas. Ja nemaldos tad raven tikai viena tēma ir bijusi pozitīva - pārējās visas ar negatīvu piesitienu lai pierādītu cik mēs te aprobežoti un ja tas neizdodas, tad cik sūdīgā valstī mēs dzīvojam. :-D
Teikšu vienu : jebkurā valstī var dzīvot gan labi, gan slikti - viss atkarīgs no cilvēka.
26.11.2018 10:39 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Manuprāt video ir speciāli izstrādāts tā lai krūts barošana izskatās smuki,bet kā cilvēki ēd , nesmuki. Visa tā palēnināšana, rada to efektu,cik tas briesmīgi izskatās, bet ja parādītu palēnināšanā krūts barošanu, kā tek piens pa krūtīm, kā ir kad uzreiz nesanāk iedot to krūts galu utt.
Bet personīgi man nav nekas pret, bet pati gan nevarētu, publiskā vietā barot. .
25.11.2018 20:03 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Mans viedoklis pa lielam tāds pats kā Odettai. Man no tāda skata ne silts, ne auksts, tā ir tikai krūts, turklāt paredzēta bērna barošanai. Ja tā tiek pielietota tai paredzētā veidā publiski, man iebildumu nav. Kā jau te tika minēts - iebildumi ir tad, ja krūtis seksualizē un karina apskatei citu nolūku vadītas. Mūsdienās jau sievietēm šķiet, ka krūtis tām ir dotas lai izliktu uz pjedestāla vai lai čalim spēļmantiņa būtu, nevis lai barotu pēcnācēju. Ja Tu baro pēcnācēju - esi ledusskapis.
Pati gan piesegtos, bet ja citas sievietes jutas ērti nepiesedzoties, barojot bērnu - nulle iebildumu.
25.11.2018 15:51 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man laikam nebuutu nekaadas iipasaas reakcijas,ja redzeetu to kailo kruuti un mazuli,kurs eed .Laikam daudz redzeetas taas sievietes bez kruusturiem pludmalees. Reizeem man vairaak nepatiik taadas vulgaaras bildes,kur ir uzvilkts kas virsuu,bet kopskats loti vulgaars-te ar to mazuli es neredzu to vulgaritaati.
Es to video sapratu taa,ka taa barosana nav tik negliita,saliidzinosi kaa vispaar cilveeki eed!Pieaudzis cilveeks eed reizeem tiesaam taa,ka slikti paliek skatoties,bet tas mazulis to kruuts galu paneemis mutee izskataas pat miiliigs!Taads tiirs skats.:-)
25.11.2018 15:29 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Pati publiski tā neēdu, citus arī neesmu manījusi tā ēdot. Ja redzētu, padomātu: fuj, cilvēks bez manierēm. Tieši tāpat padomātu arī par sievietēm, kas izkar krūtis, ka visu var redzēt.

Piekrītu! Man personīgi būtu vienlīdz nepatīkami skatīties gan uz cilvēku, kurš cūciski ēd, gan sievieti, kura publiskā vietā (piem. kafejnīcā) pilnībā atkailina krūti un sāk barot bērnu. Ne visiem cilvēkiem šis process šķiet patīkams un acij tīkams, tāpēc uzskatu, ka tas būtu tikai pieklājīgi pret citiem, ja barojot bērnu sieviete piesegtos. Katrā ziņā, nekad agrāk par šo tēmu pat īsti nebiju domājusi, jo personīgi nekad neesmu redzējusi sievieti, kura ar kailu krūti publiskā vietā barotu bērnu. Parasti, ja ir gadījies tādu skatu redzēt, sievietes ir piesegušas sevi. Tagad, kopš šis jau kļuvis bez maz vai par trendu (nu, aptuveni tāds pats trends kā "man pirms divdesmit gadiem klasesbiedrs aizskāra krūti un es tagad arī piedalos #metoo akcijā"), visās malās skandina par to, ka sieviete var bez maz vai kailām krūtīm sēdēt restorānā un barot bērnu. Nezinu, manuprāt, šajā ziņā sievietes nekad nav bijušas apspiestas (t.i. neviens neaizliedz barot bērnu ar krūti), tāpēc nav ne jausmas kāpēc šī tēma tagad tiek tā aktualizēta un pastiprināti apspriesta.
25.11.2018 15:05 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
nemot vera ka vasara gerbjas meitenes, kruts barosana, ja to dara nedemonstrativi, atsedz daudz daudz mazak un tikai uz to laika periodu kamer mazulis paed, tur preti visi dekolte un true see topini atsedz daudz vairak un ta tiek staigata apkart, nevis uz tam, teiksim, 15min kamer mazulis paed kaut kur sturiti...

šim gan piekrītu. Tāpēc arī minēju, ka man nav iebildumu pret to, ka māmiņa diskrēti pabaro mazo. Izkārtas krūtis man nav pieņemamas nevienā variantā - ne barojot bērnu, ne staigājot pa ielu vasarā.
25.11.2018 14:53 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Pati personīgi publiskā vietā nebarotu mazo ar krūti, man tas ir pārāk intīmi un apkārtējā vide liktos traucējoša. Tad jau ātrāk savu atrašanos ārpus mājas ieplānotu starp bērna ēšanas reizēm vai izmantotu pudelīti.
Runājot par veikaliem, šajā ziņā ir labi pārdomāts ikea, kur māmiņām ir šādi speciāli iekārtota istaba.
25.11.2018 14:51 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Ieraudzīju, kas izveidojis diskusiju un uzreiz sapratu, ka diskusija kārtējo reizi izveidota ar mērķi norādīt, cik superīgi viss ir vienradžu zemē Norvēģijā,un kādi atpalikuši dauņi ir sabiedrība Latvijā. Ja jau tur viss ir tik superīgi un (saskaņā ar kaut kādiem pasaules laimīguma pētījumiem) visi ir tur tik briesmīgi laimīgi, tad man rodas jautājums, kā tas nākas, ka Raven nemaz neizturas kā īstena un laimīga norvēģiete, bet tik ienāk ik pa laikam izliet žulti uz tiem, kas dzīvo Latvijā? Ka tik pati neesi no tiem, par kādiem visus šejieniešus uzskati?
*
Par tēmu - video provokatīvs un ļoti jēls, tā dziesma fonā vispār sviests. Man nav nekas pret māmiņām, kas baro bēbīti tad, kad tas ir nepieciešams, arī situācijā, kad atrodas publiskā vietā - ko vajag, to vajag. Bet to var izdarīt arī demonstratīvi neizkarinot krūti visu apskatei. Nav tikai divas galējības - izkārt visu cik vien var vai tā piesegties, ka bērnam nav skābekļa. Var arī pabarot normāli, ka bēbis pabarots un apkārtējiem nav nodemonstrēta katra procesa detaļa. Es gan neesmu no tām, kas arī ikdienā vai pludmalē staigā pupus izkārusi, man tas nav pieņemami. Arī savu bēbi barošu piesegusies, ne gluži ar tādu palagu kā Rīdziniece ielika gan.
25.11.2018 14:49 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu barosana arpus majas jau uzreiz nenozime izkarinat visu ara ta, lai visu redz.... nemot vera ka vasara gerbjas meitenes, kruts barosana, ja to dara nedemonstrativi, atsedz daudz daudz mazak un tikai uz to laika periodu kamer mazulis paed, tur preti visi dekolte un true see topini atsedz daudz vairak un ta tiek staigata apkart, nevis uz tam, teiksim, 15min kamer mazulis paed kaut kur sturiti...
25.11.2018 14:44 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja godīgi.. man pat nepatīk salīdzināt krūts barošanu ar parastu ēšanu. Tas tomēr ir tāds īpašs process starp mammu un mazuli.. krūts var ne tikai pabarot, bet arī nomierināt mazuli.. ar krūts palīdzību bērni pat var ērti iemigt. Es negribētu uz ielas karināt ārā nepiesegtu pupu..
Lai citi, protams, dara kā vēlas.
25.11.2018 14:33 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Manuprāt, pilnīgi stulbs video. Neesmu ar tik daudziesm gadījumiem saskāries, ka kāda uz ielas barotu bērnu ar krūti, tāpēc īsti neitrāli uz to skatos. Vienīgais ko domāju ir tas, kāpēc kāda gribētu uz ielas to darīt. Nezinu, ja es būtu sieviete, tad, diezvai pati gribētu vietējā parkā, kur ir daudz cilvēku apkārt, vilkt ārā savu krūti visiem redzot un barot bērnu, liekas ļoti jocīgi, turklāt noteikti negribētu lai visi skatās uz manām krūtīm.
25.11.2018 14:09 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu un? Es loooti labi zinu ka pastav tadi aparati un visadas fignas, bet MAN NEVAJAG, man nav problemu pabarot ar kruti, vispar nekadu, un nav nekadas velmes special cakareties un nemt lidzi pudeli, ja es varu arpus majas pabarot pati. Kads tagad sakars tam? Un iedomajies, es pat nepardzivoju, ka esmu piesaistita bernam, tapat visu muzu vins needis no kruts, un ja vajag atstat kadam bernu es atslaucu un vins ed, es nerunaju par iziesanu no majas bez berna, bet AR bernu. Mana atbilde bija par pedejo komentaru virs manis, ka taks var atslaukt ejot no majas, barot ar pudeli, jo redz citiem riebjas ja baro ar kruti. Tas tads stulbs un nevajadziga uzbrauciens tam kuram nav pretenziju barot pasam. Es neuzbraucu tam kuras baro ar pudeli, nu kapec tam kuram nepatik barot ar kruti nu oobligati jaierive cik pretigi ir barot pasai un japiedava nevajadzigas alternativas (t)
25.11.2018 13:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits