Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hormonālā spirāle Fleere vai cita

 
10 gadi
Reitings 1514
Reģ: 29.01.2009
6 nedēļas pēc dzemdībām ieliku Fleere spirāli, pēc pāris dienam bija neliela vilkšana labās olnīcas rajonā, bet neliela, diskomfortu neradīja, tad sākās neliela asiņošana, kā vājas MR. Ārsts brīdināja, ka var būt smērēšanās pirmajā laikā, vot tagad nesaprotu - vai atsākušās MR? vai tā ir tā pieminētā smērēšanās? Tās kuras ir ar spirāli, kāds Jms bija pirmais laiks pēc ielikšanas?
02.09.2018 18:54 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Man šobrīd ir Fleree, ginekoloģe ieteica ielikt, jo esot piemērota arī nedzemdējušām sievietēm.
Pirmajā laikā diez gan grūti gāja, jo bija visu laiku velkoša sajūta un smērēšanās. Pēc tam gan bija arī pašas MR ierastajā laikā, bet ļoti sāpīgas. Daktere solīja, ka MR ar laiku mazināsies, bet tas tā arī nav noticis, kaut arī pagājuši jau 8 mēneši. MR ar vien sāpīgākas. Šomēnes iešu uz pārbaudi un noteikti prasīšu ko iesākt, jo nu mocīties galīgi negribās, tad jau labāk ņemšu ārā un meklēšu citu variantu.
Kāpēc tieši hormonālo liki? Esmu dzirdējusi par tik daudz labām citām spirālēm dzemdējušām sievietēm.
03.09.2018 09:17 |
 
10 gadi
Reitings 1514
Reģ: 29.01.2009
Pēc pirmā bērna ieliku zelta spirāli, bet pēc 1/2 gada izņēmu, jo MR bija ilgas (7 dienas), spēcīgas un sāpīgas. Pirms tam biju 10 gadus lietojusi OK un MR bija īsas, nesāpīgas un vieglas, līdz ar to samierināties negribēju. Pēc zelta spirāles atkal 2 gadus lietoju Ok. Tagad izrunājām ar dakteri, ka hormonālā spirāle, būtu piemērotāka. Tagad nekas nesāp un nevelk, bet tā asiņošana man neasociējas ar smērēšanos...
03.09.2018 10:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits