Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negaidīta šķiršanas no mīļotā

 
Reitings 5
Reģ: 10.08.2017
Lieta tāda, ka ar mīļoto vīrieti bijām kopā 7 gadus, ne vienmēr viss bija skaisti un jauki, gadījās gan strīdi, gan mantu mētāšana, tomēr pielāgojāmies viens otram - kļūstot pieaugušākiem, manuprāt, mazinājās arī tie paši strīdi, sapratām kā paust neapmierinātību normālā veidā, runāt par to. Uzaugot mums abiem nebija to labāko emocionālās inteliģences piemēru, tādēļ nācās pašiem mācīties no savām kļūdām, kuru nebija mazums.
Attiecību laikā bija gan kopīgi ceļojumi, gan izbraucieni, pasākumi - teju visas brīvdienas un lielu daļu vakaru pavadījām kopā, mājās vai ārpus tām un tas bija patīkami.
Dzīvojām jau labu laiku kā ģimene, runājām paši par mājokļa iegādi, jo vēlējāmies, lai bērnus (pēc pāris gadiem plānotos)varētu uzaudzināt jau savā dzīvoklī, bez liekas pārvākšanās. Bijām konsultēties bankā un izskatījām vairākus reālus dzīvesvietas variantus. Palikām pie tā, ka vēl kādu brīdi jākrāj nauda.
Tad pēkšņi man darbā mainījās līguma noteikumi - iepriekš saņēmu noteiktu algu mēnesī, bet jaunie nosacījumi paredzēja likmi par piesaistītajiem cilvēkiem, sākumā tas nešķita tik draudīgi, domāju, ka centīšos un man viss izdosies, tomēr neizdevās vis. Tā es centos trīs mēnešus, papildus izmantoju savus iekrājumus brīžos, kad nepietika ar algu, lai samaksātu rēķinus un iegādātos pārtiku. Protams, darīju visu taupības režīmā, jo arī iekrājumi nevienam nav bezizmēra.
Kad zaudēju cerību (pie iekrājumu izsīkšanas), pateicu draugam, ka man steigšus jāmeklē cits darbs, jo nākammēnes nespēšu veikt maksājumus. Protams, viņš bija sašutis, ka tik ilgi klusēju, tomēr sapratu, ka atbalstīs, kamēr meklēju darbu. Sākumā aplūkoju vakances, kurās uz sitienu varētu dabūt darbu, bet draugs iedrošināja, ka labāk nedaudz ilgāk pagaidīt, bet atrast labi atalgotu un stabilu darbu. Kamēr meklēju atbilstošu vakanci atradu projektu, kurā piepelnīties, lai vismaz varētu iegādāties pārtiku un noņemtu naudas slogu no viņa.
Tad negaidīti notika autoavārija, kuras dēļ auto labošana bija jāgaida aptuveni 1,5 mēnešus. Auto bija lielā mērā mūsu iespēja kaut kur biežāk doties ārpus mājas, kaut vai uz laukiem. Turklāt, bez mašīnas draugs nevarēja nokļūt uz treniņiem, kur izlādēties pēc saspringtā darba.
Tieši tad viņam darbā uzradās arī sarežģīts projekts, kas prasīja ne mazums nervu...
Pēdējās nedēļas gāja visai grūti, nekur nebraucām, taupījām naudu, bijām sadrūmušāki.
Kādā pasēdēšanā ar maniem vecākiem, draugs iedzēris raudot teica viņiem, ka atbalstīs mani itin visā, jo es arī viņu atbalstīju, kad bija švakāk ar naudām. Arī man viņš teica, ka mīl mani, tic, ka dabūšu labu darbu un tad mēs varēsim iekrāt naudu un arī apprecēties...
Pēc saspringtas nedēļas viņš uzaicināja kopīgi paēst ārpus mājas, ko darām samērā reti, tur runājām par citām tēmām, viss šķita ok. Bet tad, nākamajā dienā, pēc neliela strīda viņš sadrūma, paņēma telefonu, kur kādam draugam Mesendžerī aizsūtīja garu ziņu un pēc atbildes saņemšanas cēla galdā: "Es tevi vairs nevaru izturēt, mums jau sen vajadzēja šķirties, man ir depresija, vācies ārā vai es vākšos!"
Es sapratu, ka tas tiešām ir viss, draugs pēkšņi kļuva nepieejams, auksts pret mani, nevēloties nekādus kompromisus... Tas pats cilvēks, kas vakarnakt mani apskāva un skūpstīja!? Man šķita, ka laiks dziedēs brūces, daudzi dusmu uzplūdā pasaka ko nejauku, vārdus, kurus nožēlo, tādēļ aizbraucu uz laukiem un pēc trim dienām, kad mēģināju runāt, viņš kļuva vēl nepieejamāks. Es esmu izmisumā par to, kā burtiski vienā mirklī viņš mani "izlika ārā". Tagad vienīgais temats par ko viņš runā ir tas, cik ātri varu aizvākt mantas no kopīgā dzīvokļa... Es ārkārtīgi mīlu šo cilvēku un nevēlos no viņa šķirties, bet pati joprojām pēc atsevišķi nodzīvotas nedēļas nespēju apsmadzeņot notikušo...
Vai kādai/-am no jums ir bijusi pēkšņa šķiršanās no mīļotā cilvēka? Kā rīkojāties? Sagājāt kopā vai dzīvojāt tālāk?
06.08.2018 13:13 |
 
Reitings 246
Reģ: 09.11.2012
Izklausās ka viņam jau kādu laiku ir cita, un šis ir ideals moments. bet ja šādi cilkvēks pamet tad nav ko skriet pakaļ. koncentrejies uz darbu atrodi labu darbu, un tad šis vel gribēs atpakaļ.
Jums jāpiedalās raidījumā "patiesības spogulis :D:D:D:D
06.08.2018 13:17 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Насильно мил не будешь :-(:-(
06.08.2018 13:22 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Bet tad, nākamajā dienā, pēc neliela strīda viņš sadrūma, paņēma telefonu, kur kādam draugam Mesendžerī aizsūtīja garu ziņu un pēc atbildes saņemšanas cēla galdā: "Es tevi vairs nevaru izturēt, mums jau sen vajadzēja šķirties, man ir depresija, vācies ārā vai es vākšos!"

Acīmredzot, ir kāds draugs, kura viedoklis viņam ir īpaši svarīgs. Man gan vairāk izskatās pēc "viss vienā laikā sakritis". Es gan noskaidrotu, kas tas ir par draugu un, ko Tavs draugs rakstīja, kā arī saņemto atbildi. Turklāt, nevar izslēgt, ka par Tevi ir pēkšņi kāds kompromāts pateikts, piemēram, ka Tu jau kādu laiku lakstojies ar citu un tik izmanto savu draugu, jo Tev pašlaik tā ir izdevīgi. Pēc saņemtajām atbildēm arī izlemtu, kā rīkotos.
06.08.2018 13:24 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.08.2017
Acīmredzot, ir kāds draugs, kura viedoklis viņam ir īpaši svarīgs. Man gan vairāk izskatās pēc "viss vienā laikā sakritis". Es gan noskaidrotu, kas tas ir par draugu un, ko Tavs draugs rakstīja, kā arī saņemto atbildi. Turklāt, nevar izslēgt, ka par Tevi ir pēkšņi kāds kompromāts pateikts, piemēram, ka Tu jau kādu laiku lakstojies ar citu un tik izmanto savu draugu, jo Tev pašlaik tā ir izdevīgi. Pēc saņemtajām atbildēm arī izlemtu, kā rīkotos.

Viņš pēdējā laikā bieži vaicāja savam fizioterapeitam ar kuru ir sadraudzējies, dažādas lietas, sākot no "ko veselīgu un garšīgu ēst gatavot" beidzot ar "kāda frizūra labāk piestāvēs". Draugs regulāri (katru nedēļu) apmeklē fizioterapiju muskuļu saspringuma dēļ, sapratu, ka viņi var arī terapijas laikā "paklačoties" par visādām tēmām. Reiz viņš izteicās, ka fizioterapeits, kurš pats vēl pēdējos kursos mācās, teicis: "Ja ir čakars ar meiteni, tad jāmet malā un jācopē cita, ko tur sev nervus bojāt!" Protams, ka jaunam puisim tā labu laiku arī šķiet, bet ja pāris nodzīvo 7 gadus kopā un runā par ģimeni, tad gribētos domāt, ka problēmas jāpārvar kopā...
06.08.2018 13:42 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Pēc 7 gadu kopdzīves Tev ir visas tiesības nekur neiet un neskriet, kamēr neesi precīzi noskaidrojusi visu patiesību, kas un kā. Ja džeks grib Tevi ārā no mājas pēc 2 dienām, tad lai arī klāj vaļā, kas par lietu.
06.08.2018 13:49 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Es arī gribētu redzēt no kā un kādu ziņu viņš saņēma, ka pēc tās izlasīšanas tā rīkojās, kā arī ko pats tajā garajā ziņā rakstīja.
7 gadi daudzās attiecībās mēdz būt lūzuma punkts. Pieprasi izrunāšanos, lai izstāsta, visu, kā ir, jo tie tomēr bijuši 7 gadi Jūsu dzīves. Neko citu nevaru ieteikt šajā smagajā situācijā.
06.08.2018 14:07 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Es teiktu, ka tā ziņa bija citai sievietei, viņa pateica apstiprinājumu, ka gatava kko sākt bīdīt ar viņu un viss.
06.08.2018 14:20 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu ne jau viss uzreiz grozās ap citām sievietēm.
06.08.2018 15:41 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Es teiktu, ka tā ziņa bija citai sievietei, viņa pateica apstiprinājumu, ka gatava kko sākt bīdīt ar viņu un viss.

Tur draugam būtu jābūt reālam cirvim, lai to darītu mājās draudzenes priekšā, nevis jau iepriekš noskaidrotu un tikai tad izšķirtos. :-D
06.08.2018 15:45 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
jā, kas tā par diskrimināciju, varbūt lieta grozās ap citiem vīriešiem :)
autore, tas šķiet pēkšņi Tev, viņš varbūt jau ilgu laiku svārstās (vispār par pamešanu, par kādu citu domā etc etc)
06.08.2018 16:02 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
varbūt lieta grozās ap citiem vīriešiem

(t)(t)
Fizioterapeits?? :-):-)
06.08.2018 16:19 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Nu ja nav - nav... labi, ka tagad nevis pèc kopīga dzīvokla iegàdes un 3 bèrniem
Varbūt fizioterapeitam ir savi plàni par tavu puisi?
06.08.2018 16:24 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es tā padpmāju, ko darītu es ....
Es nekur neizvāktos , pirms man nepaskaidros, tas pat nav par to , ka es nepiekrītu lēmumam , vien gribu zināt kāpēc un man uz to ir tiesības. Īstenībā es vispār neizvāktos , ja viņš šķiras ,lai lasās... Tu neesi viņu nokrāpusi vai paveikusi vēl kādu nāves grēku par kuru tevi kā suni var padzīt no mājām. Vispār viņš izklausās pēc kaut kāda šmurguļa un tāda uz kuru nevar paļauties , tev viņš tiešām ir vajadzīgs ?
06.08.2018 16:28 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Rīkotos tāpat kā wee. Un varbūt tiešām ar to fizioterapeitu kaut kas nav "tīrs"?:-D
06.08.2018 16:32 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
wee ++++
06.08.2018 16:58 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Es nekur neizvāktos , pirms man nepaskaidros, tas pat nav par to , ka es nepiekrītu lēmumam , vien gribu zināt kāpēc un man uz to ir tiesības.

+++
Tomēr kopā pavadīti 7 gadi, nevis 7 mēneši! Tas ir pietiekami ilgs laiks, lai otrs cilvēks būtu pelnījis cieņpilnu attieksmi un paskaidrojumus par notikušo! Es nepieļautu, ka cilvēks ar kuru būtu bijusi kopā 7 gadus, plānojusi kāzas, ģimeni, kopīga īpašuma iegādi, nākotni, vienā jaukā dienā pateiktu lai izvācu savas mantas un eju uz visām četrām debess pusēm. Gaidītu ne tikai paskaidrojumus, bet arī liktu gaidīt, kamēr pati atrodu sev dzīvesvietu, nevis ļautu tik vienkārši pārvilkt pāri strīpu 7 gadus ilgušām attiecībām, izmetot mani ārā kā nevajadzīgu, vecu lupatu.
Protams, pēc tā visa, nepiedotu un attiecības nemaz necenstos atjaunot, jo man momentāli zustu jebkāda cieņa un respekts pret vīrieti, kurš var vienā jaukā dienā pateikt, lai eju kur acis rāda.
06.08.2018 17:01 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es gan domāju ka tas pēķšņi bija tikai tev, viņam gan jau bija bijušas pārdomas pirmstam, tas "draugs" iespējams tikai viñu iedrošināja pamešanas jautājumā. Katrā ziņā es noteikti pieprasītu paskaidrojumus un arī nekur neizvāktos.
06.08.2018 17:09 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Bet vai tu pēc kaut kā šāda vispār varētu būt ar viņu kopā, pat ja viņš "pārdomātu"?
.
Vienīgais iemesls nesavākt mantas un neiet prom ir tas, ka dzīvesvieta kopīga - lai viņš iet prom.
06.08.2018 18:28 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Reiz viņš izteicās, ka fizioterapeits, kurš pats vēl pēdējos kursos mācās, teicis: "Ja ir čakars ar meiteni, tad jāmet malā un jācopē cita, ko tur sev nervus bojāt!"

Šeit arī varētu būt atbilde.. Pēc tā, ka viss sliktais kopā sakritis un ir nervu iespringums dēļ kā jāiet pie fizioterapeita, ir labāk, ja atrasts iemesls - TU, no kura jātiek vaļā.
06.08.2018 18:32 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Īstenībā es arī domātu, vai palikt kopā ar viņu, pat ja vīrietis pārdomā lēmumu par šķiršanos un tomēr grib palikt kopā. Man būtu paranoja, vai viņš atkal kādā brīdī neizdomā pateikt, lai pakoju mantiņas un lasos, esmu viņam apnikusi. Pat ja tu viņu mīli, padomā, cik laimīga tu būtu, ja jūs atkal saietu kopā. Man noteikti būtu iekšā tās bailes, vai viņš atkal nepārdomās, pat ja ārēji nekas par to neliecinātu.
06.08.2018 18:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!