Vīrieši, kuri ienīst sievietes

 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
26.09.2018 21:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vardarbiba ari smaga enocionala turigas un labi izglutitas gimenes ir smagaka, advancetaka un slepkavibas nezeligakas! Sen sen tas nav it nekads noslepums. Ka Elizabetes1 tevs savas sievas skeokqvoja un mainiha ka zekes..kops tiem laikiem! Dzeku uzskerdetaju tq sri Londinas tolaiku policija neatrada lai gan viass liecinaha kq vi a arsts no augstakam aprindam
Un ta var turpinat bez gaka un malas..vesturi jazin
:-P;-)
29.09.2018 22:14 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Par bagātajiem ir skaļāki un interesantāki raksti. Tas, ka dzērājs Žeņa ir nežēlīgi nomērdējis kaimiņu Mudīti tik pat ātri noplok, cik uzpeld.
Loģiski, nebūs tā, ka izglītojot sabiedrību, noziedzība izzudīs pilnībā. Nu nedzīvojam taču rozā cukurvates ilūzijās. Taču korelācija starp noziedzību un izglītības trūkumu pastāv. (lai gan tas nav pārsteigums).
Pameklēju statistiku, tā apstiprina.
https://economics.handels.gu.se/digitalAssets/1439/1439011_49-55_research_lochner.pdf
29.09.2018 22:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://patv.live/allahs-atlaujot-izvarot-sievietes-pazemosanas-noluka/
Profesore Saud Saleha no Al-Azhar universitātes Kairā apliecinājusi, ka Allahs ir ļāvis vīriešiem izvarot sievietes, kuras nav islāmticīgās.
Sieviete intervijā stāsta, ka: “Kara ieslodzītās pieder jums. Viņas kļūst par armijas komandiera īpašumu, un, lai tās pazemotu, viņš var tās seksuāli izmantot tāpat kā savas sias p
29.09.2018 22:27 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Vēl viens labs raksts, kas apstiprina manis teikto.
Atgādināšu, ka pieminot izglītību, es nerunāju TIKAI par mērkaķa pārmācīšanu par vīrieti, bet arī to, ka izglītota sieviete būs neatkarīgāka un pie pirmajām vardarbības pazīmēm, spēs aiziet no attiecībām, vai vēl labākā gadījumā - spēs šīs pazīmes identificēt pietiekami agri, lai attiecībās neielaistos vispār.
Šoreiz nepieminēšu situācijas, kur sievietēm uzlec mērkaķis no krūmiem vai vārtrūmes un izvaro. Šādus gadījumus es 99% gadījumu salīdzinātu ar situāciju, kurā cilvēks cieš dzērājšofera izraisītā avārijā. (man ļoti patika Dārtas analoģija ar satiksmi)
https://www.theatlantic.com/international/archive/2014/05/education-protects-women-from-abuse/371001/
29.09.2018 22:28 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ne īsti nopietni, bet varbūt augstākizglītotie labāk protas noslēpt slepkavību (sazvērestību teoriju faniem ;-);-))?
29.09.2018 22:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Par syatistiku logiski jo 80% planetas nav bagati...yas pirnkart. Un vel ja ir nauda un sajari vieglak slept noziegumus!!! Tas tacu logiski
29.09.2018 22:29 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Latvijā vardarbības līmenis pret sievietēm ģimenēs ir augstāks nekā vidēji ES. Fizisku un/vai seksuālu vardarbību (kur ietilpst arī izvarošana) no esošā vai bijušā partnera savas dzīves laikā Latvijā piedzīvoja 32% sieviešu. Aptuveni 40% no vardarbības gadījumiem pret sievietēm notiek ģimenēs. Statistikas dati par vardarbības gadījumiem nav pilnīgi, jo ne vienmēr par vardarbības gadījumiem ir ziņots atbildīgajām institūcijām, īpaši, ja vardarbība notiek ģimenē. Atbildīgās institūcijas datus par notikušajiem vardarbības gadījumiem ne vienmēr uzskaita nepieciešamajos griezumos, t.sk. dzimumu griezumā.
http://www.lm.gov.lv/upload/dzimumu_lidztiesiba_a/pekinas_zinojums_30012017_1.pdf
Šis dokuments ļoti saprotami apskata arī wage gap, tostarp pa nozarēm, un vēl viskko gana interesantu. Var taču arī nenoliegt tādu fenomenu eksistenci, kurus katram pašam nav nācies pieredzēt. Es saprotu, kā trešā viļņa feministes var šķist nepievilcīgas un to rīcībā grūti saskatīt 'cēlumu', bet tas nemaina to, ka mērķi ne tuvu nav sasniegti pat R - eiropas mērogā.
29.09.2018 22:31 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Es ceru, ka Tu saproti, kā vispār tiek veidota statistika? :-D:-D
29.09.2018 22:31 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Un, godīgi sakot, kā jau šeit minēja - izvarotas netiek tikai jaunas meitenes, kuras izklaidējas ne tā, kā šeit tiek uzskatīts par “pareizu”, bet tas jau laikam vairs nav svarīgi, jo tiem pārējiem ir grūtāk uzbrukt, ne ?

Tas ir jautājums man? Izklausās ļoti divdiemīgs, bet es pieņemu (nu vismaz gribu ticēt), ka divdomību saskatiju tikai es. Un es vispār savā komentārā minēju Sievietes, arī gadojas jaunas, nebūšu pievienojis kommatu, mana kļūda.
Piekrītu tev daudzos punktos, jo diezgan pamatoti uzrakstītes, tomer gribētu piebilst, ka tu vairāk koncentrējies uz to, ko darīt, kad noziegums pret kādu ir jau pastrādāts. Savukārt es vairāk lieku uzsvaru uz to, kā samazināt iespējamību, ka tāds vispār notiks, lai upurim vispār nevajadzētu meklēt atbalstu kaut kur, kā tādu. Es arī neuzskatu, ka upuris tiek vainots nepamatoti (protams, atsevišķos gadījumos), es arī nerunāju par situācijām, kur gaišā dienas laikā, kāds kādam uzbrūk un tiek izvarots. Es runāju par situācijām, kuras ir tieši saistītas ar upura izvēli, nezināšanu, vai vieglprātīgumu, kuru rezultātā, varbūtība, tiek stipri palielināta nozieguma izdarīšanai pret viņu.
29.09.2018 22:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rita si tq statistika ka yiek veidota! Brt tev zonas tant taoat nepielec...:-P
29.09.2018 22:38 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Es līdz galam nesaprotu, ko Tu mēģini pierādīt? Ka izglītības trūkumam vai esamībai nav sakara ar noziedzību? Vai ko?
Jo to, ka izglītotie un bagātie nepastrādā noziegumus, es neesmu apgalvojusi nevienā vietā. Un to, ka izglītotie nekad necieš noziegumos arī ne. Vien norādu uz korelāciju, ka izglītotā sabiedrībā šādas lietas notiek MAZĀK.
Ko mēģini pierādīt Tu? (t)
29.09.2018 22:42 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Zinas tante, jā, saprotu.
Ko es gribēju teikt ar šo statistiku par seksuālo vardarbību?
Man šķiet, ka psiholoģiski ir gana ērti iztēloties, ka sliktas lietas notiek ar tiem, kas kkādā mērā to ir 'pelnījuši, t.i. atzīstami par līdzvainīgiem apģērba vai uzvedības vai kādu citu iemeslu dēļ. Bet šāda statistika parāda to, ka pat ģimenē, kur vajadzētu justies droši neatkarīgi no tā, kas mugurā - tas notiek un bieži. Līdz ar to, patiesībā, ir gluži vienalga vai upuris atzīstams par līdzvainīgu. Manā uztverē nav nekādu apstākļu, pie kuriem varmākas nodarījums varētu šķist 'saprotamāks'.
Es vēlos, lai arī viedokļi par to, ka tas nekad nav ok, būtu publiskajā telpā. Viedokļi a la 'pati vainīga, gan jau, ka svārki par īsu' ir daudz un nekādā veidā nepalīdz tiem, kas seksuālu vardarbību piedzīvojuši.
29.09.2018 22:44 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Es arī gribētu Zinas tantei pajautāt, ko viņa mēģina pierādīt. Pirmajā komentārā tu rakstīji, ka varmākas ir slimi un nepieciešama ārstēšana. Tad apgalvoji, ka izglītība atrisinās problēmu. It kā izglītība ārstētu slimības? Domāju, ļoti daudzi šeit piekritīs, ka izglītība problēmu risinās, bet ir grūti saprast tavu komentāru domu. Kā arī nav iespējams piekrist, ka padoms sievietei neiziet vienai ārpus mājas pēc tumsas iestāšanās u.tml. var tikt klasificēts kā ''izglītība''.
29.09.2018 22:52 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Varmākas motīviem IR jābūt saprotamiem, kā gan savādāk mēs varētu laicīgi pamanīt pazīmes vai zināt veidus, kā novērst nelaimi? Vienā gadījumā tie var būt svārki, citā alkohols, citā audzināšana, kādā vēlme atriebt savu sāpi, vēl kādā īssavienojums smadzenēs vai ilgi slēpts fetišs, kā arī kultūra vai tās trūkums.
Saprast nav tas pats, kas attaisnot, bet saprašana ir instruments, kas palīdz novērst turpmākos gadījumus.
29.09.2018 22:56 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Noskatījos treileri par jauno "Caur ērkšķiem" sezonu. Visām tur ir kaut kāds deviantais fons, visas kaut kādā veidā cietušas. Izglītība?... Jā, jā, atkārtojos - visi cieš, ar izglītību vai bez. Tomēr kurš biežāk? Ņemot kaut vai uz 1000 cilvēkiem... bet ja Tu bērnam nemāci, ka ar sērkociņiem spēlēties nedrīkst, nebrīnies, ka Tev nodeg māja...|-)
29.09.2018 23:00 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Augstāk izglītotiem cilvēkiem ir smagāk par to ziņot kādam nekā tiem, kas ir zemākos slāņos un tā jau ir iestāžu uzraudzībā kaut vai teorētiski.
29.09.2018 23:06 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Jā, jā, atkārtojos - visi cieš, ar izglītību vai bez. Tomēr kurš biežāk? Ņemot kaut vai uz 1000 cilvēkiem... bet ja Tu bērnam nemāci, ka ar sērkociņiem spēlēties nedrīkst, nebrīnies, ka Tev nodeg māja...

Piekrītu. Esmu novērojis, it īpašī, Latvijā, ne tikai saistība ar seksuāla rakstura noziegumiem, bet gan arī saistībā ar financiāliem noziegumiem, nodokļiem un vēl vesalu virkni, ka ir tendence tikai visus sodīt, atņemt, neļaut, bet tam meklēt cēloņus, kāpēc tas notiek, gan nē. Es uzsaktu, ka nav viens tāds pareizas variants, ir jāskatās uz situāciju daudzpusīgi, izglītot sabiedrību, gan pašus potenciālos upurs, gan pašus potenciālo nozieguma izdarītājus. Labi pieņemsim sitāciju, ka visus izvarotājus tagad ieliek cietumā. Itkā problēma atrisinātā ne? Bet ko tas dos, ja pēc 10g būs jauna "partija" ar tādiem pašiem un riņķa dancis turpināsies.
P.s. es nesaku, ka viņi nav jāliek cietumā, protams, ka ir un ne uz 5g, bet uz daudz ilgāku laiku.
29.09.2018 23:15 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
Rīdzeniece es saprotu, ka tavs tēvs, vīrs tevi ir izmantojis, bet tas neattaisno, ka tu ienīsti vīriešus kā tādus. Un beidz nodarboties ar demogoģiju! Gan vīrieši, gan sievietes pastrādā briesmīgus noziegumus!
Un, kas attiecas uz izvarošanu tad šeit neliela statistika: https://m.apollo.tvnet.lv/section/4132/6002523
29.09.2018 23:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits