Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriešu ārējāis izskats un pievilcība

 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Kāpēc daudzām sievietēm ir izteiktas problēmas nodefinēt kādi vīrieši ārēji simpatizē un patīk? Vīriešiem šadu problēmu nav. Praktiski jebkura sieviete nevar skaidri atbildēt uz jautājumu par to, kādi vīrieši patīk un uzreiz pārslēdzās uz vīriešu iekšējo pasauli, parādās spriedelējumi par to, ka cilvēkam jābūt labam(labsirdīgam, ar humora izjūtu, pretimnākošam un t.t.). Un te neiet runa par vīriešiem kačokiem vai bomžiem, bet normāliem džekiem. Kur slēpjas problēma atdalīt vienu no otra?
10.11.2018 00:44 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
“Problēma” slēpjas tur, ka lielai daļai sieviešu vīrieša izskats ir stipri otršķirīgs. Un lielai daļai vīriešu sievietes izskats ir teju pirmajā vietā. Līdz ar to, ko tur brīnīties, ka vīrietis var ātri nosaukt savu sievietes ideālu pēc ārējiem parametriem, bet sievietes nevar. Vēl viena lieta... Sievietes bieži vien ir smalkjūtīgākas - nevēlas nosaukt savu “ideālo vīrieša tēlu” lai neaizvainotu blakus esošo “ne tik ideālo vīrieti” (kurš tomēr ir gana labs, vnk neatbilst vizuāli “ideālam”).
10.11.2018 00:57 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ak, vai...
10.11.2018 00:59 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man nav problēmu pastāstīt kādi vīrieši vizuāli patīk.
Tur var būt daudz dažādi varianti. Iespējams, ka pretī esošais vīrietis nemaz tik ļoti neatbilst perfektam vīrietim pēc izskata, bet ir jauks pēc rakstura, tāpēc sieviete nevēlas aizvainot, melot un sāk atbildēt par citām jomām. Ir sievietes, kurām patiešām vīrieša izskatas nav tik svarīgs, tāpēc arī saka par to, kas ir svarīgs vīrietī. Ja sievietei ir vairāki tipāža vīrieši, kas patīk, tad viņa var samulst, izdomāt nestāstīt par a , b un c izskata variantiem, kas patīk ,tāpēc izvēlēties stāstīt vispārīgi par raksturu. Iespējams vienkārši kāda nevēlas stāstīt par tādām tēmām.
10.11.2018 01:02 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
neons
Un lielai daļai vīriešu sievietes izskats ir teju pirmajā vietā.

Sen novecojis pieņēmums/mīts. Man šķiet, ka vīriešus mūsu laikos interesē ko tā sieviete domā un ko tur var izveidot. Es šeit nerunāju par to vīriešu sugu, kam izskats ir visa dzīve gan savs, gan sievietes. Butībā es pat varētu apgalvot, ka sievietēm izskats ir pirmajā vietā, nevis vīriešiem.
.
Kas attiecas par xanax rakstīto, vīrietim ir jābūt nedaudz glītākam par velnu āreji, svarīga ir attieksme un šī iekšējā pasaule.
.
Mans subjektīvais viedoklis, kas balstīts uz dažādiem dzīves/pagātnes notikumiem.
10.11.2018 01:39 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Runa neiet, bet runa ir.. :-D
Nez kur tev tadas problemas, nevajag vispàrinàt. Tàds tadu atrod jeb karma :-)
10.11.2018 02:10 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Rick, mēs ar tevi šo tēmu jau esam apsprieduši savulaik. Tu zini, ka mūsu viedokļi nesakrīt... Tas nav novecojis pieņēmums/mīts, tā ir, teiksim tā, daba un fizioloģija. ;-)
10.11.2018 03:30 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man ari ir grūti nodefinēt tādu ideālo...un nav tā ka man izskats nav svarīgs, ir svarīgs diezgan, bet tas patīk, nepatīk jau neslēpjas kaut kādās detaļās, man nav tā, ka ideāls ir tikai 6paka, brūni mati, 190cm utt. Vienīgais kas man nāk prātā ir brūnas acis, ļoti patīk :D bet tā man var patikt 2 džeki vienlīdz daudz pēc izskata un tas izskats viņiem var būt pilnīgi atšķirīgs...
10.11.2018 06:08 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Nav vērts nosaukt konkretus parametrus, izskata iezīmes, jo pati neesmu kopā ar savu perfekto, iedomāto tēlu un viss arī mainās. Nebūšu kopā ar brūnacainu skaistuli, tumšiem matiem, 190cm, bet ar pretīgu raksturu. Vieglāk nosaukt, kas nepatīk:-D
10.11.2018 07:59 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kāpēc tas jādefinē? Vīrietis nav lelle, kuru pērk pēc ārējiem parametriem. Un kā vispār var definēt kaut ko, kas nv definējams? Pievilcība nav matemātiski izsakāma formula. Tas ir kaut kāds kopskats, šarms, kas piemīt konkrētam indivīdam.
10.11.2018 08:30 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Nu nav tā, ka jebkura sieviete nevar skaidri atbildēt. Es zinu daudzas un ieskaitu arī pati sevi pie tām, kas var uzskaitīt tās ārējās īpašības, kas simpatizē vīriešos.
10.11.2018 09:09 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Varu atbildēt tikai par sevi - man laikam patīk pārāk daudz dažādu vīriešu, ja runājam tikai par vizuālo :-D. Tiklīdz jāsāk aprakstīt detalizétāk, piem., matu krāsa, tad esmu satikusi/redzējusi pievilcīgus vīriešus, kuriem mati ir gan blondi, gan brūni, gan melno, gan vispār nav. Tā pat arī ar citām pazīmēm. Tīri ieskatam - no slaveniem aktieriem man vizuāli ļoti simpatizēja gan Brūss Villis (Bruce Willis), gan Timotijs Daltons (Timothy Dalton), gan Daniels Kreigs (Daniel Craig). Patīk arī TV personība James Corden. Bet galu galā visa mana patika/nepatika var tikt mainīta tiklīdz cilvéks atver muti vai sāk vairāk sevi parādīt ar ķermeņa valodu, jo to vienkārši ir grūti nesasaistīt uzvedību ar izskatu.
10.11.2018 09:57 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Sievietes jau pašas par sevi ir atšķirīgākas pēc izskata (matu garums, ģērbšanās stils, kosmētikas lietošana), līdz ar to vieglāk raksturojams kas no tā visa patīk, kas nē.
Man patīk dažāda izskata vīrieši, nav tāda vienojošā faktora kā matu vai acu krāsa. Kas nepatīk, varu nosaukt daudz nedomājot.
10.11.2018 10:21 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Butībā es pat varētu apgalvot, ka sievietēm izskats ir pirmajā vietā, nevis vīriešiem.

:-D
10.11.2018 10:43 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kur tad slavenais parametrs naudas maks? :D
10.11.2018 10:44 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Duujaa,
Kāpēc gan ne? Vīrieši taču nekautrējas izvirzīt prasības par to, kādas sievietes patīk viņiem, līdz par pēcpuses un krūšu lielumam, tad kāpēc lai sievietes kritērijs būtu "galvenais, ka cilvēks labs"? Vīrietis, kas pelna naudu, sievietei būs pievilcīgāks par tādu, kas sēž mātei uz kakla. Esmu novērojusi, ka, jo vairāk vīrietim ir finanses, ar ko rīkoties, jo pārliecinātāks par sevi paliek, un tas jau vīrietim tikai pluss, manuprāt.
10.11.2018 12:07 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Pēc izskata patīk Itāļu un Arābu tumšie vītieši - konkrēts tips - ne visi.:-)
10.11.2018 12:12 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Tāpēc, ka man nav viena konkrēta tipa, kāds man šķistu vispievilcīgākais. Patīk glīti vīrieši un glīti var būt gan bruneti, gan blondīņi, gan izteikti sportiskie, gan nesportojošie, utt. Visās rasēs un nacionalitātēs ir izskatīgi vīrieši, tāpēc arī grūti izvēlēties kaut ko vienu.
10.11.2018 12:26 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Es laikam arī tad esmu sieviete, jo arī nevaru noraksturot tādu konkrētu tipu, kas patīk. Tad ir jāredz un uzreiz var pateikt patīk/nepatīk, protams, ir daži kritēriji uz ko skatos, bet tā, lai norakstorotu no A līdz Z nevaru. Arī runājot par matu krāsām, nav tā ka patīk, piemēram, vairāk blondīnes nekā brunetes, jāskatās, kas konkrētajai sievietei labāk piestāv, citai ļoti labi piestāv blondi mati citai atkal melni utt, galvenais lai matu krāsa ir, vai arī ir krāsota dabīgos toņos, nevis tur zili, zaļi, lillā utt. Tādas lietas kā koptums vispār neminēšu (pārlieku liekais svars, lai nav tā trendīgā frizūra, kur viena puse ir izskūta, taisni balti zobi, tīri mati, seja bez pumpām, augoņiem, lai neizskatās pēc klauna utt), manuprāt, tās tā kā butu pašsaprotamas lietas.
Runājot par sievietēm, tad domāju ka viņām ir grūtāk noraksturot, jo tas ir ļoti atkarīgs no konkrētā vīrieša, vai arī pareizāk sakot, ko tas vīrietis var dot un kas viņam ir, jo sievietēm ļoti ātri pievilcība mainās pret konkrēto vīrieti, ja piemēram šis vīrietis ir bagāts vai arī viņam ir labs sociālais statuss un tādējādi viņš arī šķiet pievilcīgāks. Sievietēm arī vīrieša izskats nav tik ļoti būtisks kā varētu sākumā šķist, protams, es nerunāju te par galīgām galējībām, kur konkrēto vīrieti varētu mīlēt tikai paša māte. Tā jau arī ir tā lielākā vīriešu klūda, ka viņi uz to skatās kā no savas (vīriešu) skatu prizmas, bet aizmirst to ka sievietes ir atšķirīgas un viņas noteikti nedomā tā kā to dara vīrieši. Būtībā, ja tu neesi tik skaists kā Bred pits, bet esi daudz reizes skaistāks par Nikolasu Keidžu, tad ar tevi viss ir kārtībā :D
Butībā es pat varētu apgalvot, ka sievietēm izskats ir pirmajā vietā, nevis vīriešiem.

Nu jau, nu jau, kur diez tā notiek? Tā varbūt ir tikai tīņiem.
10.11.2018 12:28 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
jo vairāk vīrietim ir finanses, ar ko rīkoties, jo pārliecinātāks par sevi paliek,
Es to saucu par gaiļa sindromu. Ja vīrietim nav nekā vairāk kā biezs naudas maks ar ko celt savu neeksistējošo pašapziņu, tad par viņu tas neko labu neliecina, jo tiklīdz maciņš kļūs plānāks, tā vīrietis mainīsies par 180 un vairāk grādiem uz slikto pusi.
10.11.2018 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Es varu arī 'nodefinēt', kāds izskats vīrietī patīk, tikai tad, kad iepazīst un saprot, ka, piemēram, ir ļoti neglīta personība, tad arī pēc izskata liekas neglīts un otrādi. Nedomāju gan, ka tā ir tikai meitenēm. Bet nenoliegšu, ka vērtēju arī pēc izskata, protams.
10.11.2018 12:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits