Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Virsstundas biroja darbiniekiem

 
Reitings 121
Reģ: 29.12.2014
Kāda ir jūsu pieredze ar virsstundām biroja darbā? Man šis ir jau 3. darbs, kurā uzskata, ka birojā par virstund. nav jāmaksā! Esmu projektu vadītāja. Un nē- es nepiekritīšu tām kas tūlīt teiks, ka es nemāku plānot savu laiku. Ir projekti, kur uzreiz ir redzams, ka noteiktajā termińā darba laika ietvaros to nevarēs pacelt. Ir projekti, kur no klientiem seko neskaitāmas izmaińas, bet termińš nepārcelas. Piebildīšu, ka mūsu uzńēmuma ceha strādniekiem virsstundas apmaksā dubultā.
21.11.2018 10:19 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Abos biroja darbos, kur esmu saskārusies ar regulārām virsstundām, tās tikušas pienācīgi apmaksātas. Ja ir noslēgts līgums par gabaldarbu vai autoratlīdzību tad vēl varētu kaut ko bilst par sliktu plānošanu un virsstundas nemaksāt. Ja man nemaksātu, es savos piecos vai sešos celtu dibenu augšā un teiktu "līdz rītiņam!" Vai nu lai maksā, vai meklē citu aitu, kura leks iekšā projektā, kurš tuvojas deadlainam :-D
21.11.2018 10:59 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Saprotu-Projektu vadītāja likstas! :-D
Manā darba vietā arī nemaksa par virsstundām, mēs pierakstām savas nostrādās virstundas un drīkstam tās izņemt kā brīvdienu, vai ir arī tādi klienti, kuri samaksā par nostrādājām virstundām!
21.11.2018 11:03 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.12.2014
Mums arī sanācis tā, ka kolēgiem ieprieksējos darbos nemaksāja par virsstundām un nu jau visi to uztver kā normu. Un vēl uzskata par bonusu, ka šeit alga ir laikā un vēl visa oficiāli.
21.11.2018 12:49 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Biroja darbā virsstundas ir grūti izmērāmas. Ja par tām maksātu dubultā, ticot darbiniekam, tad ļoti daudz biroju darbiniekiem būtu ļoti daudz un regulāras virsstundas, nu tā, lai iznāk vismaz otra alga katru mēnesi. Cilvēkiem patīk shēmot :) Un sērfot internetā, un dzert kafiju, darba laikā parunāt ar kolēģiem. Un vēl ir lēnie darbinieki, kas visu un jebko dara ļoti lēni. Darba devējam ir grūti saprast, kad darba apjoms ir par lielu un kad darbinieks ir lēns. Dažreiz ir vieglāk nomainīt darbinieku nekā maksāt virsstundas.
22.11.2018 01:18 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Nemaksāt virsstundas nav labi, bet viss atkarīgs no tā, cik svarīgs Tev ir šis darbs. Pārējā ziņā ļoti piekrītu Viedā Minka.
22.11.2018 08:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits