Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādas kuram tajā sviestā ir tiesības

 
Reitings 10
Reģ: 30.08.2015
Situācija, kā no ziepenes, bet dabā eksistē.
Māsai ir vīrs un sīkais. Vīram nupat cita piedzemdēja vēl vienu sīko.
Par to, ka māsa grib no vīra iet prom, diskusijas nav.
Nav kam uzprasīt par juridiskām lietām. Vai te pie šķiršānās ir, vai nav jārēķinās ar kaut kādu viņa pienākumu pret to otru sīko, tas kaut kā ietekmē viņas tiesības uz laulības laikā iegūto kopējo mantu vai kā?
Viņa iet cauri tam psihajam stāvoklim, kad no viņa neko negrib, bet tas būtu stulbi, jo vēlāk nožēlos, ka sīkajam arī nekā nav. Es mēģinu būt loģisks un saprast, kas viņai tur pienākas.
17.07.2018 14:36 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
es nekad neizšķirtos normāli, es čakarētu un vilktu garumā to visu kā vien varētu. Kā reiz teica mana mamma manam vīram :"Es tavā vietā viņu neprecētu, viegli tu no viņas nekad vairs netiksi vaļā"
ar varu nenoturesi!
Pat esot laulībā pa lielam materiāli man neko nevajag , gribi dod ,gribi nedod, nedošana manas vēlmes neietekmēs. Es visu var pati .... Pēc konkrētiem notikumiem manā dzīvē, es nevienam neuzticos, ne no viena neko negaidu , rēķinos tikai ar sevi , un nav nekādu pārsteigumu - ideāli.

Atslēgas vārds ir vēlas ....
Viņš man pēc nedēļas lūgties, lai paņemu bērnu atpakaļ. Mana dūda ir vēl vairāk koncentrēta uz sevi nekā es, viņa ir uzlutināta un ja nedabūs konfektes noēdīs visus matus no galvas, principā tikai es varu ar viņu ko sarunāt un tikai mani viņa klausa. Tā kā varat droši mani beigt baidīt ar sazin ko, tomēr es labāk pazīstu savu ģimeni

[tiesiba izrads tev nemaz nav GIMENE! Katrs pats ar sevi, un viens otram neuzticaties. Vel pie tam ne tu ne meita viru un tevi vispar piere nenem...tipa kads kreisasi lohs, ja kas tiksim galaa...jezin...Jo vecak jo...paliec
19.07.2018 14:32 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Wooooow! Kāds te ir pārskatījies filmas!
Nekādas dokumentu izsūtīšanas pa pastu nenotiek un lietas, kas jārisina ar bērnu, jārisina tiesā klātienē, citādi tas vecāks, kurš tiesu neapmeklē, tiek noteikts kā neienteresēts un tur sākas jezga ar aizbildniecību pār bērnu. Nav nekāda "es bērnu dzemdēju sev". To, pie kura bērns paliks, ja vien viens no vecākiem pats neatsakās, piemēram, neizrādot interesi ierasties tiesā, nosaka bāriņtiesa. Tāpat, kad laulātie dala kopīpašumu, arī tur bāriņtiesai ir teikšana, tā pārstāv bērna intereses, lai tādas "neko no viņa negribu" neapdalītu bērna tiesības uz materiālo labklājību.
Otrs bērns nav dzimis laulībā, līdz ar to vienīgās mantiskās tiesības viņam ir uz alimentiem. Uz laulāto kopīpašumu šādu tiesību nav.
18.07.2018 10:58 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
arī vīrs būs nolēmis, ka vēlas, piemēram, pilnu aizbildniecību par bērnu.

Atslēgas vārds ir vēlas ....
Viņš man pēc nedēļas lūgties, lai paņemu bērnu atpakaļ. Mana dūda ir vēl vairāk koncentrēta uz sevi nekā es, viņa ir uzlutināta un ja nedabūs konfektes noēdīs visus matus no galvas, principā tikai es varu ar viņu ko sarunāt un tikai mani viņa klausa. Tā kā varat droši mani beigt baidīt ar sazin ko, tomēr es labāk pazīstu savu ģimeni ;-)
18.07.2018 09:50 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
tad nebūtu jautājums par mantu un naudu , jo mans ir mans un pati likumīgā ceļā , tas jebkurā gadījumā paliek mans]
šķiršanās lietās, kur iesaistīts bērns, nekad runa nav tikai par mantu un naudu, bet par bērna labklājību. Tava manta un nauda neko nedos, ja arī vīrs būs nolēmis, ka vēlas, piemēram, pilnu aizbildniecību par bērnu. Tev ieteiktu paskatīties plašāk, nevis uzskatīt, ka viss vienmēr notiek un notiks pēc tava prāta.
18.07.2018 09:41 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es jau minēju , es nejaukties attiecībās ar bērnu , tikai šaubos ka bērns būtu sajūsmā, pārāk dažādi mums ir uzskati par audzināšanu un meita daudz labāk atbalsta manis noteikumus. Bet jebkurā gadījumā, pagaidām šķirties neplānoju....
18.07.2018 09:39 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
ja kāds tomēr pa vidu visai čakarēšanai, saprastu, ka vislielākais cietējs ir bērns]

Domāju, ka wee gadījumā šis ir diezgan nereāli, jo viņa uzskata, ka bērns ir viņas privātīpašums.
Un lielākoties šķiršanās gadījumos pieaugušie bērnu izmanto kā līdzekli, lai ieriebtu viens otram. Reti kad ir tādi, kas to visu spēj nokārtot civilizēti un bez lepnības, aizvainojumiem utt.
18.07.2018 09:35 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man nav jāpazīst otrs, man pietiek ar to ,ka pazīstu sevi un ja tu lasītu uzmanīgāk , tad nebūtu jautājums par mantu un naudu , jo mans ir mans un pati likumīgā ceļā , tas jebkurā gadījumā paliek mans , līdzīgi,kā viss kas iegūts pirms laulības. Savukārt, man neko nevajag... Pat esot laulībā pa lielam materiāli man neko nevajag , gribi dod ,gribi nedod, nedošana manas vēlmes neietekmēs. Es visu var pati .... Pēc konkrētiem notikumiem manā dzīvē, es nevienam neuzticos, ne no viena neko negaidu , rēķinos tikai ar sevi , un nav nekādu pārsteigumu - ideāli.
18.07.2018 09:34 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Visfeināk būtu, ja kāds tomēr pa vidu visai čakarēšanai, saprastu, ka vislielākais cietējs ir bērns un saviem ego būtu jākāpj pāri:-)
18.07.2018 09:30 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
es , vienkārši , ar vīru esmu kopā 14 gadus , tāpēc zinu kā rīkotos
otru pilnībā pazīt nav iespējams, var sanākt pamatīgs pārsteigums. Cilvēks ļoti mainās brīdī, kad ir dusmīgs, aizvainots, kad lieta nonāk līdz šķiršanās, kad runa ir par naudu un mantu.
es čakarētu un vilktu garumā to visu kā vien varētu
nu, kā jau teicu, laulībās ir arī otrs cilvēks, ar kura rīcību ir jārēķinās, tu vari domāt, ka čakarētu viņu, bet var sanākt arī otrādāk - viņš var čakarēt tevi un izčakarēt tā, ka beigās pati nesapratīsi kurš kuru izčakarējis.
18.07.2018 09:26 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Www, nav nekāda sāpe , es , vienkārši , ar vīru esmu kopā 14 gadus , tāpēc zinu kā rīkotos. Zinu savu attieksmi pret laulību un nostāju kad es precējos. Tāpat zinu ,ka ja būtu situācijā kādā minēja autors , es nekad neizšķirtos normāli, es čakarētu un vilktu garumā to visu kā vien varētu. Kā reiz teica mana mamma manam vīram :"Es tavā vietā viņu neprecētu, viegli tu no viņas nekad vairs netiksi vaļā"
18.07.2018 09:07 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
man patīk tas par 'spermas donoriem'... ar to dūdiņa atzīst, ka jau sākotnēji likusies gultā ar spermas šlircīti un, piedodiet, bet bieži ar maka donoru.. nu johaidī, nesanāca kopdzīve, bet tad parādīt savu IQ ar rupjībām par spermas donoru...
18.07.2018 00:22 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
burvīga iespēja čakarēt otru, gluži manā stilā.

Vispār var sanākt tā, ka otrs čakarē Tevi... Bet par atskaitot apzinātas otra čakarēšanas, nav gan gluži tā, ka vīriešiem ir vienalga par bērniem, vismaz pietiekoši lielai daļai nē. Pietiekoši daudzi pāri iziet cauri ļoti nepatīkamai un pat neglītai cīņai par bērna aizbildniecību, tiešām nedomāju, ka iesaistītajiem tas ir kas burvīgs.
18.07.2018 00:06 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
burvīga iespēja čakarēt otru
nuja, jo
galvenais ,lai man ir labi 
17.07.2018 23:48 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Wee, sāpe protams liela, bet vienmēr jāatceras, ka bērniņa tiesības uz abiem vecākiem. Uzskatu, ka tur bez visām tiesām, Tev ir pienākums neliegt bērnam otram vecāku, ja protams tēvs izrāda interese. Liekas, ka emocijas vēl nav norimušas, bet šī nav situācija, kur palikt zem sitiena bērna nepieciešamības. Novēlu Tev spēku un viedumu.:-)
17.07.2018 23:48 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
:D
17.07.2018 23:48 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es dzemdējusi tad tagad to gribu es ... Man ar to pietiek.
17.07.2018 23:45 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu bet lūdzu , atnāktu ar advokātu, kurš visu runātu manā vietā , ja es tā gribētu ... Šķirties vairākus gadus - burvīgi principā , ja es negribētu šķirties , burvīga iespēja čakarēt otru, gluži manā stilā.
17.07.2018 23:44 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
ja es gribētu šķirties man nebūtu pienākums kaut ko pārrunāt un tikties ar cilvēku ar kuru vairs nevēlos neko kopīgu un otrādi ]

Arī šeit tu maldies, jo tiesa var uzlikt par pienākumu abiem tikties ar mediatoru, ar kura palīdzību pārrunāt dažādas lietas, kas saistītas ar bērnu utt. Vai arī noteikt samierināšanās laiku. Bet vispār šķiršanās caur tiesu ir ļoti piņķerīgs un sāpīgs process, kas var ilgt gadiem.
17.07.2018 23:39 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Burvīgi , šis pierāda tik to , ka ja es gribētu šķirties man nebūtu pienākums kaut ko pārrunāt un tikties ar cilvēku ar kuru vairs nevēlos neko kopīgu un otrādi , katrs var darīt kā grib un uzskata par pareizu
17.07.2018 23:30 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
mani ar varu neviens nepiespiedīs neko parakstīt]
šeit tu ļoti maldies, tiesa var izšķirt arī bez tavas piekrišanas. Pie tam, arī tad, ja tu neierodies tiesā vairākas reizes, tad var izšķirt bez tavas klātbūtnes.
17.07.2018 23:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits