Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

matu krāsas izņemšana

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Man šobrīd ir ļoti tumši mati, dabīge ir stpri gaišāki un uz pelēcīgo pusi.
Gribu izņemt ārā matu krāsu un, lai friziere pēc tam nokrāso dabīgā tonī, cik reāli tas ir izdarāms?
Varbūt kādai ir bijusi pieredze ar šo problēmu
27.07.2018 11:49 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Ir izdarāms, bet ne bez upuriem.
Ilgi staigāju melniem, ar drogu krāsu krāsotiem matiem. Krāsas noņēmēju liku 3x, pēc katras piekrāsojot matus vienmērīgākā tonī. Kad biju jau tuvu vēlamajam, vēl nedaudz pabalināju šķipsnas. Viss uz savu galvu un pašdarbībā. Matu krāsa beigās man iznāca ļoti skaista un tieši tāda, kā vēlējos, taču matu kvalitāte... Nu pie frizieriem, no kā savlaik izvairījos, cik iespējams, regulāri iegriežos, lai apšņāptu savus plīstošos, šķeļošos galus, lietoju olaplex un priecājos, ka viņi, paldies dievam, aug tik ātri, ka nenākas griezt īsus uzreiz.
Rezumē - ja gribi, tad dari, bet noteikti pie laba(!) friziera, kurš specializējas uz krāsām.
27.07.2018 14:12 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
up
04.08.2018 17:15 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Es arī reizēm ceļu augšā ideju par to, ka varētu ņemt tumšo krāsu ārā no dabiski pelēkajiem matiem (vairāki gadi regulāras krāsošanas), jo reāli vairs nepatīk krāsot un gribas dabiskāk, bet ļoti baidos no pamatīgas sabojāšanas.
Ja kāda te ar krāsas ārā ņemšanu (tumši brūni ->gaiši) ir gājusi pie frizieriem, kādas ir aptuvenās izmaksas par visu procesu? Ar pāris reizēm gan jau par maz...
.
Varbūt tomēr labāk mēģināt saknes palēnām krāsot arvien gaišākas un gaišākas, līdz var sākt dabīgos ataudzēt bez neglīta oreola uz galvas :D
04.08.2018 17:57 |
 
Reitings 232
Reģ: 08.04.2018
Es ņēmu melnu ārā vispirms mājās 3x ar krāsas noņēmēju, tad balināju dažas šķipsnas 2x mājās, tad pie friziera 120 eiro aptuveni. Mati pa pāris mēnešiem ir gaiši brūni, nekas īpaši nav sabojāts, tikai galus apgriezu. Ja tagad darītu to otrreiz, uzreiz pa taisno ietu pie friziera.
04.08.2018 18:07 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Man ir ņēmusi arā friziere krāsu, bet dzeltano nevis tumšo :) Es gāju kādas 6 reizes , lai izņemtu pavisam un cena bija adekvāta.
05.08.2018 00:19 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.01.2013
Ņēmu ārā aptuveni 2 gadus ar drogu krāsām krāsotus melnus matus( nedaudz pāri plecam). Frizētava. Samaksāju 70 euro, bija pāris toni gaišāki, bet ne ka gribeju( gaiši brūni dabigie). Friziere teica, ja gribu vēl reiz ņemt laukā, tas pamatīgi sabojāšu. Bet ataudzējot nebija krāsas atšķirības, tāpēc biju apmierināta. Matu struktūra diži nemainījās
05.08.2018 00:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)