Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pumpas

 
Reitings 6
Reģ: 29.07.2018
Sveikas!
Vai jums ir bijis tā, ka pēc dermatologa vizītes pumpas metas vēl vairāk? Tikai tagad viņas visas ir sarkans un zemādas. No pārtikas esmu izslegusi gaļu, piena produktus, graudaugus, cukuru, olas. Pie šī pieturos jau otro nedēļu. Sāku lietot dermowas ziepes un izrakstītu ziedi uz nakti smērēju. Bet nezinu, vai tā ir sakritība, bet kā sāku mazgāt seju ar dermowas ziepēm, tā viss arī sākās. Vai kādai no viņām ir stāvoklis pasliktinājies vai bijis līdzīgi kā man? :'-(
01.08.2018 21:41 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Ko tad tu ēd?
01.08.2018 22:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu paga, ēd zivis ar dārzeņiem. Un vārītas cūkupupas.
01.08.2018 22:42 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Jau jau esi izslēgusi no savas ēdienkartes daudzus produktus, tad kādēļ lietot ziepes ar briesmīgu nosaukumu. Acīmredzami alerģija notiek organismā un tas caur asinīm iznēsā pumpas uz dažādām vietām.
Tas ko varētu lietot būtu Tavegil vai tamlīdzīgs pretalerģiju līdzeklis.
Bet man tas izklausas pēc "kuņģa izdiluma"Youtube līdz ar ko asinīs nonāk vielas, kas rada alerģiskas reakcijas. Vislabākais ir tiešām nelietot graudaugus, jeb glutēnu un laktozi. Ir arī tāda GAPS diēta, kas paredzēta šādos gadījumos.
Šādās situācijās iesaka dzert kaulu novārījumu. Tas itkā atjaunojot un nomierina iekšējo iekaisumu.
Var lietot auzas un to miltus, griķus, linsēklu uzlējumu. Tie visi ir tādi gļotainie.
Bet vislabākis būtu dzert probiotikas un dzert tikai ūdeni/sulu, kādas 2 nedēļas(tas ir viegli, tikai mazliet garlaicīgi)youtube, nevis domāt par to ko var un ko nevar ēst. Probiotikas 3-6 mēnešu kurss.
02.08.2018 00:34 |
 
Reitings 48
Reģ: 02.04.2018
Ja godīgi, man neviens dermatologs nekad nav neko normālu ieteicis vai palīdzējis saistībā ar pumpām.
02.08.2018 00:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits