Padoms?

 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Sveikas!
Vēlējos uzzināt ko jūs darītu tādā situācijā.Vēlējos saprast vai man ar kādu sakrīt viedoklis un rīcibas plāns. Mēģināšu īsi.
Šovasar iepazinos ar vīrieti. Strādājam vienā ēkā, bet ne darba vietā.Viņš sāka mani sveicināt, uzsmaidīt,nest šokolādes.Būdama brīva (nesen) sev neko neliedzu.Nodomāju,šī ir mana iespēja (pirmā pieredze) bez saistībām kko pasākt. Iedevu savu nr. (ko nekad nedodu nevienam nepazīstamam cilvēkam).Sākās intīma rakstura sarakstes utt. Un protams tas aizgāja līdz “gultai”.Nu lūk,pēc tam uzzināju,ka viñš ir attiecībās. Esmu liela,sapratu,ka esmu sexam,bet neapstājos. Tgd,protams,ja varētu atgriezt laiku atpakaļ,ieslēgt savu mūžīgo “ņedatrošku” un nerīkotos tā...eeh,kas noticis-noticis,samīlējusies neesmu un netaisos.Žēl tik tās meitenes...Jo izrādās,ka viņš guļ arī ar manu kolēģi...(protams,es savai kolēģei neteicu,ka viņš mani arī dabūja).Un paralēli viņš raksta manas draudzenes darba kolēģei,kura strādā vietējā restorāniņā (uz kuru viņš nāk ar savu oficiālo draudzeni ēst...)nu c’mon!!!
Tātad, viņš nezin,ka es visu zinu. Negriezīšu sev vēnas:D
bet,kā man tgd rīkoties?ko man tgd teikt?Ko atbildēt,kad viņš rakstīs? Un rīt es iešu uz darbu,kur viņš noteikti būs...
...drīz viņš pārcelsies uz galvas pilsētu.Tā kā,meitenes,uzmanaties...
05.09.2018 11:57 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Death-ir jau ir tā neforšā sajūtiņa,ka pirmdien viena, otrdien draudzene,trešdien viesmīle,ceturtdien es un brīvdienās draudzene...
Esmu labāka nekā viņam šķiet un tapēc vairs viņam sevi nedāvināšu:) Maximums pieklājības pēc atbildētu uz sasveicināšanos.
05.09.2018 13:00 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Death-kārdinājums liels.Bet es ticu,ka šeit ir gudras sievietes un atpazīs tādu “babņiku”:D
P.S.Bet nekad neaizmirsīšu to(pertīgo)sajūtu,kad kolēģe sāka stāstīt par saviem un viņa piedzīvojumiem.Brr.
05.09.2018 13:04 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Esmu labāka nekā viņam šķiet un tapēc vairs viņam sevi nedāvināšu Maximums pieklājības pēc atbildētu uz sasveicināšanos.

Šis, manuprāt, ir labākais variants, ko darīt šajā situācijā. :) Vnk izstājies no spēles.
Bet nekad neaizmirsīšu to(pertīgo)sajūtu,kad kolēģe sāka stāstīt par saviem un viņa piedzīvojumiem.Brr.

Varu iedomāties. :D Viņa zina, ka jūs arī špiļi viļi? :D
05.09.2018 13:12 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Death-nē,kolēģei neteicu,ka arī es ar viņu špiļi viļi.
Zinot,ka esmu “ciets riekstiņš”,ka puišiem nākas pasvīst ilgāk mani dabūt uz randiņu(vai dabūt pat nr.),tad man atdzīties kolēģei par ko tādu ir kauns jau pašai pret sevi. Un kolēģi tik pat kā nepazīstu,jo trešajā tikšanās reizē viņa muti neprata turēt un izstāstija man savus “gultas” piedzīvojumus ar viņu.Norakstu to uz viņas jauno vecumu.
P.S. Pastāstīšu savu variantu ko gribēju realizēt.(Tgd whatsupp stāv ziņa no viņa-,tur ir tikai “čau”). Tātad,es biju iecerējusi vai nu sarakstē vai dzīvē pateikt šo:
”Klau,man bija forši un jautri ar Tevi!”Paldies” par pieredzi,bet es domāju,ka labāk tikšos ar brīvu vīrieti.Ak un jā,neiztraucies,mūsu noslēpums pie manis ir drošībā.Bet par kolēģi gan nezinu,viņa jau trešajā tikšanās reizē man izstāstija jūsu piedzīvojumus.Novēlu sasniegt visi,kas iecerēts!” Aptuveni tā:D
05.09.2018 13:28 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
”Klau,man bija forši un jautri ar Tevi!”Paldies” par pieredzi,bet es domāju,ka labāk tikšos ar brīvu vīrieti.Ak un jā,neiztraucies,mūsu noslēpums pie manis ir drošībā.Bet par kolēģi gan nezinu,viņa jau trešajā tikšanās reizē man izstāstija jūsu piedzīvojumus.Novēlu sasniegt visi,kas iecerēts!” Aptuveni tā

Ha, var arī tā, tikai tad saki dzīvē, lai nav tā, ka viņš uzraksta "sk", un viss. :D Tu taču gribi redzēt viņa emocijas, ja jau esi izdomājusi, ka vajag kaut ko teikt, nevis vienkārši ignorēt to visu un viņu. Sarakstē nebūs nekā jautra :D
05.09.2018 13:33 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
neiztraucies,mūsu noslēpums pie manis ir drošībā.Bet par kolēģi gan nezinu,viņa jau trešajā tikšanās reizē man izstāstija jūsu piedzīvojumus.
O, jā!! :D
05.09.2018 13:36 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Death-taisnība:D
05.09.2018 13:44 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un kāpēc tev viņu vēl jāmierina, ka noslēpums drošībā ?? Man laikam nesaprast kā var tādu pretekli vēl aizstāvēt. Nejau ka man būtu bijusi cerība uz viņu vai ka tavā vietā, vnk tādu krāpēju tipiņi riebjas paši par sevi un tādiem tieši kāds spēriens pa kājstarpi būtu tieši laikā :D
05.09.2018 14:11 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Ja jau tik ļoti gribās tam dzekam ieriebt (uzrakstīt kaut ko riebīgu, pateikt draudzenei), tad jau viņš tev nemaz tik vienaldzīgs nav kā tu te stāsti.
Liecies mierā, pasaki arrivederci un aizej pārbaudīties uz STS, HIV, B,C hepatītu utt.slimībām.
P. S. Domāju tā draudzene nav tik stulba kā tev liekas, sen jau nojauš par dzeka gājieniem - tātad viņai viss apmierina.
05.09.2018 14:11 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Nodomāju,šī ir mana iespēja (pirmā pieredze) bez saistībām kko pasākt.

Tu tak gribēji bez saistībām. Tu domā šim jāstrādā tikai vienpusēji? Ja viņš būtu tikai Tev, tad tas būtu tomēr piesiets gadījums. A tā...izbaudi dzīvi bez saistībām :-D
05.09.2018 14:15 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Jāsaka godīgi, tavi vārdi īsti neiet kopā ar darbiem. Diskusijas pieteikumā teici, ka pati gribi tikai izklaidi, bet vēlāk uzzinot ka viņam arī ir citas, tev sāk kaut kas nepatikt. Varbūt patiesība ir tāda, ka tu gribēji būt viņa draudzenes statusā? Tagad jūties aizskarta, ka nemaz neesi tik īpaša un laba, un tik "ciets" riekstiņš kā tu te sevi pasniedz katrā otrajā komentārā, jo diskusijas pieteikumā, laikam "riekstiņš" nemaz tik ciets tomer nebija. Tagad peries kā ievainots zvērs un domā visādus veidus kā nu viņam ieriebt, lai gan viņš tev neko solijis nav un tu nemaz pati neko vairāk (vismaz tā teici) par izklaidi negribēji. Ja jau tev būtu tik ļoti vienalga tu nemaz nedomātu "iespaidīgos" atvada tekstus, kuri, starpcitu, izklausās, tā, itkā gaidi no viņa kādu atbildi, lai viņš tagad tavā priekšā attaisnotos utt. Ja cilvēkam ir vienalga, tad viņam ir vienalga un viņš nemeiģina iespringt par to, kā labāk, smukāk viss izklausītos + tu pat esi gatava savu kolēģi "mest zem riteņiem", tādējādi savu rīcību atainojot ar to, ka tagad uzmetīsies par balto bruņinieku nabaga sievietēm. Pēc visa tā ko taisies darīt, gan jau varbūt, viņam tās citas pazudīs un esmu pārliecinās, ka viņš tevi lieliski abalvos ar atvadu "kniebienu" (uz ko tu promas piekritīsi) par tavām lielajām pūlēm atbrīvot nabaga sievietes no lielās cūkas - Vīrieša. Kā saka ja nav man, tad nav nevienai ;-)
05.09.2018 14:21 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Peekaboo-arī fakts!
Jaedtades-negribas ieriebt.Tik apsvēru variantus.Jūtas pret viņu man nav.
05.09.2018 14:21 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Tad liecies mierā un dzīvo laimīga tālāk nevis štuko visādus variantus.
05.09.2018 14:28 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu nez....es iedomājoties sevi tādā situācijā gribētu gan bišk ieriebt :D bet nejau tāpēc ka būtu gribejusi sev tādu attiecībām vai nez ko bīdīt. Ja tā bija izklaide vnk un jūtu nav, bet uzzinātu ka guļ vēl ar citām...nu ok. Skaidrs, tad vienkārši ignorētu un attā.
Bet krāpēji riebjas kā suga un ja tāds uz mani uzdurtos, tad pačakarētu viņam dzivi aiz jautrības :D
05.09.2018 14:28 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
TheLaw-respektēju Tavu viedokli. Nē,nē,man tiešām nebija domas būt viņa “draudzenes” statusā. Un domāju,ka viss noticis tā kā tam jānotiek!Pieredzi ieguvu un izdarīju secinājumus.Turpmāk tik viegli tomēr nepadošos vīrietim:D Vērtīga pieredze,kuru man vajadzēja pieredzēt agrākā vecumā:D
05.09.2018 14:38 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Peekaboo-:D
Būs jau jāmet miers!Es tādiem gadījuma sakariem neesmu radīta:D
05.09.2018 14:40 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Pieredzi ieguvu un izdarīju secinājumus.Turpmāk tik viegli tomēr nepadošos vīrietim Vērtīga pieredze,kuru man vajadzēja pieredzēt agrākā vecumā

Skaties no gaišās puses, seksu labu dabūji (to ko tu arī vēlējies) un viss ir kārtībā, tu jebkurā gadījumā esi azigājusi kā uzvarētāja. Ja satiec viņu, tad ignori gan neliec, vnk pieklājīgi pasveicini viņu bez nekādas seksuālas pieskaņas, un ja nu gadījumā viņš grib tevi pierunāt uz vēl vienu "raundu" un prasa kāpēc vairs nevēlies, tad vnk atbildi, ka tev apnika un neko ar viņu vairs negribi (bez nekāda aizvainojuma, bez emocijām). Tas tieši liks viņam aizdomāties, ka varbūt pats nemaz tik labs nav, bet ja taisīsi drāmu, tad tādā veidā barosi tikai viņa ego, jo viņs domās, ka esi greisirdīga un nespēj samierināties, ka viņu nedabūji sev. Manuprāt, labāk ir viņa atmiņā palikt kā sieviete, kura vairs viņu negribēja, nevis kā drāmu karaliene. Veiksmi tev.
05.09.2018 14:50 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
TheLaw-Vērtīgs padoms!Paldies;)
05.09.2018 14:58 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Klasiskais babņiks, iekarojis visu ciemu. Kas Tev jāsaka? Neko, ignors un viss. Ieliec visu pieredzi mapītē zem nosaukuma "SHIT HAPPENS" un aizmirsti.

+ + +
Es netērētu savu laiku un nervus kaut kādu tur intrigu vai baumu uzturēšanai .
05.09.2018 15:25 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Izlasot TheLaw komentāru, jāpiekrīt par ignorēšanu.
Dzīvē jau visādi gadās.
05.09.2018 15:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)