Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Motivācijas trūkums un krāpšana

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Es biju ciemos pie vienas pazīstamās. Tajā dienā biju totāli bez garīgā. Viņa man jautāja vai mans draugs iet pie dāmām? Es saku nē. Viņa saka vīriešiem nepatīk tādas īgnules. Sāka stāstīt par kaut kādu raidījumu, kur sieviete sasien zirgasti, nekrāsojas, nemazgājas, nevingro, sēž visu dienu pie TV ir īgna un rezultātā vīrs esot aizgājis pie citas viņas īgnuma un zemā pašvērtējuma dēļ. Es sāku domāt vai tas tiešām dzīvesbiedram ir nozīmīgi? Ok, higiēna ir higiēna, tā ir jāievēro,
Bet ja draudzene nekrāsojas (neiet runa par tonnu kosmētikas un trejdeviņām tonālajiem un 7 pūdera kārtām dzīvoja meitenes seja) bet gan vieglu meikap dabiskuma izcelšanai, frizēšanos, nagu uzkrāsošanai utt. Un vēl arī ja meitenei ir kaut kādas problēmas, motivācijas trūkums, zems pašvērtējums. Vai tas tiešām var novest pie attiecību izjukšanas? Vai tie visi būs iegansti pēc vīriešu loģikas meklēt dzīvespriecīgāku, skaistāku,labāku?
23.08.2018 18:25 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Katrā krāpšanā ir sava situācija un savi iemesli. Bet jā, partnera mūžīgais īgnums un nevēlēšanās ko darīt, motivācijas trūkums uttt., ir liels pamats, kāpēc otram var sākt simpatizēt cita būtne, kas ir pretstats mājās sastopamajam.
Jautājums, kāpēc sieviete ir nelaimīga. Bieži vien partnerim ir liela loma tajā. Un tad pats paņem vieglāko ceļu, kur ķert tās sajūtas, kuras neprot sasniegt attiecībās. Bet tikpat labi, partneris savu laiku ir centies no visas sirds izrādīt uzmanību, radīt labas attiecības, bet otrs ir sačkojis, tikai īgnumu uz visu apkārtējo izrādījis. Nu tad nav brīnums, ka partneris aizies - vai nu pa kreisi, vai pametīs, atkarībā no vēlmes visu izbeigt, vai cerībā vēl ko saglabāt.
Un šis kaŗtējo reizi par krāpšanu runājot ir apgriežams arī uz otru pusi, kad sievietei var pieriebties neko nedarošs vecis gultā pie pults un ātri vien viņa var iekrist kādās don žuāna cilpās.
24.08.2018 09:14 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Lai neviens no abiem nemenklētu piedzīvojumus ārpus ģimenes, nevar turēties pie uzskata, ka izdari to un viss būs labi.
Nav standarta situācijas un standarta risinājumu. Tas ir īpašību un situāciju kopums kas var pie tā novest.
Var sadzīvot arī ar depresīvu sušķi, var no perfekta partnera aizmukt.
24.08.2018 08:49 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Tik tiešām piekrītu tam, ka dažas dienas sliktā paskatā un garīgajā neko nevar izpostīt. Attiecības tiek apdraudētas vien tad, ja šis drūmums un nekoptība kļuvis par dzīvesveidu.
24.08.2018 07:44 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
ja nav visa iepriekšminētā, nav arī normālas draudzenes/sievas
Tur jau tas joks, ka ir spēkā arī apgrieztais apgalvojums.
24.08.2018 02:53 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Depresijas - nē, bet nomākta garastāvokļa - iespējams.
Depresija ir slimība, kam nav sakara ar drauga trūkumu. Ar depresiju slimo arī precēti un veiksmīgi cilvēki.
Jautājums saistīts vienīgi ar nosaukumu. Vienā variantā depresija, tāpat kā jebkura psihiska kaite (iedzimta un neārstējama īpašība), ir raksturojama ar uzņēmību pret nelabvēlīgiem ārējiem faktoriem un nav no tiem atkarīga. Otrā gadījumā - ar tiešu atbildes reakciju uz šiem faktoriem (šai gadījumā slimība ir ārstējama un ir atkarīga no minētajiem nelabvēlīgajiem faktoriem).
24.08.2018 02:50 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Vai Tev nav zināms, ka depresijas visbiežākais iemesls ir tieši drauga trūkums?

Sievietēm varbūt, vīriešiem pirmās depresijas pazīmes parādās, ja nesanāk dzīvē izsisties, darīt darbu, kas kaut cik patīk un attiecīgi nopelnīt. Jo ja nav visa iepriekšminētā, nav arī normālas draudzenes/sievas, bet ja ir, tad šāds vīrietis tomēr būs diezgan pārliecināts par sevi, ar drošu nākotnes redzējumu un sievietes pašas tādam lips klāt. Nu, idejiski tā tas notiek, manuprāt, tā ka visas negatīvās emocijas vīrietim sākas caur to, ka nav atradis savu vietu dzīvē, attiecības jau ir tikai kā jauka piedeva tomēr.
23.08.2018 23:20 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Nu es runāju par gadījumiem, kad meitene sevi īslaicīgi nesakopj un nedaudz nolaižās, nevis ikdienā nekad nemazgājās. Bet nu arī tad neuzskatu par mačo rīcību, ja nokrāpj tāpēc, ka otrs īgns un sēž pie TV. Var tak aprunāties, kaut ko pamainīt, izšķirties, nevajag jau uzreiz skriet un krāpt. Bez tam, ja interesē otrs cilvēks, tad gribas arī viņam palīdzēt un saprast, kāpēc tā nolaidies.
Un ja meitene jau no sākta gala tāda bijusi, kas nekrāsojas, tad vispār nav ko sūdzēties :-D
23.08.2018 23:01 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Vai Tev nav zināms, ka depresijas visbiežākais iemesls ir tieši drauga trūkums?]
Depresijas - nē, bet nomākta garastāvokļa - iespējams.
Depresija ir slimība, kam nav sakara ar drauga trūkumu. Ar depresiju slimo arī precēti un veiksmīgi cilvēki.
23.08.2018 22:39 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Ja gribēs krāpt, tad arī krāps to kas vingro un krāsojas.
Viss ir par to, kas otram notiek galvā un kā viņš pieņem/nepieņem tevi
23.08.2018 22:24 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Mūsdienu klasika-man ir slikti, tikšu pie meitenes/puiša un dzīve uzlabosies.
Bet ja tā ir depresija, tad vajag vispirms ārstēties un tad meklēt otru pusi.

Vai Tev nav zināms, ka depresijas visbiežākais iemesls ir tieši drauga trūkums?
23.08.2018 22:23 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Krāpj gan super smukās foto modeles, gan tādas sievietes, kuras izskatās briesmīgāk pat par ātomkaru.
Tu pati būtu kopā ar vīrieti, kurš ir īgns, nemazgājas, sēž visu laiku pie TV, ir bez motivācijas un ar zemu pašvērtējumu?
Šī, tavuprāt, ir tikai vīriešu loģika - nespēt ilgi izturēt attiecības ar tādu cilvēku?

++
Nevienam, neatkarīgi no dzimuma, nepatīk cilvēki, kuri palaiž sevi un savu ārējo izskatu pašplūsmā un jā, ja tas notiek, tad attiecības tiešām var izjukt.
23.08.2018 22:18 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tu pati būtu kopā ar vīrieti, kurš ir īgns, nemazgājas, sēž visu laiku pie TV, ir bez motivācijas un ar zemu pašvērtējumu?
Šī, tavuprāt, ir tikai vīriešu loģika - nespēt ilgi izturēt attiecības ar tādu cilvēku?
23.08.2018 20:31 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10507
Reģ: 29.01.2009
Arī krāsotās un smaidīgās krāpj, tā kā nebūs īsti pareizi teikt,ka tikai īgnās krāpj.
sieviete sasien zirgasti, nekrāsojas, nemazgājas, nevingro, sēž visu dienu pie TV ir īgna un rezultātā vīrs esot aizgājis pie citas viņas īgnuma un zemā pašvērtējuma dēļ.

bet nu te jau ir tāda buķete, ka tik turies.. tur tik vīrietis ūdeni var pienest.
23.08.2018 19:55 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tajā dienā biju totāli bez garīgā. (..) Viņa saka vīriešiem nepatīk tādas īgnules. 
Kāds sakars vnk būt kādā brīdī totāli bez garīgā ^ ar >
sieviete sasien zirgasti, nekrāsojas, nemazgājas, nevingro, sēž visu dienu pie TV ir īgna (..) Un vēl arī ja meitenei ir kaut kādas problēmas, motivācijas trūkums, zems pašvērtējums.
?????
23.08.2018 19:52 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Un vēl arī ja meitenei ir kaut kādas problēmas, motivācijas trūkums, zems pašvērtējums.

Ar tādu problēmu buķeti vispār nevajadzētu ielaisties nekādās attiecībās. Mūsdienu klasika-man ir slikti, tikšu pie meitenes/puiša un dzīve uzlabosies. Ne sūda neuzlabosies, tikai vēl otram dzīvi sabojāsi. Vispār, pirms stāties attiecībās, būtu godīgi sev jāpajautā, ko es otram varu dot? Ja pilnīgi neko un vēl piedevām čīkstēšanu vai zāģēšanu, nu tad priekš kam.
Pilnībā piekrītu tavai pazīstamajai, nevienam normālam vīrietim nepatiks sieviete, kas regulāri čīkst. Jo ar to čīkstēšanu ir tā, ka jo vairāk atbalsti, jo vairāk čīkstēs, ja tas jau ir kā hobijs iegājies. Bet ja tā ir depresija, tad vajag vispirms ārstēties un tad meklēt otru pusi.
23.08.2018 19:30 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Kāda bija sieviete, kad vīrietis ar viņu iepazinas? Gan jau ka tāda, kas sevi kopa, bija smaidīga, priecīga un kas diezgan bieži mazgājas.
kur sieviete sasien zirgasti, nekrāsojas, nemazgājas, nevingro, sēž visu dienu pie TV ir īgna

Pārlasi šito vēlreiz un pajautā - kāpēc gan vīrietis pie tādas gribētu palikt? tiešam tik neizprotama situācija ir, ka jabola acis neizpratnē?
Puikām jā, vīriešiem nē

nu ja, nu ja īsti veči sakož zobus un samierinās ar to, ka sieva ir pārvērtusies par īgnu, slinku, netīru kašķu kamolu :-D
23.08.2018 18:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es ikdiena nekrasijos it ipasi vasara. Tijao mazliet ejot uz darbu.Lauliba aptuveni 17 + gadi.Bet msn ir virs un es neesmu lellite uz pasutijumu nopirkta. Es drinkstu ari hut dusmiga.
:-D
23.08.2018 18:43 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Man ari neinterese igni viriesi, kam vienmer viss slikti un talak par tv vai datoru neko neredz, noverteju ari to, ka virietis kopj sevi, regulari saposas, pievers uzmanibu tam, ko velk utt., tapec saprotu sasutumu sievietes virziena. Krapsanu neatbalstu, bet attiecibas ar ignju neturpinatu :)
23.08.2018 18:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Puikām jā, vīriešiem nē
+
23.08.2018 18:39 |
 
Reitings 63
Reģ: 27.01.2018
Pieļauju, ja cilvēkam regulāri nav garastāvokļa, tad pašam ir emocionāli grūti un nogurdinoši atrasties pastāvīgi tādā sabiedrībā, bet tas, ka uznāk dienas, kad ir slikts noskaņojums.. Tā taču visiem gadās, tas ir normāli :)
23.08.2018 18:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits