Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

CV

 
Reitings 206
Reģ: 02.01.2017
Kā jūs darāt -
CV norādāt savu dzīvesvietas adresi un dzimšanas datus?
Līdz šim norādīju, bet tagad lasu dažādus materiālus un tur norādīts, ka var nenorādīt dzimšanas datus (lai gan - kā zinās vecumu, cik tas svarīgi) un no dzīvesvietas var norādīt tikai pilsētu.
02.11.2018 12:52 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Jaestades, tu arī gribi?
Nē, man šitā doza būs par stipru. :-D:-D:-D
05.11.2018 20:04 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Agresija pret mani ir izprotama, redz, mazāka CV čupiņa būs ko tev darbā pārcilāt.
Kāds sakars?
Gribi lasīt reālu agresiju, lūdzu - tavus tekstus un atbildes visās (VISĀS) tēmās es redzu apmēram šādi: "Man ir jauna pildspalva. Ndhwbsnhsbsmjahaksjbamnakjshns. Un suns aizskrēja aiz mājas. Jsjshgsmjsjshshakaajka. Bet es esmu šeit. Hsnsjuwjsjsjnshsmms."8-):-D:-O
05.11.2018 20:03 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Ko un cik lielā daudzumā tu lieto?

Jaestades, tu arī gribi?:-D:-D:-D
05.11.2018 20:02 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Jestades, atmet standarta triku, tev nepatīkama viedokļa komentāru autoru aizskaršanu un mēğinājumus pazemot.
Cilvēks varbūt nokārtos savu dzīvi tā, lai reālā dzīvē nekad nesastaptu tev līdzīgus cilvēkus.
Koferu sakrāmēšana ir lēta maksa par to. Ņemot vērā darba tirgus realitāti, ļoti ieteicama perspektīvai.
Agresija pret mani ir izprotama, redz, mazāka CV čupiņa būs ko tev darbā pārcilāt.
05.11.2018 19:49 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
1. Vai lapai pa vidu jāraksta - Pieteikuma vēstule?
2. Ja pieteikuma vēstule jāsūta personāla daļai, nav norādīta konkrēta persona, kā lai uzraksta adresātu? Jo nevar konkrēti uzrunāt personu.
Es gan teiktu, ka tev nevis darbs jāmeklē, bet gan vēl skolā pāris gadi jāpamācās, jo uz visiem šeit uzdotajiems jautājumuem var atrast atbildes nedaudz pameklējot netā ar visiem paraugiem.
Padomājiet par koferu sakravāšanu, ja ne uz ko vairāk pēc pieredzes nevarat pretendēt, CV esot 1 gadu balts plankums. Kravā koferus vai spaiņus asaru izdaudāsiet]
Ko un cik lielā daudzumā tu lieto? 8-)
05.11.2018 19:28 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Nellija, protams, nevienu tur nemeklē.
Vienkāršos klientu apkalpošanas speciālistus atlasa 1-3 ned laikā, jo CV ir vairāk kā vajag.
Padomājiet par koferu sakravāšanu, ja ne uz ko vairāk pēc pieredzes nevarat pretendēt, CV esot 1 gadu balts plankums. Kravā koferus vai spaiņus asaru izdaudāsiet, kad sen būs jau par vēlu sākt raudāt un domāt par dzīvi.
05.11.2018 18:45 |
 
Reitings 206
Reģ: 02.01.2017
Vēl daži jautājumi
1. Vai lapai pa vidu jāraksta - Pieteikuma vēstule?
2. Ja pieteikuma vēstule jāsūta personāla daļai, nav norādīta konkrēta persona, kā lai uzraksta adresātu? Jo nevar konkrēti uzrunāt personu.
05.11.2018 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 508
Reģ: 29.01.2009
Atkal reāls stāsts,biju intervijā uz parastu klientu apkalpošanas speciālistu birojā,pie tam esmu ar vairāku gadu pieredzi ne tikai klientu apkalpošanā,bet pat uzņēmuma attiecīgajā nozarē. Prasībās noradīts,ka klientu apkalp.pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību. Pats uzņēmums man patika,labprāt tur strādātu,bet intervija tāda it kā es kandidētu uz valdes locekļa amatu. Stunda intervija kur manas atbildes tika pierakstītas !!!lai pēc tam parādītu direktoram,kurš vēlreiz ies cauri atbildēm un ķidās tās,ja vispār uzaicinās uz 2.kārtu. plus 2 testi,1 par uzņēmumu,darbību,faktiem utt,to biju izpetījusi un atbildēju,2 tests loģikas,kur nepietiek tikai ar pareizu atbildi,bet vēl jāpamato kāpēc izvelējies piem. tumšāko kvadrātu,jo redz iet no gaišākā uz tumšāko,tas nekas,ka tā pamatošana prasa laiku,bet testam laiku vairāk neiedod,doma tāda,lai uz haļavu neatbildi. Tad viņi skatisies arī vai tavs personības tips iederas kolektīvā,kas viņi psihologi ar doktora grādu,lai novērtētu tipu pēc mazas sarunas?un tad 2 ned.vēl jāgaida kad tiksi uz 2.kārtu,tas nekas ka ir pagājusi 1 nedēļa un ir ielikts jauns sludinājums ar termiņu līdz decembrim. Nu ko viņi meklē,supermenu?tās ir fiktīvas intervijas?jo ja cilvēkirm vajag,viņi mēnesi nrmarinē darbinieku. Ok piemeram es neizturēju,bet arī tie citi neizturēja unterviju,ja atkal meklē?nu nav kkas riktīgi,es nesaku ka mani obligāti jāņem,bet ja no 30 kandidātiem parastu amatu nevar 1 piedāvāt,tad kkas pašiem nav riktīgi
05.11.2018 15:46 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Un ir darba vietas ar nakts darba laikiem, kuras nodrošina saviem darbiniekiem taksi, bet šis laikam nebūs risinājums mazam bāram.
05.11.2018 06:53 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Es arī esmu sastapusies ar to, ka vērtē pēc horoskopa saderību ar jau esošiem kolēģiem :D :D
05.11.2018 06:45 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Zinas Tante, es jau sapratu, ka runa ir par mazkvalificētu darbu, kuru var darīt gandrīz jebkurš, citādi ne prātā nenāktu tāds atlases kritērijs.
05.11.2018 06:39 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Donata - uzsvēršu vēlreiz - manā gadījumā šī ir pieredze. Ja pēc pieteikuma redzams, ka cilvēkam ir vajadzīgo īpašību, t.sk. prasmju kopums un entuziasms, viņš tiek uzaicināts uz interviju. Tālāk jau sarunas gaitā izkristalizējas. Ja man tas cilvēks saka, ka naktīs gaidīs nakts autobusu, kurš kursē reizi stundā vai "gan jau kaut kā izbraukās ar taksi" - agri vai vēlu rodas problēmas. Protams, ja sarunas gaitā kandidāts atklāj, ka no savas Baldones grasās pārvākties uz Brasu, tad viss ok, viss forši, jo tas mums ir tuvāk, var izstaigāt ar kājām vai par taksi samaksāt 2, nevis 9 €. Ja pārējais sakrīt, ņemam darbā.
Nesaprotu šo mākslu no pirksta izsūkt to, ka dzīves vieta būtu VIENĪGAIS kritērijs, pēc kā vērtē. Tomēr atsevišķās situācijās tas nav maznozīmīgi.
Ir protams uzņēmumi, kā salātu cehs, kur darbs sākas 6os no rīta un pus6os pa perifēriju izbraukā autobuss, kurš savāc un nogādā darbiniekus darbā, bet būsim reāli - vairums uzņēmumu, kas to nodrošina, paši atrodas grūtāk aizsniedzamā vietā (industriālā, nevis guļamrajonā). Vecrīgas bāram nav gluži jāuztraucas par to, kā četros naktī vienu darbinieku nogādāt Vakarbuļļos un otru Vecmīlgrāvī.
Autovadītāja apliecība arī - ak tu pārsteigums! - nav visiem. Personīgais auto, jo mazākam skaitam. Īpaši tā saucamajos studentu darbos strādājošajiem.
04.11.2018 23:48 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ir vēl tādi kas analizē horoskopu izrietot no dzimšanas datiem, tas uz sievietēm, esmu ar to saskārusies.
Nopietni? :-D Ja uzņēmums izmanto šādu stratēģiju, tad es vispār negribētu tur strādāt, līdz ar to mana dzimšanas datuma nenorādīšana neko sliktu man nebūtu devusi. Sancjuk, man liekas, ka šī diskusija parāda, ka lielu daļu norādīto/nenorādīto datu var stiept un interpretēt kā tik kādam ienāk prātā, tāpēc - visiem neizpatiksi (un varbūt nevajag arī ;-)). Ja kāds konkrēti uzņēmums ir iekritīs prātā, paskaties, vai viņi kaut ko par CV un tā formātu nenorāda savā mājaslapā.
04.11.2018 23:40 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es nesaprotu, kas ir "sarežģītie" darba laiki. trijos naktī ar mašīnu pāri Rīgai braukt ir pats labumiņš, to man arī būtu CV jānorāda, ka man ir mašīna, lai dd nedo dies nenodiskriminē? Ko vēl norādīt, lai rastos pilnāks priekštats par mani kā darbinieku? Jo mazāk tādi ar plašo iztēli zina, jo labāk. Lai sākumā algu iemācās norādīt savos sludinājumos, un cerams, ka "sarežģītais" darba laiks arī ir uzreiz norādīts, tāpat kā piezīme "ārpus centra dzīvojošajiem lūdzu neatsaukties".
04.11.2018 23:18 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Lasu un klausos šos brīnumus par darba intervijām un brīnos, kur Jūs visi tādas izrokat (t)
04.11.2018 22:08 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Ir vēl tādi kas analizē horoskopu izrietot no dzimšanas datiem, tas uz sievietēm, esmu ar to saskārusies. Tas ka bērni slimo tas ir normāli, nav garants ka jaunais bezbērnu darbinieks pats neķer visādas kaites, tik atkšķirībā no pieaugušā, bērnus atmet no dārziņa, kamēr neaizvietojamais velkas uz darbu un aplipina pàrējos, un Bbērnu lapas darba devējam nav jāmaksā.
04.11.2018 21:53 |
 
Reitings 206
Reģ: 02.01.2017
Daudz kam tiesam piekritu jusu komentaros.
Tagad vairak lauzu galvu par dzimsanas datiem. No vienas puses-negribas noradit, jo kada nozime gadiem? Pilngadiga esmu un to no citiem CV raditajiem var izsecinat. No otras puses-varbut CV sanemeji padomas, ka nepilnigs info un nogrudis manu pieteikumu mala:-/
04.11.2018 21:47 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Dāmas, es nerunāju par standarta darba laiku "9-18" utml. Es runāju par sarežģītiem darba laikiem ar ļoti agru vai ļoti vēlu sākumu/beigām. Un to, ka šādā darba laikā ar "tālo" darbinieku ir problēmas, diemžēl rāda pieredze. Riskanti. Un risks ir dārgi.
Kas attiecas uz brīvdienu izsaukumiem, esmu gan.melojusi, ka esmu ārā, gan arī reāli izbraucot informējusi, ka uz mani brīvdienās par pamata likmi vai uz 2h var necerēt. Tāpat arī noraidījusi virsstundas, kas ir pretrunā ar sākotnējo vienošanos. Neviens nav pat pieminējis atlaišanas draudus pat baumu līmenī un arī rekomendācijas ir kārtībā. Vienkārši nav jāļauj sevi izmantot un kvalitāti jārāda darba laikā, nevis kā sunītim skriet savā brīvajā laikā. Atgādinu - te nerunāju par reālu krīzi.
04.11.2018 17:10 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Nellija, varbūt būs ļoti sāpīgi lasīt, bet visdrīzāk neieklausoties pēc gadiem desmit raudāsiet no sirds.
Ar balto plankumu CV 1 gada garumā, izredžu bez labas pieredzes liela deficīta apakšspecializācijā nav.
Cilvēki rakstīs mierinājumus, bet apdomājaties. Labāk šodien, nevis pirmspensijas vecumā.
Visreālākās iespējas nokārtot savu dzīvi tad ir 1. Kā uzņēmējai 2. Pa pazīšanos. 3. Aizbraukt, kamēr nav par vēlu un, atvainojos, TUR, krietni pamelot ar anketu datumiem.
Sāksies kliegšana, neesot taisnība, muļķības utml. Jāpadomā, vai vērtīgāks ir forumu optimims vai Jūsu asaras izmisumā pēc gadiem 10 - 30 it, ka noticēts labajam internetā?
Saņemot CV, kur ir baltais plankums 1 gada garumā uz vakanci, kur nav pieteikumu deficīts vismaz 2 nedēļu garumā.
HR vispirms cer uz labāko; Jūs varbūt izsauc cerībā, ka CV ir iemetusies kļūda!
Otrs, ne retāks iemesls ir fakts, ka kaut kas HR ir jādara, bet bezdarbniekos negribas.
Pamata aizdomas, ka cilvēks varbūt ticis atlaists pārbaudes laikos varbūt pat 6 reizes gads laikā, tāpēc CV ir balts plankums. Varbūt apcietinājums vai psihiatriska saslimšana, atkarības. Prasīt to parasti nedrīkst, bet kaut kā aizdomīgie ir jāatšuj. Tāpat īpašs optimisms par kandidāiem, kas gadu fiziski slimojuši nav.
Kaut kā šo potenciālu HR ir jāatšuj, tad arī atfiltrēs.
Ja arī kur iekātosies, gap year smagi kaitēs karjerai. Tik smagi, ka pat šausmu sapnī nerādīsies realitāte.
04.11.2018 11:31 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
jo vairākums cilvēku brīvdienās mājās nesēž un cilvēks savā brīvdienā var atrasties tālu prom no dzīves vietas.

Vispār jau sēž gan mājās, izbrauc uz laiku, bet ne tā, ka piektdienas vakarā aizbrauc, svētdienas vakarā atbrauc. Tad regulāri jāmelo par prombūtni un nebūtu labi tai dienā kādu satikt. Pati arī meloju, ka kur braucu, ja prasa strādāt sestdienā, bet nejūtos labi samelojot.
04.11.2018 08:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits