Vai gatavojat?

 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Sveikas, :-)
Cik daudz no Jums gatavo (ar zināmu regularitāti)?
Vai ir arī dāmas, kas negatavo un, kā tiekat pie vakariņām? Pasūtat vai pērkat? Šei es domāju arī par gadījumam, kad nepieciešams pabarot vīrieti, bet negatavojat :-D
15.07.2018 12:08 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Gatavoju,un man patīk gatavot. Katru dienu to nedaru, jo iipaši vasarā. Taču dzīvoju viena, bet dzīvojot ar otru pusi ļoti reti bija situācija, kad es viena esmu pie plīts un rūpējos par ēdienreizēm, tas parasti tika darīts kopā,-nevis es pie plīts, viņš dīvānā atpūšas :-D:)
15.07.2018 20:51 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Patīk gatavot, bet sev negatavoju. Gatavu nepērku, izbaudu vasaru, kad var dabūt ogas, augļus un dārzeņus, ko nav nepieciešams gatavot un var ēst svaigu.
Man vajag kādu, kuram varu gatavot :-D
15.07.2018 21:01 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Bet Sognare, kāds ir teicis, ka neprot gatavot? Es gatavoju ļoti labi un garšīgi, bet mums ir iekārtots, ka to dara viņš. Un abiem tas pilnīgi apmierina. Tad kas tur slikts? Es rūpējos par to, lai viņam ir tīras, smaržīgas drēbes, sakopta vide un bērnam, protams, ēst taisu un lielākoties mājas rūpes ir uz mani, izņemot pusdienu/vakariņu gatavošanu.
15.07.2018 21:11 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Brokastis man pašai ir banāns, vai kaut kāds gatavs paēdamais. Brokastis mēdzu uztaisīt tikai savas brīvdienās, tas ir cept pankūkas vai omleti.
Pusdienas parasti ieturētas tiek ārpus mājas,darbā. Ja ir brīvdiena, arī tiek ēsts ārpus mājas, pasūtīts, dažreiz arī taisu.
Vakariņas nu ļoti reti, ārpus mājas vai kaut kāds auglis, kaut kas ļoti viegls, arbūzs, ķirši, auzu putra.
Ar vīrieti atšķiras darba laiki. Ja gatavoju jebko taisu uz diviem un atstāju ledusskapī. Viņš arī ēd ārpus mājas, gan viens , gan ar mani kopā. Tā viņš pats sev var uztaisīt. Šodien uztaisīja gan brokastis, gan pusdienas mums abiem pats :D
15.07.2018 21:17 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Man vispār šefpavāra profesija vienmēr ir likusies diezgan pievilcīga vīriešos

vai ne!
un ja vēl nomazgā traukus ... :-D(l)
15.07.2018 21:17 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Vasarā gandrīz negatavoju, ja nu kādus salātus sagriežu, darbs nodrošina pusdienas. :D
Sezonā, kad gribas siltas vakariņas, gatavot pašai reti sanāk, parasti atnāku mājās no skolas / darba un viss jau gaida uz plīts. :D
15.07.2018 21:19 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Viena mājās gatavoju ļooooooti reti. Ja gatavoju, tad pārsvarā kopā ar draugu. Pirmkārt, viņš ir ārkārtīgi cimperlīgs ar ēdienu, var gadīties, ka pagatavoju, bet viņam negaršo un viņš neēd. Otrkārt, es bieži mājās vienkārši "knakstinos" - lielo maltīti (pusdienas) paēdu ārpus mājas. Tagad vispār vasara, stūķēju tik ogas un augļus iekšā. Tad nu sevi ar vakariņām apgādā viņš.
15.07.2018 21:56 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
A dibenu tie sevi pabarot nespeejiigie sev noslauka? Vai to arii slaukaat?|-)
15.07.2018 22:10 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Mazā vācu ragana, lai to noskaidrotu, jāraksta jauna diskusija:-D:-D
Sveikas,
Cik daudz no Jums noslauka (ar zināmu regularitāti)?
Vai ir arī dāmas, kas neslauka un, kā tiekat pie tīrām biksītēm? Pasūtat vai pērkat slaucītāju? Šei es domāju arī par gadījumam, kad nepieciešams slaucīt vīrieti, bet neslaukat
15.07.2018 22:22 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Praktiski negatavoju. Varbūt reizi pāris mēnešos (brokastu sviestmaizi vai vēršaci par gatavošanu neuzskatu). Vīrietis pabaro gan sevi, gan mani.
15.07.2018 23:01 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Tad man ir jautājums, ko jūs uzskatāt par gatavošanu? Ja kotletes, karbonādes, tad es arī nekad negatavoju. :-D Es tādas lietas vienkārši neēdu. Varbūt 2x gadā. Man vienas maltītes sagatavošana 2 cilvēkiem aizņem 20-30min laika, ne tāpēc, ka nebūtu laika/būtu slinkums/neprastu gatavot, bet gan tāpēc, ka man biešu aukstā zupa vai grieķu salāti šķiet veselīgāks ēdiens nekā, nezinu, kartupeļu sacepums ar cūkgaļu. Par vīrieša piebarošanu runājot, tieši vīrs man ir tas, kas iebilst pret pārāk sātīgu ēdienu vakariņās - nevarot pagulēt.
15.07.2018 23:09 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Šajā dzīves periodā gandrīz nekad neko negatavoju. Lielākoties paēdu ārpus mājas, tāpat arī manējais. Mums arī ļooti patīk divatā ēst kafejnīcās, restorānos.
Ja sanāk vairāk pa mājām dzīvoties, tad gatavo manējais, viņam patīk un arī labi sanāk. Sākumā, kad uzsākām kopdzīvi, daudz vairāk gatavoju, gribējās pārsteigt ar savu prasmi :-) Vēlāk sapratu, ka viņš baigi nesajūsminās, ka es to spēju. Uzskatu, ka mūsdienās, kad laiks rit tik ātri un dzīve ir varen steidzīga, ir bezjēdzīgi izniekot laiku pie plīts, ja vien tā nav profesija.
Ja aizbraucam pie maniem vecākiem uz vairākām dienām, tad gan brokastis vienmēr gatavoju es, jo zinu, kur kas virtuvē atrodas. Ar vecākiem nekad neēdam kopā, jo viņi jau sen no rīta ir paēduši :-D
Bet iepriekš ir bijis citādi, esmu gatavojusi visas ēdienreizes, katru dienu, vīrietis to no manis gaidīja un man tolaik šķita, ka tas ir ļoti pareizi.
Vēl man šķiet, ka, vīrietis strādā, bet sieviete dzīvojas pa māju, tad tas ir tikai normāli, ka viņa katru dienu stāv pie plīts, tā ir tāda tolerance, loģisks pienākumu sadalījums esot cieņpilnās attiecībās. Bet, protams, var arī tā nedarīt.
:-)
16.07.2018 06:01 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Gatavoju daudz, vīrs negatavo, tad būtu par daudz eļļa, par daudz tas un šitais un viņš daudzko nemāk, brokastis mācētu, kaut ko vienkāršu. Man ir bērni, man ir jāgatavo, iesaistu arī bērnus.
Esmu vecmodīga, aizspriedumaina, bet nesaprotu kā sieviete var neprast gatavot ēst, nu kā?
16.07.2018 07:56 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
gatavoju katru darba dienas vakaru vīram pusdienas uz nākamo dienu. viņš ņem ēdienu no mājām :-) protams, vīrs arī pats var uztaisīt sev pusdienas, bet neko vairāk par saceptiem kartupeļiem un cīsiņiem.. :-D es bieži taisu plovu, cepju kabačus, pankūkas utt. vienīgi žēl, ka vīrs neēd cūkgaļu (to mēs vedam no laukiem), viņam par treknu visa veida gaļa, izņemot vistas :-D esmu vairāk gaļēdāja, nekā viņš..
bet sūdzēties nevaru, ja es atbildu par ēst gatavošanu, trauku mazgāšanu, tad vīrs dara visu pārējo - drēbes, grīdas utt. es tikai šiverējos pa virtuvi...
16.07.2018 08:13 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Gatavoju. Bet ne katru dienu, citreiz, kad uztaisu zupu, pilnīgi pietiek 2 vai 3 dienām. Bet pusdienās ar vīru parasti ejam uz vietējo kafejnīcu, tur ir garšīgi, ātri un lēti. :-)
Jā, ja vakariņās sataisu kaut ko, kas apēdas par vienu reizi, tad sanāk gatavot arī katru dienu:-D
Vīrs negatavo, nav viņam pacietības un arī nesanāk īpaši un, protams, slinkums:-D
Citreiz, kad esmu ļoti nogurusi darbā vai slikti jūtos, tad vīrs aizved uz kafejnīcu gan sevi, gan mani:-D
Man patīk gatavot, patīk mēģināt jaunas lietas, bet pēdējā laikā eksperimentiem vienkārši nav enerģijas. :-/
16.07.2018 08:19 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Negatavoju nemaz. Vakarinjas parasti pasuutam uz maajaam, vai ejam uz kaadu kafejniicu.
16.07.2018 09:39 |
 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Darba dienās vakariņas gatavoju pārsvarā es, ja gadās būt vēlāk mājās, tad draugs gatavo.
Brīvdienās citreiz gatavojam kopā. Šad tad izejam kur ārā paēst, bet tas tā kādu reizi divās nedēļās.
16.07.2018 09:40 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Tas, kurš gatavos, atkarīgs no ēdiena, ne tā, ka kāds no mums gribētu/negribētu to darīt. Piemēram, plovu, sparģeļus,cepešus, steikus, fritētos, konfitētos ēdienus gatavo vīrs, bet zupas, zivis, piedevas, putras, saldos es, taču nav tā, ka otrs sēž malā un nepalīdz, nē, viens vairāk komandē un kontrolē procesu, bet otrs labprāt piedalās un palīdz. Ārpus mājām ēdam brīvdienās, jo tad būtu muļķīgi mājās sēdēt un neizbaudīt laiku ārpus tām.
16.07.2018 09:44 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Esmu vecmodīga, aizspriedumaina, bet nesaprotu kā sieviete var neprast gatavot ēst, nu kā?

Šeit tu pati teikuma sākumā esi atbildējusi uz jautājumu teikuma beigās. Nu nav visām sievietēm prioritāte dzīvē katru dienu pošīt pie plīts, lai pabarotu vīrieti. Un neviens vecis vēl tāpēc badā nav nomiris.
16.07.2018 09:46 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
Es ļoti labprāt gatavoju, tiešām patīk tas process un garšo ēst :-D tā kārtīgi gatavoju 2/3 maltītes nedēļā, nereti tā, lai pietiek divām vakariņām. Vīrs parasti palīdz, ja viņš ir mājās. Pāris reizes nedēļā tiek izvēlēts kaut kas ātri gatavojams, un pāris reizes ārpus mājās/take-out. Pusdienas gan katrs ēdam kafūžos pie darba.
Mani gatavot mājās motivē tādu vidējo restorāniņu/kafejnīcu kvalitātes nesamērība pret cenu, Protams, ne visur un vienmēr, bet vairākas reizes ir sanākusi vilšanās vietās, par ko citi jūsmo. Varbūt vienkārši nav paveicies, bet katrā ziņā zinu, ka daudz ko pati varu pagatavot atbilstoši savai gaumei, turklāt tas man sagādā prieku :-)
16.07.2018 10:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits