Izgāšanās

 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Vai jums ir bijušas kādas izgāšanās seksa laikā? Kuriozi, skaņas, uz kurās tagad tikai ar smiekliem varat atskatīties? Vai jau tad notika kaut kas tāds, kas likās abiem smieklīgs?
05.07.2018 17:33 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
Man ir bijushi vairaki gadijumi :-D
Ar toreizejo draugu kaisligi nodarbojamies divana, agrak bij tadi kurus pa dienu vareja salocit kopa un nakti izlaist. Vienvard sakot ,kautka bijam sagajushi uz armalu vairak,ta divans uzreiz sasveras gaisa un mes abi protams uz gridas, man protams kauns milzigs,jo par to divana problemu zinaju,bet vinjam Neto neteicu.
Citreiz atkal Tik traki nodarbijamies,ka vienvietiga metala!!! Gulta saluza vidu un mes ar nenormalu blikski bijam abi uz gridas,nezinu ko tie kaiminji leja padomaja :-D
Vienreiz draugs apsedas ta lai man butu ertak uz vinja atrasties. Laikam es parak aizravusies biju,jo draugam riktigi kakla muskuli Sarava in nedelju staigaja ar stivu kaklu. Kad gaja pie masiera,lai atrak pariet,teica,ka laikam caurvejs kaklu apravis :-D:-P:-D
06.08.2018 17:11 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Vīrs, sniedzot orālo baudu, neatrāvās laicīgi no procesa un spēcīgi ieklepoja tajā vietā:-D
06.08.2018 17:17 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
neatrāvās laicīgi no procesa un spēcīgi ieklepoja tajā vietā

Un kas tad tur notika? :D Nekas un turpināja, ne?
06.08.2018 18:21 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Nekas un turpināja, ne?
Jep:-D
06.08.2018 18:29 |
 
Reitings 123
Reģ: 23.02.2017
Draugam sniedzot orālo baudu pa degunu asins sāka tecēt. Domāja ka man īpašās dienas sākās :-D
06.08.2018 19:59 |
 
Reitings 8
Reģ: 12.08.2018
Kādreiz ar bijušo draudzeni regulāri draiskojāmies brīvā dabā un bieži virsū uzskrēja aculiecinieki. Gadījās arī otrādi, braucam uz ierasto meža seksspotu, kur tālākajā vietā priekšā redzam šūpojamies auto un kailus augumus pakaļējā beņķī. Paši pa ceļam bijām pārgribējušies un daļēji izģērbušies, stājāmies turpat netālu ceļmalā un ķērāmies pie lietas. Kamēr tikām līdz finālam, kaimiņi, mums nemanot, bija pabraukuši garām metra attālumā.
Pievakarē tukšā, attālā Kurzemes pludmalē, ejam kaili nopeldēties, sākām maigoties, peldēšana vairs nav prāta, ķermeņi alkst viens otru, es ar muguru pret krastu, viņa beidzot uzlec virsū apvijoties ar kājām un sekundi pēc tam iečukst man ausī "vecis krastā lūr uz mums". Tā arī nemanījām no kurienes uzradies vecis šortos, saulenēs ar maksimas maisiņu rokās, bradā pa jūru pētot mūsu izdarības. Kaisles vietā sanāca neērta nokļūšana krastā svešu acu pavadītiem.
No starpgadījumiem telpās, reiz vakarā, tumsiņā, istabā, gultā aktīvi darbojāmies, pilnīgi kaili, sunišu poza, pēkšņi mūs abus apspīd pa atvērtajām durvīm plūstoša gaisma, mamma, no darba pārnākusī, noteica "Labvakar, atvainojiet" un aizvēra durvis.:-/
Pašķīrāmies, viņai cits, reiz uzaicināja pie sevis uz māju. Piebraucu, kaimiņi blakus maina žogu, noskatās kā es šmaucu iekšā, pēc neprātīgas kaisles stundas ar skaļām elsām un vēl skaļākiem uzsaucieniem ko, kur un cik dziļi, pieklusām un dzirdam turpat kaimiņu sarunas, izrādījās, ka balkona durvis aiz aizkariem visu laiku bijušas vaļā.
12.08.2018 18:46 |
 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 15.08.2012
Kaimiņi augšā dzer un konfliktē. Izsaucām mentus. Vīrs (48) ārā sagaida un tieši tajā brīdī no dzīvokļa izlien arī skandalētājs- džeks 25g. Vīrs visu pastāsta policijai, ka bļaustās, ka tur augšā to māti grasās bez maz nosist, lai tiek skaidrībā ar tiem dzērājiem. Džeks klusē Un pēc 10 sekundēm manējam atbild- “es gan policijai nezvanu un nestāstu, kad Tava sieva seksa laikā bļauj un neļauj man mierīgi dzert”. Ments acis izbolija, pasmaidīja un teica - “nenovirzīsimies no tēmas. “
20.02.2024 23:47 |
 
Reitings 16
Reģ: 23.01.2024
Viss notiek ,abi iekarsuši ,nu davaj tagad sunīšpozā. Viss forši un tā.
Man kaut kas samisējās ,vai nebij ērti vai vienkārši kaut kā paslīdēju uz priekšu, neatminos ,bet dēļ mana "kasjaka" draugs netīšām trāpīja otrā caurumā . Un spēcīgi. Acis kā spuldzītes un ne vārda pateikt nevaru😀 tagad nāk smiekli ,bet tai brīdī...😀🫠 knapi izdvesu ,ka sāp..🫠 Apstājāmies.
protams ,puisis ar sabijās ,bet pēc mirklīša procesu mierīgi ,bet tomēr pabeidzām.😀😈
Lieki teikt ,ka sekas vēl jutu nākamajā dienā 😀🫠 ne kārtīgi pasēdēt ,ne paklepot. Uhhh 😀🙄 But in the end ,viss okey 🙃
Gan jau vēl visādi prikoliņi ir gadījušies ,bet nu šis man atmiņā paliks vēl ilgi.
24.03.2024 16:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits