Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hmm!!!

 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Pačīkstēšu.
Šorīt nāca apjausma cik esmu zemu nolaidusies savā dzīvē. Dzīvoju praktiski tikai no tā prieka, kas nāk no atkarībām, medikamentiem, visu laiku labprāt gribētu aizmirsties, dzeru nedēļas nogalēs, lai nebūtu jādomā par neko. Iedzeršana ir tas brīdis kad varu atslābināties un NEdomāt. Īstā dzīve mani laimīgu nedara nemaz. Pa dienām kaut kā izturu, bet vakaros un naktīs nāk virsū tāāds depresīvais, ka gribas raudāt. Dzeru AD, bet reāli tāpat liekas, ka viss brūk un jūk, esmu vientuļniece, čakarēju draugam dzīvi ar to, ka esmu mūžīgi apsēsta ar dažām tēmām, un visam pa virsu esmu pieņēmusies svarā. Terapeite tikai mudina "tikties ar cilvēkiem", par depresiju pat nav ieminējusies. Nu nopietni, kāda ir jēga dzīvot? Mani nekas nepadara pa īstam laimīgu, nekad nemāku atslābināties un izbaudīt, vienmēr esmu saspringta, nedaru to, ko gribētu darīt. Nu vai tiešām es vienīgā tāda? Apbrīnoju cilvēkus, kas mīl dzīvot.
Vēl kāda ir gājusi cauri tādam murgam? Liekas ka problēmas nerisinu, bet vienkārši sevi nozombēju ar zālēm, lai varētu kaut kā izvilkt tās dienas.
21.08.2018 12:13 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Paga, pareizi sapratu? Tu lieto medikamentus un aizraujies ar alkoholu?
.
Kopā jaukt gadījuma pēc nav kaitīgi, ko?
21.08.2018 12:26 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Google saka, ka ir kaitīgi jaukt kopā medikamentus un alkoholu. Ir izņēmumi, bet maz.
.
AD ir antidepresanti?
.
'vienlaikus ar alkoholu (..) antidepresanti nomāc centrālo nervu sistēmu pat līdz komai'
un
'antidepresantu iedarbība tiek neitralizēta, var strauji paaugstināties asinsspiediens, izraisot hipertonisko krīzi un pat asinsizplūdumu smadzenēs'.
.
Nav brīnums, ka jūties nekā un vēl čābīgāk. Jo zāles lieto pilnīgi bez jebkādas terapeitiskas iedarbības.
21.08.2018 12:45 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
Es Tevi labi saprotu.
Pats bīstamākais dzīvē ir iekļūt posmā, kad zūd interese par ikdienu, neiepriecina vairs tas, kas agrāk sagādāja prieku. Kad vairs negribas neko jaunu. Un - kad vēl sāc jēgu dzīvei meklēt - depresija klāt. Un te atkarībām ir lielie vārti vaļā..
Un teikšu, ka domubiedri vai ļoti pozitīvi noskaņoti draugi nespēs palīdzēt. Jo iekšējais stāvoklis ir tāds, ka viss atlido kā bumerangs; līdz vispār gribas izvairīties no visiem. Un jaunu hobiju meklēšana vai ikdienas mainīšana - tās ir tikai skaistas izkārtnes. Nepalīdz.
21.08.2018 13:19 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu nav tik traki es zinu cilvēkus kuri dzer AD un brīvdienās arī iedzer , nav tā nekāda mirstamā vaina , ja vien nepieturas pie dzīves filozofijas ,kur 36dirnas gada dzerot ir jāapmeklē anonīmiem alkoholiķi :-D:-D
Par tēmu , katram ir lietas kuras dara viņu laimīgu , pamēģini to ko vēl nekad neesi darījusi ;)
21.08.2018 13:23 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Manējā daktere teica, ka pilnīgi mierīgi es varot savas zāles lietot kopā ar alkoholu. Nu, ne tā ka uzdzert uz zālēm, protams nē :-D bet tajā pašā dienā dzert drīkst
21.08.2018 13:26 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Saku uzreiz, šeit neko kvalitatīvu neieteiks. Turklāt, tas viss ir individuāli. Tāpēc soļo pie sava ārsta vai meklē jaunu, un stāsti visu, ko šeit, un ārstējies. Neklausies ne "dzērājos", ne tablešu pārlietojušās lietotājās, tas smagi beidzas.
21.08.2018 13:28 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Varbūt ir jāmaina uz citām zālēm, ja šīs nepalīdz? Dodies pie psihiatra, lai nosaka pareizu diagnozi un izraksta pareizās zāles.
Terapeite - tas ir kas? Psihoterapeite? Jo kaut kā neticas, ka profesionāls psihoterapeits, kas zin kā darbojas depresija, ieteiks tikai doties tikties ar cilvēkiem.
21.08.2018 13:32 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Zizelle, Tava daktere ir informēta par Tavām alkohola devām un lietošanas biežumu?
.
Ko viņa teica, kad Tu viņai paziņoji, ka
visu laiku labprāt gribētu aizmirsties, dzeru nedēļas nogalēs, lai nebūtu jādomā par neko
???
21.08.2018 13:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ņemot vērā Tavu pašsajūtu un antidepresantu klatbūtni .. alkohols nudien ir tas, no kā noteikti vajadzētu izvairīties.
Ir iespējams mainīt medikamentus.. bet smagākais ir darbs ar sevi.. gan jau ar to Tev palīdz psihoterapeite.
21.08.2018 13:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ārsti ir dažādi .. runā, ka esot pat tādi, kas grūtniecības laikā ļauj nedaudz uzsmēķēt :-/
21.08.2018 13:36 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Oj, ta jutos loti biezi, man prieks ilgs loti neilgu laiku, pat ja tiesam notiek kaut kas forss, skiet nu viss ir labi, bet tapat driz vien klustu nekada... man jau ta ir ikdiena, depresivs noskanojums, saspringums, muzdien jutos kaut ka ne ta. No malas, to ta nekad nepateiktu apkartejie... bet nu, kaut ka dzivoju... kad sanemsos dosos pie psihoterapeita :-D
21.08.2018 14:15 |
 
Reitings 16
Reģ: 05.06.2018
Sāc analizēt sevi pašu. Pieķer tos momentus, kuros jūties vislabāk, kas uzdzen vismaz nedaudz prieka, jautrības, laimes. Uztaisi listi ar lietām no filmām, seriāliem, kas Tev ir likušās aizraujošas - un pamēģini. Iespējams, ka tas spēs Tev palīdzēt atrast to, kas sagādā prieku. Ieteiktu arī izveidot pretējo sarakstu - lietas, kas uzdzen vēl vairāk apātiju - un censties no tām izvairīties. Un atgādini sev, ka ir "okay" atrasties šādā dzīves posmā - tas tik tiešām ir normāli, nepārmet sev, bet centies meklēt visus variantus, ko iemācīties no tā un kā tikt ārā.
21.08.2018 15:11 |
 
Reitings 16
Reģ: 05.06.2018
Un vai emocionāli neuzliec sev par lielu slogu, saucāmo pressure? Par to, kādai Tev jāizskatās, kādai jābūt dzīvei, kopdzīvei, darbam u.tml.?
21.08.2018 15:13 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Minēji, ka esi apsēsta ar dažām tēmām, drīkst zināt kādām?
Alkohols nav risinājums, tāpat kā AD ilgtermiņā. Ir jāsāk ar prāta sakārtošanu un jānosprauž viens konkrēts mērķis uz ko tiekties, piemēram, kā minēji-nomest svaru, ja tā ir par daudz. Tev noteikti sākām par kaut ko cīnīties un tiekties uz kaut ko. Nevienas zāles tavas iekšējās problēmas un depresiju neārstēs. Jautājums ir-vai pati gribi ko mainīt, vai ir labi tā kā ir?
21.08.2018 15:36 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Izklausās pēc apspiestām emocijām.
Ieteiktu atmest AD un alko un pievērsties fiziskajām aktivitātēm, kas veicina labsajūtas hormona izdalīšanos.Tas var būt sporta klubs, jogas grupa, nujotāji utml. Arī veselīga ēšana regulē hormonu līmeni uz labo pusi. Un atbr''ivojies no cilvēkiem savā dzīvē, kas tevi velk uz leju.
21.08.2018 16:25 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Ieteiktu atmest AD un alko un pievērsties fiziskajām aktivitātēm, kas veicina labsajūtas hormona izdalīšanos
Depresija ir slimība, ko var kontrolēt tikai ar zālēm, tāpēc ieteikums atmest AD lietošanu norāda uz pilnīgu nezināšanu kas ir depresija (es runāju par depresiju nevis nomāktu garastāvokli). Cilvēkam ar depresiju nelietot zāles ir tas pats, kas zāles nelietot cilvēkam, kam ir šizofrēnija. Diagnozi nosaka psihiatrs, tāpat izraksta AD, ja nepieciešams. Viss pārējais ir tikai papildus terapija - psihoterapeits, smilšu terapija, utt.
21.08.2018 19:56 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Ieteiktu atmest AD un alko un pievērsties fiziskajām aktivitātēm, kas veicina labsajūtas hormona izdalīšanos.

Cik naivam jābūt cilvēkam, lai patiešām domātu, ka šādos gadījumos kaut kāda stunda fizisko aktivitāšu uzlabos pašsajūtu un sliktās domas pazudīs. Nē, nepazudīs un pat nemazināsies, jo bez tās stundiņas sporta ir arī pārējā dzīve, un ja tā neapmierina, tad tas labsajūtas hormons būs kā cukura grauds tējā.
21.08.2018 22:26 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Depresija ir slimība, ko var kontrolēt tikai ar zālēm, tāpēc ieteikums atmest AD lietošanu norāda uz pilnīgu nezināšanu kas ir depresija (es runāju par depresiju nevis nomāktu garastāvokli).

Pareizi tu saki, ka šeit neiet runa par klīniskiem gadījumiem, vienkārši, cik esmu dzirdējusi no draugiem, pēdējā laikā AD pie pirmās izdevības izraksta daudzi ārsti, piemēram, gastroenterologs gastrīta apkarošanai, ģimenes ārsts cilvēkam pēc ķīmijterapijas sakarā ar nomāktu garastāvokli, kas ir pilnīgi normāli, cīnoties ar vēzi u.c.
Cik naivam jābūt cilvēkam, lai patiešām domātu, ka šādos gadījumos kaut kāda stunda fizisko aktivitāšu uzlabos pašsajūtu un sliktās domas pazudīs.

Tie, kas ir regulāri nodarbojušies ar sportu, piekritīs, ka tas būtiski uzlabo dzīves kvalitāti - pieaug pašapziņa, fiziskais tonuss, tu sev sāc patikt skatoties spogulī, enerģijas ir daudz vairāk, uzlabojas pašsajūta, mazinās sāpes, uzlabojas sejas krāsa. Un ja autorei ir pieaudzis svars, sports ir nepieciešams kaut vai šī iemesla dēļ.
22.08.2018 09:29 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Cik naivam jābūt cilvēkam, lai patiešām domātu, ka šādos gadījumos kaut kāda stunda fizisko aktivitāšu uzlabos pašsajūtu un sliktās domas pazudīs. Nē, nepazudīs un pat nemazināsies, jo bez tās stundiņas sporta ir arī pārējā dzīve, un ja tā neapmierina, tad tas labsajūtas hormons būs kā cukura grauds tējā.

+
Ja mēs runājam par depresiju un AD, tad viennozīmīgi jāņem vērā arī tas, ka ļoti bieži var nebūt pat fiziski spēka aiziet, piemēram, uz treniņu. Un kāda var būt motivācija nodarboties ar fiziskām aktivitātēm cilvēkam, kurš jūtas slikti arī morāli?
___
Šis: Tie, kas ir regulāri nodarbojušies ar sportu, piekritīs, ka tas būtiski uzlabo dzīves kvalitāti - pieaug pašapziņa, fiziskais tonuss, tu sev sāc patikt skatoties spogulī, enerģijas ir daudz vairāk, uzlabojas pašsajūta, mazinās sāpes, uzlabojas sejas krāsa. Un ja autorei ir pieaudzis svars, sports ir nepieciešams kaut vai šī iemesla dēļ. varbūt varētu līdzēt tiem, kuriem ir kādu laiku nomākts garastāvoklis, utml. Depresija ir kas pilnīgi cits.
22.08.2018 09:38 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Tie, kas ir regulāri nodarbojušies ar sportu, piekritīs, ka tas būtiski uzlabo dzīves kvalitāti - pieaug pašapziņa, fiziskais tonuss, tu sev sāc patikt skatoties spogulī, enerģijas ir daudz vairāk, uzlabojas pašsajūta, mazinās sāpes, uzlabojas sejas krāsa.

Un ko tu ieteiktu profesionāļiem sportistiem vai cilvēkiem, kas jau regulāri nodarbojas ar sportu, kuriem ir viss iepriekš minētais, bet klāt depresija? Vai arī tavā uztverē depresija tādiem cilvēkiem nevar piemesties?
22.08.2018 09:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!