Tiešā runa

 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Sveikas,
Aizdomājos par sevi un uzradās jautājums sievietēm. Esmu diezgan tipisks vīrietis. Interesē visādas tehniskas lietas, strādāju tehniskā nozarē un līdz ar to rakstura īpašībās spilgti izpaužas racionālas īpašības. Un te arī ir apslēpts jautājums- Ko domājat par racionāliem vīriešiem? Piemēram, man ļoti nepatīk aplinkus runas un darbības, runāšanas caur puķēm, bērnišķīgas izdarības (tas gan nenozīmē, ka retu reizi nemēdzu būt bērnišķīgs. Piemēram teiciens par pieaugušiem cilvēkiem un lielām rotaļlietām). Arī satiekoties ar pretējo dzimumu mēdzu uzdot tiešus jautājumus, ja īsti nesaprotu uz kuru pusi ceļš iet. Tad nu aizdomājos, vai tas gadījumā nav slikti salīdzinoši ātri pateikt tādas lietas kā- ''Tu man patīc'', ''Man patika ar Tevi pavadīt laiku'', ''Es nesapratu, es Tev patiku vai nē?'', ''Vai vēlies vel tikties?'' utt un izjaukt tādu kā noslēpumainības posmu vai plūstošo gaitu.
25.09.2018 21:15 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Tad nu aizdomājos, vai tas gadījumā nav slikti salīdzinoši ātri pateikt tādas lietas kā- ''Tu man patīc'', ''Man patika ar Tevi pavadīt laiku'', ''Es nesapratu, es Tev patiku vai nē?'', ''Vai vēlies vel tikties?'' utt un izjaukt tādu kā noslēpumainības posmu vai plūstošo gaitu.

Cik cilvēku, tik viedokļu. Man personīgi nepatīk tā zīlēšana kafijas biezumos - patīku, nepatīku, grib tikties, vai negrib u.t.t. Man patīk īsi un konkrēti. :-D
26.09.2018 15:53 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
nerātnā es nerunāju galējībās. Bet par tipiskiem vīriešu teikumiem, ko viņi pasaka nepadomājot - kas uz mēles, to saka. Vīrietis to uztver kā vienkāršu teikumu, sieviete, kā netaktisku vai nepieklājīgu. Viss. Nekas vairāk tur nav. Neviens ne aiz kā neslēpjas un neaizbildinās.
A duncis ribā vai pakaļā - vienalga kur. Es norādīju, ka uzticamāki vīrieši (gan kā parteri, gan draugi) ir tie, kas saka to, kas uz mēles, nevis ausīs žužinātāji, kas runā kā pēc grāmatas. Pirmie ir naivāki, labestīgāki, vienkāršāki. Un nejauc iekšā galējības. Visur ir smagas novirzes no normas :-D
26.09.2018 16:10 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Cik cilvēku, tik viedokļu. Man personīgi nepatīk tā zīlēšana kafijas biezumos - patīku, nepatīku, grib tikties, vai negrib u.t.t. Man patīk īsi un konkrēti.

Tieši manas domas. :)
Nerātnā: Pastāsti kā vajag, nevis, ka viss slikti :D
26.09.2018 16:11 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
RedJasper, kas tie par 'tipiskiem vīriešu teikumiem, ko viņi pasaka nepadomājot' un sievietes uztverot kā netaktisku vai nepieklājīgu?
Man noderētu saraksts, lai turpmāk nezāģētu tipiskos vīriešus, kas pārkāpj pieklājības robežas, it nemaz nedomājot būt netaktiski.
.
.
Nerātnā: Pastāsti kā vajag,
Jerrybean, man vajag konkrētu sarakstu tiem atsevišķiem punktiem, kur Tu man piekrīti. Citādi šis tāds ne līdz galam uzcepts komentārs >
Atsevišķos punktos es Tev piekrītu.
26.09.2018 17:26 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man patika tas-neuzdod jautaajumus,uz kuriem negribi dzirdeet atbildi!:-)
Patiik tiesa runa,bet tajaa pasaa laikaa man patiik ,ka to saka pieklaigi,taktiski.
26.09.2018 18:24 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Jā, piemēram, sākot satikties ir interese pajautāt vai tiekas ar citiem, bet vai es gribu dzirdēt atbildi, ka jā? vai es gribu, lai meitene melo? Vai es gribu domāt, atbildē nē bija meli vai nebija? Tad labāk nemaz neprasīt :D
Kā taktiski pajautāt vai meitenei ir interese? Jā, jā zinu par ķermeņa valodām, saziņas stiliem utt, bet ne vienmēr var saprast, jo ir ''mixed signals''.
26.09.2018 18:44 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Jerrybean, man patika Tava doma par tiešumu, bet, pēdējais jautājums pilnīgi neatbilst konceptam... Meiteni var interesēt viss sākot no volejbola līdz mazu, mīļu kaķēnu fotogrāfijām - vai gribi sev plauktiņu kādā no kategorijām pa vidu? Interese ir plaša tēma... Cik saprotu, tad esi vīrietis salīdzinoši (priekš šī foruma;-)) ar veselīgu attieksmi pret dzīvi. Tad Tev arī iniciatīva jāuzņemas - Tev ir jāsaprot, ko Tu gribi konkrētā situācijā (pieļauju, ka ļoti labi arī zini), tad tieši to jautājumu arī uzdod: "Vai pavadīsi 2 dienas ar mani mežā bez civilizācijas?"; "Vai būsi mana mūza un iedvesma?"; "Vai nāksi ar mani uz to filmu, zinu,ka citiem liekas traka, bet gribu Tev parādīt citu skatupunktu."; "Es vienkārši šovakar gribu darīt visu savādāk kā parasti...ļausies manai fantāzijai?"... šie ir pārspīlēti, bet standarta - percēsi mani? vienkārši sekss? pastaiga mēnesgaismā? šoreiz izlaidu, bet tie var strādāt tikpat labi atkarībā no tā, ko Tu kā vīrietis gribi un spēj pajautāt, jo, (riskēju ar pārmetumu birumu:-D) sievietei vislabāk sanāk izvēlēties nevis piedāvāt, īpaši labi, ja izvēle ir starp viens vai otrs, vai viens vai neviens:-P
27.09.2018 22:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!