Kas nepatīk ?

 
Reitings 239
Reģ: 16.03.2015
Domāju, ka katrai ir kaut kāda lieta, kas nepatīk/ tracina make-up jomā ikdienā uz ielas sastaptajās dāmās /meitenēs. Kāda tā būtu?
Personīgi man ļoti nepatīk uzkrāsotas lūpas ar perlamutra spīdumu , īpaši bāli rozīgajos toņos.Vienmēr kā redzu tādu meiteni, pie sevis nodomāju -‘nu kāpēc viņa ko tādu ir izvēlējusies.’
Otrā lieta ir uzacis, kuras sākas nevis no acs iekšējā kaktiņa, bet ir garākas, tuvāk deguna sākumam. Vienmēr pie sevis noskurinos redzot ko tādu.
Kā ir jums, meitenes?
23.10.2018 22:25 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
besame, pie bildes nonācu, googlē ierakstot "pieaudzētās skropstas", ja nemaldos bilde delfos stāvēja. Ne no viena personīgās galerijas neesmu ņēmusi. Kas tur nesmuks? Tas, ka kāds atpazīs? Nu bet ieies delfos un arī atpazīs.
25.10.2018 14:54 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Riebjas kā izskatās meitenes ar nokrāsotiem, piemēram, melniem matiem, bet lien ārā blondas saknes. Kā arī, uzacis, kuras ir pārspīlēti uzmālētas vai tieši otrādi, izskatās pēc diegiem.
Taukaini mati mani atbaida, nezinu, man ir kolēģe, kurai vienmēr ļoti taukaini, pilnīgi negribu ar viņu runāt. :D
25.10.2018 14:22 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nebija smuki likt tās meitenes bildi ar tām skropstām.
25.10.2018 13:56 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es biežāk pamanu pārāk gaišas lūpas, t.i. nepareizi izvēlēti nude toņi, kas liek izskatīties pēc līķa, un jā, arī gaiši rozā perlamutrs, kas "izdevīgi" izceļas uz iesauļotas vai dabīgi tumsnējas ādas. Ne Bārbija, ne Dženifera Lopesa tur parasti nesanāk :-D
Zinu, ka tagad ir modē arī "līķu toņu" zilganas un zaļganas lūpukrāsas, bet tur vismaz var saprast, ka tā ir apzināta izvēle, nevis kaut kas nav, kā vajag.
25.10.2018 12:30 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
ak dievs, es ari daru kaut ko vai esmu darijusi make up/matu zina, kas kadai nepatik, nu un? :-D piemeram, man loooti vienu bridi patika tumsas lupenes, tumsi lilla, bordo utt, es vareju ari dienas laika tadas krasot, zinu, ka citiem tadas neptika, bet man tik loti patika, ka es nopirku veselu paleti un laimiga krasoju :-D tagad vel sad tad uzkrasoju, galvenais, lai ir rupigi uzkrasotas
25.10.2018 11:58 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Man vīriešos šausmīgi nepatīk gari mati, ūsas un bārdas, un man ir pilnīgi vienalga, ka tagad tāda mode. :-D Manam vīrietim tā nebūs, vai arī viņš nebūs mans vīrietis. Atzīstu tikai īsus matus vīriešiem. Jā, labāk cietumnieka nullīte, nekā eņģeļu cirtas, ja jāiet galējībās.
25.10.2018 11:46 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Donata, iemetu aci tajā video - izskatās tā, it kā viņa būtu nogurusi skaidrot pusaudzēm, kā krāsoties ir nepareizi. It kā stāstītu to 20x reizi. :-D
25.10.2018 11:11 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Ari nesaprotu sasutumu! Ja kada pateiktu, ka sarkana lupukrasa ir pretiga, tas mani neatturetu no tas turpmakas lietosanas. Man ari patik noverot cilvekus ikdiena, vairak gan apgerba zina.
Principa man nepatik, ka jaunas meitenes saskatas makeup pamacibas youtube un bez jebkadas kritikas male to uz savas sejas. Loti daudzas lietas izskatas labi tikai kameras prieksa un uz perfektas (simetriskas) sejas. Kopuma patik dabisks skats, neskaitot pieaudzetas skropstas un kosas lupas.
25.10.2018 10:58 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Vakardienas grims, omg :D
Turpinot tēmu, man ļoti patika grima mākslinieces Ali Andrea video par kļūdām make-up. Pēc pirmā video par nepareizu make-up uzklāšanu pār viņu gāzās aizvainoto dvēseļu apvainojumu lavīna, bet tas viņai netraucēja uztaisīt otru video par nepareizajām krāsām make-up izvēlē. Ja kādai interesē, šeit ir pirmais video, tālāk pašas atradīsiet:
https://youtu.be/m0daIFQjLIc
25.10.2018 10:55 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Man gan šī diskusija liekas pilnīgi normāla, jo atšķirībā no daudzām citām diskusijām - te neviena viena otrai nebrauc virsū personīgi. Katra dalās ar savu subjektīvo gaumi - kas patīk, nepatīk. Apvainoties, ka kādai nepatīk tas, kas pašai patīk, ir muļķīgi un nevajadzīgi.
Man nepatīk melnās, tumšās, biezās uzacis. Nav tā, ka man kaut kas baigi nepatiktu - ja cilvēkam koptēls izskatās labi, tad man nav iebildumu. Īstenībā pat tā jāpiedomā, bet tas, ko ievēroju un nepatīk - ja sievietēm paduses nav noskūtas vai novaksētas, bet nēsā krekliņu, kur to var redzēt. Vai svārkus, bet zem zeķubiksēm neskūtas, ar tumšiem matiņiem klātas kājas. Jā, nu to es ievēroju un tas ir nepievilcīgi. :-D
Āā, nu vīriešiem. Vīriešiem man nepatīk ūsas. :-D Tas ir interesanti, jo pret bārdām man nav iebildumi - tās smuki uzaudzē vai uztaisa tā, nu ka izskatās ļoti labi. Bārdas pat drīzāk patīk, bet ūsas gan liekas tizlas. :-D Āā, nu vīriešiem nepatīk auskari (tuneļi vienīgie dažiem labi izskatās), bet visi tie akmentiņi un riņķi - nepatīk. :-D
25.10.2018 10:49 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Domāju, ka pilnīgi normāla diskusija. Neticu, ka eksistē kaut viena sieviete, kura izlasīs šīs 6 lpp un neieraudzīs te kaut ko tādu, kas viņai ir, bet kādai citai nepatīk. Piemēram, kam te nepatika permanentais make-up - man arī bija bail no permanentā, jo tiešām bija redzēti neglīti varianti, bet pirms gada uztaisīju permanentās uzacis. Viens no labākajiem lēmumiem manā dzīvē! Viennozīmīgi turpināšu taisīt. Un man vienalga, ka kādai nepatīk, man varbūt nepatīk kādas šķidrās un neizraustītās uzacis, un?
25.10.2018 10:12 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Vienīgais ko es nevaru saprast ir uzacu krāsošana ar visu ādu , nu kad virs acīm ir 2 kommati :-D, pārējais viss man šķiet ok , pati kādreiz krāsoju zili lillā acis līdz uzacīm, tā kā mani ir grūti pārsteigt, galvenais , lai grims ir svaigs , neviss vakardienas.
25.10.2018 10:02 |
 
Reitings 2043
Reģ: 21.02.2015
Manuprāt, pilnīgi normāla diskusija. Ja jau varam izteikties par to, kas patīk, kāpēc nevaram par to, kas nepatīk? :-D
Un reizēm ir pat ļoti veselīgi uz sevi paskatīties no malas. Jā, kritika ir vajadzīga. Piemēram, tai pārdevējai, par ko rakstāt...:-D Es labāk gribētu, lai man skaidri pasaka - eu, tev tās uzacis kā ķēmam, nevis tiešām staigāt apkārt kā ķēmam. :-|
25.10.2018 09:37 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Es tā arī nesapratu, par ko te dažas apvainojās un sacepās. Par to, ka kāda nosauca jūsu makeup/matu paradumus kā neglītus? Nu un? Visiem nekad neizpatiksi. Un kā jau minēja, šajā diskusijā apspriež lietas, kuras var mainīt. Es saprastu, ja tiktu ķengāts tas, ko nevar saviem spēkiem mainīt - lieli deguni, plāni mati, strijainas kājas un šķības mutes, bet speķaini mati? Nekopti nagi? Neprasmīgi uzķellēts tonālais? Tie taču ir sīkumi.
Es pusaudžu gados krāsojos maigi sakot briesmīgi, lepni staigāju apkārt gan ar tumšu seju un baltu kaklu, gan puscentimetra biezu lainera kārtu, gan citiem šeit pieminētajiem nesmukumiem. Un ziniet, man ir žēl, ka neviens mani toreiz nepaņēma aiz rokas, nepavilka malā un nepateica, ka izskatos tizli :D
25.10.2018 09:37 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Manī nevar izraisīt nepatiku citu cilvēku make up vai kas tāds, man vienaldzīgi ir svešinieki. Bet ir lietas ko es vienkārši pamanu, piemēram, ja sievietei ir 0 kosmētikas, tas pievērš uzmanību, un krīt acīs nekopti nagi
25.10.2018 09:13 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Cilvēki izsaka viedokļus

Dreambig, bet es izdarīju tieši to pašu - izteicu savu subjektīvo viedokli. ;) Laikam neesmu cilvēks, tikai cilvēki te drīkst izteikt savu viedokli :D
25.10.2018 09:04 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
viena pārtikas veikala, kur regulāri iepērkamies, pārdevējas make-up, un arī tikai tādēļ, ka draugs par to šausminājās. Tur reāli visa ir par daudz, ogļmelnas uzacis ar pārbalinātiem matiem, spilgtas lūpas, puscentimetru platais acu laineris ar zilām acu ēnām. Tas make-up nemainās.

++ Pirmo reizi, kad viņu redzēju, žoklis mēreni atkārās :D Bet nu jau esmu pieradusi :D Un izskatās, ka viņa savā tēlā ļoti labi jūtas. Tas ir smagākais make-up, kādu esmu dzīvē redzējusi.
Īsti nav tādas lietas, kas man nepatiktu/tracinātu. Uz ielas gandrīz nekad cilvēkiem skatu neuzmetu (gadās bieži neapzināti kādu paziņu noignorēt :D ).
Pie veikalu kasēm gan iznāk vairāk garlaikoties un laist skatu riņķī. Tieši vakar redzēju meiteni ar ogļmelnām vidēji platām permanentām uzacīm, bet - viņai ļooooti labi izskatījās un piestāvēja. Tāpēc nevaru kaut ko ierindot kategorijā - nepatīk, jo vienmēr būs pozitīvi izņēmumi. Tas pats arī ar smaržu pudelītes izpūšanu uz galvas - esmu pret tādu rīcību, bet, ja aromāts man patiks, tad nekāda bēda tā nebūs :D
Pieaudzētās skropstas patīk kā izskatās. Ja nu izdomāšu uzlikt un no malas saņemšu šķību skatienu, zināšu - šī meitene ir no foruma :D :D
25.10.2018 08:26 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Uzskatu, ka šajā diskusijā nav par ko apvainoties. Neviens ar pirkstu nebakstīja konkrētam cilvēkam un neteica- man nepatīk, ka tev ir tas un tas! Mums katram ir savs viedoklis un sava gaume! Citam garšo sīpoli, citam nē un abi to drīkst pateikt- ka man garšo sīpoli vai man negaršo sīpoli! Un tad ēdāji apvainosies uz neēdājiem un otrādāk. Ja ņem tādu variantu, tad izklausās muļķīgi vai ne?
Diskusijā tika nosauktas lietas, kuras es daru..un? Tā it kā bez šīs diskusijas nebūtu skaidrs, ka ir cilvēki, kas tā domā! :-/
25.10.2018 08:20 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es laikam ikdienā pievēršu pārāk maz uzmanības garāmejošiem cilvēkiem. Pēdējā laikā vienīgais, kas iekrita acīs, ir viena pārtikas veikala, kur regulāri iepērkamies, pārdevējas make-up, un arī tikai tādēļ, ka draugs par to šausminājās. Tur reāli visa ir par daudz, ogļmelnas uzacis ar pārbalinātiem matiem, spilgtas lūpas, puscentimetru platais acu laineris ar zilām acu ēnām. Tas make-up nemainās. Un man nav kauns teikt, ka tas izskatās slikti, neteiktu to viņai sejā, jo svešs cilvēks, bet tuvam cilvēkam pateiktu. Ir gadījumi, ka cilvēks pats neapzinās, cik slikti izskatās, un paskatīties uz sevi paškritiski dažreiz noder dzīvē.
25.10.2018 08:03 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Ak Dievs, aizejiet vēl kabatlakatiņu paturiet tām čīkstētājām :-D nu goda vārds! Tagad vēl visas atvainojas tā kā nez kas būtu nodarīts. Kāds sakars vispār ar nepatīkamu diskusiju. Cilvēki izsaka viedokļus. Nepatīkama diskusija būtu, ja mēs diskutētu par lietām ko atsevišķi cilvēki nevar mainīt, piemēram par invalīdiem vai kādām citām nepieņemamām tēmām, runājot par viņu ķermeņiem. Šis manuprāt ir naptīkami un ārpus jebkādas kritikas. Tas, ka dažas te pačīkstēja, ka nepatīkama diskusija nemainīs to, ka kāda redzot uz ielas tās viņuprāt šausmīgas uzacis, tumšās lūpas vai ko tur vēl, tagad pieņems un nepievērsīs uzmanību. Galvenais ir patikt sev un viss. Pārējais ir otršķirīgi! Cilvēki izsacīja viedokli, kas nepatīk. Bet es uzskatu, ka nevajag nekad mainīties, ja otrs to grib. Ar visiem vienāda izskata cilvēkiem būtu garlaicīgi. Tā, ka turpiniet krāsot tumšas uzacis, nestandarta matus un visu pārējo :-)
25.10.2018 07:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits