parāk daudz seksa

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Šodien darbā šēžot aizdomājos, ka neesmu normāla :-D
Esmu ļoti gribošs cilvēks, es varētu mīlēties visu laiku, nekad nav bijis tā, ka jā viss esmu apmierināta, pēc labi ja pusstundas atkal vajag seksu.
Nepatīk īss sekss, minimums kā divas stundas. Maksimums ir bijis 6 stundas, iespējams, ka tad biju nosacīti apmierināta.
Patīk skarbs sekss, var sist pa dibenu, žņaugt. Pašai patīk apmierināt vīrieti ar muti un mani ar pirkstiem. Patīk pavedināt, ka turas pretī, nevis kad viss notiek viegli.
Vai tas ir normāli? Jums arī gribas tik daudz seksu? Iespējams, ka esmu nimfomāne , par ko esmu daudz reiz domājusi un vajag kādu palīdzību no malas :-|
31.08.2018 14:31 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Odonella, labi, ir Tev tas sekss 2 - 6 stundas un turklāt vēl regulāri, bet reāli kur Tu tam atrodi laiku paralēli vēl strādājot?
01.09.2018 22:54 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Visi šitie "paēdīs no manas kājstarpes" teicieni mani par savu viedokli pārliecināja vēl vairāk. Tas gan nav jāskata negatīvā gaismā, vienkārši pati vari padomāt, kāpēc Tev vajadzīgs izkliegt baram svešinieku, ka, nu, tik ļoti patīk... Netaisi problēmu, kur tās nav.

+++
01.09.2018 23:06 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Nedomāju, ka tas ir normāli, ka ik dienas ir neremdināma vēlme pēc seksa, pat, ja nav ne mazākā tā trūkuma ikdienā.

Un kas ir normāli?
Jebkurā gadījumā tas, kas Tev ir normāli, ir normāli Tev, kamēr tas neliek citiem ciest. Nevienam citam Tavs "normāli" nav aktuāls.
02.09.2018 19:09 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Un kas ir normāli?
Jebkurā gadījumā tas, kas Tev ir normāli, ir normāli Tev, kamēr tas neliek citiem ciest. Nevienam citam Tavs "normāli" nav aktuāls.

Es piekrītu - katram ir sava dzīve un katrs ar to dara, ko grib. Bet kultivēt to par normu arī nevajadzētu. Ir vērts paklausīties šādus viedokļus https://www.youtube.com/watch?v=HIrQ8mKnhtQ, lai saprastu un nodefinētu, ko dzīvē gribas vairāk - bezvērtīgu un nebeidzamu miesaskāri, vai tomēr arī ko vairāk.
04.09.2018 22:43 |
 
Reitings 1
Reģ: 19.12.2021
Esmu iekārdināts uz peversībām
19.12.2021 22:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits