Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugi

 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Sveikas dāmas! :)
Tā nu laikam dzīvē sanācis,ka esmu cilvēks,kurš pirms stundas palika pavisam viens kā pirksts. Vel viena draudzība beigusies. Un diegan absurda iemesla pēc. Sēžu un domāju,kas ir tas,kas manī neuzrunā? Varbūt tas,ka neesmu sabiedrības dvēsele? Ārā izeju,ar kolēģiem kontaktējos, sarunas uzturu. Nu kā tas nākas,ka savos 22 esmu palikusi bez draugiem?
Būtu jau laikam stulbi jautāt kā iegūt draugus. Bet ticu,ka laikam neesmu vienīgā.
Īsti nezinu ko no šī visa sagaidu. Padomu? Ierosinājumu? Sapratni? Vai vienkārši izkratīt sirdi...
01.08.2018 00:57 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Ja te uzrodas kāda forša Liepājniece,labprāt sapazītos.
01.08.2018 01:06 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Ja palasīsi draudzeņu meklēšanas diskusiju, tad redzēsi, ka vispār ir ļoti daudz meiteņu, kuras ir bez draugiem. Tā ka šī ir diezgan bieži sastopama problēma. Vārdu sakot, tur ir visas iespējas labot situāciju. :)
01.08.2018 02:05 |
 
Reitings 63
Reģ: 27.01.2018
Es Tevi ļoti labi saprotu, tikai jāsaka ka manā gadījumā atsvešināšanās no tām draudzenēm, kas man bija, bija mana iniciatīva, bet darbā nevaru izveidot saikni pat ar kolēģiem jau gandrīz pus gadu :D vienkārši nemāku
01.08.2018 07:39 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
kas notika?
bieži vien cilvēki aizmirst, ka draudzība arī ir attiecības, par kurām jārūpējās. arī draugiem var rasties domstarpības un strīdi, arī draugiem var vajadzēt laiku, lai atpūstos vienam no otra, sagremotu situāciju un piedotu. man vienalga vai manas draudzenes ir sabiedrības dvēseles un vai viņas uztur sarunu, tā ir tāda ārēja kārtiņa, svarīgākais ir kā mums saskan.
01.08.2018 09:07 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Tādas pueaugušo cilvēku draudzības man bijušas tikkai divas. Biju draudzenes ar vienu meiteni. Kopā sēdējām,pļāpājām,kafejnīcas,šopings... nu kā jau pieklājas. Kādreiz viņa mēdza taisīt manikīru. Taču pamattdarba noslodzes dēļ teica,ka nevar vairs apvienot,pluss nebija tik kvalitatīvs darbs. Tā nu pēc kāda laika sagribēju sakopt atkal savas rokas,jo darbs ofisā un tur jau tas kā nerakstītais likums. Prasiju vai viņa neliek,teica ka nav laika. Atradu citu meistari un viņai vairs nejautāju. Nezinu kā viņa bija iedomājusies,kur lieku manikīru,bet reiz sacēla tādu brēku,jo biju ielikusi instagram bildi ar skaistajām rocoņām. Sāka pārmest,kapēc neeju pie viņas,ka draudzenes atbalsta viena otru utt. Neuzskatīju,ka man jājūtas par ko vainīgai un tā arī pateicu. Pluss arī bija lieliska dzīves situācija,kurā man vajadzēja viņas palīdzību,bet atbildē saņēmu - un man tevi būtu jāizručī? Tā nu viņa mani nobloķēja visur kur vien var un kontakts pārrauts. Par šo draudzību gan nebēdāju,jo viņa mēdza sabiezināt krāsas.
01.08.2018 09:30 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Vakardienas pajukusī draudzība ir ar vīriešu kārtas pārstāvi. Mēs tiešām bijām labi draugi. Viņš palīdzēja ar padomiem man,kad grūti,un es viņam. Viņam pirms kāda laika uzradās draudzene un pārcēlās no Liepājas uz Jūrmalu. Novēlēju daudz veiksmes. Turpinājām komunicēt,taču draudzene greizsirdīga. Tā viņa draudzene vispār ir liels sarkans punkts šajā dzīvē,bet tas jau cits stāsts. Viņš tomēr turpināja komunicēt,jo bijām draugi. Manējais protams arī greizsirdīgs,bet nu,neredzēju jēgu satraukumam,ja jau abi dzīvojam pilnīgi citās pilsētās un abiem attiecības. Un pēkšņi viņš sāka mani ignorēt. Jautāju kapēc tā,lai saka godīgi. Ja nav laika,netraucēšu. Ja neļauj,attiecībās nejaukšos. Viņš rakstīja ka negrib izjaukt attiecības. Pajautāju kā lēmums tas ir,atbildēja ka viņa,jo tas nāk.par labu viņa attiecībām.
Uzrakstīju,ka nedusmojos,tikkai esmu vīlusies,jo man nav izprotams attiecību modelis,kurā sen iemantotus draugus nostumj malā. Tas varbūt tapēc,ka es nekas nenogrūdu malā savējos,lai gan man attiecības ir svarīgākās dzīvē.
01.08.2018 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
Par draudzībām ar citu meiteņu puišiem- tur nav ko daudz apvainoties un par visām varītēm censties tās attiecības uzturēt, jo tepat cosmo lasīts, ka daudzas nebūtu mierā ar faktu, ka viņu puišiem cita meiča būtu kā labākā draudzene.
01.08.2018 10:30 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Arī necenšos. Pieņēmu viņa lēmumu un viss. Tikkai man šis modelis ir neizprotams.
01.08.2018 10:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai nemēģinājāt iepazīstināt otrās pusītes? Varētu būt ģimenes draugi utt.
01.08.2018 10:57 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
nu jā, nesmuki, ka par tādiem sīkumiem jābloķē un jābeidz draudzība. bet varbūt nebija tā vērts. manā pieredzē, ar draudzenēm tā pat kā ar otro pusīti ir tāds kā klikšķis :D atrodi pareizo cilvēku un tik labi saprotaties, ka šķiet, visu mūžu esat draudzējušās. un tad visu var izrunāt, sarunāt, piedot un atrisināt.
Kopā sēdējām,pļāpājām,kafejnīcas,šopings... nu kā jau pieklājas.

varbūt viņa bija tikai tuva paziņa, nevis draudzene.
01.08.2018 10:57 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Cormenum -nē,nebija sanācis. Viņa draudzene bija diezgan negatīvi noskaņota un nesanāc arī paciemoties ne mums pie viņiem,ne viņiem pie mums.
akaroa - sajūtu ziņā likās ka esam draudzenes. Nezinu,kā bijis tā bijis. Ja nolēma pārtraukt,tad lai tā arī paliek.
01.08.2018 11:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits