Kaimiņi un troksnis

 
Reitings 58
Reģ: 30.06.2018
Ak, jel, cik daudz teksta gandrīz stundu rakstīju, un viss pazūd. Labi, nesmuki īsumā.. Ja kaimiņš izdomā, ka viņam traucē mūzika, par to var uzlikt sodu? Lasu dažādās vietās, ka it kā ir pieļaujamais trokšņa skaļums dienas laikā, bet citur - ja kaimiņiem traucē, tātad tā nedrīkstot. Man kaimiņš čīkst par "mūzika, mūzika, skaļi, skaļi" (lai gan tās ir filmas) kamēr pats bērniem, šķiet, speciāli, liek lēkāt pa grīdu (augšējais stāvs). Centos parunāt, nē, ar veco veci neizdodas, labi, gribas kasīties, es arī necentīšos būt klusa. Bet es zinu, ka viņš grib kasīties un sauks policiju pie mazākā pīkstiena. Pieņemsim, policija atbrauc, man tiešām skan mūzika, bet ir diena.. Vai tas ir traucējums, ja cauri ārdurvīm nedzird, citi kaimiņi nedzird, vai par to var saņemt sodu, jo vecis augšstāvā izdomā, ka viņam traucē? Un vai tas, ka mūzika skan, lai nedzirdētu viņa zoodārzu augšā, skaitās. Jo kaitina, ka mūzika/filma var tikt uztverta kā traucēklis, bet grīdas dauzīšana nav tik traki. Protams, ja policija atbrauktu, normāli par to izrunātos, bet besī tas, ka tam vecim speciāli kašķi vajag un man jāraustās, vai nedod dies par skaļu neiepīkstos.
19.07.2018 17:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tad, kad viņš centās ielauzties iekšā, bet netika, izsauca policiju. Pēc tam bija klauvējiens, mēs, protams, pie durvīm neejam. Pēc tam pastkastītē bija uzaicinājums ierasties iecirknī, no tā sapratām. Draugs aizbrauca. Policisti neko neesot dzirdējuši, apjautājās citiem kaimiņiem, tie te
Mulkigas gajiens neatvert durvis policjjai un normali neaprunaties. Tagad apriori esat zaudetaji. Es atvertu un vel palugtu vai vau uzrakstit iesnuegumu par apmelosanu un meginajumu ielauzties. A ta...kas vainigs tas bailigs.
19.07.2018 19:50 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
miegalācis, protams, ir visādi trakie, es arī pazīstu vienu metālistu, kuram uznāk melnie un tad visādi heavy hardcore un death metal nāk uz pilnu klapi ārā, bet tādu ir retums. Vēl ņemams faktors ir sienu biezums, vairumos māju visapkārt ir plānās reģipsenes, kas arī ietekmē to, cik ļoti dzirdams, plus arī skaņas izplatība. Pat savā dzīvoklī skaļums, kas ir optimāls, blakus istabā izklausās ok, bet virtuvē, kas iet pa diagonāli tālāk, šķiet, ka var izjust katru skaņu tā, ka šķīvis danco. Lai gan patiesībā tas skaļums noteikti nepārsniegtu tos pašus 30db, jo esot klātienē var pat normāli sarunāties. Tā kā, ja gribētu izdot kādu precīzāku likumprojektu par trokšņošanu daudzdzīvokļu namos, būtu jāņem vērā visi šie minētie apstākļi.
19.07.2018 19:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kāpēc man jāuztraucas par policijas saukšanu, ja otram vienkārši marazms.
ja neklausaties skali un neesat vaingigi tad nav logiski ka jautraucas, jums jau labak ja biezi sauc. Atverat runajat un nu ja...vecuma demence...viltus izaukumi un raktat ( vienmer var izdomat ko ) iesniegumu pret vinu. Bet ja jus jau slepjaties no policicijas..
19.07.2018 19:52 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Rīdzinice, autore nezināja ka tur policija.
19.07.2018 19:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
es klausos skali muziki it ipasi ka kartoju maju, bet man ir bezvadu austinas. Visi laimigi..:-D
19.07.2018 19:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rīdzinice, autore nezināja ka tur policija.
pieiet un pajautat kas tur ir vareja? Jo nu baidities iet pie savam durvis, slepties un spet sudzeties tikai cosmo.......................
19.07.2018 19:56 |
 
Reitings 58
Reģ: 30.06.2018
Es pie durvīm neeju nekad. Ja kādam mani vajag, pirms tam var sarunāt. Visi šitie Jehovas liecinieki un aptauju cilvēki man nav vajadzīgi. Kur nu vēl pāris minūtes pēc tam, kad kāds durvis lauzis ārā.
19.07.2018 20:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tad, kad viņš centās ielauzties iekšā, bet netika, izsauca policiju. Pēc tam bija klauvējiens, mēs, protams, pie durvīm neejam. Pēc
ka teiktu policija kopa neiet, redz vinam atverat, policjai ne tatad apriori esat vainigi un vispar mos kas slepjams.
19.07.2018 20:17 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Sienas ir nu tik biezas, es uz palodzes sēžu.

Ārsienas jā. Starpsienas tādās mājās standartā ir koks+apmetums, ja vien kāds nav uztaisījis kapitālo remontu. Es savu augšējo kaimiņu labi dzirdu, kaut kāpņu telpā nevar dzirdēt. Labi, ka mums mūzikas gaume sakrīt :-D
Izklausās, ka speciāli tie bērni lēkā.

Bērni vienkārši grib un lēkā. Ja neviens neapsauc, tad viņi to var darīt daudz un ilgi, vismaz manējais noteikti. Man tādā ziņā saprotoši kaimiņi lejā, vienojāmies par laikiem, kad noteikti neļaušu lēkāt un laikiem, kad viņi to ir gatavi paciest. Šis, izskatās, Tev nespīd, ne jau ar viņu vienosies.
es tikko no gultas izlīdusi un mūzikas ne.bi.ja.

Lielisks apstiprinājums tam, ka viņš problēmu izdomā un patiesībā nemaz jūs nedzird, tikai kasīties grib. Skaņas vibrācija, cik atceros no tā, ko skolas laikā mācija, izplatās uz leju, tātad, ir loģiski, ka jūs viņu dzirdat, bet nav loģiski, ka viņš dzird jūs. Ja jums tur būtu tik plāna grīda, ka skaņa iet cauri uz augšu tikai no filmu skatīšanās, sīči jau sen būtu ielūzuši pie jums. Ir jābūt kārtīgam troksnim, lai to dzirdētu uz augšu.
Policisti neko neesot dzirdējuši, apjautājās citiem kaimiņiem, tie teica, ka nekad no mums neko nav dzirdējuši.

Viņi neko nedzirdēja un citi kaimiņi nesūdzējās, tātad policija saprata, ka tas viens pēc dabas ir sūdzmanis. Jūs sodīs tikai tad, ja policija pati dzirdēs, vai sāks sūdzēties arī citi kaimiņi, tā, ka neņemiet viņu pierē. Viņš jūs nedzird.
19.07.2018 20:54 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
ka teiktu policija kopa neiet, redz vinam atverat, policjai ne tatad apriori esat vainigi un vispar mos kas slepjams.

Netaisi drāmu, kur tās nav. Policijai tika paskaidrots, kāpēc neatvēra. Viņi nav tādi idioti, lai nesaprastu, ka pēc ielaušanās mēģinājuma, durvis vairāk vaļā neviens nevērs.
19.07.2018 20:55 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Policija sodu uzreiz neliks, jo viņiem nav nekādas sertificētas mērierīces, lai varētu izmērīt trokšņa līmeni uz kura mērījuma pamatu tevi sodīt. Gadījumā, ja caur ārdurvīm dzirdēt nevar un tas viens kaimiņš tiešām ir vienīgais kuram traucē, domāju, ka policija neriskēs kaut kādā veidā tevi sodīt. Nevajag raustīties, skaties un klausies normālā skaļumā.
19.07.2018 20:55 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
ja neklausaties skali un neesat vaingigi tad nav logiski ka jautraucas, jums jau labak ja biezi sauc. Atverat runajat un nu ja...vecuma demence...viltus izaukumi un raktat ( vienmer var izdomat ko ) iesniegumu pret vinu. Bet ja jus jau slepjaties no policicijas..

Piekrītu šim padomam. Saprotu, ka kaitinoši, ka vispār tā notiek, bet, nu, tādā situācijā esiet nonākuši. Ja bailes iet pie durvīm, tad varbūt var apdomāt durvis ar “actiņu”? Piekrītu, ka ignorēt policiju nav labākais variants, ja gadās atkārtoti.
19.07.2018 21:00 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ja bailes iet pie durvīm, tad varbūt var apdomāt durvis ar “actiņu”?

Šis ir ļoti labs ieteikums! :)
19.07.2018 21:07 |
 
Reitings 212
Reģ: 12.11.2017
Man ir vienalga ko un cik skaļi katrs klausās pa dienu. Galvenais, lai naktī savi muzoni izrubīti.
19.07.2018 22:14 |
 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Man personīgi pa dienu arī netraucē, ko kaimiņi dara, galvenais tiešām, lai pa nakti var pagulēt, lai ir miers un klusums nevis tuc tuc.
Iepriekšējā dzīvokļi kaimiņi bieži skaļi strīdējās un bļāva viens uz otru līdz brīdim, kad vieni citi kaimiņi izsauca policiju, tad gan bija miers.
Tagadējā dzīvoklī vismaz pēc plkst. 23:00 nav bijis problēmu ar kaimiņiem. Blakus tik dzīvo tāda paveca kundzīte, problēmas ar dzirdi, jo var caur sienām dzirdēt, ka ļoti skaļi klausās TV, bet parasti kaut kā ap tiem 23:00 izslēdz ārā.
20.07.2018 08:57 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tak slimu cilvēku netrūkst. Tādu vnk ignorēt. Par to ka laužas dzīvoklī..tur tu pati varētu izsaukt policiju :D
20.07.2018 10:07 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
no kā tu rausties, ja kāpņutelpā tavu mūziku nedzird? ja arī tie menti atbrauc, nu i? tā i pasaki, ka opis kašķi meklē, lai gan pašam pa dzīvokli sīkie kā zirgi auļo
20.07.2018 11:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits