nevaru savākties.

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Šobrīd esmu tādā dzīves situācijā, ka nezinu vairs kā savākties kopā, taka apmaldījusies :-/
Pēdejo gadu tā vien daru kā katru nedēļu ballējos, kad iedzeru tad arī isti normāli neuzvedos. Vienmēr par daudz alkohols, vīrieši, ļoti reti bet arī ir kautiņi.
ikdienā jūtos ļoti vientuļi, ir dažas draudzenes, mācos, strādaju, bet vienmēr gaidu, kad varēs ballēties,alko u.t.t. Es pati apzinos, ka tas nav normāli, bet piemeram brivdienas, lai nejustos slikti tā vietā eju ballēties.
Ļoti gribu attiecības, kuras nav bijušas sen. Ir uzmanība no vīriešiem, bet nekad nav nekas nopietns. Apzinos tāpēc, ka esmu ballīšu meitene un tādi, kuri mani piesaista diez vai vēlētos ballīšu meiteni.
Pati arī iepazīstos ar tādām meitenēm, kuras interesē ballītes. Vakaros arī neesmu mājās, jo braukājamies kaut kur bezlietderīgi apkārt, meklējam čaļus un tā. Skola man patīk, pat ļoti, bet vispār nemācos un var arī gadīties, ka decembrī sesiju nenokārtošu.
Es nezinu kā, lai pievēršas normālām nodarbēm. Agrāk daudz sportoju, bet tagad palaidos.
Kur, lai iepazīstas ar vīriešiem izņemot klubus? Darbā arī klienti ir vīrieši, taču arī nekas spīdošs. Mācos arī skolā, kurā ir vīŗieši un 10 meitenes, taču pagaidām arī bez panākumiem.
19.11.2018 10:22 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Var ari vel atrast kadus kursus, ko interesantu un tur tad varbut sanak sadraudzeties
19.11.2018 14:31 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Vēl ienāca prātā - nu varbūt tieši vajag pamainīt vidi un pabūt vienatnē ar sevi? Tā teikt, sakārtot ar sevi attiecības? Jo varbūt tās bailes no vientulības ir kādas neatrisinātas lietas, kas velkas līdzi... un ja tā padomā, lai arī tie tusiņi un draudzenes, bet vientulība tāpat paliek, tā ka zaudēt tikpat nav ko.
19.11.2018 15:00 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Tev drīzāk ir problēmas ar alkoholu nevis ar to, ka nav attiecības.
19.11.2018 15:15 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Ar alkoholu man būtu problēmas tad, ja es katru dienu dzertu.
19.11.2018 15:20 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Vienmēr par daudz alkohols, vīrieši, ļoti reti bet arī ir kautiņi.
Tu taču pati labi apzinies, ka tā turpināt nevar.
Vakaros arī neesmu mājās, jo braukājamies kaut kur bezlietderīgi apkārt, meklējam čaļus un tā.
:D :D :D
19.11.2018 15:21 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Alkoholiķu izpausmes ir dažādas, nav obligāti jādzer katru dienu, lai būtu problēmas ar alkoholu. Ja tu brīvdienās tikai par to vien domā, tā ir problēma.
19.11.2018 15:24 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Tad,kad biji attiecībās arī tusējies un lietoji tik daudz alkoholu?
19.11.2018 15:33 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Nē, vispār negaju nekur, pēc tam ļoti smagi pārdzīvoju un sākās ballītes,draudzenes, vīrieši.
19.11.2018 15:51 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Odonella, manuprāt, tas, ka tu apzinies problēmu ir labs sākums! Padomā, kur tu vēlies būt pēc 5 gadiem. Visticamāk, ja turpināsi dzīvot kā tagad, nekas īsti nebūs mainījies, varbūt vienīgi uz slikto pusi. Ja ir iespēja, sāc ar psihoterapeita apmeklējumu.
19.11.2018 16:22 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Ballēšanās katru nedēļu (īpaši, ja ballēšanās nav iedomājama bez alkohola lietošanas), pārmērīga alkohola lietošana, kautiņi, nenormāla uzvedība alkohola lietošanas laikā, ikdienā iztrūkst spēja koncentēties citām lietām, jo visu laiku tiek gaidīts, kad atkal varēs nedēļas beigās norauties, ballējoties un dzerot - tās JAU ir problēmas ar alkoholu, pie tam pamatīgas. Aplams ir uzskats, ka alkoholiķi ir tikai tie, kuri dzer katru dienu. Par alkoholiķi var kļūt arī dzerot reizi nedēļā, ja dzīvē nekas vairāk par alkoholu un dzerstīšanos klubos vairs neinteresē. Visi tie "man jau nav citu draugu", "man nav attiecības" utt. ir tikai atrunas, lai savā dzīvē neko nemainītu. Un kamēr nekas cits arī neinteresēs, tikmēr nekas uz labo pusi nemainīsies. Ir jāpieliek smags darbs, jāstrādā pie sevis, jāiemācās pavadīt laiku vienatnē, jākoncentrējas uz dzīves prioritātēm (man gribētos domāt, ka tās ir mācības un sevis attīstīšana), jātiek vaļā no tādiem draugiem, kuriem liekas normāli klubos dzert, kauties un brīvdienās izklaidēties, uz ceļiem meklējot čaļus. Jācer, ka tad kaut kas mainīsies uz labo pusi. Taču tam vajag gribasspēku.
19.11.2018 16:40 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Domāju, ka jāaiziet pie psihoterapeita.
19.11.2018 21:03 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ar ko un kāpēc tu kaujies?? Wtf...sievietei vēl zemāks līmenis būtu apdzērušai vārtīties pa zemi...
19.11.2018 21:34 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Negribu nevienu aizvainot, bet Nuuu kā var nezināt, kā savākties, vienk. izlaid ballītes, ja pati uzskati ka tas ir bezliederīgi! Sāc pievērsties mācībām un skolai, gribi uz treniņiem, nuuu ej! 8-)
Un padomā,tu esi meitene, kāpēc sevi jāapkauno kaujoties vai piedzerties un vēl nenormāli uzvesties!:-O
Es nemācu nevienu, pati reizēm grēkoju! :-D:-D
20.11.2018 10:30 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
kad iedzeru tad arī isti normāli neuzvedos

Tad beidz dzert, vispār 0 piles alko.
---
ļoti reti bet arī ir kautiņi.

gribas kauties? Welcome. Ir sieviešu Fit Bokss ķīpsalā atsevišķā grupā. Ja par švaku, nāc uz vīriešu grupu, varēsi kauties cik uziet, tikai arī pa muti pretī no kādas sievietes dabūt. Vai arī jebkurā citā boksa kubā.
---
ikdienā jūtos ļoti vientuļi,

Lai nejustos vientuļi nav jābūt ar kādu kopā. Man bija šī pati problēma, tagad viens jūtos labāk. Man pat grūti iedomāties kā atsākt ar kādu dzīvot kopā, kas nākotnē būs aktuāli un ne tik tālā.
---
bet vienmēr gaidu, kad varēs ballēties,alko u.t.t

sāc sportot. Ballīšu vietā būs jāgaida, kamēr varēsi atpūsties, jo no normāliem treniņiem ķermenis gribēs atpūtu, nevis ballītes.
---
Ļoti gribu attiecības, kuras nav bijušas sen.

pārstāj gribēt. Pirms veidot normālas veselīgas attiecības iemācies sadzīvot ar sevi ne-destruktīvā dzīves veidā.
---
Ir uzmanība no vīriešiem, bet nekad nav nekas nopietns.

ar nenopietnu uzvedību, pat nopietns vīrietis sāks uzvesties nenopietni pret Tevi.
---
Pati arī iepazīstos ar tādām meitenēm, kuras interesē ballītes.

nekad nepieķeries, neturi sev blakus cilvēkus, kas ir destruktīvi savā dzīves veidā un rīcībās. Tā vietā izvēlies garlaicīgos, stabilos cilvēkus.
---
jo braukājamies kaut kur bezlietderīgi apkārt, meklējam čaļus un tā.

izklausās skumji. Nez kur viņus meklējatm pieturās ar litrīgajām alus pudelēm?
---
nemācos un var arī gadīties, ka decembrī sesiju nenokārtoš

kas par skolu maksā? Vecāki? Kas par Tavu dzīvi maksā arī vecāki? Tev vispār darbs ir?
---
Es nezinu kā, lai pievēršas normālām nodarbēm.

Tu ļoti labi zini un nestāsti, ka nezini, tik tas Tev ir palicis garlaicīgi un neinteresanti.
---
Agrāk daudz sportoju, bet tagad palaidos.

tad palaidies atpakaļ.
---
Kur, lai iepazīstas ar vīriešiem izņemot klubus?

Tev nevajadzētu pašlaik iepazīties - ne ar vienu, bet pašai sākt sevi iepazīt. Pilni iepazīšanās portāli ar sievietēm kas nemeklē attiecības, bet ikdienā tur sēž. Pilns ar problēmām, bet neviena risinājuma. Laikam lielākā daļa tāpat kā Tu meklē vīrieti, kas atnāks ar burvju nūjiņu un visu izlabos (es nrunāju šeit par locekli).
---
Darbā arī klienti ir vīrieši

nekad nejauc darbu ar privāto dzīvi un neiesaku iepazīties darba vietā
---
Mācos arī skolā, kurā ir vīŗieši

skolu uztver kā darbu, līdz ar to pielieto to pašu likumu.
---
Nav atšķirības kur iepazīsies ar vīriešiem, klubā, iepazīšanās portālā vai kur citur. Atšķirība ir, ka jebkurš vīrietis var būt nopietns klubā un nenopietns iepazīšanās portālā un otrādāk. Tev jāsaprot, ka pat pats nopietnākais cilvēks Tevi vairāk par caurumu neuztvers, ja pati vienkārši būsi emocionālā izgāztuve. Gribas teikt "get Your shit together". Noteikti nemeklē vīrieti, nekādā gadījumā, kamēr vismaz kaut ko nesakārto savā dzīvē. Savādāk izskatās, ka no viena atpūtas *holisma vēlies pāriet nākamajā attiecību *holismā, jeb no atkarīgas atkarībā. Ja arī iznāks attiecības, sastrīdēsies, a ko Tu darīsi? Skaidrs, ka zvanīsi, iesi tusēt un sāksi visu no gala. Tavs "image" elektroniski pat atspoguļojas kā "tētuka izlaistajai meitiņai", kas nespēj uzņemties atbildību.
.
piedod par skarbajiem vārdiem, nebija vēlme aizvainot, viss šis ir mans subjektīvais vidoklis izrietot no Tevis uzrakstītā.
20.11.2018 11:46 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Nu jāatrod Tev sava sirds lieta kura tevi no sirds iepriecinās un aizraus kaut vai jau pieminētā sporta zāle.

Nezinu nevienu cilvēku, kam patiktu dzert, atrasties mūžīgi šajā iereibušajā virtuālajā pasaulē, bet reizē būtu degsme iet uz sporta zāli. Cilvēks, kuram patīk pašdestruktīvas darbības, nebūs pēkšņi dzelžu piekritējs. Starp kungiem varbūt var atrast šādu eksemplāru, bet ne starp dāmām. Ja kādam ir pretēja pieredze, tad aicinu dalīties.
20.11.2018 12:31 |
 
Reitings 45
Reģ: 28.07.2018
Varu padalīties ar savu stāstu. Arī man bija līdzīgi, tikai bez kautiņiem un ar kuru katru vīrieti neaizrāvos. Kā piektdiena, tā ar draudzenēm sadomājām ballēties, kamēr vienā vakarā sapazinos ar savu nu jau bijušo. Viņš bija tāds piezemēts, mierīgs, virsū nebāzās, rokas nepalaida. Mēs tikai runājām un tā arī atvadījāmies. Viņš vakara gaitā bija uzzinājis tikai manu vārdu, bet aiznākošajā dienā uzaicināja soc. tīklos. Pēc tam vēl smējāmies, teica, ka meklēja mani 2 dienas līdz atrada. Randiņi, tauriņi un ballīšu draudzenes palika pagātnē. Negribējās tusēties un pat smēķēšanu atmetu. Kaut arī vairs neesam kopā, neesmu neko atsākusi. Varu pateikt, ka viņš mani padarīja par labāku cilvēku. Nesaku, ka tev tagad ir jāmeklē savs īstais. Pabeidz, ko esi iesākusi, jo tie tauriņi nozog koncentrēšanās spējas, tad vispār par mācībām nedomāsi. Neticu tam, ka tev nav neviena normāla draudzene, pilnīgi neviena...Lai nu kā, pievērsies sev un savām svarīgajām lietām. Viss labais nāk ar gaidīšanu. Sporto, palasi kādu grāmatu, noskaties filmu, tev jau te meitenes daudz ieteica.
20.11.2018 22:02 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nevis saņemties, mainīt draugu loku vai apmeklēt psihoterapeitu, bet gan taisnā ceļā pie narkologa. Tas ir alkoholisms un ja nevēlies pēc gadiem pieciem būt nodauzīta, smirdīga bomzene pie centrāltirgus ar plastmasas glāzīti sīknaudas ubagošanai, ej pie narkologa. Meitenes pareizi raksta, ka alkoholisms nav zils deguns un pudele katru dienu. Pēc tava apraksta diagnoze ir neapšaubāma. Cerības no tā izārstēties ir augstas, jo problēmu apzinies, ir vēlme kaut ko mainīt. Tev var palīdzēt, pagaidām. Ja vilcināsies, tad kļūsi par vienu no daudzajiem bezcerīgajiem alkoholisma gadījumiem. Iedvesmai vari noskatīties šovu "Caur ērkšķiem uz..". Tur "ballīšu meiteņu" dzīvesstāsti ilgtermiņā. Diez vai vēlies kļūt par vienu no viņām.
21.11.2018 16:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits