Smēķēšana

 
Reitings 54
Reģ: 07.07.2018
Sveiki. Problēma ir tāda, ka mans mīļotais cilvēks smēķē, esmu ar to samierinājusies, bet ik pa laikam saku lai to nedara. Un te nu vienā reizē viņa draugs saka, lai nemainu cilvēku, bet pieņemu tādu, kāds viņš ir. Mīļotā cilvēka draugs dēļ šīs tēmas bija izšķīries ar bijušo. Manas domas tādas-pīpēšana nav cilvēka būtība, tādēļ nenāks par sliktu ik pa laikam kko pateikt šajā sakarā. Kādas ir Jūsu domas?
04.08.2018 08:57 |
 
Reitings 91
Reģ: 06.02.2018
Es nemaz nesāktu satikties ar tādu, kurš visu laiku smēķē. Pati zinu, ka viens otru ātri izbesītu ar pretējiem uzskatiem. Varbūt vēl varētu pieciest, ja būtu tikai t'ds svētdienas smēķētājs, kurš ikdienā nepīpē.
04.08.2018 12:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Patiesībā pirmatnējais cilvēks ē
a tu esi pirmtanejais cilveks ja? Nu tad jau tev driz jamirst...vini ilgfi nedzivoja, un zobi tev jau izbirusi?:-D:-D:-D
04.08.2018 12:31 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Bija kas dzīvoja ilgi un dikti un kļuva par bara vadoņiem, šamaņiem vai viedajiem. :-D
Es esmu pirmatnējā cilvēka radinieks- no dabas nācis un pie tās arī pieturos ;-)
04.08.2018 12:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bija kas dzīvoja ilgi un dikti un kļuva par bara vadoņiem, šamaņiem vai viedajiem.
Viedie PIRMATNEJIEM....gada perle:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
04.08.2018 12:37 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es esmu pirmatnējā cilvēka radinieks- no dabas nācis un pie tās arī pieturos
tev tacu jadzovo ala un jamedi mamuti, jaed bez sals un nevar lietot intenetu:-D:-D:-D
04.08.2018 12:38 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vieds nozīmē gudrs, domāju,ka Elle domāja, viedajiem=gudrajiem.
Es gan neko neredzu sliktu,ka pasaka,ka nepatīk smēķēšana, bet nu ja otrs negrib atmest,tad neko,vai nu samierināties vai zaget tālāk,tik zāģēšana ne pie kā laba nenovedīs.
Atmest varēs tik tad kad pats gribēs:-).
04.08.2018 13:35 |
 
Reitings 159
Reģ: 21.02.2017
Mans miljotais agraak piipeeja.man tas nepatika.pirms musu 9 gadiem vinjs saka lietot tabletes pret pipesanu.palidzeeja.tagad vinjs nepipee jau gandriiz jau pus gadu.8-)
04.08.2018 13:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
pirms musu 9 gadiem vinjs saka lietot tabletes pret pipesanu.palidzeeja.tagad vinjs nepipee jau gandriiz jau pus gadu.
:-O:-O:-O:-O jezus 9 gadus lieto pret pipesanu tabletes, kaut akdu kimoju un nepipe tikai 6 menesus...:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O
04.08.2018 13:51 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Kad iepazinos ar savējo, pīpēju, bet viņam tik ļoti tas nepatika, ka man pašai nepatika tas, kā lieku viņam justies un kā sevi pasniedzu. Agrāk, kad devāmies ilgākā izbraucienā, varēju teikt, lai piestāj, jo man jāuzpīpē. Atceros, cik ļoti viņam nepatika tas, ka iekāpu atpakaļ mašīnā smirdīga. Viņš pat neko neteica, nezāģēja, bet es sajutos riebīgi, ka mīļotais manis dēļ rauc degunu un kādu laiciņu nealkst dot buču. Reiz gan skumji piebilda, ka mani mati ož nesmuki. Bet tagad... es nejūtos ierobežota vai kontrolēta, bet ikdienā vairs nepīpēju. Necenšos izlikties labāka nekā esmu, jo šad tad, kad tiekos ar tuvu draudzeni, kura ikdienā smēķē, uzpīpēju. Kad atnāku mājās, viņš uzreiz jūt un pavaicā - pīpēji? Uz ko es godīgi atbildu - pīpēju. Ar to arī diskusija beidzas.
Var jau likties jocīgi, bet man liekas, ka tā cigarešu atkarība ir galvā. Tikpat kā vairs nepīpēju ne jau tāpēc, ka kāds man neļautu, bet gan tāpēc, ka blakus cilvēks iedvesmo būt veselīgākai, kādu es pati sevi alkstu redzēt. Jo smēķēšanu tomēr uzskatu par netikumu, kas var šķist kaifīgs, bet tomēr ir un paliek kaitīgs. Katram pašam jānonāk līdz tai sajūtai. Ja autores draugs sāks apsvērt atmešanu, tad var viņam palīdzēt ar iedvesmošanu un, kad salūzt, tad arī nelielu kaunināšanu (lai pats skaidrāk apzinās, ka skrien prom no paša uzstādīta mērķa). Bet ja vīrietim pīpēt patīk, problēmu neredz, uzskata, ka apzinās, ko dara, tad tā nav palīdzēšana, tā ir zāģēšana. Jāpiecieš, ja grib būt kopā.
04.08.2018 14:31 |
 
Reitings 101
Reģ: 18.11.2013
Ellle,vispār jau tas ir totāls stulbums,uzskatīt,ka smēķētājs jūt smaržas vai garšas sliktāk par nesmēķētāju.
Un es piekrītu Rīdziniecei - es labāk ošņāju cigarešu dūmus nekā cilvēku,kas nemazgājas regulāri,ķermeņa smaku.
04.08.2018 14:47 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
vispār jau tas ir totāls stulbums,uzskatīt,ka smēķētājs jūt smaržas vai garšas sliktāk par nesmēķētāju.

Vispār par to runā ārsti.
04.08.2018 15:08 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
uzskatīt,ka smēķētājs jūt smaržas vai garšas sliktāk par nesmēķētāju.

Vispār tas ir pierādīts fakts
04.08.2018 15:09 |
 
Reitings 159
Reģ: 21.02.2017
neee...vinjs saaka lietot taas tabletes 12.02,un liidz pat shai dienai nepiipee.
04.08.2018 17:06 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Man vispār nepatīk cilvēki, kuri uzskata, ka viņiem ir bez maz vai pienākums citiem nepārtraukti atgādināt par kaut ko, kas viņiem nešķiet pieņemams. "Nesmēķē, tu labi zini, cik tas ir slikti!", "Nu kāpēc atkal nopirki aliņu, tu taču zini, cik alkohols ir kaitīgs!", "Nesaprotu kā vari ēst gaļu, vajag ierobežot tās patēriņu!", "Neēd tik daudz saldumu, es jau vairākkārt atgādinu, ka tas nenāk par labu!" utt.,utjp.. Var pateikt vienreiz, nevis (
pīpēšana nav cilvēka būtība, tādēļ nenāks par sliktu ik pa laikam kko pateikt šajā sakarā.
) uzskatīt par savu pienākumu ik pa laikam atgādināt cilvēkam to, ko viņš pats jau bez tevis ļoti labi zina. Ja uzskati, ka nenāks par sliktu kaut ko ik pa laikam tajā sakarā pateikt, nebrīnos, ja otrs gan tā neuzskata un ar laiku tās piezīmes var patiešām sākt kaitināt. Ja cilvēks pats nevēlas atmest, tad vienmēr pastāv iespēja vai nu pieņemt vai arī meklēt nesmēķētāju, nevis visu laiku otram zāģēt smadzenes.
04.08.2018 17:18 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ir, kas nezina, cik tas ir kaitīgi. Tāpat kā mūsdienās nezina, kā rodas bērni, tāpat par šo. Ne jau katru stundu, bet nu kopumā, nav tā "pats zinu visu".
04.08.2018 17:23 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Kaya-+
Man taa smarza,kad piipee netraucee,ja nav taa,ka telpa pilniigi nesakariigi pieduumota.Man arii driizaak nepatiik cilveeku "kermena smaka"kaut kas liidziigs kaa sviedru....Nesaprotu kapeec,bet biezi sii diivainaa smaka naak tiesi no indiesiem-nevareetu teikt ,ka vini ir netiiriigi,varbuut tas ir saistiits ar vinu eesanu?
04.08.2018 17:33 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Jā, autore, padomā kā tu justos, ja tavs draugs ik pa laikam pārmestu tev par taviem ieradumiem?
Fuj, beidz tos čipsus rīt, kaitīgi taču.
Atkal kūku štopē iekšā, tā jau vēders ļumīgs..
Kāpēc tu matus krāso? Visa istaba smird un tāda ķīmija taču!
.
Protams, es nesalīdzinu ar doto piemēru kaitīguma pakāpi, visiem skaidrs, cik veselībai slikta ir smēķēšana, bet runa ir par principu. Ja tev smēķēšana nav pieņemama un viņš atmest neplāno, jums vienkārši nav pa ceļam. Par to parasti izrunājas attiecību sākumā. Es personīgi nekad nebūtu kopā ar smēķētāju, man nav vajadzīga tā smaka un klapatas.
04.08.2018 17:46 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Ellle,vispār jau tas ir totāls stulbums,uzskatīt,ka smēķētājs jūt smaržas vai garšas sliktāk par nesmēķētāju.

Es esmu smēķējis un zinu kā ir ar to smaržas un garšas sajūtu pēc cigaretēm (nesmu vienīgais) :-P
es labāk ošņāju cigarešu dūmus nekā cilvēku,kas nemazgājas regulāri,ķermeņa smaku.

Es labāk sporta zālē pasmaržoju kā ciešu blakus smēķētājus. Nerādies tur! :-D
04.08.2018 17:55 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Cilvēks smird no pārtikas ko ēd, visi asie, treknie, junk food utt. ēdieni rada nepatīkamu smaku. Ja ēd pareizi, tad nesmird, nav normāli, ja cilvēks vakarā atnākot mājās jau smird kā bomzis, nav ar veselību kas kārtībā /ēd drausmīgu pārtiku. Smaka jau nāk no iekšām, mazgāšanās jau tikai uz laiku smaku likvidē. Jāmazgājas ir katru dienu jo sviedri tāpat un netīrumi dienas laikā sakrājas, bet nav spēcīgi jāsmird, tas nav normāli. Visbriesmīgākā smaka nāk no smēķētāja, kas tikko izpīpējis apsēžas blakus, smird kā no bomža.
04.08.2018 18:06 |
 
Reitings 212
Reģ: 12.11.2017
Vispār tā smaka nav tik traka.
Pats nepīpēju, bet ir jūtama atšķirība starp dārgā gala cīgām un lētajām. Es domāju smaržā.
Partner smird wnk briesmīgi. Nezinu vai vel pārdod. Bet viņas tādas brūnas, lētas cīgas bij.
04.08.2018 18:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits