Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

viss labi, kas labi beidzas.

 
Reitings 23
Reģ: 17.02.2017
beidzot pārtraucu sevi mocīt un izbeidzu attiecības. tikai nesaprotu vienu - tad, kad es aizgāju, viņam būtībā bija vienalga. esot vel draugiem pateicis, ka priecājas ka tā. bet tagad viņš man saka, kad redz nav nekas tāds bijis un ka tas ir viens milzīgs pārpratums. kad pateicu par to, cik draņķīgi lika man par sevi justies (mēs pat pārtraucām gulēt zem vienas segas un tāda lieta kā sekss vairs nepastāvēja, jo viņam to nevajadzēja un es arī neiešu sevi pazemot), viņš teica, ka esot bijis pārņemts ar visu citu un es viņam vienkārši prioritāte. kā tu vari iepriekš gan pašai, gan visiem skandināt cik ļoti patīk utt, taču pēkšņi pāris nedēļu laikā pārdomāt? :-D nekas arī tāds nenotika, lai kaut kas tāds tik pēkšņi pazustu.
vēl arī no kopīgajām paziņām uzzināju, ka tajā brīdī kad man teica, ka iet uz treniņiem, patiesībā satikās ar citu čiepu. un pa lielam tikās ar mums abām jau no sākta gala (bet nu cik nu tam visam var ticēt, tie ir tie cilvēki, kuriem ir izdevīgi, ka mums viss cauri, jo viens no viņiem ir viņa labākais draugs, kuram ļoti patīku)
vispār nesaprotu, ko tālāk darīt. jūtas ir, tikai tas, ka cilvēks liek tik draņķigi justies visu saposta. no vienas puses šķiet, ka nevajadzēja aiziet, censties kaut ko darīt lietas labā, taču no otras - tas vēsums un viss pārējais vienkàrši sabojāja pašai pašvērtējumu par sevi.
vienīgais labums, ka atradu ļoti labu darbu un arī dzīvesvietu.
ps. man vienkārši nav neviena ar ko dalīties savās emocijās un tāpēc arī veidoju šo diskusiju.. :-/
13.11.2018 01:55 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
vienīgais labums, ka atradu ļoti labu darbu un arī dzīvesvietu.

Super! Pie tā arī turies, nafig tos večus uz kādu laiku un nekāp jau saduļķotā peļķē.
13.11.2018 08:06 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
BRAVO! (l)
Viena no retajām dāmām, kas sevi ciena un aiziet no neveiksmīgām attiecībām! Parasti mēs šeit lasam par to ko man darīt kā pazemoties, lai vīrietis mani atkal "iemīlētu". Protams vienmēr ir izeja kotletes un minets :-D galvenais noturies un neej atpakaļ (t)
13.11.2018 08:11 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Sākumā nav nekas paŗdabisks šaubīties par savu izvēli aiziet, es katru reizi, kad šķīros un cilvēks sāka pietrūkt, sāku domāt- varbūt viss nebija tik slikti, varbūt varējām darīt to, šito utt. Bet ar laiku viss norimst, atrodas citas lietas, kas aizpilda domas un pēc laika par savu izvēli ir prieks.
13.11.2018 08:17 |
 
Reitings 23
Reģ: 17.02.2017
vis vairāk tracina, ka pagājušas pāris dienas, bet vinš atkal uzpeld ar savu viedokli. pateicu, lai beidz rakstīt un pilnīgi apvainojās. tagad čista ir sajūta, ka tas viss kopā pavadītais laiks ir bijis viens liels joks un čalis 25 gados vel nav īpaši pieaudzis un iedomājies no sevis sazin ko. :-D
13.11.2018 09:22 |
 
Reitings 23
Reģ: 17.02.2017
galvenais noturies un neej atpakaļ

pat prātā nenāk vairs pazemoties. pēc tā ko viņš man vakar rakstija, pat tad likās ka lasot un atbildot jau to daru.
13.11.2018 09:26 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Gan jau ka viņš ar savām izdarībām grib redzēt vai skriesi pakaļ. Labāk vienkārši ignorē un izbaudi dzīvi.
13.11.2018 09:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits