Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rīga

 
Reitings 213
Reģ: 26.01.2013
Pēdējā gadu laikā nākas novērot, ka Rīga ir kļuvusi ļoti nekopta un nesmuka. Daudz pamestu māju, grausti, neglīti pagalmi, netīrība. It īpaši varu izcelt centru, kur pat slikta dūša var piemesties. Manuprāt, agrāk tā nebija, Rīga bija daudz simpātiskāka. Pati esmu augusi Rīgā un paliek skumji to visu redzot, tāpēc jau 2 gadus dzīvoju citā pilsēta un pārvākties atpakaļ neplānoju. Kāds ir jūsu viedoklis?
31.10.2018 13:51 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Ko var gribēt no pilsētas, kuru ikdienā apdzīvo 50% nācijas un vada nācija, kam sakopta vide ir tikai jēdziens grāmatās.
Tepat uzreiz atvainojos tiem krieviem, kas ir kulturāli un civilizēti. Šis uzbrauciens nav Jums. Jūs esiet ne mazums, es zinu. Bet tomēr ir liela daļa cittautiešu, kas manā izpratnē ir tālu no tā, kā jābūt. Viņiem visiem kās saka - 'pa barabanu' te tīrs vai netīrs.
31.10.2018 14:03 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Nu es gan teiktu, ka ir daudz kas uzlabots, bet ir ļoti daudz vēl uz ko tiekties. Bet kopumā nemaz tik traki nav. Grausti ir bijuši visos laikos, šobrīd pat tie redzamākie ir nojaukti un skatu vairs nebojā. Vispār uzskatu, ka būtu jāaizliedz celt jaunas ēkas, kamēr pilsētā ir pamestas un nesakoptas ēkas. Bet ir vēl nesakoptākas pilsētas Latvijā par Rīgu.
31.10.2018 14:07 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Bet vispār tā tendence meklēt negatīvo ir pēdējā laikā tik izteikta, ka pilnīgi jau sāk besīt.:-/
31.10.2018 14:16 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Jo vairāk iedzīvotāju, jo vairāk cilvēku kam nerūp kopīpašums vai citu īpašums. Tā pat grūtāk aiz viņiem savākt. Piekrītu ka ielas paliek nekoptas un netīras, bet par graustiem gan ne. Par tiem vienkārši ir vairāk sākts runāt. Bet nu jā... braucot cauri centram var redzēt cik daudz mājas normālā stāvoklī stāv neapdzīvotas un nekoptas. Protams mazā pilsētā būs vairāk privātīpašumu par kuriem rūpējas un kopj, bet kas ir Rīgā? Hruščovka aiz hruščovkas, kas bojā visu skatu un rada daudz cilvēku, kas atkritumus vienkārši met ārā pa logu (jā ir gadījies tādus redzēt)
31.10.2018 15:47 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nav nekāda vaina.
Tās centra tukšās mājas stāv tukšas jau kādus gadus 20 vismaz un grausti tāpat.
Tās ēkas lielākoties ir privātīpašumi un jautājums kondarīt ar graustiem , un tukšajām ēkām ir aktuāls jau sen.
Pamazām jau Rīga tiek sakopta un labiekārtota. Visu vienā dienā neizdarīs.
31.10.2018 16:23 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man tiesi otraadi-liekaas Riiga daudz sakoptaaka,kaa agraak.Daudz remontee,paarbuuvee.
31.10.2018 16:41 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Es domāju tā uztvere par sakoptu pilsētu atšķiras tiem, kas dzīvo Rīgā un redz tikai Rīgu, no tiem, kas dzīvo citās pilsētās, tai skaitā lielajās, un uz Rīgu aizceļo tikai laiku pa laikam darīšanās.
Es Rīgā nodzīvoju savus 10 gadus, nu nevaru teikt, ka viņa ir sakopta salīdzinot ar citām pilsētām. It sevišķi guļamie rajoni. Ja Rīgu salīdzina ar Rīgu pirms gadiem 20, tad noteikti tā ir kļuvusi skaistāka. Viss atkarīgs pret ko salīdzinām. Vai temps ir pietiekošs, tas jau ir jautājums.
31.10.2018 16:58 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
redz, to graustu (arhitektūras pieminekli) ir lētāk nojaukt un būvēt jaunu, modernu vietā. (var arī prasti moderni - reģipsis, bloki, gatavs). pilnīgi visu vēsturi uzturēt ir dārgs prieks un nav arī vajadzīgs.
31.10.2018 17:21 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ko var gribēt no tādas vadības (retorisks teikums).
31.10.2018 17:44 |
 
Reitings 63
Reģ: 02.10.2017
Salīdzinot ar citām pilsētām Rīga ir nesakoptāka, bet manā uztverē ne mazāk, ne vairāk kā gadus 10 atpakaļ.
Tas, ka Rīga ir nesakopta gan ir visnotaļ likumsakarīgi- pastaigājiet pa lielāko daļu lielajām pilsētām pasaulē- jo vairāk iedzīvotāju, jo bieži vien nesakoptāka ir pilsēta. Rīga vēl salīdzinot ar Londonas atkritumu kaudzēm (nerunāsim par tūristiem speciāli sakoptām vietām) ir ļoti sakopta.
31.10.2018 18:41 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Nevēlos piekrist apgalvojumam, ka tur kur vairāk cilvēku tur ir normāli, ka ir lielāka nekārtība. Pa lielam, Rīgā ir pamaz iedzīvotāju. Problēma ir tāda, ka iedzīvotāji noveco un ēkas līdz ar viņiem.
Ar lielākā daļa īpaši kaimiņzemju viesi ir ļoti zema kārtas ļaudis un pat Latvijā viņu bērniem ir daudz zemāks izglītības līmenis kā tas ir latviešu.
Viņus izvēlējās pēc principa, ka tik fanātiskāks komunismam. Par to šie fabriku rūķīši dabūja dzīvokli un dzīvi mierīgā un sakoptākā vidē kā to kamčatka no kurienes tie iebrauca.
Šiem komunisma paliekām vēlaizvien šķiet, ka valstij/domei jāsagādā viss, bet paši nepacenšas tik daudz lai nemēslotu visur. Mūžīgas dzeršanas un orģijas kamēr atmet pekas ir ikdiena Rīgas mikrorajonos. Kā no tādiem iedzīvotājiem var gaidīt sakoptu vidi.
Citu pilsētu imigranti bieži ir daudz zolīdāki. :-/
31.10.2018 18:42 |
 
Reitings 63
Reģ: 02.10.2017
Citu pilsētu imigranti bieži ir daudz zolīdāki.

Nu, nu. Aizbrauc kaut uz London Whitechapel (musulmaņu apgabals) vai Birmingham Perry Bar (Jamakiešu), New York un paskaties kas tur notiek- Rīgā nekur nav tāda nekārtība.
Bet piekrītu, ka Rīgā protams ir mazāk cilvēku, tādēļ varbūt nav īsti korekri salīdzināt ar miljonu cilvēku pilsētām.
Jebkurā gadījumā neuzskatu, ka Rīgā kaut kas būtu palicis sliktāk. Un krievus vainot un piesaukt labi gribot var pie visa, ja labi gribās (man nav tāda vēlme).
31.10.2018 19:04 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Rīga ir noplukusi. Vietējie ir pieraduši, jo redz jau to pašu skatu ikdienā. Maģistrālie tilti ir katastrofāli, iekšpagalmi bedraini, ielu apmalītes nobrukušas. Daudzviet iekšpagalmos slejas kkadas nolaistas koka konstrukcijas, kur mājo bomži. Un, protams, padomju daudzstāvenes ir kā kulaks uz acs urbānajā postpadomju ainavā.
To gan es tā arī skaidri ieraudzīju, kad pāris gadus pēc studiju beigšanas nebiju viesojusies Rīgā. Kultūršoks. Krāsa atšķirība starp rietumiem un Austrumeiropu. Ģeogrāfiski varbūt ietilpst Latvija Ziemeļeiropā, bet...
31.10.2018 19:29 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ko var gribēt no pilsētas, kuru ikdienā apdzīvo 50% nācijas un vada nācija, kam sakopta vide ir tikai jēdziens grāmatās.
^ un Tev tikai jēdziens grāmatās ir 'pieklājība'.
Ar lielākā daļa īpaši kaimiņzemju viesi ir ļoti zema kārtas ļaudis un pat Latvijā viņu bērniem ir daudz zemāks izglītības līmenis kā tas ir latviešu. 
Viņus izvēlējās pēc principa, ka tik fanātiskāks komunismam. Par to šie fabriku rūķīši dabūja dzīvokli un dzīvi mierīgā un sakoptākā vidē kā to kamčatka no kurienes tie iebrauca.
Šiem komunisma paliekām vēlaizvien šķiet, ka valstij/domei jāsagādā viss, bet paši nepacenšas tik daudz lai nemēslotu visur. Mūžīgas dzeršanas un orģijas kamēr atmet pekas ir ikdiena Rīgas mikrorajonos. Kā no tādiem iedzīvotājiem var gaidīt sakoptu vidi.
Citu pilsētu imigranti bieži ir daudz zolīdāki. 
^ nu, ārkārtīgi augstas kārtas un zolīdu izglītības līmeni apveltīts esi kopš pašas dzimšanas, ne, ko?
31.10.2018 19:33 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Pēdējos gados esmu pamanījusi ļoti nepatīkasmas pārmaiņas. Visās malās pilns ar prastas uzvedības krieviem - veikalos, viesnīcās, restorānos, uz ielas. Bieži vien uzvedas ļoti skaļi un vūlgāri, smird pēc cigaretēm un alkohola, runā krieviski un uzskata ka visiem ir pienākums viņus saprast un atildēt. Protams, ir jau arī normāli un pieklājīgi, bet pēdējos gados uzkrītoši ir palielinājies tieši šo prasto indivīdu daudzums. Ļoti skumji noskatīties kā Latvijas galvaspilsēta pamazām pārvēršas kaut kādā ģerevņā.
31.10.2018 19:40 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Ko ta es? Es - elitas pārstāvis. Kaimiņžemes iebraucji cūkas bez jebkādas izglītības visu piemēslo, izlieto visu točkās dabūjamo alkoholu, smird pēc lētajām cigaratēm 8-)
31.10.2018 20:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man tiesi otraadi-liekaas Riiga daudz sakoptaaka,kaa agraak.Daudz remontee,paarbuuvee.
++ kops
70,80 gadiem ļoti sakopta tagad un uz citu pasaules pilsētu fona vēl skaistāka. Taču katrs saredz to kas tam tuvāks.
31.10.2018 20:06 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Man arī Rīga šķiet noplukusi un netīra.
31.10.2018 20:08 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Domāju, salīdzinot ar citām pilsētām. Kā Rīga mainījusies laika gaitā - nezinu.
Ko ta es? Es - elitas pārstāvis. Kaimiņžemes iebraucji cūkas bez jebkādas izglītības visu piemēslo, izlieto visu točkās dabūjamo alkoholu, smird pēc lētajām cigaratēm

+ :D
Diemžēl realitāte ir tāda, ka arī latviešu īpašumos Rīgā ir miskaste, ko neveido krievi.
31.10.2018 20:12 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man uz citu Eiropas lielpilsētu fona Rīga šķiet diezgan sakopta. Vienīgi Somijā man šķitis viss visur ideāli sakārtots
31.10.2018 20:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits