Matu ķemme HELP

 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Matu ķemme. Ko iesakāt, kādas arsauksmes par Tangle teezer?
Man jau 2 mēnešus pilna ķemme, vanna matu :(, mati nolūzt :(, neesmu gandrīz gadu ne balinājusi, ne krāsijusi :( matus neveidoju, necepinu :( dabīgi aug un tagad visas garās cirtas aplūzt, aizdomas ka suka vainīga, tā man tāda asa, plēš matus,nu riktīga suka
03.07.2018 08:07 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es lietoju Tangle Teezer jau vairākus gadus, man ļoti patīk. Esmu izmēģinājusi laikam pat visus veidus, bet vislabāk patīk oriģinālā versija. Ja kādreiz nākas izķemmēt matus ar parastu ķemmi, šķiet, ka baigi plēš :'-(
03.07.2018 18:38 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Tangle Teezer ir ljoti jauka kjemme, nopirku un nekad vairs nemainiitu pret citu. Un, jaa, mati man ir gari un balinaati.
Taa apaljaa ir suuds, visas apaljaas ir suudi. Varbuut ljooooti veseliigu dabiigos matu iipashnieceem veel ir ok. Frizierei pa gjiimi gribas vilkt, kad ar to apaljo lien matos.
Pirms kjemmee matus, iesmeeree sapinkaatajos galos nedaudz matu serumu ( es esmu sajuusmaa par Avon serumiem un tas rieshaam ir leetais gals, bet labaaki par visiem brendiigajiem), nevis plees sausus, pavisam cita kjemmeeshana.
Savukaart, ja kriit, paskaties, vai izpleestie mati kjemmee ir ar sakneem, tad nu plus normaalai kjemmei liidzekljus pret matu izkrishanu un vitamiinus.
03.07.2018 19:44 |
 
Reitings 3
Reģ: 14.06.2018
Ir līdzīga tangle tīzerim un teikšu tā, ja tev ir biezi mati, tad nederēs. Man paliek neizķemmētas pinkas pakausī :-O
03.07.2018 20:52 |
 
Reitings 58
Reģ: 30.06.2018
Man nav biezi mati, normāli, bet.. Es viņus neķemmēju divās daļās dalot, tā arī man neizdotos. Tā man liekas plēšana. Vismaz man. Nezinu, varbūt kādam tas liekas pārāk ekstra, bet es sadalu 2 daļās un ņemu pa daļai no katras puses, kopā katru vēl kādās četrās daļās sadalot. Man gan līdz nabai, protams, jo īsāki, jo vieglāk ķemmēt. Bet man šādi arī sanāk ātrāk, jo vieglāk ķemmējas kā tad, ja ņemu tikai pusi un cenšos cauri viņai visai ķemmi izvilkt.
03.07.2018 21:04 |
 
Reitings 47
Reģ: 12.02.2018
Man ir bijusi gan Tangle teezer, gan Macadamia ķemme - ir ok, bet ne ideāli. Macadamia likās labāka. Tagad kaķim ar to kažoku ķemmēju, labāk par dārgajām spec.ķemmēm.
Lietoju Braun ķemmi ar joniem, tā gan ir ideāla, ja neaizmirst ieslēgt. (l)
05.07.2018 12:37 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Agrāk ķemmēju ar līdzīgu Zīles ieliktajai. Tikai no name.. Pēc tam trihologs ieteica Tangle Teezer, tā nu nopirku (tāda pati, kādu irresistible ielikusi, laikam TT Angel). Principā patīk.. kaut kad sen man bija TT pupas formā, ar to gan nevarēju sadraudzēties, jo man tomēr vajag, lai ķemmei ir rokturis, kā arī lūk TT pupas formā tiešām bija īsi sari un tāda sajūta, ka tā glauda, nevis ķemmē.
***
Man ir smalki, bet apjomīgi un viļņaini mati, tiek galā labi.. bet es matus sadalu divās daļās, un ķemmējot, matus pieturu nedaudz, lai nesanāk plēšana
05.07.2018 13:46 |
 
Reitings 43
Reģ: 16.01.2017
Man ir tangle teezer suka ar vāciņu, ļoti ērti var līdzi paņemt.. vienmēr somā. Man biezi mati un vienīgā, kas neizplēš kušķi ārā un var normāli izķemmēt. :-D I like it.
05.07.2018 15:50 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Man mati smagi, cieti un vijīgi.
TT nederēja.
Vislabākais pa šiem gadiem bija Wet brush. Ir liela un maza. Labāk patika tieši mazā.
Varbūt lieto ciešas gumijas, metāla sprādzes ar asām malām?
05.07.2018 18:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits