Arii kad radinieki runaa aizkulisees - var just, ka viniem speciaali tiek uzdoti provoceejosi jautajumi, lai sagaiditu sarkastiskas vai nievajosas atbildes.
Jap, un tā ir daudzos šovos. Kā arī, pašiem dalībniekiem obligāti liek atbildēt pilnos teikumos, ja tiek uzdots jautājums, jo aizkadra balsi (intervētāju) tak izgriež ārā. Respektīvi, piemēram, ja pajautā - Vai Tu uzskati ka personas x attieksme pret personu y šajā situācijā bija neadekvāta, un dalībnieks svarstīgi atbild, "Nu JĀ", viņam liek atbildēt vēlreiz, sakot pilnā teikumā jeb Jā, es domāju, ka personas x attieksme pret personu y šajā situācijā bija neadekvāta.
Zinu situācijas, kad dalībnieks atbild: "Riebīgi jau tas ir, un man tādi cilvēki vispār nesimpatizē. Bet nevaru teikt, ka pats nebūtu nonācis tādā situācijā, tāpēc nosodīt jau viegli. Katrā ziņā novēlu izturību!" un no tā visa atstāj jeb izgriež tikai pirmo teikumu. Neba jau šova producenti kaut kādi ļaunie, ka tā dara, taču loģiski, ka šova pēc alkst pēc iespējas vairāk viedokļu sadursmju, intrigu utml.
Tāpēc daudzreiz, kad sabiedrībā sākas runas par to, vai šovs ir vai nav iestudēts, jāatceras, ka tāpēc jau to sauc par šovu, jo vairāk vai mazāk tas ir iestudēts. Un tas uzreiz nenozīmē, ka dalībniekiem speciāli liek par kaut ko izlikties un inscinēt mākslīgas situācijas (lai gan arī tā ir bijis, piem. šovā "Netīrās dejas"). Lielākoties vienkārši vienu sīku kašķi, kas ir aizņēmis pavisam mirklīgu laiku no šova, izstiepj vairākās sērijās un tik piešķiļ uguni, izraujot no teikumus no dalībnieku viedokļiem. Daudz kas cits, ko viņi saka, un paši uzskata par savā ziņā vērtīgi vai godigi pateiktu, paliek aizkadrā. Kaut vai tas, ka kādreiz kāds, kam daba tāda ašāka, nākamajā dienā kamerā saka, ka savos spriedelējumos tomēr pāršāvis pār strīpu.