Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kārtējā tēma pr ceļojumiem

 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
Sktos pēdejā laikā ļoti daudz tēmu par ceļojumiem no kuriem var smelties kādas idejas, bet man ir sakrājušies savi jautājumi.
Uz kurieni jūs ieteiktu aizceļot, kur ir tā valsts kur visinteresantāk ko apskatīt, lai arī nav tā ka pārāk dārgi viss iznāk. Vai pa 500 e vispār normāli var kur aizbraukt skaitot kopā viesnīcu, tā uz pāris dienām varbūt 3..? (t)
25.08.2018 09:43 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Kikii1, tagad aktīvā ceļošanas sezona būs beigusies un lidojumi kļūst daudz lētāki. Iesaku piesekot Facebook pēdējā brīža ceļojumu lapām, tāpat var pasekot ceļošanas blogiem, piemēram: https://travelfree.info/. Vakar kaut kur manīju ceļojumu uz Maroku uz nedēļu nedaudz virs 200 eur (lidojums + aparamenti). Vārdusakot - jāmeklē un noteikti kaut ko atradīsi.
Ja Tev der pēdējā brīža piedāvājumi, tad vispār vari par 500 eur kaut kur pavadīt nedēļu, taupīgi dzīvojot. Vienīgi vienai ceļojot sanāk, ka Tev vienai jāapmaksā naktsmītnes. Ja ceļosi ar kādu draugu/draudzeni, tad naktsmītņu izdevumus varēsiet dalīt uz pusēm un sanāks izdevīgāk.
25.08.2018 10:25 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Uz 3 dienām ar 500 noteikti pietiks. Es tagad braucu uz Budapeštu, autobuss + gids + viesnīcas 150 eur, ieejas biļetes, izklaides un ēšana vēl 150, kopā 300 uz 5 dienām (2 no kurām diemžēl ceļš). Aizlidojot būtu ap 500. Autobuss uz nedēļu būtu ap 500 (skaitu visas ekskursijas un izklaides)
Es vispār iesaku skatīties Balkānus *izņemot Horvātiju - tur dārgi, vislētākā ir Bulgārija, bet Bosnija & Melnkalne man šķiet labi&relatīvi lēti. Uz Grieķijas salām tagad ir lētas avio tūres, bet nez, nedēļu ap 1 divzvaigžņu viesnīcu es negribētu sēdēt.
25.08.2018 11:06 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
kur ir tā valsts kur visinteresantāk ko apskatīt, lai arī nav tā ka pārāk dārgi viss iznāk.

Visur,kur neesi bijusi, būs interesanti.
Ar 500 simtiem pietiks atliektiem galiem, ja pret viesnīcu nav baigās prasības (ja der divas zvaigznes).
Pati biju Turcijā, divas zvaigznes pašā pilsētas centrā,visur kājām var izstaigāt, viesnīca uz nedēļu + avio ~250e. Citiem bija 5 zvaigžņu all in viesnīca ārpus pilsētas. Nu,tas laikam der tiem,kas neko vairāk par gulšņāšanu pludmalē negrib. Tūres var ņemt no vienīcas via tūropertora,mēs vislētāk redzējām pilsētā visos stūros no vietējiem.
25.08.2018 12:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits