mājdzīvnieks

 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Čau, čau trešdienā!
Vēlējos pajautāt: Vai ir idejas, kā pierunāt draugu iegādāties suni, ja viņš ir kategoriski pret? :-D
Ir izmēģināts: čīkstēt, lūgties, izrādīt iniciatīvi pašai par visu maksāt, jau atradu- parādīju vairakus variantus, izskaidroju visus par, skaidroju, cik man tas ir nozīmīgi.
Tik, cik kategoriski viņš ir pret, tik ļoooti es gribu sunīti. BET uz visu ir atbilde ''nē''.
Esmu gatava turpināt cīņu, bet nu jau pietrūkst fantāzijas.:-/
22.08.2018 15:18 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Delusion, esam egoisti varbūt abi. Taisnība, bet kaut kā kompromisu jāatrod, un es vēlētos, lai tas būtu man par labu..
25.08.2018 18:40 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
es vēlētos, lai tas būtu man par labu..
^ egocentriska patmīļa attieksme ir ļoti, ļoti nesimpātiska, ToBeFree.
25.08.2018 18:44 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Un nekādi labie darbi ne darba vietā, ne mājās, ne kur citur neattaisno egocentrisku patmīļa attieksmi, lai dabūtu savu, ToBeFree.
25.08.2018 18:46 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Ka man teica paziņa, kas tas vīrs man tāds, lai aizliegtu man kaut ko par manu naudu ņemt?

Tiešām, kas tas vīrs tāds ir, lai viņam būtu jebkāda teikšana par kopdzīvi un tās apstākļiem (t) Ne jau par naudu šeit ir runa, bet gan par to, ka tam otram cilvēkam arī būs jāsadzīvo ar to mājdzīvnieku.
25.08.2018 18:48 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Selene, a priekš kam sunim māja? Viņi vieni pagalmā neko nedara. Visu dienu iekšā guļ, iziet ārā pačurāt un ienāk iekšā. Un no pieredzes - vislabākajā fiziskajā formā un vislabāk socializētie ir tie kucēni, kurus esmu atdevusi dzīvei dzīvoklī. Privātmājās dzīvojošie visi ir resni un retais tiek vests kaut kādas regulārās pastaigās. Atver durvis un ar to arī viss beidzās. Suns nīkst bezdarbībā vai nu pagalmā vai uz dīvāna. Socializēti netiek, reizi mēnesī izved pastaigā un tad man sūdzās, ka sunim uz ielas no visa esot bail. Protams, ka bail! Viņš neko vairāk par savu pagalmu dzīvē nav redzējis, pat nezin, ka ir kaut kādi citi cilvēki, ja dzīvo kur nomaļāk.
Un 4 pastaigas dienā pieaugušam sunim nevajag. Man ir viena kura labprātīgi izvēlas čurāt tikai katras 12 stundas, un tā jau no 5 mēnešu vecuma. Biežāk, acīmredzot, nevajag. Pieļauju, ka tas atkarīgs no barošanas, man suņi ēd svaigu gaļu, attiecīgi praktiski nedzer.
25.08.2018 18:54 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Bonecutie, pareizi, kas gan tā sieva tāda, lai atļautos pieņemt savus lēmumus. Jāklausa taču ir vīrs! Viņiem ir māja laukos ar zemi apkārt. Abi aziāti dzīvo ārā, korsa vasarā parsvarā pa āru, ziemā iekšā, jo kažoks īss, takši visu dienu guļ pa dīvāniem un ne sevišķi labprāt dodas kur tālāk, kā pagalmā pačurāt. Vīram pretenziju nav, ja tādas rastos, droši, ka varētu pats arī izvākties.
25.08.2018 18:59 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Cilvēkam dzīvot dzīvoklī ir ok, bet dzīvniekam spīdzināšana. Cik jocīgi!
25.08.2018 19:02 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
ToBeFree, jo cilvēki nezkāpēc ir iedomājušies, ka suņi visu dienu to vien dara, kā skrien un čurā. Jāsecina, ka nezina nevienu, kam privātmājā ir suns vai nekad nav pievērsuši uzmanību, ko dara citu privātmājās esošie suņi. Tie kuriem ļauts nākt iekšā, atrodas iekšā, kur ir cilvēki, pat ja durvis ir vaļā un nekas neliedz iziet ārā un nezinu, ko tur darīt (vienam bez jēgas mest apļus ap māju? Es īsti nezinu, ko šejienes meitenes, kas iebilst pret suni dzīvoklī, domā,ka tie suņi tur vieni dara), tiem kuriem iekšā nākt neļauj kaut kur ēnā guļ, laiku pa laikam pieceļas, aiziet līdz ūdens bļodai, padzeras un aiziet gulēt tālāk, nervozākie savas dienas vada skrienot gar žogu un aprejot visus, kas tur iet vai brauc garām - neveselīga uzvedība, neko labu par suņa psihes stāvokli neliecina, kāds aiz bezdarbības uzrok pagalmu un tad dabū par to pa kaklu no saimniekiem.
Nezinu kas ir vairāk spīdzināšana šāda dzīve ↑ vai suns dzīvoklī ar kuru saimnieks visu laiku ir kopā, dodās kopīgās pastaigās un pamētā bumbiņu, brīvdienās aizbrauc uz mežu vai vēl kur.
25.08.2018 19:12 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
Manā gadījumā draugs negribīgi piekrita. Uzsveru, ka Negribīgi.
Rezultāts?
Visa atbildība par suni ir man. Es ceļos katru rītu 6 vai agrāk lai izvestu ārā suni, kaut arī man ir brīvdiena, bet draugs tajā dienā ceļās 6. Viņš izsaka muļķīgus argumentus kādēļ to nevar izdarīt.
Kad man darbā ir maiņa līdz 21, atnākot mājās viņš reizēm nav suni pabarojis, jo aizmirsa.
Kad suns vakarā ielien pie mums gultā un ir noilgojies arī pēc drauga, kurš tikko ir atnācis mājās, man sirds vienkārši lūzt, redzot, kā suns tik ļoti alkst arī pēc viņa mīlestības un uzmanības, bet draugs viņu stumj no sevis nost.

A bet ko citu tu gaidīji? Ja jau viņš NEGRIBĪGI piekrita, tātad viņš to suni negribēja un kādēļ tu domā, ka kaut kas mainīsies? Tu jau arī droši vien solīji, ka pati rūpēsies, pati barosi, vedīsi pastaigāties, a tagad pēkšņi vairs negribas to visu darīt, bet gan uzgrūst draugam? Es tava drauga vietā vispār to suni ignorētu. Jo par suni atbildību uzņēmies tu, viņam gar viņu nav nekādas daļas. Autorei arī vajadzētu par šo padomāt un rēķināties, ka par suni būs jārūpējas viņai.
.
Kā var dzīvoklī turēt 4 vai 6 vai cik tur suņus, pie tam vēl takšus, vispār neizteikšos, nu pilnīgs ārprāts! :-O
25.08.2018 19:26 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
A kurš tur 4,6 takšus dzīvoklī? Es laikam kaut ko palaidu garām.
25.08.2018 19:32 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Harmony ir tie takši mājās. Arī, manuprāt, visai traki. Pat ja tie būtu kaķi vai truši - tas būtu traki, bet ar suņiem vēl trakāk. Jebkāds dzīvnieku daudzums, kas ir virs trīs un kuri atrodas dzīvoklī, man asociējas ar netīrību un smaku. Ziniet, kā tās vecās sievietes, par kurām reizēm ir kāds sižets TV vai medijos, kurām ir padsmit kaķi un smird no dzīvokļa, bet viņas uzskata, ka viss ir OK.
25.08.2018 19:46 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Dārta., māju vajag biežāk izmagāt un suņus kopt, nesmirdēs tad nekas. Smird nekopti, slikti baroti suņi un izkārnījumi. No īsspalvaina, kopta suņa, kas kārtojas ārā, nekas nesmird.
25.08.2018 19:52 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Visiem suņiem ir raksturīgā suņu smaka, kuram vairāk, kuram mazāk;-) Par slapja suņa smārdu nemaz nerunājot.
25.08.2018 20:13 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Cilvēki arī smird. Dažam tik pretīgas smaržas, ka vemt gribas no tās smirdoņas.
Neviens vēl nav teicis, ka man mājās smirdētu, arī tuvi draugi, kuru godīgumam var ticēt
25.08.2018 20:33 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Jā, jo tikai dzīvokļos dzīvojošie suņi tiek vesti pastaigās un tikai tiem mētā bumbiņas. Laikam neesi neko vairāk redzējusi par dzīvokli. Ārā vismaz suns ir aktīvs. Var skriet, ošņāties, rakst, spēlēties, mētāt bumbiņu. Neesmu redzējusi suni, kas dzīvuo privātmājā ar teritoriju, resnu, ko nevarētu tiekt par mikrorajonos redzētajiem mazajiem šuneļiem.
25.08.2018 22:09 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Meitenes, nevajag iet galējībās. Ir suņi, kuriem dzīvoklī labi, ir suņi kuriem mājā labi. Ir suņi, kuri ož un kuri neož. Katram, protams, tiesības uz savu viedokli, bet
Viss ir tik individuāli. Dzīvei nav vienas receptes uz visiem.
26.08.2018 07:05 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Selene, ir jau kas kaut ko dara arī privātmājā ar suni, bet lielākā daļa no tā pagalma iziet, labi ja, tikai pie vetārsta reizi gadā. Neesmu vēl redzējusi nevienu kaimiņu savam sētas sunim mētājam bumbiņu, tikai 1 no visas ielas mēdz ar savējo doties pastaigā, pārējiem tie suņi sēž aiz žoga vai sēž pie ķēdes un viss. Un viņi noteikti nekur ārā vieni neskrien un nav "aktīvi". Suns nav nekāds idiots un kā driģenes sarijies neskrien viens pa pagalmu. Viņam vajag cilvēku, kas kaut ko ar viņu dara, pretēji viņš vienkārši visu dienu gulšņā. Esmu savā mūžā redzējusi vienu resnu malinuā, un tas dzīvo privātmājā, nekad neesmu redzējusi, ka to suni kāds vestu pastaigā vai ar viņu ko darītu. Man nav ne jausmas, kā vispār malinā var var dabūt resnu, tie ir nenomrāli aktīvi suņi, kam vajag darbu, ko darīt. Drīzāk viņam tā dzīve privātmājā ir spīdzināšana, kā tad ja būtu nonācis pie kāda dzīvoklī, kas viņu vestu katru dienu 3 pastaigās.
Un es jau teicu - mani suņi privātmājā vieni ārā paliek 5-10 minūtes, tad prasās iekšā, viņiem tur nav ko darīt
26.08.2018 11:40 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Daudzas te saspiedušās :-O
Kā kaut kā NEGRIBĒŠANU var saukt par egoismu???
Margots: Judīt, es gribu seksu, lūdzu, izģērbies!
Judīte: Nē, es negribu!
Margots: Kas to būtu domājis, ka Tu esi tāda egoiste!
|-)
Suns nebūs TAVS. Ja jūs dzīvosiet kopā, suns būs JŪSU. Tas nav mans 50 nokrāsu romāns, ko ielieku atvilknē, vai drauga viskija pudele sekcijā. Tas ir kustīgs, dzīvs, ēdošs, skaņu idodošs un visu ko gribošs subjekts, kas neizbēgami piepilda telpu ar savu esamību.
26.08.2018 18:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nav padoma. Mums ir 4, periodiski kucēnu metiens Šodien paziņoju, ka iestājos rindā uz stafordšīras bulterjera meitenīti, viņš pateica, ka gribot, lai ir pelēka
Par visu maksāju es, tas ir mans hobijs, es viņus baroju, ārstēju, ja vajag, maksāju par izstādēm un visu. Nu ja nu pilnīgs čau, palīdzību neatteiks, protams, un pastaigā izved un kucēnus pabaro, kad manis nav, bet materiāli nepiedalās. Nekad nedzīvotu ar vīrieti, kas man neļautu turēt suņus daudzskaitlī. Man tas ir svarīgi un vīrietis, kas man pateiktu nē, nebūtu mans vīrietis.
25.08.2018 15:09 | nosūd
jums tagad dzīvoklī būs 5 suņi, un vēl plus ik paa laikam kucēnu bars:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O
19.10.2018 15:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nekad nedzīvotu ar vīrieti, kas man neļautu turēt suņus daudzskaitlī. Man tas ir svarīgi un vīrietis, kas man pateiktu nē, nebūtu mans vīrietis.
:-(
19.10.2018 15:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits