Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nogurusi no draudzenes

 
Reitings 9
Reģ: 02.04.2018
Esmu noguurusi no viņas.no savas labākas draudzenes..
draudziba 8 gadi pedejie divi gadi murgs..čikst un pīkst ņe un ņā..visos citos viss ir slikti tris virieši vinu ir pametuši.dzivei nav jegas.nekas neinteresē.iet uz darbu vislaik negativa.pagatni savu tur saitite.visus bijusos fb nav izdzesusi..tagad pedejaas attiecibas neko vina man labu par virieti nav pateikusi un es no 1x klātienē nevaru zinat cik labs ir vai nav..nekas vinai vins nepatik bet ir kopā..pec katra strida vina vinju pasut 5 majas talāk un kad viņa ir nomierinājusies viņš viņai raksta ka mīl un dzīvot nespēj un viņa piedod lidz nākamajam strīdam ( vājprats)
tagad no milions reizēm saku lai iet prom no tad cilvek ja nekas nepatiik..( negribot palikt viena)...attiecības lai tik kāds ir blakus
31 gads viņai..
dar visu ko kas otram nepatiik( čato ar citu)....
bet dar..
un čīkst un pīkst...sū** pa viņaas pieļautajām kļūdām pašai jau jazin jarisin sava dzīve..bet viss maaaaaan jaklausās un prasa man ko vinai dariit?!
-Ka tad es to varu zinat ko?!
-Saku ja nesakartosi sevi nekas cits nelidzes..
-Ka to var izdarit tas nav iespejams!!
-ja grib tad var!!
Tagad atkal bij strids un dzex visados  vardos nosauca un teica lai iet prom..ko protams izdarij un zvan man ka ejot gar upi neka vinai neesot viss dzive pa galam!!
Protams aizvainojums tagad liels viņš vainigs...
Neredz savas kludas..
Es protams nakts vidu nevaru tikt pakal saku lai zvan draudzenei tur tuvuma lai palidz..nekā vinai nav utt..draugu nav...
neguly pusnakti uztraucos no rīta atrakst ka ir droša vietā...
BET pa visu šo lielo rakstu ir viens BET..
Nakosa diena prasy lai atsut vienu recepti..
Ko viņ man uzrakst?!
Lai paskatos google!!!!!es neesmu runājama!!!( tai paš laika pec briža sež fb)
30.09.2018 04:15 |
 
Reitings 9
Reģ: 02.04.2018
Tas tā iesitās sirdī...
sū*** pa recepti es visus šos gadus runāju tā kā lai vinu neaizvainotu zinot viņas raksturu ..pat dobeles pankukas istaatiju ka jacep lai gan rakstits uz pakas...pat atveleju laiky pa cik mazs berns majas..paris sekundes bij viņai..un šādi viņa mani noverte?!
Jā vareju apskatiit googlē bet draudzene tak pasak labāk..draudzene lai cik slikti atvēl sekundes..draudzene ir viena otrai nevis viss vienai.....
Pat mani vecāki teic kur tik vienadas dveseles radnieki var satikties....pfu un iespļauj....
Pedeja laika likas ka man arī melo..daudz kas nesakrita vārdi ar darbiem....
Pat to nepārmetu..........
Attiecibas attiecibas visus gadus vīrieši..vairs nekas neintereseja..tā brīza attiecību vīrietis....
Bļaviens..vai sievietes visa  dzīve ir vīrietis?!
Es jau zinu kas man ir jadara..bet pa lielam vilcienam gribējas uzrakstiit.....jo krāju un krāju to viņas negatīvo..
P.s atvainojos par pareizrakstību-tā nu galīgi te nav :)
Visādi notikumi tos nevar vienā lapā uzrakstīt...mani dzīve situsi un spērusi -bet es dzīvoju un man patīk dzīvot..bērniem.sev.bilžu rāmītī.. :) ir mērķi.ir jēga.
30.09.2018 04:22 |
 
Reitings 463
Reģ: 25.10.2012
Es nesaprotu problēmu, ja ir tik kaitinoši tad tā ari pasaki draudzenei, ka tev ir citas prioritātes. Un nekontaktējies vairs.
30.09.2018 10:42 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Nu tu jau neesi labāka par to draudzeni - visas viņas problēmas izklačoji publiskā forumā. :-D
30.09.2018 11:14 |
 
Reitings 92
Reģ: 08.09.2018
Nedaudz bezsakarīgs saturs šajā visā kontekstā. Tāpēc jau draudzenes ir, sava veida iekšējais bārmenis un phihalogs, uzklausa, palīdz un dzīvo līdzi. Labi, vismaz viņa mēģina dzīvot citādu dzīvi savā ziņā, nav tā kā citas, lai gan, arī, jāskatās, no kāda rakursa tas ir, jo citām jau arī ir visai līdzīgi. Ko es gribēju pateikt, ka viņa nebaidās iet uz priekšu, tā vietā, lai stāv uz vietas. Jā, dzīvē varbūt neeiet gluži tā, kā vajag, tādēļ vajag atrast pareizos cilvēkus nevis ar visiem pēc kārtas un tad jau redzēs... Lai jau iet savu ceļu, ja tā grib, bet izskatās, ka laime šai meitenei nespīd (Es atvainojos, sievietei) , ja viņa tā turpinās. Ja negrib sakārtot savu dzīvi, tad neko darīt.
30.09.2018 11:40 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tu jau arī neizklausies pēc ļoti atbalstošas draudzenes.
-Ka to var izdarit tas nav iespejams!!
-ja grib tad var!!

Tāda nekāda atbilde. ar jau pateikt kaut ko konkrētu.
Laikam jau tāda tādu atrod.
Ja tev viņa tik ļoti riebjas, tad pārtrauc šo "draudzību". Ja godīgi, neizklausās pēc draudzības.
30.09.2018 11:56 |
 
Reitings 92
Reģ: 08.09.2018
Ehh.. Verdzība.(t)(t)(t)(t)
30.09.2018 12:00 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Asiņo acis. Bet situācija zināma. Piekrītu, ka viņai jāsāk ar sevi. Žēl, ka viņa līdz 30 to nav sapratusi. Par Tevi runājot, ģimeni neizvēlas, draugus izvēlas.
30.09.2018 12:03 |
 
Reitings 92
Reģ: 08.09.2018
30 jeb tomēr aizkavējās savos tīņa gados - 16. Lai sakārto dzīvi un atrod jaunu un pastāvīgu partneri, tas ir iespējams. Lai beidzot beidz muldēt un ķēgāk savu dzīvi pa pusi pasaules, nav jēgas, esam tāda sabiedrība. Lai izdodas, sieviete.(l)
30.09.2018 12:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Aizsuti so savai ex draudzenei..tik daudz godiguma gan vina butu pelnijusi. Pretigi lasit ka tu apkaka vinu aiz muguras! Man draudzene ir mazkiet vairak ka 40 it gadus labaka..nekad dzive sita nevaru iedomaties pret vinu izrikoties.Tad nebrinos ka viena no pupularakam cosmo temam MEKLEJU DRAUDZENI...
30.09.2018 12:55 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Esmu noguurusi no viņas.no savas labākas draudzenes..

Manuprāt draudzene nenozīmē tikai sarunas un klačas pie vīna glāzes vakaros, kur viena otrai vai tikai viena sūdz bēdu otrai par savu dzīvi, mīlestību utt,bet draudzība ir arī pieņemt arī kritizēšanu un to analizēt, tev kā draudzenei ir jāmāk pēc iespējas saudzīgak pateikt kā jūties,kas nepatīk un viņai tas ir jāmāk pieņemt, jo draudzība nav tikai skaisti smaidīt,bet arī atklāta attieksme, lai cik tā reizēm varētu būt nepatīkama.
Šobrīd ne Tu ne tavā draudzene nerīkos labi, domāju Tev vajag ar viņu izrunāties,bet ne te mazgāt "netīro veļu"
30.09.2018 13:34 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Mazliet atgādina mani pirms pāris gadiem. Man bija ļoti grūts periods dzīvē un arī tuvākajai draudzenei sūdzējos. Vairāk ar domu, ka viņa mani uzklausīs un racionāli dos padomu, izvilks kaut ko jautru padarīt etc.. Tā vietā bija tikai : ''Man sliktāk... nav jau tik traki tev'' utt. Nu būtībā sacensība ar mani, ka viņai sliktāk (kaut kad runājām par viņu, bāza sejā, cik lieliski viss). Beigās man pieleca, ka draudzība toksiska, jo ļoti mani visu laiku centās tieši piespiest pie zemes. Pārtraucu rakstīt sms utt. viņai. Uzreiz pašsajūta uzlabojās. Mēs esam attālas paziņas pašlaik, jo vienkārši tāds cilvēks nav patiess draugs.Nesaku,ka tas pats gadījums, bet cilvēki apkārt ļoti tevi veido...:-|
30.09.2018 14:23 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kas tas par murgojumu tur sarakstīts! :D Nu nekontaktējies un viss, neklačo viņas problēmas tālāk.
30.09.2018 14:43 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Pusi nevar saprast. :D
30.09.2018 15:19 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Izklausaas pec vienas manas izbijusas draudzenes, mats mataa. Partaucu draudzibu, jo apnika klausities muzigo cikstesanu par viriesim. Ari bija attiecibaas kur skiiraas un sagaaja kopaa entaas reizes. Loti nogurdinos cilveks. Parstaju kontakteties bez paskaidrojuma. Lai citam druskaas sudzas taalaak:-D
30.09.2018 15:39 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Lai gan teksts diezgan murgaini uzrakstīts, es tomēr saprotu to sāpi. Protams, protams, draudzība nenozīmē tikai klačas pie vīna glāzes, bet arī atbalstu, sapratni, palīdzību grūtās situācijās utt., ir mirkļi, kad draudzība tiešām pārvēršas par absurda teātri, kad viens cenšas palīdzēt, bet otrs ir tik pārņemts ar sevi un savām problēmām, ka beigu beigās sanāk tāda kā draudzība tikai no vienas puses.
Man arī bija draudzene, kurai, maigi sakot, neveicās attiecībās. Sākumā tiešām iesaistījos, biju atbalsts brīžos, kad viņa raudāja uz pleca, stāstot kā attiecībās tiek emocionāli un fiziski iespaidota. Centos rast risinājumu, ieteicu vērsties attiecīgajās instancēs, biju gatava uzņemt pie sevis ar abiem viņas bērniem, kamēr viņa tiks uz kājām un atgūsies no notikušā. Sākumā man tika piekrists, taču jau divas dienas vēlāk sociālos tīklus atkal pārpludināja kopīgās bildes, teksti par mūžīgo mīlestību un labāko vīriņu pasaulē. Protams, tas viss līdz nākamajai reizei, kad atkal biju vajadzīga, lai uz mana pleca paraudātu un pačīkstētu par to, ka tiek sista un krāpta. Lieki piebilst, ka tad, kad vēlējos parunāt par kādu sev sasāpējušu problēmu, tiku ignorēta, jo manas problēmas, acīmredzot, nebija pietiekami svarīgas. Beigu beigās godīgi pateicu, ka tā vairs nevaru turpināt un kontakts ar laiku pārtrūka. Manuprāt, draudzība tā nestrādā. Īsti draugi atbalstīs, uzklausīs un būs blakus viens otram. Mirklī, kad viens ir tas kurš tikai uzklausa, uzklausa, cenšas palīdzēt un meklēt risinājumus, bet otrs par pirmo atceras tikai tad, kad pašam kārtējo reizi vajag kādu, kuram izkratīt sirdi, tā vairs nav draudzība.
30.09.2018 16:20 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Kaya-piekriitu!
30.09.2018 16:29 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Tu esi pa dziļu viņas problēmās. Nevienam nav pienākums risināt citu problēmas. Ir laiks novilkt stingrākas robežas. Viena lieta ir tā, ka viņa Tevi gremdē savās problēmās, bet otra lieta, kas vēl vairāk norāda uz to, ka nekāda dižā draudzība tur nav, ir tas, ka tad, kad Tu viņai kaut ko palūdz, viņai ir pilnīgi vienalga. Šīs attiecības viennozīmīgi ir vienpusējas un neveselīgas.
30.09.2018 16:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits