Padoms?

 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Sveikas!
Vēlējos uzzināt ko jūs darītu tādā situācijā.Vēlējos saprast vai man ar kādu sakrīt viedoklis un rīcibas plāns. Mēģināšu īsi.
Šovasar iepazinos ar vīrieti. Strādājam vienā ēkā, bet ne darba vietā.Viņš sāka mani sveicināt, uzsmaidīt,nest šokolādes.Būdama brīva (nesen) sev neko neliedzu.Nodomāju,šī ir mana iespēja (pirmā pieredze) bez saistībām kko pasākt. Iedevu savu nr. (ko nekad nedodu nevienam nepazīstamam cilvēkam).Sākās intīma rakstura sarakstes utt. Un protams tas aizgāja līdz “gultai”.Nu lūk,pēc tam uzzināju,ka viñš ir attiecībās. Esmu liela,sapratu,ka esmu sexam,bet neapstājos. Tgd,protams,ja varētu atgriezt laiku atpakaļ,ieslēgt savu mūžīgo “ņedatrošku” un nerīkotos tā...eeh,kas noticis-noticis,samīlējusies neesmu un netaisos.Žēl tik tās meitenes...Jo izrādās,ka viņš guļ arī ar manu kolēģi...(protams,es savai kolēģei neteicu,ka viņš mani arī dabūja).Un paralēli viņš raksta manas draudzenes darba kolēģei,kura strādā vietējā restorāniņā (uz kuru viņš nāk ar savu oficiālo draudzeni ēst...)nu c’mon!!!
Tātad, viņš nezin,ka es visu zinu. Negriezīšu sev vēnas:D
bet,kā man tgd rīkoties?ko man tgd teikt?Ko atbildēt,kad viņš rakstīs? Un rīt es iešu uz darbu,kur viņš noteikti būs...
...drīz viņš pārcelsies uz galvas pilsētu.Tā kā,meitenes,uzmanaties...
05.09.2018 11:57 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Es gan pateiktu visu, vismaz tās viņa draudzenes dēļ, lai nemuļķo viņu. Zinu tādu gadījumu, kur puisis gribēja jau precēt to meiteni un bērnu, bet tikmēr laida apkārt ar citām. Meitenei pat nebija nojausma, un beigās tomēr priecājas ka kāds viņai to pateica, jo turpmāko dzīvi ar tādu negribētu pavadīt.
05.09.2018 17:43 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Protams, čalis kretīns, bet nu pati arī neesi baigais enģelītis.
Nu lūk,pēc tam uzzināju,ka viñš ir attiecībās. Esmu liela,sapratu,ka esmu sexam,bet neapstājos.

well, nu lūk, un ko tu tagad cepies, ka viņs ar vēl pāris tur guļ. Kaut kāds palaistujvu ofisiņš. :D
05.09.2018 18:49 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Es domāju, ka tā draudzene, ja jau tādsa virsujājējs ir ilgu laiku, vai nu neticēs, vai arī jau pati zemapziņā saprot, ka nav līdz galam tīrs... Katrā ziņā, divu cilvēku savstarpējās attiecībās nejauktos.

Es diemžēl esmu bijusi tāda čaļa draudzenes vietā un diemžēl neko nenojautu, jo uztocējos un nekur nelīdu, telefonu un datoru nepārbaudīju utt. Nebija gan tik traki, gulējis bija ar vienu, taču centās sarakstēs dabūt gultā vēl vairākas meitenes, kuras atteica, jo izčekoja viņa soc.tīklus, kur ir bildes ar mani. Un ticiet man, jebkura normāla meitene tiešām gribētu, lai viņai atvērtu acis. Es lasīju, ko viņam atbild meitenes - ''Tev taču ir draudzene, pilns internets ar bildēm utt..'' Un vienīgais, par ko es domāju - nu kāpēc NEVIENA man neuzrakstīja? Būtu daudz ātrāk un vieglāk izšķīrusies.
Bija gan arī tādas, kas sauca mani par ''draudzenīti'',teica, ka gan jau es esmu nenormāla un vēl sazin kāda.. pavilkās līdz, plānoja tikties.. Par šo man tiešām bija šoks, jo vienmēr esmu ticējusi sieviešu solidaritātei, atvērās acis, ka tas uz visām neattiecās (t)
05.09.2018 20:19 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
kā man tgd rīkoties?ko man tgd teikt?Ko atbildēt,kad viņš rakstīs? Un rīt es iešu uz darbu,kur viņš noteikti būs...

Pieņemu pieredzi un dodos tālāk. Rīt noteikti mani sveicinās un mēģinās uzsākt sarunu,bet cik saprotu no padomiem,jāignorē.

Tu pati pateici un jau no paša sākuma zināji ka nekas nopietns jums tur nebūs, bet tikai sekss, pašai ir sagribējis piedzīvojumus un Tu tos esi dabūjusi. It kā saki ka ir jāignore viņu, kas nu gan neliecina ka esi pieņēmusi situāciju. Ja ar Tevi gribēs turpināt komunikāciju, tad pasaki ka jums ir bijis labs sekss, viss bija forši, bet tagad gribas ko citu un viss.
Vismaz es Tavā vietā nevienam neko nestāstītu, uzskatu ka katram pašam ir sava galva uz pleciem un ir jāsaprot ko cilvēks grib priekš sevis un ko sagaida no citiem.
05.09.2018 22:44 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un protams tas aizgāja līdz “gultai”.Nu lūk,pēc tam uzzināju,ka viñš ir attiecībās. Esmu liela,sapratu,ka esmu sexam,bet neapstājos.

Nu te arī tava vaina. Tāpat viņš gulēja ar citu vienu dienu, ar tevi citu dienu. Nē, kad parādās vēl kāda mīļākā bez sievas/draudzenes tad gan, ak vai, ego ievainots, jo neesi labākā mīļākā.
05.09.2018 23:10 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Neesi tik laba, lai ar tevi pietiktu. :D
05.09.2018 23:11 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Reiz tikos ar vienu tādu. Tikai tad, kad uzzināju, ka tieku krāpta, nāca gaismā fakts, ka viņam krāpšana ir gluži vai kā sporta veids - esot attiecībās, krāpj ar citu. Tad izšķiras, saiet kopā ar to citu, bet drīz pēc tam sāk krāpt to citu ar vēl kādu citu. Un tā tā ķēdīte iet uz priekšu. Dažās attiecībās esot, krāpj ar divām vai trim vienlaikus. Kāpēc? Jo ne jau tāpēc, ka sievietes sliktas, bet tāpēc, ka pats tāds, kurš citādi nemāk, nevar un negrib. Kad uzzināju, ka tādam neesmu vienīgā, izbeidzu attiecības un pilnībā pārtraucu jebkādus sakarus - ignorēju vēstules, zvanus, īsziņas. Ja redzēju uz ielas, pagāju garām kā tukšai vietai. Protams, Tavā gadījumā ir citādi, jo nebijāt attiecībās un zināji, ka Tev tiek iedalīta mīļākās loma, taču, neskatoties uz to, es vienkārši liktos mierā un viņu ignorētu, nevis censtos kādai atvērt acis. Ignorēšana bieži vien ir daudz labāks ierocis kā mēģināšana tādam rakstīt, kaut ko teikt, skaidrot vai atriebties. Lai vārās savā sulā un gan jau karma reiz izdarīs savu darbiņu!
06.09.2018 00:09 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
It kā trūktu brīvu vīriešu ar ko vienkārši gulēt

ne visi brīvie vīrieši ir labi gultā :-D
Pārstātu kontaktēties un atrastu citu vīrieti, ar ko priecāties, nesāpinot kādu nabaga sievieti,Kas neko nenojauš.

Mana pieredze rāda, ka daudzas tās sievietes, kas ir ilgās attiecībās nojauš gan šādu faktu, tikai uzskata, ka tā būs kārtējā sidechick, kas pēc laika pazudīs.
Rīt noteikti mani sveicinās un mēģinās uzsākt sarunu,bet cik saprotu no padomiem,jāignorē.

kas tas par bērnudārzu. Tikko bija tevī, skūpstījāties un gulējāt, bet pēkšņi es tevi nepazīstu! Lūdzu nepazemo sevi šādi un neklausies šādos komentāros. Ieteiktu vai nu pateikt, ka neinteresē tev viņš vairāk kā vīrietis tieši seksa plānā, kas izklausās, ka nebūs patiesībā, vai turpinātu gulēt ar viņu.
06.09.2018 08:07 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Katrai no jums ir taisnība. Laikam nav tādu pareizo “formulu” kā rīkoties. Katrs rīkojas pēc saviem ieskatiem,uzskatiem,audzināšanas un principiem. Es neko nenožēloju. Kā ir-ir.Drīz tāpat vairs neredzēsimies.Un tā tam bija jānotiek.
Šodien pasveicināšu, parunāšu bez sexuālas pieskaņas un viss:)Neesmu ļaunatminīga.
Foršu dienu jums visām!
06.09.2018 09:16 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Es noteikti nerakstītu viņa draudzenei, tā pat kā iepriekš minējā, ignorēšana arī tādu bērnu spēle.
A zin kāda viņam būs sajūta ka Tu runājies kā runājies un nevar vairs tevi dabūt :-P
Kā tev gāja Vietējā šodien darbā? Kāda bij tava reakcija uz viņu?
07.09.2018 02:08 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Labrīt! Parasti viņš tik agri cik es nekad nedodas uz darbu. Šajā rītā viņš bija agrāk par mani. Protams, kā jau bija gaidāms, viņš uzrakstīja(jo redzēja,ka esmu darbā). Čatojām,bet no manas puses bija atturīgs dialogs(bez sexuālas pieskaņas,tīri pieklājīgas atbildes)...viņš protams vedināja uz sexuālu dialogu, izteica daudz komplimentus utt. Bēdājās,ka es tikai pēc pāris dienām tikai te atkal būšu. Stāstija,ka no galvaspilsētas vēl braukās te brīvdienās:D Beigās uzrakstija vai var mani pēc darba satikt...samīļot...teicu,ka uz brītiņu varu..parunāt. Satika mani,liecās mani skūpstīt,bet es teicu, ka būs labāk apstāties,nevēlos. Protams, samulsa, bet no situācijas izgāja ar komplimentiem, ka vienalga esmu satriecoša utt. Novēlēju, lai viss izdodas. Tad pajautāja vai būšu darbā arī nākošo reizi (kaut arī-kāds sakars?:D) un ka viņš mani gribot! Teicu,nesanāks,ka man jāiet. Un tad apskāvāmies,viņš novēlēja jauku vakaru un viss.
Pa lielam neviens neko nav zaudējis. Sexu var dabūt jebkur.
07.09.2018 08:48 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Teicu,nesanāks,ka man jāiet. Un tad apskāvāmies,viņš novēlēja jauku vakaru un viss.

Seriāls....
Tagad pārsteidz viņu....ievelc viņu kādā apkopēju istabā, izdari, kas jādara un atkal pasaki ardievas. Pēc tam gan vairs nepievērs viņam uzmanību. NU vismaz 2-3 dienas.
07.09.2018 08:52 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Seriāls....
Atradu kā taisīt uzkodas
07.09.2018 08:55 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Žēl, ka ir tā jaunā datu aizsardzības regula.
Ja šitādi tipiņi ir, sievietēm būtu jāzina.
07.09.2018 08:55 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Žēl, ka ir tā jaunā datu aizsardzības regula.

Cik man stāstīja speciālists, kas ieviesa šo mūsu firmā, tad regula paredz sodus juridiskā personām. Pagaidām naudas sodi nav attiecināmi uz fiziskām personām. Laikam jau tad viss ko esošajā brīdī kāds var likt, ir atsaukt kādu informāciju, bildi, kas ir pretstatā ar datu regulu.
07.09.2018 08:59 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Jebkurā gadījumā tie ir sensitīvie dati un ja publicēts vārds uzvārds vai foto, Google search to uzrādīs, meklējot konkrēto personu.
07.09.2018 09:02 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Ja viņš tev neko nav solījis, tad palieto un pamet, beigās arī mierīgi pasakot, ka zini, ka neesi vienīgā un tāpēc visu izbeidz, jo esi vairāk ko vērta.
07.09.2018 10:13 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Ja viņš tev neko nav solījis, tad palieto un pamet, beigās arī mierīgi pasakot, ka zini, ka neesi vienīgā un tāpēc visu izbeidz, jo esi vairāk ko vērta.

Tā kā nopietni?! :D
Visu laiku bija tā vērta, lai būtu viena no vairākām - kad vīrietim sagribējās, un pati turklāt tam piekrita, bet tagad pēkšņi vairāk vērta? :D
07.09.2018 10:22 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Tā kā nopietni?!
Visu laiku bija tā vērta, lai būtu viena no vairākām - kad vīrietim sagribējās, un pati turklāt tam piekrita, bet tagad pēkšņi vairāk vērta?

Feminisms dara savu - ir daži draugi, kuri nevis paši medī sievietes, bet viņus medī un viņiem tas līdz kaklam. Uz jautājumu, vai tad nu tik traki ir, ka pilnīgi grūti atšūt, viņi atbild, ka tagad sievietes, kas pārgulējušas ar kādu, uzskata to par sasniegumu, jo tas nozīmē, ka ir radījušas par sevi interesi un ieguvušas trofeju, apmēram tāda tā galvenā doma. Vai tas patiesi ir feminisms, vai gluži vienkārši laikmeta problēma, kad daudzām trūkst daudz maz regulāra un laba seksa - par to var katrs spriest pats.
07.09.2018 16:16 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Ja runājam par to “trofeju”būšanu.Es sevi pieskaitu tām sievietēm,kuras nekaras kaklā,pat ja ļooti otrs patīk.Man labāk patīk,ka man karas kaklā:D un varu iedot “kurvīti”:D bet nepārprotat,tas nenotiek katru nedēļas nogali:D Šī bija sava veida pieredze. Nebiju kādam bijusi “mīļākā”..un tā bija ziņkārība-kā tas notiek...?Sapratu,ka var taču rasties jūtas un ko tad?Ja zinu,ka meiteni nepametīs. Varbūt būtu turpinājusi tālāk gulēt ar viņu,ja nezinātu,ka esmu “ceturtdiena”. Tomēr tādā harēmā es nepiedalos:D
07.09.2018 17:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits