Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepazūd pumpa

 
Reitings 63
Reģ: 27.01.2018
Hey! Man ir uz deguna uzmetusies pumpa, kura nav
spiežama, nedz arī izskatās pēc dzimumzīmes, vienkārši ādas krāsā tāds pauguriņš uz deguna :D nav arī milzīga, bet pamanīt var... skatoties vecās bildes, konstatēju, ka viņa man ir jau kādus 2 gadus :D :( pie kura speciālista ar tādu jāvēršas, dermatologa vai kosmetologa? Varbūt kādai ir bijis līdzīgi? Kā arī nesen man bija vēl viena pumpa uz sejas kādus 3 mēnešus, kuru vispār nevarēja izspiest (zinu, ka nedrīkst, bet nevaru izturēt, ja ir kaut kādas pumpas uz sejas), vienā vakarā tomēr izdevās tikt no tās vaļā, bet nesaprotu, kāpēc tā tik ilgi bija... Man nekad nav bijušas problēmas ar pumpām vai pinnēm, ne uz sejas, ne muguras.. Varbūt kāda var ieteikt kādu konkrētu speciālistu? Paldies!
31.07.2018 15:15 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2018
Hmm, man kādreiz bija tādas kā zemādas pumpas, pat nevaru paskaidrot kādas. :-| Diezgan lielas un izspiest nevarēja, bet tagad jau kā divus gadus nav bijušas tādas. (s)
31.07.2018 15:25 |
 
Reitings 63
Reģ: 27.01.2018
Nu tā viena man arī kā reiz bija tāda, ko varētu nosaukt par zemādas pumpu, bet tā, kas uz deguna, es nezinu, tikai izskata ziņā kā pumpa, visādi citādi liekas, ka uz palikšanu :D
31.07.2018 15:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits