Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

skinoren krēms

 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
vai kādai kas lietojusi ir bijis pretējs efekts, ļoti taukaina āda un parādījušās lielākas, dziļākas pumpas? visur, kur lasu, tur viņš ļoti sausinot ādu, mēdzot pat lobīties, obligāti mitrinošie. bet man pretēji no taukainas ādas tagad ļoti taukaina. labi lietoju vien pāris dienas, bet negribu iedzīvoties vēl lielākās pumpās kā jau ir :-/ kādai bijis līdzīgi?
25.07.2018 14:54 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Šajā karstumā ar jebkuru krēmu vairāk taukosies āda.
Skinoren lietoju vakaros plānā slānī virs mitrinošā krēma, parasti lokāli problēmzonās. Ja ir esošās pumpas, tad lielāku pikuci tieši pa virsu pumpai, bet arī virs mitrinošā krēma. No rīta pumpa jau sausāka paliek. Svarīgi no rīta kārtīgi nomazgāt visu. Pa dienu nelieku, jo tad gan taukojas.
Vislabākais, kas ir mēģināts, + skābju toniki + gēls ar salicilskābi. Ekstra gadījumam var lokāli lietot aptiekā nopērkamu salicilskābi, bet paliks sarkani plankumi. Ja lieto tonālo vai konsīlerus, tad der. Pumpa prakstiski izžūst nakts laikā, ja nav monstrs :)
26.07.2018 13:42 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man šķiet, ka skinoren nemaz nevar lietot dienas laikā, jo baigi paaugstina ādas fotojutīgumu. Bet tik karstā laikā arī sausa āda taukojas. Pa dienu obligāti krēmu ar spf, ja uz nakti lieto kādas skābes (skinoren arī uz skābes bāzes).
26.07.2018 14:16 |
 
Reitings 149
Reģ: 29.01.2009
Es arī lietoju skinoren tikai lokāli problēmzonās un nekad ne "pa visu seju" kā krēmu. Tikai uz nakti. No rīta kārtīgi nomazgāju krēma paliekas. Vasarā izmantoju arī vieglākus krēmus ādas mitrināšanai - gēlveida vai emulsijas. Taču ādas un krēmu jautājumi ir individuāli un, iespējams, Tev šis produkts vienkārši neder!
26.07.2018 22:14 |
 
Reitings 149
Reģ: 29.01.2009
+ droši vien nevar gaidīt, ka paliks labāk pēc dažām dienām - varbūt tās pumpas, kas Tev ir, vēl tikai parādās un aug. Man pašai vajadzēja ilgāku laiku, lai tās pārietu (pāris nedēļas).
26.07.2018 22:16 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
bet es viņu lietoju tieši uz nakti! pa dienu nemaz prātā neienāca. visur rakstīts, ka viņš sausinot ādu, bet man tāds speķis parādījās. goda vārds, nekad tāds nav bijis. no sausuma ne miņas. no rīta kārtīgi nomazgāju seju. tagad daudz sīkas pumpiņas sametās uz pieres, kur man pumpas vispār īsti nemetās. uz visas sejas smērēju tāpēc, ka seja taukojās un lielas paplašinātas poras. salasījos un nodomāju, pamēģināšu varbūt "noēd" to virsslāni. bet nē, vēl briesmīgāk. jāpiemin, ka vienreiz mēģināju dr. wolf aknefug no tā palika visa seja sarkana. jocīgi. arī kosmetologs ieteica skinoreen, bet man laikam neder :(
26.07.2018 22:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits