kāpēc tā?

 
Reitings 33
Reģ: 12.04.2017
Kāpēc tā notiek,ka vienām meitenēm/sievietēm visu laiku izsaka komplimentus,dāvina ziedus,ved uz randiņiem,bet citām-nekā?(t)Jua uznāk besis no tā,ka neesmu interesanta nevienam puisim.Visām draudzenēm ir puiši,bet man atkal nekā....Saprotu,ka tas ir stulbās sūdzības,kuras man neko nedos,bet tik un tā sanāk,ka esmu sliktāka par citām,ja ar mani grib iepazīties tikai bomži un alkoholiķi:'-(:'-(Arī pati esmu mēģināju iepazīties badoo,tinder,bet guess what,randiņus vai nu atcēla pēdējā brīdī,vai vispār neatnāca un es kā dura varēju nogaidīt stundu,lai saprastu,ka neviens nenāks:'-(Vot kāpēc tā notiek?es neteikšu,ka esmu neglīta.Esmu parastā meitene,ar kurām ir pilnas ielas.Nekāds wow.Ko darīt,lai beidzot iepatikties kādam?Plastiku?:-/
02.11.2018 19:12 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Rick, ja atbilde tikko bija, kāpēc Tu neuztver iepriekš lasīto tekstu un jautā vēl?
Rick: nerātnā
moš labāk tad papagaili?
nerātnā: Rick, nav Tev nekāda daļa gar maniem mājdzīvniekiem, un Tu te man nenorādīsi, kāds kaķis man piestāvēs labāk.
05.11.2018 23:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits