Dāvanas, izmaksāšana - lomu maiņa

 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Iespaidojoties no diskusijas par randiņu izmaksāšanu - daudzas teica, ka patīk, ka viņām izmaksā, pērk ziedus, dāvanas, atver durvis utt, utt. Bet - ko jūs dodat pretī saviem vīriešiem? Kā jūs viņus pārsteidzat?
Es jau kādu laiku domāju par to kā iepriecināt un pārsteigt savu vīrieti ar maziem, mīļiem sīkumiem, nu, uztaisīt jaukākas brokastis brīvdienu rītā, kādu atrakciju dāvanu karti, ko kopā darīt.. Padalaties ar to, ko jūs darat priekš saviem vīriešiem! Nu, jo citādāk, kā mana psiholoģijas skolotāja vidusskolā teica - "vīrietis jums visu apmaksā, bet ko jūs viņam pretī varat dot? tikai savu mīlestību?"
26.08.2018 00:36 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Iepriecinu ar sīkumiem, nopērku kādu T-kreklu vai pagatavoju garšīgas vakariņas (viņš pats negatavo, tāpēc prot to novērtēt) vai arī saplānoju mums abiem kādu foršu izklaidi, jo viņam pašam nav laika ne meklēt, ne daudz plānot pasākumus.
.
Bet piekritīšu, ka visvairāk ikdienā tiek novērtēts miers mājās, atbalsts darba lietās un otra motivēšana panākumiem.
26.08.2018 17:27 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nereti, ja atkārtoti dzirdu, ka vīrietis grib to vai šo un pats nepērk, tad viņam to sagādāju. Tā var būt tā pati garšviela, vai kāds mājas aksesuārs - aizkari vai lampa, vai kāda plate vai grāmata.
26.08.2018 18:10 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Gribēju rakstīt atbildē kaut ko līdzīgu raganiņas teiktajam tikai nopietnāk. Viņš man tā liek justies, ka man esot jau ir pietiekami. Viņš katru reizi var aiz priekiem ģībt par muguras masāžu.
Es gan esmu no pulciņa, kura uzskata, ka nevis vīrietis palīdz mājas darbos, bet mēs darbojamies kopā. Viņš gatavo biežāk un es biežāk pērku visu ledusskapim.
Piebildei - esmu par mīlestības valodām, zinām viens otra valodas un tur arī izpildāmies. Viņam mantiski pārsteigumi ir pēdējā pakāpē, bet piedāvāt sapirkt našķus un uztaisīt ierastu vakaru par "pidžammu ballīti" liek sirsniņai straujāk pukstēt. :-D(l)
26.08.2018 18:12 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Tā gan ir, ka citu ieteikumi var arī nestrādāt :) Man tā bija ar to pašu ex. Viņa brālis bija nesen aizvedis savu draudzeni uz kaut kādiem svētkiem uz Baltic Beach Hotel, pa dienu spa, pa nakti viesnīca utt. Viņi bija pāris, kam tādas lietas patika, bet tas brālis arī manam ex sarunāja pilnas ausis cik forši un tā, un tad viņš uz dzimšanas dienu man uzdāvināja tādu pašu braucienu. Nu, problēma tikai tāda, ka mums abiem, izrādās, viesnīcas un spa bija pie vienas vietas :D Tā vietā labu daļu vakara nosēdējām tuvējā krodziņā ar alu un ķiploku grauzdiņiem :D Katram savs :)
26.08.2018 19:05 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Elizabete. - Taisnība jau ir, tikai reizēm ir lietas par ko neiedomājas, bet kad kāds cits pasaka, tad saproti, ka tavam arī patiks :-D Bet reizēm ir arī lietas, ko laikam ja neizmēģinās, tad nezinās vai patīk vai nepatīk :-D
26.08.2018 19:23 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Mājas darbus dalām uz pusēm, gatavo viņš, 80 % apmaksā viņš- visa īre, viesnīcas vai airbnb, ceļojumi, restorāni, festivāli.
Es pārsvarā uzsaucu mums abiem lētās lietas- maltītes kafejnīcās, airbnb, kino biļetes un citus sīkumus.
26.08.2018 20:03 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Mums viss ir daudz maz līdzvērtīgi, ienākumi ir labi un abiem gandrīz vienādi. Es zinu, cik viņš nopelna, un viņš zina, cik es. Visbiežāk naudu tērējam ceļojumos, variējot ar maksāšanu. Tad viņš par hoteli, tad es par vakariņām, tad atkal viņš par brokastīm vai manām kurpēm šopingā, tad es par ieejas biļetēm apskates vietās.. Tā mēs apdāvināmies. Svētkos dāvinām ko ļoti simbolisku.
26.08.2018 22:46 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Man līdzīgi kā Londa9. Esam ķerti uz ceļošanu, tāpēc parasti nauda tiek tērēta ceļojumos. Viens iegādājas biļetes, otrs sponsorē naktsmītni, viens samaksā rēķinu restorānā, otrs biļetes apskates vietu objektos utt.. Parastajā ikdienā sanāk vienam otru iepriecināt ar it kā maziem, bet tai pat laikā patīkamiem pārsteigumiem. Piemēram, mīļāko konču nopirkšana vai plecu masāža pēc smagas dienas.
26.08.2018 23:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits