Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Riebjas šī situācija

 
Reitings 32
Reģ: 11.11.2018
Varbūt kādam šis pat liksies smieklīgi, bet nu labi.
Protams pati saprotu, ka tas ir normāli, bet visu laiku tā sāp sirds un uzvelkos ka tā ir. Manam puisim ir labākā draudzene, draugi jau sen, mēs arī esam pazīstamam, taču man viņa ļooti nepatīk, ir arī iemesli. Puisis to zina, zin arī to ka man nepatīk ka viņi komunicē, jo man šķiet nedaudz nepiedienīgi ka viņi runā par pilnīgi jebkuru tēmu, arī par tādām kuras uzdkatu ir pietiekami intīmas un dažreiz pat pāri par tām izvairīgi runā. Zinu ka nedrīkstu “aizliegt” runāt viņam ar viņu bet... man arī riebjas ka čakarējas mani nervi dēļ tā. Jā, esmu mēģinājusi un centusies ieskaidrot sev ka tur nekāa tāda nav un ka viņi ir draugi, bet tas škiet nereāli. P. S. Nekādas intīmas un tuvākas attiecības viņu starpā nav un zinu ka arī nekad nebūs.
11.11.2018 22:43 |
 
10 gadi
Reitings 112
Reģ: 08.04.2012
Tātad neskatoties uz "Nekādas intīmas un tuvākas attiecības viņu starpā nav un zinu ka arī nekad nebūs.", tev tāpat viņa liekas kā drauds, citādi tu nejustu tādu riebumu, ka nervi iet čupā...
Kas tev tur šķiet tik nereāls?
Ir kādi pierādījumi, kas apliecina tavas bažas?
11.11.2018 23:33 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Kas ir tās pārāk intīmās tēmas? Man arī ir pretējā dzimuma draugi, kas ir tikai un vienīgi draugi, bet attiecīgajos apstākļos visādas tēmas ir pacēlušās, kuras tā pat vien pie kafijas domājams neapspriestu. Tādēļ kaut kā grūti iedomāties, kas ir tas par ko labākie draugi savā starpā nevaretu runāt.
12.11.2018 00:22 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Viņš noteikti neupurēs savu draudzeni tevis dēļ, tāpēc tev ir divi varianti- paciest vai iet prom. Es droši vien nepaciestu, ka kāda cita ieņem “labākās draudzenes” lomu, jo es gribētu būt gan labākais draugs, gan mīļotā un man tas nešķistu ok, ka ar viņu par visu runā a ar mani tikai gultu dala. Ja viņam distance no savas BFF nešķistu ok, es šķirtos, ne pirmais ne pēdējais. Zini savu vērtību.
12.11.2018 00:24 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
par ko Tu satraucies? te tāda vē vai kas tamlīdzīgs skuj kājas, kad pie viņiem ienāk ciemiņi, un apspriež (viņu) seksu ar visiem pēc kārtas. tādā gaismā Tev vispār nekas nav, par ko satraukties.
12.11.2018 01:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits