Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bob griezums - jautājums frizierēm

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Rītdien jāsēžas friziera krēslā.
Esmu nolēmusi par labu bob griezumam.
Griezīšu nost savus garos matus. Dabīgi man ir biezi, tumši, spuraini, nesavaldīgi , grūti ķemmējami un iemetas pa kādai lokai galos.
Tām kurām ir dabīgi viļņojoši un biezi mati un šāds griezums A-line bob, kā ir?? Vai nebūšu piekalta taisnotājam?
Salasījos brīnumus, ka šis griezums strādā uz visiem matu tipiem, bet vai tā tiešām ir? Ļoti patīk šis griezums, bet nezinu vai uz maniem trakajiem matiem būs ok. Jo ir sanācis daudz izbojāt matus ar neveiksmīgiem griezumiem.
Nezinu arī kādu frizieri sastapšu rīt, jo ir arī tādi kas saka jā jā būs viss bumbās un rezultātā pēc pirmās mazgāšanas jāraud par nožēlu :-)
Labu laiku atpakaļ redzēju komentāros, ka viena no jums nogrieza šādu griezumu un pat uz viļņainiem matiem izskatās ok (neons laikam ja nekļūdos)

No matiem atvadīties gribu un pat būtu vēlams,bet šaubos par griezumu un piemērotību matu struktūrai :-)
14.08.2018 18:10 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja mati lokojas, tad arī lokosies ar tādu matu griezumu. Varēsi regulāri taisnot, vai arī keratīnu likt iekšā.
14.08.2018 18:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Jā, man bija tāds griezums. Uzsvars uz “bija”. :-D Matu struktūra gan man cita... Bet ir jāsaprot, jo īsāki mati, jo tiem ir vieglāk spuroties un lokoties - smagums tos uz leju nevelk. Man mati lokojas, bet tās lokas, ja gribējās, lai ir smuki - arī speciāli javeido ar lokšķērēm. Citādi būs nu tā tā... Un es visu laiku taisnoju - apnicīgi. (t) Tad izlēmu nogriezt pixie - un biju daudz laimīgāka. Izmazgā matus, izpūt ātri ar fēnu, izbrauc caur matiem ar kādu tekstūrlīdzekli un gatavs. 10 minūtes un var skriet. (l)
14.08.2018 18:40 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet būs grūti, ja lokojas.
14.08.2018 18:49 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Iztaisno ar keratiinu peec nogrieshanas, ja negribi draudzeeties ar matu taisnotaaju vismaz stundu dienaa. Ja mati nav dabiigi taisni, tie nestaavees taa, kaa ir bildee.
14.08.2018 18:54 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Griezums nav piemērots visiem matu tipiem, ja nu vienīgi esi gatava visu laiku veidot. Līdzīgs griezums (priekšā man bija īsāki mati) ir mans līdz šim lielākais frizūrfeils :D Jo īsāki mati, jo vairāk lokojas, un smuka griezuma vietā ir vienkārši asimetriskas lokas, kas iet uz visām pusēm. Jātaisno katru dienu, lai izskatās normāli, bet man nebija iekšā - un pašai sev nav nemaz tik viegli aizmugurē iztaisnot/saveidot. Prieks par griezumu man bija tik, cik nogriešanas dienā, kad friziere bija smuki ieveidojusi. Pēc tam sakostiem zobiem audzēju atpakaļ :D
14.08.2018 18:58 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Jā, keratīns ir risinājums. Tieši ieliku pirms 3 dienām, un šodien izmazgāju- OMG dzīve ir skaista :D(l)
14.08.2018 19:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits