tiesas sēžu sekretārs

 
Reitings 45
Reģ: 20.08.2018
Vai kāda ir strādājusi par tiesas sēžu sekretāru? Kādas atsauksmes? Alga maza.
04.11.2018 13:16 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Normāli & parasti katram tiesnesim ir viens palīgs un viens sekretārs. Tie sekretāri, kuri kādu iemeslu dēļ nav piesaistīti tiesnesim, bet ir "brīvie radikāļi", aizvieto citus atvaļinājumos, slimībās u.t.t., līdz ar to tādam sekretāram nebūs konkrēta piesaistes tiesneša/sastāva.
Apmācību laiks? Es nezinu, vai tāds skaidri nodefinēts apmācību laiks vispār ir - vismaz es sāku bez nekādām sevišķām mācībām. Pāris dienas mani apmācīja mana priekšgājēja - sekretāre, kura gāja projām, bet pārējo laiku citas lietas un jautājumus jautāju palīgam, citiem sekretāriem vai kancelejas kolēģiem. Iespējams, šobrīd ir cita situācija un sekretārus kā īpaši apmāca, bet nu - īsti nepaļautos uz to :D
08.11.2018 13:08 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Man varbūt muļķīgs jautājums, jo tiesā neesmu bijusi un baidos, ka priekšstats sabojāts filmu iespaidā (s) Tiesas sēžu sekretārs reāli arī piedalās/sēž klāt tiesas sēžu zālē un veic pierakstus (kā filmās), jeb tikai veic savus pienākumus darba kabinetā? Droši vien pirmais variants vai ne?
Un vispār, kad pirms laba laika meklēju darbu, saistītu ar lietvedību, pamanīju jau tad, kad traki daudz šo vakanču. Vai tiešām tikai zemā atalgojuma dēļ jeb tas ir arī ļoti sarežģīts, smags amats, kuru daudzas ilgi neiztur? Jeb varbūt saistīts ar visādām personāla peripetijām - kolēģiem savā starpā sliktas attiecības, slikti pieņem jaunos utt? Jo kaut kā tomēr aizdomīga tā kadru mainība.
08.11.2018 13:13 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Tiesas sēžu sekretārs sēž tiesas sēdēs, sekretārs raksta protokolu, bet mūsdienās tiesas sēdes tiek ierakstītas audio formātā, tas atvieglo procesu. Droši vien atkarīgs, kura tiesa, kāds tiesnesis utt, bet manā gadījumā tās bija 1-2 dienas nedēļā, kad vajadzēja iet uz sēdēm, pārējā laikā darbs kabinetā. Vai čūskains kolektīvs - atkarīgs no kolektīva... Domāju, ka ir gan tā, gan noteikti arī zemās algas dēļ, jo var atrast dabūs ar labāku algu.
08.11.2018 13:28 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
*darbus
08.11.2018 13:28 |
 
Reitings 45
Reģ: 20.08.2018
Esmu dzirdējusi, ka pret jaunajiem attieksme citreiz ir nepatīkama. :-(
08.11.2018 18:26 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
pret jaunajiem attieksme citreiz ir nepatīkama
Tam jau nav sakara tieši ar šo jomu. Jebkurā vietā var būt šāda attieksme. Viss atkarīgs no kolēģiem un priekšniecības (pārsvarā jau priekšniecības).
08.11.2018 18:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits