Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai viņš krāps?

 
Reitings 227
Reģ: 19.10.2013
Sveikas!
Es īsti vairs nezinu ko domāt un darīt...
Esam ar draugu aptuveni 2 gadus attāluma attiecībās. Redzamies katru +- katru otro nedēļu. Viss ir bijis labi līdz šiem pēdējiem 2-3 mēnešiem, jo pēdējā laikā daudz strīdamies.
Strīdi itkā pa sīkumiem, neskaitot strīdu par dzīvošanu kopā jo viņš uz Rīgu nevēlas(un ģimenes dēļ arī nevēlas), bet es atkal nevaru pārcelties jo man tur īsti darba nav un tāpēc es negribu sevi padarīt nelaimīgu dēļ tā, ko es viņam arī pateicu. Šobrīd šo jautājumu esam atlikuši.
Nesen viņš netīšām dabūja zināt ka kāds no manas ģimenes domā ka mums ir jāšķiras, dēļ tā ka viņš negrib uzņemties atbildību arī par mani un darba ziņā arī ir kā ir.
Bet visvairāk mani uztrauc tas ko ieraudzīju viņa e-pastā. Atbilde no meitenes, kuras sludinājums bija iepazīšanās/seksa sludinājumu portālā un vakar viņš viņai prasīja numuru. Īsti viņam nepateicu ka es par šo zinu, bet viņš apgalvo ka nekad mani nekrāptu, jo ļoti ir pieķēries. Lai gan pats pirms pāris dienām teica ka šī paša iemesla dēļ man piedotu krāpšanu(par kuru man pat nav bijusi doma).
Es gribu ticēt un uzticēties viņam, bet neesmu pārliecināta ka es to vairs spēju. Es saprotu ka varbūt esmu viņu nogurdinājusi ar visām savām problēmām un ir arī spiediens par dzīvošanu, bet tāpēc uzreiz krāpt?
Es šobrīd īsti nezinu ko darīt, jo zinu ka visticamāk pierādījumus par to neatradīšu, jo viņš vienmēr telefonu atstāj "tīru" un neesam jau visu laiku kopā.
Ir kādi padomi kā šobrīd man rīkoties tālāk?
11.08.2018 08:48 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Tātad tu nevari dzīvot ārpus Rīgas, jo nebūs darba, kas ir saprotams un viņš nevēlas uz Rīgu, jo vnk negrib. Šādi esat kopā 2 gadus. Es pieņemu, ka rozā briļļu periods ir pagājis un kaut kur dziļi viņš varbūt saprot, ka negrib ar tevi pa nopietno, jo nevēlas rast kompromisu tam attālumam un dzīvošanai kopā. Tev pašai šķiet, ka šim ir nākotne? + ja atrodi ka rakstas ar citàm, netici ko viņš saka, jo visu noliegs, ir ērti taču ja satiekas un dabū regulāru seksu ar tevi. Un tas ir tikai normāli, ka pēc 2 gadiem gribi nopietnāk un dzīvot kopà, a kam viņam to? Tač tapat ērti.
11.08.2018 08:57 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Jūsu attiecībām šādā formā nav nākotnes. Attāluma attiecības darbojas tikai tad, ja pārim IR plāns kā būt kopā nākotnē. Jums tāda nav.
Kas tev svarīgāks- esošais darbs vai draugs? Abus paturēt nesanāks, tāpēc jāizvēlas. Es, personīgi, izvēlētos otro. Darbu var vienmēr atrast, bet foršu otro pusi ar ko saskan, ir grūtāk.
11.08.2018 09:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es izveletos šajā situācijā darbu, jo mani kaut kā mulsina sarakste ar sievieti no iepazīšanās sludinājuma..
11.08.2018 09:04 |
 
Reitings 227
Reģ: 19.10.2013
Par Rīgu viņš baidās, jo domā ka neiedzīvosies. + Tur ir mammas faktors. Mammai izrādās ka nesen bija 2 insults un viņš baidās ka pārējā ģimene viņu iedzīs kapā, jo neteikšu ka viņi īsti ir pie pilna prāta un mammu vienkārši nodzen. Viņš principā ir vienīgais kas mammai palīdz un rūpējās par viņu. Tāpēc tur īsti iebilst nevaru.
Gribās jau ticēt ka ir, jo viņš ir pirmais ar ko es vēlētos kāzas, bērnus utt., bet laikam jau ar prātu saprotu ka drošvien labākais ir šķirties, jo nevēlos pārvērsties par to paranoiķi, kas visu laiku viņu pārbauda.
Viedā Minka- bet tad atkal ir runa par to, kāpēc man mūžīgi viņam jāpiekāpjas? Es centos rast to zelta vidusceļu, ar ko es vēl Rīgu varētu izbraukāt, bet loģiski ka viņš noraidīja.
11.08.2018 09:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Varbūt ir iespēja jums dzīvot Rīgā kopā ar puiša mammu?
11.08.2018 09:13 |
 
Reitings 227
Reģ: 19.10.2013
Domāju ka nē, jo viņa mammai Rīga nepatīk un viņa ir tas cilvēks kurai vajag mežu. Tur viņa atpūšas no tā vājprāta kas notiek mājās.
11.08.2018 09:16 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Attāluma attiecības darbojas tikai tad, ja pārim IR plāns kā būt kopā nākotnē. Jums tāda nav.

Diemžēl varu vien piekrist šim. Ok, šobrīd jautājums atlikts. Un cik ilgi vēl tā būs? Ja vienam vai abiem no pāra nav pietiekami stipra vēlme risināt situāciju, lai tomēr nākotnē jūs varētu dzīvot kopā, tad neredzu šādām attiecībām nākotni. Un vismaz šobrīd izskatās, ka neviens no jums tiešām nav gatavs risināt situāciju.
11.08.2018 09:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
viņa mammai Rīga nepatīk un viņa ir tas cilvēks kurai vajag mežu. Tur viņa atpūšas no tā vājprāta kas notiek mājās.

.
Ja viņa mamma pārvācas dzīvot uz Rīgu, tad viņa ir prom no "tā vājprāta kas notiek mājās". Attiecīgi, var iztikt bez meža, jo nebūs no kā atpūsties. Pie tam, Rīgā un pierīgā ir gana daudz mežu, pa kuriem staigāt. Var īrēt dzīvokli kādā "mežainā" mikrorajonā.
.
Nē nu vienīgi, ja mammai ir nepilngadīgi bērni, bet arī tad - nepilngadīgiem bērniem nav labi dzīvot "tajā vājprātā".
.
Čalis sēž savā nelabvēlīgajā ģimenē laukos un neko negrib mainīt - tu arī gribi pamest darbu Rīgā un pievienoties glābt un vākt "to vājprātu, kas notiek viņa mājās"? Tev to vajag?
11.08.2018 09:23 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
bet tad atkal ir runa par to, kāpēc man mūžīgi viņam jāpiekāpjas?

Attiecības tā neveido, skaitot, kurš cik reizes kuram piekāpies. Ja viņš ir tā vērts, piekāpies. Attiecībās vienmēr ir atteikšanās no kaut kā par labu attiecībām. Galu galā viņam ir objektīvs iemesls- māte, bet tev tikai negribēšana.
bet laikam jau ar prātu saprotu ka drošvien labākais ir šķirties, jo nevēlos pārvērsties par to paranoiķi, kas visu laiku viņu pārbauda.

Un ko viņam citu darīt? Sen jau bija laiks meklēt citu, jo Tu gribi dzīvot Rīgā, bet viņš mātes dēļ nevar.
Ja viņš ir tā vērts, piekāpies! Un tad kopā domājiet praktisko pusi- kur un kā dzīvosiet, kur strādāsiet, vai viņam plānos ietilpst kāzas (lai nav jācep tēmas par ne-bildināšanu), vai plāno bērnus, cik, utt.
11.08.2018 09:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
57days ļoti logiski uzrakstīja.. varu atpūtināt savus pirkstiņus (l)
11.08.2018 09:29 |
 
Reitings 227
Reģ: 19.10.2013
Freya
Šobrīd jautājums tāpēc atlikts, jo mums šobrīd abiem nav to īsto brīžu ka varētu skriet.
Viņam jāizmācās, un man ar, lai vismaz darba ziņā man tur vismaz būtu labāka situācija.
57days
Kur nu Rīgas mežos dabūsi ogas un sēnes? :) Jo tas ir tas ko viņai vajag. Rīga viņai nepatīk jo esot smacīga, pārbāzta, nav gaisa utt.
Nav jau tik viegli. Mamma ir vienīgā kas maksā to dzīvokli, drauga brālis un māsa jau nopietnā vecumā, bet ne kur nestrādā un neko nedara. Abi attaisnojas ar grupu un to ka bijuši Jelgavā.
Nē, negribu to visu vākt, jo es viņam teicu ka pati aiziešu ciet. Runājām paši par savu dzīvokli, jo es nevaru uzstādīt ultimātu- mamma vai es.
Viedā minka- nav negribēšana. Bet es zinu ka turienes šobrīdējās vakancēs, es tur palikšu nelaimīga. Es cenšos nākt pretī, tāpēc domāju iziet šeit Rīgā kursus, lai vismaz man tur būtu lielākas iespējas.
Es esmu gatava piekāpties, bet es negribu palikt muļķes lomā, jo es dēļ viņa darītu visu, bet viņš labāk guļ ar kādu citu. Es nezinu vai spēju viņam šobrīd ticēt un viņš jau tā ir vienīgais kuru spēju tik tuvu sev pielaist. Viņš zin par manīm vairāk kā mana ģimene.
Loģiski ka viņš teiks, ka joprojām mani mīl un krāpt nevēlas, bet kā man tad uztvert to epastu no tāda saita un ja viņš vēl meitenei palūdz numuru?
11.08.2018 09:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pierīgas mežos ir gan ogas, gan sēnes. Protams, mazāk (jo sēņotāju un ogotāju vairāk), bet visādi citādi - meži kā meži, gan bekas aug, gan mellenes, gan lapsas klīst un stirniņas lēkā. Bet nu jā, ja ogas un sēnes ir svarīgākas, nekā normāla dzīve, nevis velkot 2 pieaugušus bērnus, nu tad tā ir viņas pašas izvēle, gribēt vai negribēt.
.
Tev jāizvēlas, vai tu vēlies tai bēdu ielejai pievienoties vai nē.
11.08.2018 09:48 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Biju attāluma attiecībās 3 gadus un nav bijišas nekādas sarakstes ar citām, vismaz cik zinu. Tagad dzīvojam kopā un bieži braukajam uz dzimto pilsētu kopā, ja ir vēlme var braukt katras brīvdienas. Par to saraksti, sen jau būtu saglābājusi sev kkur un paradijusi,pajautajusi, ko tas nozīmē.(t)
11.08.2018 10:01 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Viņš vispār vēlas, lai tu brauc pie viņa/uz viņa pilsētu?
kā man tad uztvert to epastu no tāda saita un ja viņš vēl meitenei palūdz numuru?

Tā, ka viņam ir par maz intīmo izklaižu:-)
11.08.2018 10:02 |
 
Reitings 262
Reģ: 23.06.2017
Kas tev svarīgāks- esošais darbs vai draugs? Abus paturēt nesanāks, tāpēc jāizvēlas. Es, personīgi, izvēlētos otro. Darbu var vienmēr atrast, bet foršu otro pusi ar ko saskan, ir grūtāk.

Foršs puisis? :-D kas sēž iepazīšanās portālos un izskatās, ka nemaz negrib dzīvot kopā? Njaa..
11.08.2018 10:11 |
 
Reitings 227
Reģ: 19.10.2013
57days
Pievienoties noteikti nevēlētos. Ja pārceltos, tad tikai uz savējo vietu, nevis uz to visu putru kopā. Neteiktu ka man tāpat ar viņa mammu būtu baigās attiecības.
LACE
Es principā tik vakar to atklāju.Kāds tieši sludinājums, nezinu. Pēc tam viņš ir tīrījis e-pastu, bet to vēstuli atstājis. Pat nav nekādas dižās sarakstes:
Viņš- Vai tavs sludinājums ir nopietns?
Viņa- Jā
Viņš- Iedod savu numuru lai varu tev piezvanīt
Kas tālāk noticis, es nezinu, bet nedomāju ka kaut kas labs.
Es viņam teicu ka viņš var arī braukt katrās brīvdienās pie mammas. Nekad to liegusi neesmu.
€rica
Skaidri nekad nav prasījis, bet vismaz liekas ka ilgojas.
Neteiktu ka mums ir maz(kad esam kopā, vismaz 3x dienā), varbūt viņam tomēr prasās kaut ko pamainīt.
11.08.2018 10:15 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Viņš- Vai tavs sludinājums ir nopietns?
Viņa- Jā
Viņš- Iedod savu numuru lai varu tev piezvanīt

Vai runa tiešām bija par seksa sludinājumu?
11.08.2018 10:17 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Dažas te pilnīgā nopietnībā iesaka, lai tu piekāpies puisim, kurš esot attiecībās ar tevi, meklē sex pakalpojumus?
Tas nav normāli. Bēdz no tāda, tur nav vīra potenciāls.
Tā vietā iegūsti izglītību, darbu Rīgā, gan atradīsi normālu vīrieti.
11.08.2018 10:19 |
 
Reitings 227
Reģ: 19.10.2013
Freya, sludinājums nāk no tāda portāla, kur pārsvarā meklē tik tāda tipa attiecības. Protams sludinājums vairs nav aktīvs, bet cik ar viņu meklēšanu esmu atradusi, tad izskatās ka jā.
11.08.2018 10:20 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Pārī vienmēr ir jābūt kādam ,kurš piekāpjas. Ja abi paliek pie sevis un palik nezin, cik gadus, tad nekas labs nebūs.
Es nepamestu darbu un nebrauktu dzīvot tur, kur darba iespējas ir ļoti mazas.
Ja prasa nr.,tad reāli grib, kaut ko sabīdīt.
Var īrēt kopā dzīvokli, kaut kur pierīgā ,mazākā pilsētā. Būs mierīgāk, klusāk, svaigāks gaiss, mazāk cilvēku, bet, manuprāt, viņi vispār negrib nekur kustēt, neko mainīt. Es arī neuzstātu, lai viņš atstāj mammu vienu, pārvāca, ja mammai ir veselības problēmas.
Manuprāt, vai Jūs trīs visi drīz sākiet dzīvot kopā ,vai arī visu izbeidziet. Bet vai Tu gribi dzīvot kopā trijatā? Vai gribi vīrieti, kurš iespējams Tevi tuvākajās dienās nokrāps?
Es Tavā vietā vnk visu izbeigtu un dotu iespēju vīrietim ,kurš dzīvo Rīgā.
11.08.2018 10:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits