Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepatïkams kermena aromäts

 
Reitings 5
Reģ: 12.07.2018
Sveiki, es jau vairäkus gadus esmu neizpratnë par savu kermeni. Ir täda lieta,ka cilvëki no manis novërşas, kä rezultätä es sapratu ,ka no manis smird. Taçu ir tä, ka es kopju savu kermeni. Es mazgäjos katru dienu, kopju sevi ar daźädäm higiënas precëm, taću nekä! Tas ir tiktiesam ĺoti nepatìkami, taću pati es to nejutu:(((. Nezinu pie käda ärsta lai dodos ar şädu problëmu??!!! Varbùt pie dermatologa vai endokrinologa?? Lùdzu jùsu padominus;(.
Ps. Atvanojos ka bez garumzìmëm . telefona tädu nav.
14.07.2018 00:02 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
A kā tu to tā izsecināji? Vai kaut viens kaut ko ir teicis? Un aromāts var būt arī drēbēm, ne tikai ķermenim.
14.07.2018 00:04 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.07.2018
Darbä ari iet smagi jo kolegishu priekśa paliels kauns, taću velos es to problemu atrisinat pie ärstiem
14.07.2018 00:06 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.07.2018
Es to izsecinäju jo es redzu kä mani apkärtëjie pret mani izturäs... bieźi vien vel skolas gados daudzi apsmëja un kircinäja.
Par to apgerbu nezinu jo reguläri mazgaju veĺu
14.07.2018 00:08 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Ir kāds teicis, ka vaina ķermeņa aromātā? Kā ar drēbēm? Aromāts var būt arī no tām, pat ja drēbes ir tīras, jo bieži vien drēbēs iesūcas dzīvesvietas aromāts. Piemēram, mitrums. Kā ar elpu? Vai uzturā nelieto produktus, kuri varētu traucēt apkārtējiem? Piemēram, izteikts ķiploku aromāts? Ja problēma ir jau vairākus gadus, kā raksti, tad, manuprāt, jau sen būtu bijis nepieciešams vērsties pie ārsta... (t)
14.07.2018 00:09 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.07.2018
Në ar elpu viss ir kärtiba. it ka nav izteikts aromäts.
Par mitrumu nezinu...
Neviens konkreti nav teicis ka vaina kermeńa aromata vai veĺas.
Visi vienkarśi noverśhás.
Es gan vairák gribetu zinat pir kâda ársta bùtu javershas?
14.07.2018 00:14 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Pajautā kādam tuvajam - vecākiem, brāļiem, māsām, utt, vai tu nelabi od. Nepatīkams aromāts ir tikai viens no simtiem iemeslu, kāpēc cilvēki no kāda novēršas.
14.07.2018 00:28 |
 
10 gadi
Reitings 2673
Reģ: 25.05.2012
Varbūt vienkārši pārcenties ar smaržošanos? Man ir kolēģē, kas ienāk telpā un pēc tam, kad viņa iziet viss vēl smaržo pēc viņas... tuvumā vispār neiespējami atrasties!
14.07.2018 00:30 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Nu, ja uzskati, ka ar ķermeņa un mutes higiēnu viss ir kārtībā, kā arī apģērbs ir tīrs un kārtīgs, kā arī neviens nav norādījis, ka Tev būtu kādas problēmas ar higiēnu, rodas jautājums: kādēļ domā, ka cilvēki novēršas tieši nepatīkama ķermeņa aromāta dēļ? Tam, ka cilvēki jau gadiem ilgi novēršas, var būt desmitiem citu iemeslu...
14.07.2018 00:33 |
 
Reitings 11
Reģ: 28.05.2018
resnums vairumos gadījumu vainas zinu ko runāju, īpaši sviedros ja viss saiet smeķains tāds tad pat pašam riebīgi kudi vēl citiem, bet ir jāciena kāds katrs ir resns tievs garš īss, bet vot to jau nedara neviens no cilvēkiem Latvijā visiem tik davaj smukumu naudu izpriecas a reālijas vispār negrib redzēt, tu tikai neņem to galvā ja tas tā ir, lai viņi tie gudrie iet ieskriet sētā ar galvu, varbūt gudrāki paliks kaut gan diez vai tas jau verdikts tas tupums
14.07.2018 00:34 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Super. Kārtējais garīgi slimais sāk uzdarboties, piesārņojot visas diskusijas.
14.07.2018 00:44 |
 
Reitings 11
Reģ: 28.05.2018
A kuri te vēl garīgi slimie skaitās? Lai es daudz lieka jums uz nerva nekristu skatos te opcija vēstules aizsūtīt varētu mēģināt, nu es neesu nekāds šizofrēniķis ar tādiem nē, bet tīri tādi bēdu sagrautie, kompleksainie utt. Kuri te ir tādi zinat?
14.07.2018 00:52 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Zini, ļoti skumji, ka esi nolēmis/-usi izklaidēties tādās diskusijās, kurās tiešām cilvēki vēlas viens otram palīdzēt, kā, piemēram, tas ir šajā diskusijā. Un nē, neesi tu nekāds/-a resnulis-cietējs, kuram vajadzētu atbalstošu plecu, jo cilvēki, kuri cieš no aptaukošanās ne tikai raksta, bet arī forumus pie apkārtējiem vēršas pavisam citādi. Tavs mērķis ir paņirgāties, kļūt par kārtējo debilo trolli, tikai idejas, acīmredzot, sāka pietrūkt, tāpēc nācās vērsties pie vienas no zemiskākajām. Kas būs nākamais? Bērnu zaudējusi māmiņa-trollis? Invalīds-trollis? Aklais-trollis? Joptvai, goda vārds, jālamājas! Jau apriebies, ka visādi idioti, kuriem nav ko darīt, kā tādi parazīti rodas kā sēnes pēc lietus. Tiešām gribas uzrakstīt kaut ko labu, censties ar kādu ieteikumu, ar pieredzi dalīties, vismaz mēģināt cilvēkiem palīdzēt, bet pretī visādi šitādi... cūkas-cūkmeni, kuriem ķipa ir slikti. Tad raksti savā vārdā, cūkmen, nevis aprakstā par sevi raksti "Cik tukli esat jūs?" Bļin, zelta jaunatne, acīmredzot, izklaidējas.
14.07.2018 01:06 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Tas arī pēdējais komentārs no manas puses. Kā saka - ar slimiem tik pa labu.
14.07.2018 01:07 |
 
Reitings 11
Reģ: 28.05.2018
Vot tā visu laiku tikai apsauc trollis tāds šitāds netic un brīnās, ka cilvēki ar depresijām galīgi nomākti pa to Rīgu staigā i ne tikai Rīgu visur tas Latvijā, es te vienkārši domāju varbūt sanāks labi domubiedri bet laikam nekā tā jau ir ja neesi kā citi tad esi mēsls nekam nederīgs. Meitenei es jau te pateicu iespējamo iemeslu varbūt viņa tagad apdomājas un sapratīs vot točna taisnība man un būšu palīdzējis, nu ja ne nu vismaz centos. Vienkārši man tā dzīves pieredze caurmērā ar sūdiem domāju arī no tādas versijas varu būt kādam noderīgs un tādā garā, kā teica Vaira mēs esam vareni diženi un vēl kaut kas tur bija, es saku kopā mēs varam būt arī kā liela gimene uztverot katru indivīdu pa svojemu bet ar cieņu
14.07.2018 01:14 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Ja ir depresija, ir jāvēršas attiecīgajās iestādēs, nevis jāsēž sieviešu forumos, rakstot komentārus un mainot profila bildes no nokautu cūku galvām līdz metramēriem.
Lūdzu, ņem un zvani, nevis tēlo cūku forumā!
http://www.depresija.lv/ka-arstet-depresiju/kur-versties-krizes-situacija-2/
14.07.2018 01:20 |
 
Reitings 11
Reģ: 28.05.2018
Es laikam tā darīšu pazvanīšu uz to telefonu, ja prasīs kaut ko tad varbūt teikt ka gribu sev sabiedrotos? Gan jau atradīs, labi liels paldies Sadie, vismaz kāds te atbildēja tev noteikti tas tiks nemts vērā kā gaišam cilvēkam, vairs uz nerva nekritīšu te nevienam zinu tāpat ka tādus nekur nemīl tad cerams tur kaut ko pateiks kad sazvanīšu. Lai jums te labi iet lai gan nevienu nepazīstu cik nu te sanāca uzturēties bet neko darīt tāda dzīve. Paldies Sadie lai tev labi klājas
14.07.2018 01:24 |
 
Reitings 577
Reģ: 02.07.2018
man bija tāds smirdīgs kolēģis :( bet kaut kā izārstējās, nav īsti temats, par kuru prasīt un interesēties- kā tu tā beidzi smirdēt? :D
noteikti sākumā aizej pie ģimenes ārsta un viņš/a zinās pie kāda speciālista vērsties tālāk.
14.07.2018 12:37 |
 
Reitings 5
Reģ: 12.07.2018
Iespëjams man tas mirtuma aromäts jo dzìvoju dzìvokliti un ganjau no miträs veĺas bet nu jaìet pie ârsta bùs
14.07.2018 12:49 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
pagaidām skaidrs ir tikai tas, ka nekas nav skaidrs, Tu nemaz nezini, vai vaina ir smakā. nu, ja nav neviena, kam droši paprasīt,var jau aiziet pie ĢĀ, lai aposta (kas gan būtu muļķīgi, ja ož drēbes). pagaidām domāt par kaut kādām baigām veselības problēmām ir lieki.
dzīvoklis ļoti mitrs? cauru gadu? drēbes skapī nedrīkst saspiest cieši.
14.07.2018 13:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)