Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fast fashion tendences - kas patīk un kas nē?

 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Iedvesmojoties no šodien aktīvās diskusijas, radās tāda interese, kas no šobrīd aktuālajām modes tendencēm ir iedzīvojies Tavā skapī un ko nespēj uzvilkt?
Un iztiksim bez variantiem - fast fashion neinteresē, pērku tikai to, kas nav aktuāls, visiem H&M, Zarām, Berškām eju ar līkumu.
Iedvesmai varu teikt, ka nespēju nopirkt tos īsos zeķzābakus.

Bet manā skapī jau 4.rudeni "dzīvo" zābaki virs ceļgala.
07.09.2018 18:40 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Principaa viss ko velk Kardashianas man konkreeti riebj , izskataas leeti un piedauziigi.
Shoruden topaa ir animal print, tas man arii ne visai iet pie sirds.
90% modes blogeres Londonaa skraida apkaart ar vienu un to pashu chuuskaadas raksta kleitu no Topshop vai Zara. :-D
Diezko nepatiik 90to gadu ruutinj-trends. Atgaadina filmu ''Clueless'' .
Izskataas, ka mans miiljaakais trends buus layering, tas nekad neiziet no modes.:-D
07.09.2018 18:56 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
garie zābaki virs celi patīk un ir man. taču mom tipa bikses, šortos un bikses ar augstajiem vidukļiem, un garumā līdz potītēm nespētu uzvilkt, riebjas. riebjas arī drēbes ar pagarinātu aizmugures daļu un tās parka jakas.
07.09.2018 19:24 |
 
Reitings 262
Reģ: 23.06.2017
O jā, mom jeans nevaru izturēt, kā arī pretīgi paliek, skatoties uz tām, kas valkā tās miniatūrās saulenītes, izskatās tā, it kā būtu uzvilktas maza bērna saulenes, kas spiež.
07.09.2018 19:30 |
 
Reitings 207
Reģ: 04.01.2018
Man gan dikti patīk parkas un bikses, kas līdz viduklim, tipa high-waisted :D
Man patīk arī timberland tipa zābaki, ērti un ziemā nav auksti :)
+ļoti patīk lielas kapučjakas (džemperi).
Man patīk ģērbties ērti.
Man nepatīk džinšu šorti, nezinu kāpēc, bet ne uz viena, ko esmu redzējusi, nepatīk kā izskatās. Un tie džinsi ar milzīgiem caurumiem un vēl kā izskatās gari ofisa tipa svārki ar kedām (nesen redzēju centrā).
Bet nenosodu - katrs var vilkt ko grib, tikai pati personīgi nevilktu.
07.09.2018 19:31 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es tieši šovasar nopirku pirmos mom jeans - uzmērīju un sapratu, ka labi izskatās! :-D
Nesen papildināju garderobi un nopirku vairākas lietas, par kurām iepriekš nebūtu iedomājusies, ka tās jebkad būs manā skapī. Piemēram, zilus plēstos boyfriend džinsus, pieguļošu samta kleitu, zīmuļsvārkus, ko var vilkt ar T-krekliem, pogājamiem krekliem, džemperiem vēsākā laikā (l)
07.09.2018 19:39 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Man nepatīk džinšu šorti, nezinu kāpēc, bet ne uz viena, ko esmu redzējusi, nepatīk kā izskatās.

Man gan liekas, ka džinsu šorti izskatās super visām. Atšķirībā no citu audumu šortiem, kur gan ļoti atkarīgs no auguma tipa.
07.09.2018 19:50 |
 
Reitings 149
Reģ: 29.01.2009
Zābaki virs ceļa man šķita ir tāda kā klasika vairāk nekā fast fashion :)
Personīgi es pakļāvos crop top trendam (vairākus nopirku vasarai, topi virs nabas vai zem krūtīm).
Nespētu uzvilkt
* tās šaurās saulesbrilles, kuras te jau minēja;
* lielās, masīvās, vairāku zoļu botas (a la Balenciaga Triple S sneakers);
* neko no leoparda un tīģera printa, pat ja tā lieta ir ļoti dārga un kvalitatīva, vienkārši nespēju;
* apģērbu no metāliska tipa auduma.
Daudzas citas fast fashion lietas ļoti patīk, taču pieturos pie principa "neesmu tik bagāta, lai pirktu lētas drēbes" un daudz ko neiegādājos, jo zinu, ka uzvilkšu 1x un pēc gada jau vairs nebūs aktuāli. Patīk platās auduma bikses ar augsto jostas vietu, iepriekš nepatika taču tagad ir pat ļoti iepaticies atkal monogramu trends.
07.09.2018 20:00 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Esmu sajūsmā par atlhleisure tendenci - milzu sweatshirts un legingi, sporta apavi, mugursomas etc., tas viss ir kā radīts manam dzīvesveidam :-D Neizvēlos lietas, kas pārmērīgi nojauc ķermeņa proporcijas - jau minētās mini vai pārāk lielas saulesbrilles, dīvaina garuma bikses, pārāk maisveidīgu apģērbu, nesaprotamas piedurkņu formas, dīvainus piegriezumus. Bet mana absolūti mīļākā fast fashion lieta ir jostas somiņu atgriešanās, tā ir fucking ērtākā lieta pasaulē. :-D
07.09.2018 20:10 |
 
Reitings 262
Reģ: 23.06.2017
Ak jā, jostas somiņas arī liekas pretīgas, uzreiz atgādina tirgus vecenes :-D
07.09.2018 20:40 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Bija viens brīdis (tagad mazāk), kad visur veikalos redzēju kreklus, blūzes ar volāniņiem. Citi varianti šķita diezgan nesaistoši, bet nu tomēr Mohito bija tik skaistas blūzītes, ka iegādājos arī ar volāniem lejasdaļā. Vēl man ļoti patīk New Balance apavu stiliņš - kaut kas starp brīvo un klasisko - ar džinsām un žaketi.. uz šo es pati arī esmu pavilkusies, nu vajadzēja tās NB botes un viss :D Nepatīk džinsi ar platajiem galiem, čokeri (atgādina kaut ko piedauzīgu), diezvai varētu uzvilkt zīda blūzi ar mežģīņu maliņu, atgādina naktskreklu. Patīk elegantas mugursomas - šķiet ļoti ērts&skaists variants īstajā kombinācijā :D:)
07.09.2018 21:01 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Kā viena no nesaprotamākajām lietām, kas šobrīd ir modē ir tās platās 3/4 bikses, nu izskatās briesmīgi visām, kurām esmu tādas redzējusi, neatkarīgi no tā vai viņa bija resna/tieva , gara vai īsa, manuprāt, šīs bikses neglaimo nēsātāju.
Arī čoukeri , man kaut kādā veidā liekas vulgāri, it īpaši ap 13 gadnieču kakliem, kaut kā neliekas pareizi manuprāt.
Šobrīd aktuālās mazās mugursomiņas, it kā patīk, bet pati tādu nenēsātu.
Es vispār neesmu tāda baigā fashinista, lielākoties velku tas ,kas patīk, neatkarīgi no tā vai tas šobrīd ir modē vai nē. Varu gan piebilst , ka volānu iznāciens man bija ļoti pa prātam, tāpat arī blūzīšu ar paplatinātām pieurknēm. :-D
07.09.2018 21:45 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Es esmu pilnībā iemīlējusi sportisko stilu savienojumā ar ikdienas dzīvi - sporta apavi ar lielām vai milzīgām zolēm, svārki + sporta apavi, bikses, svārki ar strīpām sānos, džemperi ar kapucēm, parkas, mazās mugursomas. No zābakiem patīk masīvi, ar lielām zolēm.
07.09.2018 23:36 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Aizmirsu - man patīk platās, saīsinātas bikses, cullotes. Vēl man patīk brīva piegriezuma kleitas, platas, neapspīlētas. Braletes ļoti.
Principā man patīk viss, kas ir veikalos aktuāls šobrīd, nav tā, ka kāda mūsdienu modes tendence mani kaitina. Man nesaprotama ir tirgus, humpalu mode.
07.09.2018 23:41 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Arī nepatīk tās dīvainās pusīsās, platās bikses. Un svārki, kuri ir pāri celim, bet neaizsniedzas līdz potītēm. Un čokeri. Neesmu sajūsmā arī par auskariem ar bārkstīm. Vēl nepatīk tās off the shoulder blūzes un kleitas. Arī nepatīk šie te leoparda vai citu dzīvnieku raksta izstrādājumi.
Man gan patīk visādas high wasted bikses/svārki. Manā augumā tieši viduklis ir tas ko vajag izcelt visvairāk, tāpēc priecājos par šo trendu un ceru, ka neatgriezīsies trends vilkt visu, kas knapi turas uz gurniem. :D Patīk, ka ir modē nedaudz atlocīt rociņas ikdienas žaketītei. Vīriešiem besī mode uz savām kāzām uzvilkt uzvalku un mokasīnus, nu wtf. :D
Bet nu tā visā visumā patīk, ka šobrīd ir tendence vilkt, ko vēlas. Respektīvi, uz ielām redzēsi dāmas gan kleitās, augstpapēdenēs, gan džinsos un kediņās utt.
07.09.2018 23:45 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Man nesaprotama ir tirgus, humpalu mode.

It kā tur nebūtu šo apģērbu, ko mini. :D
07.09.2018 23:52 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Un vēl šausmīgi nepatīk tās bikses, kuras ir auduma un sānos ir svītra un uztaisītas it kā svīnīgu pasākumu bikses (ne kā klasiksā ofisa stila). Nu izskatās briesmīgi. Uzreiz atgādina tās krievu babenes, kur padomju laikos atpērušās no savas plašās tēvzemes uz Baltiju, gāja uz operu naktskreklos, jo viņām tie likās kaut kas super cool.
07.09.2018 23:54 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Tikbezpanikas, neesmu tur redzējusi tādas drēbes. Man tirgus, humpalas asociējas ar Gucci viltus krekliņiem un citādi no modes izgājušām lietām.
08.09.2018 00:05 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Nu tad der iziet no aizgalda. :-)
08.09.2018 00:12 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tie jau kārtējie aizspriedumi dārtas sazāļotā galvā.
08.09.2018 00:39 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Pati nevilktu, jo nepatīk kā izskatās off the shoulder drēbes ( man plati pleci) un mom jeans, bet citam meitenēm patīk. Vienīgais, kas tiešām riebjās ir crop topi, ja var redzēt vederu( kombinācija ar high waist gan ir smuki). Man reāli ir fobija redzēt nesmukus, ļumīgus vēderus..:'-(
08.09.2018 00:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits